Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Seznam zápasů

Kategorie: Den: Tým:
Hala:
Playoff: AnoNePůvodní zobrazení seznamu zápasů
Den č. Čas Tým 1 Tým 2 Hala Výsledek LIVE
Dorostenci BU17
20.06 (Sobota)555
1/1Dabcdef-2/6Dabcdef
11:00Mírně napředHippos Žďár n. S.BOH5:1LIVE
20.06 (Sobota)556
4/3Dabcdef-5/3Dabcdef
11:00PSKC OkříškyBLACK ANGELS team BlackMAL1:5LIVE
20.06 (Sobota)557
2/2Dabcdef-1/5Dabcdef
11:00Snipers BratislavaFRC MikulovTUR7:0LIVE
20.06 (Sobota)558
3/2Dabcdef-6/4Dabcdef
12:00All Stars TeamFlorbal HolešovVOD22:0LIVE
20.06 (Sobota)559
2/1Dabcdef-1/6Dabcdef
12:00IBF Tuppar StřešbörgHornets BrnoBOH9:0LIVE
20.06 (Sobota)560
3/3Dabcdef-6/3Dabcdef
12:00FBC HraniceSKVMAL1:2 (N)LIVE
20.06 (Sobota)561
1/2Dabcdef-2/5Dabcdef
12:00FBC Česká LípaFBŠ Hummel Hattrick Brno U17TUR9:2LIVE
20.06 (Sobota)562
4/2Dabcdef-5/4Dabcdef
13:00Berdychova 11+1TJ Sokol LetoviceSPP9:0LIVE
20.06 (Sobota)563
3/1Dabcdef-6/5Dabcdef
13:00DDM Keramika LiberecFBC SION - DDM Nová GeneraceVUT I11:3LIVE
20.06 (Sobota)564
2/3Dabcdef-1/4Dabcdef
13:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversACEMA Sparta Praha UNYPVUT II2:3 (N)LIVE
20.06 (Sobota)565
6/1Dabcdef-3/5Dabcdef
13:00Zlín LionsTurbošneci PohořeliceVOD14:2LIVE
20.06 (Sobota)566
5/2Dabcdef-4/4Dabcdef
13:00Gepardi DDM Helceletka BrnoK1 Florbal ŽideniceVOD20:1 (N)LIVE
20.06 (Sobota)567
4/1Dabcdef-5/5Dabcdef
13:00Husí Játra1. FBC Sokol HusoviceBOH11:0LIVE
20.06 (Sobota)568
1/3Dabcdef-2/4Dabcdef
13:00Snipers TřebíčBLACK ANGELS team WhiteMAL4:5LIVE
20.06 (Sobota)569
5/1Dabcdef-4/5Dabcdef
13:00Sokol RudnáDragons Pro BerounTUR7:1LIVE
20.06 (Sobota)570
6/2Dabcdef-3/4Dabcdef
14:00Bulldogs BrnoWizards DDM Praha 10VUT II3:2 (N)LIVE
20.06 (Sobota)571
vD555-vD556
17:00Mírně napředBLACK ANGELS team BlackTUR4:3LIVE
20.06 (Sobota)572
vD557-vD558
18:00Snipers BratislavaAll Stars TeamTUR2:5LIVE
20.06 (Sobota)573
vD559-vD560
18:00IBF Tuppar StřešbörgSKVVUT I9:2LIVE
20.06 (Sobota)574
vD561-vD562
18:00FBC Česká LípaBerdychova 11+1VUT II6:2LIVE
20.06 (Sobota)575
vD563-vD564
18:00DDM Keramika LiberecACEMA Sparta Praha UNYPVOD110:2LIVE
20.06 (Sobota)576
vD565-vD566
18:00Zlín LionsK1 Florbal ŽideniceVOD28:1LIVE
20.06 (Sobota)577
vD567-vD568
17:45Husí JátraBLACK ANGELS team WhiteSPP5:2LIVE
20.06 (Sobota)578
vD569-vD570
18:00Sokol RudnáBulldogs BrnoMAL5:11LIVE
20.06 (Sobota)579
vD571-vD572
21:00Mírně napředAll Stars TeamVUT I6:2LIVE
20.06 (Sobota)580
vD573-vD574
21:00IBF Tuppar StřešbörgFBC Česká LípaVUT II5:2LIVE
20.06 (Sobota)581
vD575-vD576
21:00DDM Keramika LiberecZlín LionsVOD15:3LIVE
20.06 (Sobota)582
vD577-vD578
21:00Husí JátraBulldogs BrnoVOD24:3LIVE
21.06 (Neděle)583
vD579-vD582
11:15Husí JátraMírně napředVOD11:9LIVE
21.06 (Neděle)584
vD580-vD581
11:15IBF Tuppar StřešbörgDDM Keramika LiberecSPP1:2LIVE
21.06 (Neděle)585
vD583-vD584
15:00Mírně napředDDM Keramika LiberecVOD12:4LIVE
Dorostenky GU17
20.06 (Sobota)618
6GDA-3GDB
08:00K1 Florbal ŽideniceFBC Česká Lípa blueVUT I2:6LIVE
20.06 (Sobota)619
5GDA-4GDB
08:001BK FormuleACEMA Sparta PrahaVUT II4:1LIVE
20.06 (Sobota)620
4GDA-5GDB
08:00TJ Znojmo LAUFEN CZFloorball Club PísekVOD16:1LIVE
20.06 (Sobota)621
1GDA-vGD619
11:00Černý mamby1BK FormuleSPP9:3LIVE
20.06 (Sobota)622
2GDB-3GDA
11:00Fbš Bohemians1. SC TEMPISH VítkoviceVUT I0:5 (K)LIVE
20.06 (Sobota)623
2GDA-vGD618
11:00FBC HraniceFBC Česká Lípa blueVUT II3:0LIVE
20.06 (Sobota)624
1GDB-vGD620
11:00Bulldogs BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZVOD12:3LIVE
20.06 (Sobota)625
vGD621-vGD622
14:00Černý mamby1. SC TEMPISH VítkoviceSPP6:2LIVE
20.06 (Sobota)626
vGD624-vGD623
14:00TJ Znojmo LAUFEN CZFBC HraniceVUT I3:2LIVE
20.06 (Sobota)627
vGD625-vGD626
18:45Černý mambyTJ Znojmo LAUFEN CZSPP3:0LIVE
Elevové BU11
20.06 (Sobota)460
3D-6A
08:00FBK Bulldogs HořiceSnipers TřebíčMOR9:4LIVE
20.06 (Sobota)461
4A-5D
08:00PANTHERS OTROKOVICEFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTES20:2LIVE
20.06 (Sobota)462
3C-6B
08:00Bulldogs BrnoZlín LionsHAT4:1LIVE
20.06 (Sobota)463
4B-5C
08:00F.A.T.R. Dubňany ŠkorpioniFbš BohemiansSTN6:7LIVE
20.06 (Sobota)464
4D-5A
08:00K1 Florbal ŽideniceHornets BrnoAUT3:2 (N)LIVE
20.06 (Sobota)465
3B-6C
09:00Gepardi DDM Helceletka Brno1. FBC Sokol HusoviceMOR22:0LIVE
20.06 (Sobota)466
4C-5B
09:00TJ Znojmo LAUFEN CZSokol Brno I EMKOCase Gullivers BTES10:4LIVE
20.06 (Sobota)467
2B-vE460
14:00ACEMA Sparta PrahaFBK Bulldogs HořiceMOR12:1LIVE
20.06 (Sobota)468
1C-vE461
14:00K1 Florbal Židenice GirlsPANTHERS OTROKOVICETES3:4LIVE
20.06 (Sobota)469
2A-vE462
14:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U11Bulldogs BrnoHAT6:2LIVE
20.06 (Sobota)470
1D-vE463
14:00Wizards DDM Praha 10Fbš BohemiansSTN8:0LIVE
20.06 (Sobota)471
2C-3A
15:00Prague Tigers1. SC TEMPISH VítkoviceMOR2:5LIVE
20.06 (Sobota)472
1B-vE464
15:00TROOPERSK1 Florbal ŽideniceTES7:2LIVE
20.06 (Sobota)473
2D-vE465
15:00Bulldogs Brno GGepardi DDM Helceletka BrnoSTA3:0LIVE
20.06 (Sobota)474
1A-vE466
15:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversTJ Znojmo LAUFEN CZSTN3:2LIVE
20.06 (Sobota)475
vE468-vE467
18:00PANTHERS OTROKOVICEACEMA Sparta PrahaMOR8:4LIVE
20.06 (Sobota)476
vE470-vE469
18:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U11Wizards DDM Praha 10TES3:8LIVE
20.06 (Sobota)477
vE472-vE471
18:00TROOPERS1. SC TEMPISH VítkoviceHAT1:4LIVE
20.06 (Sobota)478
vE474-vE473
18:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversBulldogs Brno GSTN3:1LIVE
21.06 (Neděle)479
vE478-vE475
09:15Sokol Brno I EMKOCase GulliversPANTHERS OTROKOVICEVOD24:1LIVE
21.06 (Neděle)480
vE477-vE476
09:151. SC TEMPISH VítkoviceWizards DDM Praha 10TES2:7LIVE
21.06 (Neděle)481
vE479-vE480
14:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversWizards DDM Praha 10VOD24:6LIVE
Junioři BU19
20.06 (Sobota)586
4/5JUabcdefg-5/5JUabcdefg
08:00FBC SLAVKOVTROOPERSVOD20:2LIVE
20.06 (Sobota)587
1/2JUabcdefg-4/4JUabcdefg
09:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U19TJ TurnovVUT I1:0 (N)LIVE
20.06 (Sobota)588
2/2JUabcdefg-3/4JUabcdefg
09:00ACEMA Sparta Praha UNYPAligators U18VUT II8:0LIVE
20.06 (Sobota)589
2/1JUabcdefg-3/5JUabcdefg
09:00IBF Falun GFBCDCVOD14:1LIVE
20.06 (Sobota)590
1/3JUabcdefg-4/3JUabcdefg
09:00FBŠ SLAVIA PlzeňFBC ChábrosVOD27:3LIVE
20.06 (Sobota)591
7/1JUabcdefg-5/4JUabcdefg
09:00Zlín LionsSKVBOH4:2LIVE
20.06 (Sobota)592
3/2JUabcdefg-2/4JUabcdefg
09:00Asper Šumperk U19Bulldogs Brno BlackMAL3:5LIVE
20.06 (Sobota)593
3/1JUabcdefg-2/5JUabcdefg
09:00IBK Södra BöhmenHornets BrnoTUR2:1LIVE
20.06 (Sobota)594
7/2JUabcdefg-5/3JUabcdefg
10:00Bulldogs Brno OrangeWizards DDM Praha 10SPP6:1LIVE
20.06 (Sobota)595
6/1JUabcdefg-6/4JUabcdefg
10:00IBK Na PředníLast shotVUT I0:6LIVE
20.06 (Sobota)596
4/2JUabcdefg-1/4JUabcdefg
10:00Žlutá FabieACEMA Sparta PrahaVUT II8:3LIVE
20.06 (Sobota)597
4/1JUabcdefg-1/5JUabcdefg
10:00BLACK ANGELSPSKC OkříškyVOD18:3LIVE
20.06 (Sobota)598
6/2JUabcdefg-6/3JUabcdefg
10:00IBF Tuppar StřešbörgLosKýblosVOD213:2LIVE
20.06 (Sobota)599
5/1JUabcdefg-7/4JUabcdefg
10:00FBS OlomoucFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueBOH8:0LIVE
20.06 (Sobota)600
5/2JUabcdefg-7/3JUabcdefg