SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Používali jste během předchozích ročníků turnaje mobilní aplikaci? Nyní přichází plnohodnotná náhrada pro všechna zařízení. Spustili jsme responzivní platformu Váš Open Game, díky níž můžete sledovat výsledky, statistiky či další informace o vašich oblíbených týmech. Vše najdete na vas.opengame.cz.

Díky webu vas.opengame.cz vám neunikne nic důležitého, co se šustne kolem vámi zvolených oblíbených družstev. Na stránce je nejdříve nutné provést novou registraci, při které zadáte požadované údaje. Na zadaný e-mail vám následně přijde potvrzení o vytvoření účtu včetně hesla. Následně vám už nic nebrání v přihlášení.

Jedná se o takzvanou progresivní webovou aplikaci (PWA), která s sebou nese řadu výhod pro uživatele. Mezi ně se řadí kromě responzivity také rychlost načítání, možnost zasílání notifikací a splňování nejvyšších technických standardů, jako by šlo o běžnou aplikaci stahovanou přímo do úložiště zařízení. Loňská aplikace tak již nebude v provozu a fungovat bude pouze tato nově představená webová podoba plná výhod.

Samotná aplikace je přizpůsobena zobrazení na počítači i v mobilních zařízeních. Zvolit si můžete jeden či více oblíbených týmů, díky čemuž budete mít přehled o veškerém jejich florbalovém počínání na turnaji. Zkuste si novinku také vy a buďte před startem Brno Open Game 2024 i během něj neustále v obraze.

vas.opengame.cz

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

SH Morenda /MOR/

Hala Morenda, Brno - v rozpisech MOR Vídeňská 9, 639 00 Brno MAPKA Spojení: tramvaj 2, 5, 6 (zastávka Nemocnice Milosrdných bratří) Víceúčelová sportovní hala. Sídlo basketbalového klubu MMCite Brno.

Speciální vlakové spojení: přijeďte na turnaj Open Game Expressem

Naskýtá se výjimečný způsob, jak vycestovat na letošní ročník Brno Open Game. Organizátoři ve spolupráci s KOS Transportation zajistí zvláštní vlak, kterým se dostanete do dějiště turnaje i zpátky domů. Zvláštní vlak pojede po trase Říčany – Praha* – Kolín – Pardubice hl.n. – Brno hl.n., a to pro všechny

Hummel - vybírejte!

Charakter od roku 1923. Od roku 1923 do dneška. Pod logem, inspirovaném obyčejným čmelákem (v němčině "Hummel"), nabízí dánská firma špičkové obutí i oblečení pro halové sporty, fotbal a další aktivity. Katalog pro sezónu 2024/25 MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY? ZAVOLEJTE NÁM: +420 545 422 431   

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI