Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Seznam zápasů

Kategorie: Den: Tým:
Hala:
Playoff: AnoNePůvodní zobrazení seznamu zápasů
Den č. Čas Tým 1 Tým 2 Hala Výsledek LIVE
Dorostenci BU17 - DA
24.06 (Čtvrtek)34212:00Bulldogs BrnoFBC Red BullSPP6:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)34312:00Asper Šumperk BU17Wizards PrahaVET0:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)34414:05Asper Šumperk BU17FBC Red BullSPP1:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)34514:05FBC Česká LípaWizards PrahaVET2:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)34617:45Bulldogs BrnoFBC Česká LípaSPP6:4LIVE
25.06 (Pátek)34708:00FBC Red BullWizards PrahaSPP1:5LIVE
25.06 (Pátek)34811:50FBC Česká LípaAsper Šumperk BU17VOD27:2LIVE
25.06 (Pátek)34912:30Bulldogs BrnoWizards PrahaVOD26:0LIVE
25.06 (Pátek)35016:15Bulldogs BrnoAsper Šumperk BU17SPP2:1LIVE
25.06 (Pátek)35117:00FBC Česká LípaFBC Red BullSPP7:3LIVE
Dorostenci BU17 - DB
24.06 (Čtvrtek)35217:45FbC PlzeňPanthers PrahaVOD11:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)35317:45FBC Gepardi BrnoTatran Střešovice RedVOD21:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)35419:55Floorball Club PísekFBC Gepardi BrnoSPP1:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)35519:55FbC PlzeňTatran Střešovice RedVET2:2LIVE
25.06 (Pátek)35609:25Floorball Club PísekTatran Střešovice RedSPP0:3LIVE
25.06 (Pátek)35710:05FBC Gepardi BrnoPanthers PrahaSPP1:7LIVE
25.06 (Pátek)35814:40FbC PlzeňFloorball Club PísekSPP2:1LIVE
25.06 (Pátek)35915:35Panthers PrahaTatran Střešovice RedSPP1:1LIVE
25.06 (Pátek)36019:05FbC PlzeňFBC Gepardi BrnoSPP1:3LIVE
25.06 (Pátek)36119:50Floorball Club PísekPanthers PrahaSPP3:5LIVE
Dorostenci BU17 - DC
24.06 (Čtvrtek)36213:251. FBC Florbal TrenčínSK JeMoBuVOD17:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)36313:25IBK MajmunTROOPERSVOD24:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)36415:30IBK Majmun1. FBC Florbal TrenčínSPP1:6LIVE
24.06 (Čtvrtek)36515:30ACEMA Sparta Praha UNYPTROOPERSVET2:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)36619:10ACEMA Sparta Praha UNYPSK JeMoBuVET5:0LIVE
25.06 (Pátek)36708:001. FBC Florbal TrenčínTROOPERSVET3:2LIVE
25.06 (Pátek)36813:15ACEMA Sparta Praha UNYP1. FBC Florbal TrenčínVOD21:3LIVE
25.06 (Pátek)36913:55IBK MajmunSK JeMoBuVOD15:1LIVE
25.06 (Pátek)37017:40ACEMA Sparta Praha UNYPIBK MajmunVOD11:2LIVE
25.06 (Pátek)37117:40SK JeMoBuTROOPERSVOD21:1LIVE
Dorostenci BU17 - DD
24.06 (Čtvrtek)37213:25K1 Florbal ŽideniceTatran Střešovice BlackSPP1:15LIVE
24.06 (Čtvrtek)37313:251. SFK HavířovStorvreta BVET2:10LIVE
24.06 (Čtvrtek)37416:15Florbal ÚstíStorvreta BSPP0:18LIVE
24.06 (Čtvrtek)37516:151. SFK HavířovTatran Střešovice BlackVET0:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)37620:35Florbal ÚstíK1 Florbal ŽideniceVET1:4LIVE
25.06 (Pátek)37708:40Storvreta BTatran Střešovice BlackSPP1:3LIVE
25.06 (Pátek)37813:55K1 Florbal Židenice1. SFK HavířovVOD23:8LIVE
25.06 (Pátek)37913:55Florbal ÚstíTatran Střešovice BlackSPP0:17LIVE
25.06 (Pátek)38017:40Florbal Ústí1. SFK HavířovSPP1:20LIVE
25.06 (Pátek)38118:25K1 Florbal ŽideniceStorvreta BSPP1:9LIVE
Dorostenci BU17 - DE
24.06 (Čtvrtek)38214:05FBŠ Hummel Hattrick Brno U17FBS OlomoucVOD11:6LIVE
24.06 (Čtvrtek)38314:05SKVTJ SOKOL LETOVICEVOD26:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)38417:05Blue DevilsSKVSPP5:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)38517:05FBS OlomoucTJ SOKOL LETOVICEVET3:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)38621:20FBŠ Hummel Hattrick Brno U17SKVVET1:0LIVE
25.06 (Pátek)38709:25Blue DevilsTJ SOKOL LETOVICEVOD25:0LIVE
25.06 (Pátek)38814:40FBS OlomoucBlue DevilsVOD12:5LIVE
25.06 (Pátek)38914:40FBŠ Hummel Hattrick Brno U17TJ SOKOL LETOVICEVOD23:1LIVE
25.06 (Pátek)39018:25FBŠ Hummel Hattrick Brno U17Blue DevilsVOD24:3LIVE
25.06 (Pátek)39119:05FBS OlomoucSKVVOD21:2LIVE
Dorostenci BU17 - DF
24.06 (Čtvrtek)39212:40ACEMA Sparta PrahaPSKC OkříškySPP9:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)39312:40FG TEAMSnipers TřebíčVET7:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)39414:50Atlas BlanskoFG TEAMSPP1:8LIVE
24.06 (Čtvrtek)39514:50PSKC OkříškySnipers TřebíčVET1:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)39619:10Atlas BlanskoPSKC OkříškySPP5:2LIVE
25.06 (Pátek)39708:00ACEMA Sparta PrahaSnipers TřebíčBOH4:2LIVE
25.06 (Pátek)39812:30FG TEAMACEMA Sparta PrahaSPP1:0LIVE
25.06 (Pátek)39913:15Atlas BlanskoSnipers TřebíčSPP4:0LIVE
25.06 (Pátek)40017:00Atlas BlanskoACEMA Sparta PrahaVOD11:3LIVE
25.06 (Pátek)40117:00FG TEAMPSKC OkříškyVOD210:0LIVE
Dorostenci BU17 - DG
24.06 (Čtvrtek)40218:30BLACK ANGELS whiteFBŠ Gorily PlzeňVOD16:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)40318:30FBC LiberecHornets Brno U17VOD29:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)40420:35FBC DragonsFBC LiberecVOD20:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)40520:35FBŠ Gorily PlzeňHornets Brno U17SPP6:1LIVE
25.06 (Pátek)40610:05FBC DragonsFBŠ Gorily PlzeňVOD20:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)40710:50BLACK ANGELS whiteHornets Brno U17VOD214:0LIVE
25.06 (Pátek)40815:35FBC LiberecBLACK ANGELS whiteVOD12:2LIVE
25.06 (Pátek)40915:35FBC DragonsHornets Brno U17VOD20:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)41019:50FBC DragonsBLACK ANGELS whiteVOD20:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)41120:30FBC LiberecFBŠ Gorily PlzeňVOD22:1LIVE
Dorostenci BU17 - DH
24.06 (Čtvrtek)41218:30ASK Bystřice n.P.Sokol Brno I EMKOCase GulliversSPP1:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)41318:30CPEBŠSK Očov HodonínVET0:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)41421:20BLACK ANGELS blackCPEBVOD20:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)41521:20Sokol Brno I EMKOCase GulliversŠSK Očov HodonínSPP8:0LIVE
25.06 (Pátek)41610:50BLACK ANGELS blackSokol Brno I EMKOCase GulliversSPP1:3LIVE
25.06 (Pátek)41711:50ASK Bystřice n.P.ŠSK Očov HodonínSPP3:3LIVE
25.06 (Pátek)41816:15CPEBASK Bystřice n.P.VOD14:5LIVE
25.06 (Pátek)41916:15BLACK ANGELS blackŠSK Očov HodonínVOD21:0LIVE
25.06 (Pátek)42020:30BLACK ANGELS blackASK Bystřice n.P.SPP3:1LIVE
25.06 (Pátek)42121:15CPEBSokol Brno I EMKOCase GulliversSPP0:7LIVE
Dorostenky GU17 - GDA
24.06 (Čtvrtek)51212:00FBC Česká LípaFbš Bohemians “The Last Dance”MOD4:6LIVE
24.06 (Čtvrtek)51312:40BLACK ANGELSFBS OlomoucMOD0:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)51413:25IBK FormuleTatran StřešoviceMOD2:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)51517:45FBC Česká LípaBLACK ANGELSMOD5:0 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)51717:45FBS OlomoucTatran StřešoviceVET5:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)51618:30Fbš Bohemians “The Last Dance”IBK FormuleMOD5:1LIVE
25.06 (Pátek)51808:00FBC Česká LípaFBS OlomoucTUR1:3LIVE
25.06 (Pátek)51908:40Fbš Bohemians “The Last Dance”Tatran StřešoviceTUR4:1LIVE
25.06 (Pátek)52009:25BLACK ANGELSIBK FormuleTUR0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)52113:15FBC Česká LípaIBK FormuleTUR3:1LIVE
25.06 (Pátek)52213:55BLACK ANGELSTatran StřešoviceTUR0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)52314:40Fbš Bohemians “The Last Dance”FBS OlomoucTUR2:2LIVE
25.06 (Pátek)52419:50FBS OlomoucIBK FormuleMOD4:2LIVE
25.06 (Pátek)52620:30Fbš Bohemians “The Last Dance”BLACK ANGELSMOD5:0 (K)LIVE
25.06 (Pátek)52521:15FBC Česká LípaTatran StřešoviceTUR0:5LIVE
Dorostenky GU17 - GDB
24.06 (Čtvrtek)52714:051. SC TEMPISH VítkoviceFlorbal ÚstíMOD5:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)52814:50Bulldogs BrnoPanthers PrahaMOD6:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)52919:10ACEMA Sparta Praha GirlsBulldogs BrnoMOD0:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)53019:55Florbal ÚstíPanthers PrahaMOD0:2LIVE
25.06 (Pátek)53110:05ACEMA Sparta Praha GirlsFlorbal ÚstíTUR0:1LIVE
25.06 (Pátek)53210:501. SC TEMPISH VítkovicePanthers PrahaTUR3:1LIVE
25.06 (Pátek)53315:35Bulldogs Brno1. SC TEMPISH VítkoviceTUR1:6LIVE
25.06 (Pátek)53416:15ACEMA Sparta Praha GirlsPanthers PrahaTUR2:0LIVE
25.06 (Pátek)53518:25ACEMA Sparta Praha Girls1. SC TEMPISH VítkoviceTUR0:6LIVE
25.06 (Pátek)53619:05Bulldogs BrnoFlorbal ÚstíTUR5:1LIVE
Dorostenky GU17 - GDC
24.06 (Čtvrtek)53716:15FBŠ Hummel Hattrick Brno GU17K1 Florbal ŽideniceMOD0:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)53817:05FG Kobri a PsyPanthers Sokol RudnáMOD10:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)53920:35FBC HraniceFG Kobri a PsyMOD2:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)54021:20K1 Florbal ŽidenicePanthers Sokol RudnáMOD7:5LIVE
25.06 (Pátek)54111:50FBC HraniceK1 Florbal ŽideniceTUR3:2LIVE
25.06 (Pátek)54212:30FBŠ Hummel Hattrick Brno GU17Panthers Sokol RudnáTUR0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)54317:00FG Kobri a PsyFBŠ Hummel Hattrick Brno GU17TUR5:0 (K)LIVE
25.06 (Pátek)54417:40FBC HranicePanthers Sokol RudnáTUR1:3LIVE
25.06 (Pátek)54519:50FBC HraniceFBŠ Hummel Hattrick Brno GU17TUR5:0 (K)LIVE
25.06 (Pátek)54620:30FG Kobri a PsyK1 Florbal ŽideniceTUR4:0LIVE
Elevové BU11 - EA
24.06 (Čtvrtek)5712:00ACEMA Sparta Praha YellowPanthers OtrokoviceSTA5:9LIVE
24.06 (Čtvrtek)5812:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U11Sokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeHAT2:8LIVE
24.06 (Čtvrtek)5918:15FBŠ Hummel Hattrick Brno U11Panthers OtrokoviceTES0:20LIVE
24.06 (Čtvrtek)6018:15Eastern wings MichalovceACEMA Sparta Praha YellowMOR9:11LIVE
25.06 (Pátek)6108:00Eastern wings MichalovcePanthers OtrokoviceSTA2:14LIVE
25.06 (Pátek)6208:00ACEMA Sparta Praha YellowSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeHAT8:1LIVE
25.06 (Pátek)6312:45Eastern wings MichalovceSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeSTA3:0LIVE
25.06 (Pátek)6412:45FBŠ Hummel Hattrick Brno U11ACEMA Sparta Praha YellowHAT1:9LIVE
25.06 (Pátek)6516:00Panthers OtrokoviceSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeSTA13:0LIVE
25.06 (Pátek)6616:00Eastern wings MichalovceFBŠ Hummel Hattrick Brno U11HAT8:3LIVE
Elevové BU11 - EB
24.06 (Čtvrtek)6712:451. SC TEMPISH VítkoviceFBS Olomouc 10STA8:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)6812:45FBŠ Hummel Hattrick Brno U11 BSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackHAT0:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)6918:15BLACK ANGELS elévky1. SC TEMPISH VítkoviceSTA0:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)7018:15FBŠ Hummel Hattrick Brno U11 BFBS Olomouc 10HAT18:0LIVE
25.06 (Pátek)7108:45BLACK ANGELS elévkyFBS Olomouc 10STA0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)7208:451. SC TEMPISH VítkoviceSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackHAT1:1LIVE
25.06 (Pátek)7313:45BLACK ANGELS elévkySokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackMOR0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)7413:45FBŠ Hummel Hattrick Brno U11 B1. SC TEMPISH VítkoviceTES5:3LIVE
25.06 (Pátek)7516:45FBS Olomouc 10Sokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackSTA1:4LIVE
25.06 (Pátek)7616:45BLACK ANGELS elévkyFBŠ Hummel Hattrick Brno U11 BHAT0:5 (K)LIVE
Elevové BU11 - EC
24.06 (Čtvrtek)7713:30Bulldogs BrnoPředvýběr.CZ Florbal MBSTA9:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)7813:30K1 Florbal ŽideniceWizards PrahaHAT1:12LIVE
24.06 (Čtvrtek)7919:00Předvýběr.CZ Florbal MBWizards PrahaMOR2:12LIVE
24.06 (Čtvrtek)8019:00FBS Olomouc 11K1 Florbal ŽideniceTES3:8LIVE
25.06 (Pátek)8109:30FBS Olomouc 11Předvýběr.CZ Florbal MBSTA3:11LIVE
25.06 (Pátek)8209:30Bulldogs BrnoWizards PrahaHAT2:5LIVE
25.06 (Pátek)8313:30K1 Florbal ŽideniceBulldogs BrnoSTA0:18LIVE
25.06 (Pátek)8413:30FBS Olomouc 11Wizards PrahaHAT1:14LIVE
25.06 (Pátek)8517:30FBS Olomouc 11Bulldogs BrnoSTA1:14LIVE
25.06 (Pátek)8617:30K1 Florbal ŽidenicePředvýběr.CZ Florbal MBHAT1:15LIVE
Elevové BU11 - ED
24.06 (Čtvrtek)8714:15Panthers PrahaSokol Brno I EMKOCase Gullivers YellowSTA9:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)8814:15FBC Gepardi BrnoSnipers TřebíčHAT6:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)8919:00Snipers TřebíčSokol Brno I EMKOCase Gullivers YellowSTA4:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)9019:00FBC LiberecPanthers PrahaHAT4:8LIVE
25.06 (Pátek)9110:15FBC LiberecFBC Gepardi BrnoSTA3:5LIVE
25.06 (Pátek)9210:15Panthers PrahaSnipers TřebíčHAT6:1LIVE
25.06 (Pátek)9314:30Panthers PrahaFBC Gepardi BrnoMOR3:2LIVE
25.06 (Pátek)9414:30FBC LiberecSokol Brno I EMKOCase Gullivers YellowTES3:0LIVE
25.06 (Pátek)9519:15FBC LiberecSnipers TřebíčMOR2:6LIVE
25.06 (Pátek)9619:15FBC Gepardi BrnoSokol Brno I EMKOCase Gullivers YellowTES10:3LIVE
Elevové BU11 - EE
24.06 (Čtvrtek)9715:45Floorball Club PísekTatran StřešoviceSTA3:11LIVE
24.06 (Čtvrtek)9815:45FBC HraniceTROOPERSHAT0:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)9919:45Floorball Club PísekFBC HraniceMOR2:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)10019:45SK BIVOJ LITVÍNOVTatran StřešoviceTES7:3LIVE
25.06 (Pátek)10111:00FBC HraniceTatran StřešoviceSTA3:6LIVE
25.06 (Pátek)10211:00SK BIVOJ LITVÍNOVTROOPERSHAT10:0LIVE
25.06 (Pátek)10314:15SK BIVOJ LITVÍNOVFBC HraniceSTA21:0LIVE
25.06 (Pátek)10414:15Floorball Club PísekTROOPERSHAT0:15LIVE
25.06 (Pátek)10520:00Tatran StřešoviceTROOPERSMOR1:12LIVE
25.06 (Pátek)10620:00Floorball Club PísekSK BIVOJ LITVÍNOVTES2:20LIVE
Elevové BU11 - EF
24.06 (Čtvrtek)10715:00Sokol RudnáŠSK Očov HodonínSTA3:10LIVE
24.06 (Čtvrtek)10815:00ACEMA Sparta Praha RedHornets Brno U11HAT9:0LIVE
25.06 (Pátek)10912:00ACEMA Sparta Praha RedSokol RudnáSTA7:1LIVE
25.06 (Pátek)11012:00Hornets Brno U11ŠSK Očov HodonínHAT5:8LIVE
25.06 (Pátek)11115:00Sokol RudnáHornets Brno U11STA7:1LIVE
25.06 (Pátek)11215:00ACEMA Sparta Praha RedŠSK Očov HodonínHAT8:4LIVE
Junioři BU19 - JA
24.06 (Čtvrtek)42211:00FBC SlováckoSK VS DubnicaVOD16:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)42311:00S.K. P.E.M.A. OPAVATROOPERSVOD23:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)42413:25PSN Tatran StřešoviceFBC SlováckoBOH2:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)42513:25S.K. P.E.M.A. OPAVASK VS DubnicaMAL3:3LIVE
25.06 (Pátek)42608:00PSN Tatran StřešoviceSK VS DubnicaMAL5:1LIVE
25.06 (Pátek)42708:40FBC SlováckoTROOPERSMAL4:2LIVE
25.06 (Pátek)42813:15S.K. P.E.M.A. OPAVAFBC SlováckoBOH0:5LIVE
25.06 (Pátek)42913:15PSN Tatran StřešoviceTROOPERSVET9:3LIVE
25.06 (Pátek)43017:00PSN Tatran StřešoviceS.K. P.E.M.A. OPAVABOH0:0LIVE
25.06 (Pátek)43117:40SK VS DubnicaTROOPERSBOH4:3LIVE
Junioři BU19 - JB
24.06 (Čtvrtek)43311:00ACEMA Sparta Praha UNYPFBC LipníkBOH3:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)43212:00FBC LiberecHornets Brno U19BOH11:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)43414:05Asper Šumperk BU19ACEMA Sparta Praha UNYPBOH0:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)43514:05FBC LiberecFBC LipníkMAL4:1LIVE
25.06 (Pátek)43608:40Asper Šumperk BU19FBC LipníkBOH0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)43708:40ACEMA Sparta Praha UNYPHornets Brno U19VET11:0LIVE
25.06 (Pátek)43812:30FBC LiberecACEMA Sparta Praha UNYPMAL2:1LIVE
25.06 (Pátek)43913:15Asper Šumperk BU19Hornets Brno U19MAL0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)44017:40Asper Šumperk BU19FBC LiberecVET0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)44117:40FBC LipníkHornets Brno U19MAL2:1LIVE
Junioři BU19 - JC
24.06 (Čtvrtek)44212:00ACEMA Sparta PrahaPlzeňMAL0:6LIVE
24.06 (Čtvrtek)44312:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U19IBK Södra BöhmenTUR3:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)44414:50FbC PlzeňPlzeňBOH1:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)44514:50ACEMA Sparta PrahaIBK Södra BöhmenMAL1:5LIVE
25.06 (Pátek)44609:25FbC PlzeňFBŠ Hummel Hattrick Brno U19BOH2:6LIVE
25.06 (Pátek)44709:25PlzeňIBK Södra BöhmenVET5:6LIVE
25.06 (Pátek)44813:55FBŠ Hummel Hattrick Brno U19ACEMA Sparta PrahaMAL10:1LIVE
25.06 (Pátek)44914:40FbC PlzeňIBK Södra BöhmenMAL2:2LIVE
25.06 (Pátek)45018:25FbC PlzeňACEMA Sparta PrahaBOH1:1LIVE
25.06 (Pátek)45118:25FBŠ Hummel Hattrick Brno U19PlzeňVET2:6LIVE
Junioři BU19 - JD
24.06 (Čtvrtek)45212:40FBC Draci ŘíčanyIBF Falun GTUR2:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)45313:25Floorball Club FALCONSokol Brno I EMKOCase GulliversTUR1:9LIVE
24.06 (Čtvrtek)45415:30FBC HraniceFBC Draci ŘíčanyTUR1:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)45516:15Floorball Club FALCONIBF Falun GTUR2:5LIVE
25.06 (Pátek)45609:25FBC HraniceIBF Falun GMAL1:2LIVE
25.06 (Pátek)45710:05FBC Draci ŘíčanySokol Brno I EMKOCase GulliversMAL1:2LIVE
25.06 (Pátek)45813:55Floorball Club FALCONFBC Draci ŘíčanyBOH4:4LIVE
25.06 (Pátek)45913:55FBC HraniceSokol Brno I EMKOCase GulliversVET2:6LIVE
25.06 (Pátek)46018:25FBC HraniceFloorball Club FALCONMAL2:3LIVE
25.06 (Pátek)46119:05IBF Falun GSokol Brno I EMKOCase GulliversMAL0:1LIVE
Junioři BU19 - JE
24.06 (Čtvrtek)46212:40K1 Florbal ŽideniceŃufíciBOH3:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)46312:40SKVTatran Střešovice BlackMAL3:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)46415:30IBK KuuggaSKVBOH6:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)46515:30ŃufíciTatran Střešovice BlackMAL4:4LIVE
25.06 (Pátek)46610:05K1 Florbal ŽideniceSKVBOH3:0LIVE
25.06 (Pátek)46710:05IBK KuuggaTatran Střešovice BlackVET5:1LIVE
25.06 (Pátek)46814:40ŃufíciIBK KuuggaBOH1:6LIVE
25.06 (Pátek)46914:40K1 Florbal ŽideniceTatran Střešovice BlackVET2:2LIVE
25.06 (Pátek)47019:05K1 Florbal ŽideniceIBK KuuggaBOH1:8LIVE
25.06 (Pátek)47119:05ŃufíciSKVVET2:2LIVE
Junioři BU19 - JF
24.06 (Čtvrtek)47216:15BLACK ANGELSMírně napředBOH3:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)47317:05IBK BRAZZERSSV CHABROSBOH3:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)47419:10FbC Panthers PohořeliceIBK BRAZZERSBOH2:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)47519:55Mírně napředSV CHABROSBOH9:3LIVE
25.06 (Pátek)47610:50FbC Panthers PohořeliceMírně napředBOH1:9LIVE
25.06 (Pátek)47710:50BLACK ANGELSSV CHABROSVET5:0LIVE
25.06 (Pátek)47815:35IBK BRAZZERSBLACK ANGELSBOH0:3LIVE
25.06 (Pátek)47915:35FbC Panthers PohořeliceSV CHABROSVET0:3LIVE
25.06 (Pátek)48019:50FbC Panthers PohořeliceBLACK ANGELSMAL3:8LIVE
25.06 (Pátek)48120:30IBK BRAZZERSMírně napředMAL1:11LIVE
Junioři BU19 - JG
24.06 (Čtvrtek)48216:15Bulldogs BrnoTJ Slovan HavířovMAL1:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)48317:05Panthers Praha WILDŽlutá FabieMAL1:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)48522:00TJ Slovan HavířovŽlutá FabieVUT I0:4LIVE
25.06 (Pátek)48610:50IBL Ca$halmuTJ Slovan HavířovMAL1:0LIVE
25.06 (Pátek)48711:50Bulldogs BrnoŽlutá FabieMAL0:7LIVE
25.06 (Pátek)48413:15IBL Ca$halmuPanthers Praha WILDMAL5:2LIVE
25.06 (Pátek)48815:35Panthers Praha WILDBulldogs BrnoMAL2:1LIVE
25.06 (Pátek)48916:15IBL Ca$halmuŽlutá FabieMAL2:2LIVE
25.06 (Pátek)49019:50IBL Ca$halmuBulldogs BrnoBOH1:1LIVE
25.06 (Pátek)49119:50Panthers Praha WILDTJ Slovan HavířovVET5:0LIVE
Junioři BU19 - JH
24.06 (Čtvrtek)49217:45Čínskej cirkusSokol RudnáBOH5:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)49318:30Panthers Praha BLACKTsunami Záhorská BystricaBOH2:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)49420:35Kanonýři KladnoPanthers Praha BLACKBOH0:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)49521:20Sokol RudnáTsunami Záhorská BystricaBOH1:1LIVE
25.06 (Pátek)49611:50Kanonýři KladnoSokol RudnáBOH0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)49711:50Čínskej cirkusTsunami Záhorská BystricaVET3:2LIVE
25.06 (Pátek)49816:15Panthers Praha BLACKČínskej cirkusBOH0:7LIVE
25.06 (Pátek)49916:15Kanonýři KladnoTsunami Záhorská BystricaVET0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)50020:30Kanonýři KladnoČínskej cirkusBOH0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)50120:30Panthers Praha BLACKSokol RudnáVET1:4LIVE
Junioři BU19 - JJ
24.06 (Čtvrtek)50217:451.FBC Sokol HusoviceTatran Střešovice RedMAL0:10LIVE
24.06 (Čtvrtek)50318:30Kluci z garážeFbC SkutečMAL11:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)50521:20Tatran Střešovice RedFbC SkutečMAL5:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)50422:00Horní Počernice ORKAKluci z garážeVUT II1:5LIVE
25.06 (Pátek)50612:30Horní Počernice ORKATatran Střešovice RedBOH1:14LIVE
25.06 (Pátek)50712:301.FBC Sokol HusoviceFbC SkutečVET0:5LIVE
25.06 (Pátek)50817:00Kluci z garáže1.FBC Sokol HusoviceVET8:1LIVE
25.06 (Pátek)50917:00Horní Počernice ORKAFbC SkutečMAL3:2LIVE
25.06 (Pátek)51021:15Horní Počernice ORKA1.FBC Sokol HusoviceVET2:0LIVE
25.06 (Pátek)51121:15Kluci z garážeTatran Střešovice RedMAL2:6LIVE
Juniorky GU19 - GJA
24.06 (Čtvrtek)54714:05BLACK ANGELSK1 Florbal ŽideniceTUR5:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)54814:50FG Černý mambyMajestic LlamasTUR3:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)55018:30K1 Florbal ŽideniceMajestic LlamasTUR2:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)54919:10FBC OstravaFG Černý mambyTUR4:1LIVE
25.06 (Pátek)55108:00FBC OstravaK1 Florbal ŽideniceMOD5:0LIVE
25.06 (Pátek)55208:40BLACK ANGELSMajestic LlamasMOD6:1LIVE
25.06 (Pátek)55310:50FG Černý mambyBLACK ANGELSMOD1:0LIVE
25.06 (Pátek)55411:50FBC OstravaMajestic LlamasMOD4:2LIVE
25.06 (Pátek)55514:40FBC OstravaBLACK ANGELSMOD3:0LIVE
25.06 (Pátek)55614:40FG Černý mambyK1 Florbal ŽideniceMOD2:0LIVE
Juniorky GU19 - GJB
24.06 (Čtvrtek)55814:50Panthers Praha WILDZlín LionsTUR0:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)55715:301. SC TEMPISH VítkoviceTatran StřešoviceMOD1:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)55919:10Bulldogs BrnoPanthers Praha WILDTUR5:0 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)56019:55Tatran StřešoviceZlín LionsTUR5:1LIVE
25.06 (Pátek)56109:25Bulldogs BrnoTatran StřešoviceMOD3:3LIVE
25.06 (Pátek)56210:051. SC TEMPISH VítkoviceZlín LionsMOD6:2LIVE
25.06 (Pátek)56313:55Panthers Praha WILD1. SC TEMPISH VítkoviceMOD0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)56413:55Bulldogs BrnoZlín LionsMOD9:1LIVE
25.06 (Pátek)56517:40Bulldogs Brno1. SC TEMPISH VítkoviceMOD2:4LIVE
25.06 (Pátek)56619:05Panthers Praha WILDTatran StřešoviceMOD0:5 (K)LIVE
Juniorky GU19 - GJC
24.06 (Čtvrtek)56817:05ACEMA Sparta Praha GirlsS.K. P.E.M.A. OPAVATUR4:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)56717:45SKVPanthers Praha BLACKTUR0:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)56920:35SKVFloorball Club PísekTUR4:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)57021:20Panthers Praha BLACKS.K. P.E.M.A. OPAVATUR6:0LIVE
25.06 (Pátek)57112:30ACEMA Sparta Praha GirlsPanthers Praha BLACKMOD0:4LIVE
25.06 (Pátek)57213:15Floorball Club PísekS.K. P.E.M.A. OPAVAMOD4:11LIVE
25.06 (Pátek)57315:35Floorball Club PísekACEMA Sparta Praha GirlsMOD1:3LIVE
25.06 (Pátek)57416:15SKVS.K. P.E.M.A. OPAVAMOD1:4LIVE
25.06 (Pátek)57518:25SKVACEMA Sparta Praha GirlsMOD2:2LIVE
25.06 (Pátek)57619:05Floorball Club PísekPanthers Praha BLACKMOD1:3LIVE
Mladší žáci BU13 - MA
24.06 (Čtvrtek)11312:001. SC TEMPISH VítkoviceBLACK ANGELS 2008CEJ5:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)11412:00FBC Gepardi BrnoFbC Plzeň blueSTN0:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)11512:00Kanonýři KladnoTatran Střešovice RedAUT0:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)11614:151. SC TEMPISH VítkoviceFBC Gepardi BrnoCEJ19:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)11714:15FbC Plzeň blueTatran Střešovice RedSTN1:11LIVE
24.06 (Čtvrtek)11814:15BLACK ANGELS 2008Kanonýři KladnoAUT5:0 (K)LIVE
25.06 (Pátek)11908:001. SC TEMPISH VítkoviceFbC Plzeň blueSTN7:2LIVE
25.06 (Pátek)12008:00BLACK ANGELS 2008Tatran Střešovice RedCEJ2:3LIVE
25.06 (Pátek)12108:00FBC Gepardi BrnoKanonýři KladnoAUT5:0 (K)LIVE
25.06 (Pátek)12213:301. SC TEMPISH VítkoviceKanonýři KladnoSTN5:0 (K)LIVE
25.06 (Pátek)12313:30FBC Gepardi BrnoTatran Střešovice RedCEJ2:9LIVE
25.06 (Pátek)12413:30BLACK ANGELS 2008FbC Plzeň blueAUT4:3LIVE
25.06 (Pátek)12517:301. SC TEMPISH VítkoviceTatran Střešovice RedSTN7:0LIVE
25.06 (Pátek)12617:30FbC Plzeň blueKanonýři KladnoCEJ5:0 (K)LIVE
25.06 (Pátek)12717:30BLACK ANGELS 2008FBC Gepardi BrnoAUT7:1LIVE
Mladší žáci BU13 - MB
24.06 (Čtvrtek)12812:45FbC Coyotes JablunkovK1 Florbal ŽideniceCEJ19:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)12912:45Fbš BohemiansTROOPERS Green U12AUT2:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)13015:00Fbš BohemiansFbC Coyotes JablunkovCEJ2:9LIVE
24.06 (Čtvrtek)13115:00FbC Plzeň whiteTROOPERS Green U12AUT0:11LIVE
25.06 (Pátek)13208:45FbC Plzeň whiteK1 Florbal ŽideniceCEJ2:4LIVE
25.06 (Pátek)13308:45FbC Coyotes JablunkovTROOPERS Green U12AUT2:4LIVE
25.06 (Pátek)13412:45K1 Florbal ŽideniceTROOPERS Green U12AUT1:5LIVE
25.06 (Pátek)13512:45FbC Plzeň whiteFbš BohemiansCEJ0:9LIVE
25.06 (Pátek)13618:15FbC Plzeň whiteFbC Coyotes JablunkovHAT1:16LIVE
25.06 (Pátek)13718:15Fbš BohemiansK1 Florbal ŽideniceSTA6:0LIVE
Mladší žáci BU13 - MC
24.06 (Čtvrtek)13812:451.FBC Sokol HusoviceWizards PrahaSTN0:19LIVE
24.06 (Čtvrtek)13913:30Bulldogs Brno OrangeFBS OlomoucSTN1:23LIVE
24.06 (Čtvrtek)14015:00FBC LiberecWizards PrahaSTN8:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)14115:451.FBC Sokol HusoviceFBS OlomoucSTN0:31LIVE
24.06 (Čtvrtek)14221:15Bulldogs Brno OrangeFBC LiberecSTA4:5LIVE
25.06 (Pátek)14308:45FBS OlomoucWizards PrahaSTN12:3LIVE
25.06 (Pátek)14414:15FBC Liberec1.FBC Sokol HusoviceAUT18:0LIVE
25.06 (Pátek)14514:15Bulldogs Brno OrangeWizards PrahaSTN1:4LIVE
25.06 (Pátek)14619:00Bulldogs Brno Orange1.FBC Sokol HusoviceSTA11:0LIVE
25.06 (Pátek)14719:00FBC LiberecFBS OlomoucHAT0:7LIVE
Mladší žáci BU13 - MD
24.06 (Čtvrtek)14813:30Hornets Brno U13Tatran Střešovice BlackCEJ3:9LIVE
24.06 (Čtvrtek)14913:30ŠSK Očov HodonínTsunami Záhorská BystricaAUT5:7LIVE
24.06 (Čtvrtek)15015:45ŠSK Očov HodonínHornets Brno U13CEJ16:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)15115:45Panthers Praha WILDTsunami Záhorská BystricaAUT0:18LIVE
24.06 (Čtvrtek)15221:15Panthers Praha WILDTatran Střešovice BlackTES1:7LIVE
25.06 (Pátek)15309:30Hornets Brno U13Tsunami Záhorská BystricaSTN1:12LIVE
25.06 (Pátek)15414:15Tatran Střešovice BlackTsunami Záhorská BystricaCEJ3:7LIVE
25.06 (Pátek)15515:00Panthers Praha WILDŠSK Očov HodonínCEJ2:19LIVE
25.06 (Pátek)15618:15ŠSK Očov HodonínTatran Střešovice BlackCEJ7:3LIVE
25.06 (Pátek)15719:00Panthers Praha WILDHornets Brno U13AUT0:3LIVE
Mladší žáci BU13 - ME
24.06 (Čtvrtek)15816:45Bulldogs Brno BlackPrague TigersCEJ12:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)15917:30Panthers Praha BLACKPředvýběr.CZ Florbal MBCEJ2:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)16019:45FBC Česká LípaPrague TigersCEJ9:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)16120:30Bulldogs Brno BlackPředvýběr.CZ Florbal MBCEJ7:1LIVE
25.06 (Pátek)16209:30FBC Česká LípaPanthers Praha BLACKCEJ2:4LIVE
25.06 (Pátek)16309:30Prague TigersPředvýběr.CZ Florbal MBAUT1:4LIVE
25.06 (Pátek)16415:00Panthers Praha BLACKBulldogs Brno BlackSTN2:2LIVE
25.06 (Pátek)16515:00FBC Česká LípaPředvýběr.CZ Florbal MBAUT3:8LIVE
25.06 (Pátek)16619:45Panthers Praha BLACKPrague TigersSTA6:4LIVE
25.06 (Pátek)16719:45FBC Česká LípaBulldogs Brno BlackHAT0:10LIVE
Mladší žáci BU13 - MF
24.06 (Čtvrtek)16818:15ACEMA Sparta Praha RedFbC Hradec KrálovéCEJ7:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)16918:15FBC ČPP OstravaSokol Brno I EMKOCase Gullivers AAUT0:9LIVE
24.06 (Čtvrtek)17020:30Asper Šumperk BU13FBC ČPP OstravaSTA4:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)17120:30FbC Hradec KrálovéSokol Brno I EMKOCase Gullivers AHAT4:8LIVE
25.06 (Pátek)17210:15Asper Šumperk BU13ACEMA Sparta Praha RedCEJ1:6LIVE
25.06 (Pátek)17311:00FBC ČPP OstravaFbC Hradec KrálovéCEJ5:5LIVE
25.06 (Pátek)17416:00Asper Šumperk BU13Sokol Brno I EMKOCase Gullivers ASTN0:7LIVE
25.06 (Pátek)17516:00FBC ČPP OstravaACEMA Sparta Praha RedAUT0:2LIVE
25.06 (Pátek)17619:45ACEMA Sparta Praha RedSokol Brno I EMKOCase Gullivers ACEJ2:5LIVE
25.06 (Pátek)17720:30Asper Šumperk BU13FbC Hradec KrálovéSTA3:8LIVE
Mladší žáci BU13 - MG
24.06 (Čtvrtek)17818:15ACEMA Sparta Praha YellowFBŠ Hummel Hattrick Brno U13STN4:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)17919:00FLORBAL VSETÍN B13TROOPERS Black U13STN2:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)18021:15FBŠ Gorily PlzeňFLORBAL VSETÍN B13AUT6:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)18121:15FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TROOPERS Black U13STN3:4LIVE
25.06 (Pátek)18212:00FBŠ Gorily PlzeňACEMA Sparta Praha YellowCEJ12:3LIVE
25.06 (Pátek)18312:00FLORBAL VSETÍN B13FBŠ Hummel Hattrick Brno U13AUT1:5LIVE
25.06 (Pátek)18416:00FBŠ Gorily PlzeňTROOPERS Black U13CEJ7:6LIVE
25.06 (Pátek)18516:45FLORBAL VSETÍN B13ACEMA Sparta Praha YellowCEJ1:4LIVE
25.06 (Pátek)18619:45FBŠ Gorily PlzeňFBŠ Hummel Hattrick Brno U13STN5:3LIVE
25.06 (Pátek)18720:30ACEMA Sparta Praha YellowTROOPERS Black U13HAT2:2LIVE
Mladší žáci BU13 - MH
24.06 (Čtvrtek)18819:00FBC Draci ŘíčanySokol Brno I EMKOCase Gullivers BCEJ7:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)18919:00PSKC OkříškyZlín Lions U13AUT6:14LIVE
24.06 (Čtvrtek)19021:15Floorball Club PísekPSKC OkříškyHAT6:7LIVE
24.06 (Čtvrtek)19121:15Sokol Brno I EMKOCase Gullivers BZlín Lions U13CEJ1:13LIVE
25.06 (Pátek)19212:00Floorball Club PísekSokol Brno I EMKOCase Gullivers BSTN4:3LIVE
25.06 (Pátek)19312:45FBC Draci ŘíčanyZlín Lions U13STN1:6LIVE
25.06 (Pátek)19416:45Floorball Club PísekZlín Lions U13STN1:4LIVE
25.06 (Pátek)19516:45PSKC OkříškyFBC Draci ŘíčanyAUT5:2LIVE
25.06 (Pátek)19620:30Floorball Club PísekFBC Draci ŘíčanyCEJ2:3LIVE
25.06 (Pátek)19720:30PSKC OkříškySokol Brno I EMKOCase Gullivers BAUT3:1LIVE
Mladší žákyně GU13 - GMA
24.06 (Čtvrtek)19817:30BLACK ANGELSFBŠ Hummel Hattrick Brno GU13STA1:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)19917:30Floorball Club PísekTatran StřešoviceHAT3:6LIVE
24.06 (Čtvrtek)20020:30BLACK ANGELSFloorball Club PísekMOR4:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)20120:30FBŠ Hummel Hattrick Brno GU13Tatran StřešoviceTES3:4LIVE
25.06 (Pátek)20212:15Floorball Club PísekFBŠ Hummel Hattrick Brno GU13MOR2:5LIVE
25.06 (Pátek)20312:15BLACK ANGELSTatran StřešoviceTES2:3LIVE
Mladší žákyně GU13 - GMB
24.06 (Čtvrtek)20416:45ACEMA Sparta Praha GirlsAsper Šumperk GU13STA3:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)20516:45Bulldogs BrnoFG TEAMHAT3:6LIVE
24.06 (Čtvrtek)20619:45ACEMA Sparta Praha GirlsBulldogs BrnoSTA8:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)20719:45Asper Šumperk GU13FG TEAMHAT0:4LIVE
25.06 (Pátek)20813:00Bulldogs BrnoAsper Šumperk GU13MOR2:4LIVE
25.06 (Pátek)20913:00ACEMA Sparta Praha GirlsFG TEAMTES0:6LIVE
Muži ELITE - MEA
01.07 (Čtvrtek)97514:05IBK GrenadesIBK SvartaVUT I0:5 (K)LIVE
01.07 (Čtvrtek)97614:05IBK Södra Böhmen U23Rybičky jsou fajnVUT II3:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)97717:55IBK Södra Böhmen U23IBK SvartaVUT I6:6LIVE
01.07 (Čtvrtek)97918:35IBK PlantážníciIBK SvartaVUT II5:4LIVE
02.07 (Pátek)97808:40IBK PlantážníciIBK GrenadesVUT I5:0 (K)LIVE
02.07 (Pátek)98008:40IBK GrenadesRybičky jsou fajnVUT II0:5 (K)LIVE
02.07 (Pátek)98113:10IBK PlantážníciRybičky jsou fajnVUT I3:2LIVE
02.07 (Pátek)98213:10IBK Södra Böhmen U23IBK GrenadesVUT II5:0 (K)LIVE
02.07 (Pátek)98317:40IBK SvartaRybičky jsou fajnVUT I6:3LIVE
02.07 (Pátek)98417:40IBK PlantážníciIBK Södra Böhmen U23VUT II1:5LIVE
Muži ELITE - MEB
01.07 (Čtvrtek)98514:50Dream Vidláci TeamIBK Tulimme JuodaVUT I5:3LIVE
01.07 (Čtvrtek)98614:50IBK MoraviaTeam KazachstanVUT II4:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)98718:35IBK MoraviaIBK Tulimme JuodaVUT I4:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)98819:20IBK BizoniDream Vidláci TeamVUT II5:6LIVE
02.07 (Pátek)98909:25IBK BizoniIBK Tulimme JuodaVUT I3:3LIVE
02.07 (Pátek)99009:25Dream Vidláci TeamTeam KazachstanVUT II3:3LIVE
02.07 (Pátek)99113:55IBK BizoniTeam KazachstanVUT I2:3LIVE
02.07 (Pátek)99213:55IBK MoraviaDream Vidláci TeamVUT II3:2LIVE
02.07 (Pátek)99318:25IBK Tulimme JuodaTeam KazachstanVUT I5:3LIVE
02.07 (Pátek)99418:25IBK BizoniIBK MoraviaVUT II6:2LIVE
Muži ELITE - MEC
01.07 (Čtvrtek)99515:30Gymnázium ChomutovTým na hraněVUT I6:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)99615:30IBK Södra BöhmenUnachara IBKVUT II6:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)99720:00IBK Södra BöhmenTým na hraněVUT I3:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)99820:00IBF Tuppar StřešbörgGymnázium ChomutovVUT II8:2LIVE
02.07 (Pátek)99910:05IBF Tuppar StřešbörgTým na hraněVUT I2:0LIVE
02.07 (Pátek)100010:05Gymnázium ChomutovUnachara IBKVUT II1:2LIVE
02.07 (Pátek)100114:35IBF Tuppar StřešbörgUnachara IBKVUT I9:4LIVE
02.07 (Pátek)100214:35IBK Södra BöhmenGymnázium ChomutovVUT II3:3LIVE
02.07 (Pátek)100319:05Tým na hraněUnachara IBKVUT I3:1LIVE
02.07 (Pátek)100419:05IBF Tuppar StřešbörgIBK Södra BöhmenVUT II4:2LIVE
Muži HOBBY - AA
01.07 (Čtvrtek)83812:00ApolloEmco CholericsHAT6:4LIVE
01.07 (Čtvrtek)83912:00Veterans of ValmezMOPRASTA4:5LIVE
01.07 (Čtvrtek)84012:00IBK VladimírMokrý Banditi BTES3:7LIVE
01.07 (Čtvrtek)84116:00Emco CholericsVeterans of ValmezHAT3:4LIVE
01.07 (Čtvrtek)84216:00Mokrý Banditi BMOPRASTA3:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)84316:00ApolloIBK VladimírTES14:5LIVE
02.07 (Pátek)84408:00ApolloMokrý Banditi BHAT4:4LIVE
02.07 (Pátek)84508:00Emco CholericsMOPRASTA0:6LIVE
02.07 (Pátek)84608:00IBK VladimírVeterans of ValmezTES2:4LIVE
02.07 (Pátek)84712:45ApolloVeterans of ValmezHAT3:11LIVE
02.07 (Pátek)84812:45IBK VladimírMOPRASTA0:5LIVE
02.07 (Pátek)84912:45Emco CholericsMokrý Banditi BTES3:6LIVE
02.07 (Pátek)85018:15ApolloMOPRAHAT5:5LIVE
02.07 (Pátek)85118:15Mokrý Banditi BVeterans of ValmezSTA5:1LIVE
02.07 (Pátek)85218:15Emco CholericsIBK VladimírTES7:1LIVE
Muži HOBBY - AB
01.07 (Čtvrtek)85317:30Central Gang Valašské MeziříčíHaluzářiHAT1:11LIVE
01.07 (Čtvrtek)85417:30Kladenský expresT-NeelitaTES19:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)85519:00Haluzáři(J)elita HipposuHAT2:5LIVE
01.07 (Čtvrtek)85620:30Central Gang Valašské MeziříčíT-NeelitaTES2:11LIVE
02.07 (Pátek)85708:45Central Gang Valašské MeziříčíKladenský expresTES1:16LIVE
02.07 (Pátek)85809:30(J)elita HipposuT-NeelitaTES6:4LIVE
02.07 (Pátek)86016:45Central Gang Valašské Meziříčí(J)elita HipposuTES1:9LIVE
02.07 (Pátek)85917:30HaluzářiKladenský expresHAT3:8LIVE
02.07 (Pátek)86119:00HaluzářiT-NeelitaHAT11:3LIVE
02.07 (Pátek)86220:30(J)elita HipposuKladenský expresTES1:6LIVE
Muži HOBBY - AC
01.07 (Čtvrtek)86318:15FbK Patrioti RosiceSokol RudnáSTA5:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)86419:00Florbalisté Filozofické FakultyTady je DiblíkovoSTA4:8LIVE
01.07 (Čtvrtek)86521:15Florbalisté Filozofické FakultySokol RudnáHAT3:6LIVE
01.07 (Čtvrtek)86621:15Fialove Kobry GlobogymFbK Patrioti RosiceSTA7:0LIVE
02.07 (Pátek)86712:00Fialove Kobry GlobogymSokol RudnáSTA5:1LIVE
02.07 (Pátek)86812:00FbK Patrioti RosiceTady je DiblíkovoHAT1:4LIVE
02.07 (Pátek)86915:00Fialove Kobry GlobogymTady je DiblíkovoTES6:5LIVE
02.07 (Pátek)87016:00Florbalisté Filozofické FakultyFbK Patrioti RosiceTES2:4LIVE
02.07 (Pátek)87119:00Sokol RudnáTady je DiblíkovoTES2:7LIVE
02.07 (Pátek)87219:45Fialove Kobry GlobogymFlorbalisté Filozofické FakultyTES10:3LIVE
Muži HOBBY - AD
01.07 (Čtvrtek)87312:451.FBC Sokol HusoviceFlamingos BrnoHAT2:7LIVE
01.07 (Čtvrtek)87412:45FBC Draci ŘíčanyIBK Lightning BallSTA8:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)87516:45FBC Draci ŘíčanyFlamingos BrnoHAT5:3LIVE
01.07 (Čtvrtek)87616:45Black Snipers1.FBC Sokol HusoviceSTA4:0LIVE
01.07 (Čtvrtek)87719:45Black SnipersIBK Lightning BallHAT1:1LIVE
02.07 (Pátek)87808:45FBC Draci Říčany1.FBC Sokol HusoviceSTA16:2LIVE
02.07 (Pátek)87913:30Black SnipersFlamingos BrnoTES4:10LIVE
02.07 (Pátek)88014:151.FBC Sokol HusoviceIBK Lightning BallTES1:4LIVE
02.07 (Pátek)88117:30Flamingos BrnoIBK Lightning BallSTA1:1LIVE
02.07 (Pátek)88217:30Black SnipersFBC Draci ŘíčanyTES4:10LIVE
Muži HOBBY - AE
01.07 (Čtvrtek)88312:45Fbc Blueberries ModraPozdní sběrTES6:4LIVE
01.07 (Čtvrtek)88413:30IBK Modří TygříciSokol ŠenovTES9:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)88516:45IBK Modří TygříciPozdní sběrTES2:9LIVE
01.07 (Čtvrtek)88618:15Hornets válecFbc Blueberries ModraTES3:5LIVE
02.07 (Pátek)88709:30Hornets válecPozdní sběrHAT0:8LIVE
02.07 (Pátek)88809:30Fbc Blueberries ModraSokol ŠenovSTA3:11LIVE
02.07 (Pátek)88913:30Hornets válecSokol ŠenovHAT1:7LIVE
02.07 (Pátek)89013:30IBK Modří TygříciFbc Blueberries ModraSTA4:7LIVE
02.07 (Pátek)89119:00Pozdní sběrSokol ŠenovSTA3:1LIVE
02.07 (Pátek)89219:45Hornets válecIBK Modří TygříciHAT3:10LIVE
Muži HOBBY - AF
01.07 (Čtvrtek)89313:30FBC Panthers PohořeliceTatranHAT4:5LIVE
01.07 (Čtvrtek)89413:30Sexy BonbonkySkurut HaiSTA5:4LIVE
01.07 (Čtvrtek)89517:30Sexy BonbonkyTatranSTA4:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)89618:15IBK PapašuFBC Panthers PohořeliceHAT3:1LIVE
02.07 (Pátek)89708:45IBK PapašuSkurut HaiHAT2:4LIVE
02.07 (Pátek)89810:15Sexy BonbonkyFBC Panthers PohořeliceTES7:4LIVE
02.07 (Pátek)89914:15IBK PapašuTatranHAT4:7LIVE
02.07 (Pátek)90014:15FBC Panthers PohořeliceSkurut HaiSTA3:8LIVE
02.07 (Pátek)90119:45TatranSkurut HaiSTA3:7LIVE
02.07 (Pátek)90220:30IBK PapašuSexy BonbonkyHAT2:5LIVE
Muži HOBBY - AG
01.07 (Čtvrtek)90314:15FBC Hradec nad MoravicíShooters BetaHAT1:3LIVE
01.07 (Čtvrtek)90414:15Pacienti Luka nad JihlavouUkuleleSTA0:5 (K)LIVE
01.07 (Čtvrtek)90519:45Pacienti Luka nad JihlavouShooters BetaSTA0:5 (K)LIVE
01.07 (Čtvrtek)90620:30NoNamerzFBC Hradec nad MoravicíHAT2:6LIVE
02.07 (Pátek)90710:15NoNamerzShooters BetaHAT3:6LIVE
02.07 (Pátek)90810:15FBC Hradec nad MoravicíUkuleleSTA6:1LIVE
02.07 (Pátek)90915:00NoNamerzUkuleleHAT6:2LIVE
02.07 (Pátek)91015:00Pacienti Luka nad JihlavouFBC Hradec nad MoravicíSTA0:5 (K)LIVE
02.07 (Pátek)91120:30Shooters BetaUkuleleSTA8:3LIVE
02.07 (Pátek)91221:15NoNamerzPacienti Luka nad JihlavouHAT5:0 (K)LIVE
Muži HOBBY - AH
01.07 (Čtvrtek)91315:00ČeskoSlovenská PijatykaGykovy StarsHAT1:3LIVE
01.07 (Čtvrtek)91415:00FlashingPCB Fuj alkoholSTA12:3LIVE
01.07 (Čtvrtek)91520:30FlashingGykovy StarsSTA4:4LIVE
01.07 (Čtvrtek)91621:15FBC Avalanche CvrčoviceČeskoSlovenská PijatykaTES0:7LIVE
02.07 (Pátek)91711:00FBC Avalanche CvrčoviceGykovy StarsTES0:10LIVE
02.07 (Pátek)91812:00ČeskoSlovenská PijatykaPCB Fuj alkoholTES4:2LIVE
02.07 (Pátek)91916:00FBC Avalanche CvrčovicePCB Fuj alkoholHAT4:7LIVE
02.07 (Pátek)92016:00FlashingČeskoSlovenská PijatykaSTA3:4LIVE
02.07 (Pátek)92121:15Gykovy StarsPCB Fuj alkoholSTA8:5LIVE
02.07 (Pátek)92221:15FBC Avalanche CvrčoviceFlashingTES2:9LIVE
Muži HOBBY - AJ
01.07 (Čtvrtek)92314:15FBC AtlasIBK Kamperem TamperemTES6:7LIVE
01.07 (Čtvrtek)92415:00Ham&AxeMokrý BanditiTES6:4LIVE
01.07 (Čtvrtek)92519:00Ham&AxeIBK Kamperem TamperemTES4:4LIVE
01.07 (Čtvrtek)92619:45Gepardi Brno BFBC AtlasTES0:6LIVE
02.07 (Pátek)92711:00Gepardi Brno BMokrý BanditiHAT3:3LIVE
02.07 (Pátek)92811:00Ham&AxeFBC AtlasSTA5:8LIVE
02.07 (Pátek)92916:45Gepardi Brno BIBK Kamperem TamperemHAT1:3LIVE
02.07 (Pátek)93016:45FBC AtlasMokrý BanditiSTA9:2LIVE
02.07 (Pátek)93122:00IBK Kamperem TamperemMokrý BanditiHAT11:4LIVE
02.07 (Pátek)93222:00Gepardi Brno BHam&AxeSTA1:5LIVE
Muži PRO - MPA
01.07 (Čtvrtek)93312:00IBK BOMBERSABUS Gastro RančířovVUT I3:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)93412:40Hornets BrnoIBK JupíkVUT I3:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)93513:25IBK ŠÍDLOS tygříkAtlas FutureVUT I3:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)93616:30IBK BOMBERSHornets BrnoVUT I2:3LIVE
01.07 (Čtvrtek)93717:10Atlas FutureIBK JupíkVUT I4:5LIVE
01.07 (Čtvrtek)93819:20ABUS Gastro RančířovTechnické službyVUT I1:2LIVE
01.07 (Čtvrtek)93920:45Hornets BrnoIBK ŠÍDLOS tygříkVUT I2:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)94021:30Technické službyAtlas FutureVUT I0:1LIVE
02.07 (Pátek)94108:00IBK JupíkIBK BOMBERSVUT II2:2LIVE
02.07 (Pátek)94210:50Technické službyHornets BrnoVUT II1:3LIVE
02.07 (Pátek)94311:30ABUS Gastro RančířovIBK JupíkVUT II3:4LIVE
02.07 (Pátek)94412:30IBK BOMBERSIBK ŠÍDLOS tygříkVUT II4:0LIVE
02.07 (Pátek)94515:20IBK ŠÍDLOS tygříkABUS Gastro RančířovVUT II2:2LIVE
02.07 (Pátek)94616:00IBK JupíkTechnické službyVUT II5:2LIVE
02.07 (Pátek)94717:00Hornets BrnoAtlas FutureVUT II2:8LIVE
02.07 (Pátek)94819:50Technické službyIBK ŠÍDLOS tygříkVUT II6:5LIVE
02.07 (Pátek)94920:30Atlas FutureIBK BOMBERSVUT II3:4LIVE
02.07 (Pátek)95021:15ABUS Gastro RančířovHornets BrnoVUT II3:2LIVE
03.07 (Sobota)95108:00Atlas FutureABUS Gastro RančířovVUT I4:3LIVE
03.07 (Sobota)95208:45IBK ŠÍDLOS tygříkIBK JupíkVUT I9:7LIVE
03.07 (Sobota)95309:30IBK BOMBERSTechnické službyVUT I5:2LIVE
Muži PRO - MPB
01.07 (Čtvrtek)95412:00TJ SOKOL LETOVICEIBK Rodeo 42 PrahaVUT II1:7LIVE
01.07 (Čtvrtek)95512:40IBK ZebraSokol HodonínVUT II5:0 (K)LIVE
01.07 (Čtvrtek)95613:25SK P.E.M.A OpavaK1 Florbal ŽideniceVUT II4:1LIVE
01.07 (Čtvrtek)95716:30IBK PořádmáloTJ SOKOL LETOVICEVUT II3:0LIVE
01.07 (Čtvrtek)95817:10IBK Rodeo 42 PrahaSK P.E.M.A OpavaVUT II1:3LIVE
01.07 (Čtvrtek)95917:55K1 Florbal ŽideniceIBK ZebraVUT II3:3LIVE
01.07 (Čtvrtek)96020:45Sokol HodonínIBK PořádmáloVUT II0:5 (K)LIVE
01.07 (Čtvrtek)96121:30SK P.E.M.A OpavaTJ SOKOL LETOVICEVUT II3:0LIVE
02.07 (Pátek)96208:00IBK ZebraIBK Rodeo 42 PrahaVUT I3:4LIVE
02.07 (Pátek)96310:50IBK PořádmáloSK P.E.M.A OpavaVUT I2:2LIVE
02.07 (Pátek)96411:30K1 Florbal ŽideniceSokol HodonínVUT I5:0 (K)LIVE
02.07 (Pátek)96512:30TJ SOKOL LETOVICEIBK ZebraVUT I2:2LIVE
02.07 (Pátek)96615:20K1 Florbal ŽideniceIBK PořádmáloVUT I1:2LIVE
02.07 (Pátek)96716:00IBK ZebraSK P.E.M.A OpavaVUT I2:8LIVE
02.07 (Pátek)96817:00Sokol HodonínIBK Rodeo 42 PrahaVUT I0:5 (K)LIVE
02.07 (Pátek)96919:50IBK PořádmáloIBK ZebraVUT I9:2LIVE
02.07 (Pátek)97020:30IBK Rodeo 42 PrahaK1 Florbal ŽideniceVUT I2:2LIVE
02.07 (Pátek)97121:15TJ SOKOL LETOVICESokol HodonínVUT I5:0 (K)LIVE
03.07 (Sobota)97208:00IBK Rodeo 42 PrahaIBK PořádmáloVUT II3:6LIVE
03.07 (Sobota)97308:45K1 Florbal ŽideniceTJ SOKOL LETOVICEVUT II6:3LIVE
03.07 (Sobota)97409:30Sokol HodonínSK P.E.M.A OpavaVUT II0:5 (K)LIVE
Přípravka BU9 - PA
24.06 (Čtvrtek)112:00TROOPERS1. SC TEMPISH VítkoviceMOR0:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)212:30Sokol Brno I EMKOCase Gullivers PBLACK ANGELS 2012MOR0:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)313:00Bulldogs Brno GPrague TigersMOR3:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)413:30K1 Florbal Židenice GFBŠ Hummel Hattrick Brno U9MOR0:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)514:001. SC TEMPISH VítkoviceSokol Brno I EMKOCase Gullivers PMOR3:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)614:30Prague TigersTROOPERSMOR2:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)715:00BLACK ANGELS 2012K1 Florbal Židenice GMOR5:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)815:30FBŠ Hummel Hattrick Brno U9Bulldogs Brno GMOR0:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)916:00Prague Tigers1. SC TEMPISH VítkoviceMOR1:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)1016:30K1 Florbal Židenice GSokol Brno I EMKOCase Gullivers PMOR2:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)1117:00TROOPERSFBŠ Hummel Hattrick Brno U9MOR4:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)1217:30Bulldogs Brno GBLACK ANGELS 2012MOR3:2LIVE
25.06 (Pátek)1308:001. SC TEMPISH VítkoviceK1 Florbal Židenice GTES3:0LIVE
25.06 (Pátek)1408:30FBŠ Hummel Hattrick Brno U9Prague TigersTES2:5LIVE
25.06 (Pátek)1509:00Sokol Brno I EMKOCase Gullivers PBulldogs Brno GTES0:5LIVE
25.06 (Pátek)1609:30BLACK ANGELS 2012TROOPERSTES5:1LIVE
25.06 (Pátek)1710:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U91. SC TEMPISH VítkoviceTES2:4LIVE
25.06 (Pátek)1810:30Bulldogs Brno GK1 Florbal Židenice GTES1:2LIVE
25.06 (Pátek)1911:00Prague TigersBLACK ANGELS 2012TES2:5LIVE
25.06 (Pátek)2011:30TROOPERSSokol Brno I EMKOCase Gullivers PTES2:2LIVE
25.06 (Pátek)2115:151. SC TEMPISH VítkoviceBulldogs Brno GTES2:2LIVE
25.06 (Pátek)2215:45BLACK ANGELS 2012FBŠ Hummel Hattrick Brno U9TES6:0LIVE
25.06 (Pátek)2316:15K1 Florbal Židenice GTROOPERSTES0:6LIVE
25.06 (Pátek)2416:45Sokol Brno I EMKOCase Gullivers PPrague TigersTES1:6LIVE
26.06 (Sobota)2510:45BLACK ANGELS 20121. SC TEMPISH VítkoviceCAM1:0LIVE
26.06 (Sobota)2611:15TROOPERSBulldogs Brno GCAM2:3LIVE
26.06 (Sobota)2711:45FBŠ Hummel Hattrick Brno U9Sokol Brno I EMKOCase Gullivers PCAM2:2LIVE
26.06 (Sobota)2812:15Prague TigersK1 Florbal Židenice GCAM4:1LIVE
Přípravka BU9 - PB
24.06 (Čtvrtek)2912:00PSKC OkříškyACEMA Sparta PrahaTES2:14LIVE
24.06 (Čtvrtek)3012:30Panthers OtrokoviceBulldogs BrnoTES5:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)3113:00FBŠ Hummel Hattrick Brno GK1 Florbal ŽideniceTES2:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)3213:30Hornets Brno U09Floorball Club PísekTES5:0 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)3314:00ACEMA Sparta PrahaPanthers OtrokoviceTES1:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)3414:30K1 Florbal ŽidenicePSKC OkříškyTES3:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)3515:00Bulldogs BrnoHornets Brno U09TES2:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)3615:30Floorball Club PísekFBŠ Hummel Hattrick Brno GTES0:5 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)3716:00K1 Florbal ŽideniceACEMA Sparta PrahaTES1:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)3816:30Hornets Brno U09Panthers OtrokoviceTES0:8LIVE
24.06 (Čtvrtek)3917:00PSKC OkříškyFloorball Club PísekTES5:0 (K)LIVE
24.06 (Čtvrtek)4017:30FBŠ Hummel Hattrick Brno GBulldogs BrnoTES6:1LIVE
25.06 (Pátek)4108:00ACEMA Sparta PrahaHornets Brno U09MOR8:1LIVE
25.06 (Pátek)4208:30Floorball Club PísekK1 Florbal ŽideniceMOR0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)4309:00Panthers OtrokoviceFBŠ Hummel Hattrick Brno GMOR2:0LIVE
25.06 (Pátek)4409:30Bulldogs BrnoPSKC OkříškyMOR2:2LIVE
25.06 (Pátek)4510:00Floorball Club PísekACEMA Sparta PrahaMOR0:5 (K)LIVE
25.06 (Pátek)4610:30FBŠ Hummel Hattrick Brno GHornets Brno U09MOR4:3LIVE
25.06 (Pátek)4711:00K1 Florbal ŽideniceBulldogs BrnoMOR2:1LIVE
25.06 (Pátek)4811:30PSKC OkříškyPanthers OtrokoviceMOR2:1LIVE
25.06 (Pátek)4915:15ACEMA Sparta PrahaFBŠ Hummel Hattrick Brno GMOR9:0LIVE
25.06 (Pátek)5015:45Bulldogs BrnoFloorball Club PísekMOR5:0 (K)LIVE
25.06 (Pátek)5116:15Hornets Brno U09PSKC OkříškyMOR0:5LIVE
25.06 (Pátek)5216:45Panthers OtrokoviceK1 Florbal ŽideniceMOR2:2LIVE
26.06 (Sobota)5310:45Bulldogs BrnoACEMA Sparta PrahaTES0:7LIVE
26.06 (Sobota)5411:15PSKC OkříškyFBŠ Hummel Hattrick Brno GTES1:4LIVE
26.06 (Sobota)5511:45Floorball Club PísekPanthers OtrokoviceTES0:5 (K)LIVE
26.06 (Sobota)5612:15K1 Florbal ŽideniceHornets Brno U09TES1:0LIVE
Starší žáci BU15 - SA
24.06 (Čtvrtek)24212:001.FBC Sokol HusovicePředvýběr.CZ Florbal MB WhiteVOD10:9LIVE
24.06 (Čtvrtek)24312:00Hornets Brno U15ŠSK Očov HodonínVOD21:10LIVE
24.06 (Čtvrtek)24414:05Hornets Brno U151.FBC Sokol HusoviceVUT I4:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)24514:05BLACK ANGELSŠSK Očov HodonínVUT II5:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)24617:05BLACK ANGELSPředvýběr.CZ Florbal MB WhiteVUT I1:4LIVE
25.06 (Pátek)24708:001.FBC Sokol HusoviceŠSK Očov HodonínVUT I2:9LIVE
25.06 (Pátek)24810:50BLACK ANGELSHornets Brno U15VUT I9:0LIVE
25.06 (Pátek)24910:50Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteŠSK Očov HodonínVUT II8:3LIVE
25.06 (Pátek)25017:00BLACK ANGELS1.FBC Sokol HusoviceVUT I10:1LIVE
25.06 (Pátek)25117:00Hornets Brno U15Předvýběr.CZ Florbal MB WhiteVUT II0:9LIVE
Starší žáci BU15 - SB
24.06 (Čtvrtek)25212:001. SFK HavířovS.K. P.E.M.A. OPAVAVUT I9:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)25312:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U15Tatran Střešovice RedVUT II0:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)25414:50FBŠ Hummel Hattrick Brno U151. SFK HavířovVOD13:5LIVE
24.06 (Čtvrtek)25514:50Fbš BohemiansTatran Střešovice RedVOD23:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)25617:05Fbš BohemiansS.K. P.E.M.A. OPAVAVUT II8:0LIVE
25.06 (Pátek)25708:001. SFK HavířovTatran Střešovice RedVUT II0:7LIVE
25.06 (Pátek)25810:50Fbš BohemiansFBŠ Hummel Hattrick Brno U15VOD17:4LIVE
25.06 (Pátek)25911:50S.K. P.E.M.A. OPAVATatran Střešovice RedVOD11:4LIVE
25.06 (Pátek)26017:40Fbš Bohemians1. SFK HavířovVUT I5:2LIVE
25.06 (Pátek)26117:40FBŠ Hummel Hattrick Brno U15S.K. P.E.M.A. OPAVAVUT II17:0LIVE
Starší žáci BU15 - SC
24.06 (Čtvrtek)26212:40Tatran Střešovice Black1. SC TEMPISH VítkoviceVOD11:8LIVE
24.06 (Čtvrtek)26312:40Sokol Brno I EMKOCase Gullivers AWizards PrahaVOD25:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)26414:501. SC TEMPISH VítkoviceTsunami Záhorská BystricaVUT I7:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)26514:50Tatran Střešovice BlackWizards PrahaVUT II1:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)26619:10Sokol Brno I EMKOCase Gullivers ATsunami Záhorská BystricaVOD16:2LIVE
25.06 (Pátek)26708:001. SC TEMPISH VítkoviceWizards PrahaVOD14:2LIVE
25.06 (Pátek)26811:50Sokol Brno I EMKOCase Gullivers ATatran Střešovice BlackVUT I6:0LIVE
25.06 (Pátek)26911:50Tsunami Záhorská BystricaWizards PrahaVUT II4:3LIVE
25.06 (Pátek)27018:25Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A1. SC TEMPISH VítkoviceVUT I2:1LIVE
25.06 (Pátek)27118:25Tatran Střešovice BlackTsunami Záhorská BystricaVUT II2:3LIVE
Starší žáci BU15 - SD
24.06 (Čtvrtek)27212:40FbC AligatorsPanthers Praha WILDVUT I2:10LIVE
24.06 (Čtvrtek)27312:40FBC TIGERS PORUBAPrague TigersVUT II3:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)27415:30FBC TIGERS PORUBAFbC AligatorsVOD13:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)27515:30FBC LiberecPrague TigersVOD23:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)27619:10FBC LiberecPanthers Praha WILDVOD22:4LIVE
25.06 (Pátek)27708:00FbC AligatorsPrague TigersVOD24:1LIVE
25.06 (Pátek)27812:30FBC LiberecFBC TIGERS PORUBAVUT I10:2LIVE
25.06 (Pátek)27912:30Panthers Praha WILDPrague TigersVUT II13:0LIVE
25.06 (Pátek)28018:25FBC LiberecFbC AligatorsVOD14:3LIVE
25.06 (Pátek)28119:05FBC TIGERS PORUBAPanthers Praha WILDVOD11:7LIVE
Starší žáci BU15 - SE
24.06 (Čtvrtek)28213:25ACEMA Sparta Praha RedPanthers Praha BLACKVUT I2:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)28313:25onnik IBK PlommonSokol Brno I EMKOCase Gullivers BVUT II6:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)28415:30onnik IBK PlommonACEMA Sparta Praha RedVUT I4:6LIVE
24.06 (Čtvrtek)28515:30FBS OlomoucSokol Brno I EMKOCase Gullivers BVUT II3:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)28618:30FBS OlomoucPanthers Praha BLACKVUT I1:1LIVE
25.06 (Pátek)28708:40ACEMA Sparta Praha RedSokol Brno I EMKOCase Gullivers BVUT I11:0LIVE
25.06 (Pátek)28812:30FBS Olomouconnik IBK PlommonVOD13:2LIVE
25.06 (Pátek)28913:15Panthers Praha BLACKSokol Brno I EMKOCase Gullivers BVOD10:2LIVE
25.06 (Pátek)29019:05FBS OlomoucACEMA Sparta Praha RedVUT I3:3LIVE
25.06 (Pátek)29119:05onnik IBK PlommonPanthers Praha BLACKVUT II7:1LIVE
Starší žáci BU15 - SF
24.06 (Čtvrtek)29216:15ACEMA Sparta Praha YellowIBK Grenades juniorsVUT I0:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)29316:15Bulldogs Brno OrangeZlín Lions U15VUT II0:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)29618:30Asper Šumperk BU15IBK Grenades juniorsVUT II1:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)29420:35Bulldogs Brno OrangeACEMA Sparta Praha YellowVUT I1:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)29520:35Asper Šumperk BU15Zlín Lions U15VUT II1:7LIVE
25.06 (Pátek)29708:40ACEMA Sparta Praha YellowZlín Lions U15VUT II5:2LIVE
25.06 (Pátek)29813:15Asper Šumperk BU15Bulldogs Brno OrangeVUT I8:3LIVE
25.06 (Pátek)29913:15IBK Grenades juniorsZlín Lions U15VUT II2:1LIVE
25.06 (Pátek)30019:50Asper Šumperk BU15ACEMA Sparta Praha YellowVUT I3:3LIVE
25.06 (Pátek)30119:50Bulldogs Brno OrangeIBK Grenades juniorsVUT II0:6LIVE
Starší žáci BU15 - SG
24.06 (Čtvrtek)30216:15ASK Bystřice n.P.FBŠ Hummel Hattrick Brno BVOD11:6LIVE
24.06 (Čtvrtek)30316:15FbC PlzeňPrague Tigers BlackVOD20:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)30419:55FBC Gepardi BrnoFbC PlzeňVOD12:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)30519:55FBŠ Hummel Hattrick Brno BPrague Tigers BlackVOD20:6LIVE
25.06 (Pátek)30608:40FBC Gepardi BrnoFBŠ Hummel Hattrick Brno BVOD14:0LIVE
25.06 (Pátek)30708:40ASK Bystřice n.P.Prague Tigers BlackVOD20:7LIVE
25.06 (Pátek)30813:55FbC PlzeňASK Bystřice n.P.VUT I6:1LIVE
25.06 (Pátek)30913:55FBC Gepardi BrnoPrague Tigers BlackVUT II4:1LIVE
25.06 (Pátek)31019:50FBC Gepardi BrnoASK Bystřice n.P.VOD14:1LIVE
25.06 (Pátek)31120:30FbC PlzeňFBŠ Hummel Hattrick Brno BVOD13:1LIVE
Starší žáci BU15 - SH
24.06 (Čtvrtek)31217:05ACEMA Sparta PrahaFBC SLOVÁCKOVOD13:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)31317:05FBC Česká LípaFLORBAL VSETÍNVOD24:4LIVE
24.06 (Čtvrtek)31419:55Bulldogs Brno BlackFBC Česká LípaVUT I8:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)31519:55FBC SLOVÁCKOFLORBAL VSETÍNVUT II4:6LIVE
25.06 (Pátek)31609:25Bulldogs Brno BlackFBC SLOVÁCKOVUT I14:0LIVE
25.06 (Pátek)31709:25ACEMA Sparta PrahaFLORBAL VSETÍNVUT II1:4LIVE
25.06 (Pátek)31814:40FBC Česká LípaACEMA Sparta PrahaVUT I5:7LIVE
25.06 (Pátek)31914:40Bulldogs Brno BlackFLORBAL VSETÍNVUT II3:2LIVE
25.06 (Pátek)32020:30Bulldogs Brno BlackACEMA Sparta PrahaVUT I17:0LIVE
25.06 (Pátek)32120:30FBC Česká LípaFBC SLOVÁCKOVUT II6:2LIVE
Starší žáci BU15 - SJ
24.06 (Čtvrtek)32217:45FBC Draci ŘíčanyK1 Florbal ŽideniceVUT I2:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)32317:45FBŠ Gorily Plzeň černíPředvýběr.CZ Florbal MB BlackVUT II1:8LIVE
24.06 (Čtvrtek)32420:35FbC SkutečFBŠ Gorily Plzeň černíVOD111:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)32521:20K1 Florbal ŽidenicePředvýběr.CZ Florbal MB BlackVOD12:3LIVE
25.06 (Pátek)32609:25FbC SkutečK1 Florbal ŽideniceVOD14:1LIVE
25.06 (Pátek)32710:05FBC Draci ŘíčanyPředvýběr.CZ Florbal MB BlackVOD11:1LIVE
25.06 (Pátek)32815:35FBŠ Gorily Plzeň černíFBC Draci ŘíčanyVUT I2:3LIVE
25.06 (Pátek)32915:35FbC SkutečPředvýběr.CZ Florbal MB BlackVUT II3:1LIVE
25.06 (Pátek)33021:15FbC SkutečFBC Draci ŘíčanyVUT I4:6LIVE
25.06 (Pátek)33121:15FBŠ Gorily Plzeň černíK1 Florbal ŽideniceVUT II2:2LIVE
Starší žáci BU15 - SK
24.06 (Čtvrtek)33219:10FbC Coyotes JablunkovSKVVUT I4:1LIVE
24.06 (Čtvrtek)33319:10FG TEAMTROOPERSVUT II5:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)33421:20FBŠ Gorily Plzeň bílíFG TEAMVUT I6:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)33521:20SKVTROOPERSVUT II1:3LIVE
25.06 (Pátek)33610:05FBŠ Gorily Plzeň bílíSKVVUT I5:1LIVE
25.06 (Pátek)33710:05FbC Coyotes JablunkovTROOPERSVUT II3:3LIVE
25.06 (Pátek)33816:15FG TEAMFbC Coyotes JablunkovVUT I4:3LIVE
25.06 (Pátek)33916:15FBŠ Gorily Plzeň bílíTROOPERSVUT II3:4LIVE
25.06 (Pátek)34021:15FBŠ Gorily Plzeň bílíFbC Coyotes JablunkovVOD15:5LIVE
25.06 (Pátek)34121:15FG TEAMSKVVOD23:2LIVE
Starší žákyně GU15 - GSA
24.06 (Čtvrtek)22216:451. SC TEMPISH VítkoviceBulldogs BrnoAUT4:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)22317:30IBK Yellow LightningsPanthers PrahaAUT0:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)22419:451. SC TEMPISH VítkoviceIBK Yellow LightningsAUT3:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)22520:30Bulldogs BrnoPanthers PrahaAUT2:3LIVE
25.06 (Pátek)22610:15IBK Yellow LightningsBulldogs BrnoSTN4:2LIVE
25.06 (Pátek)22711:001. SC TEMPISH VítkovicePanthers PrahaSTN4:0LIVE
Starší žákyně GU15 - GSB
24.06 (Čtvrtek)22816:45BLACK ANGELSFBŠ Hummel Hattrick Brno GU15STN9:0LIVE
24.06 (Čtvrtek)22917:30FBS OlomoucFG TEAMSTN4:2LIVE
24.06 (Čtvrtek)23019:45BLACK ANGELSFBS OlomoucSTN3:3LIVE
24.06 (Čtvrtek)23120:30FBŠ Hummel Hattrick Brno GU15FG TEAMSTN2:3LIVE
25.06 (Pátek)23210:15FBS OlomoucFBŠ Hummel Hattrick Brno GU15AUT3:0LIVE
25.06 (Pátek)23311:00BLACK ANGELSFG TEAMAUT6:2LIVE
DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS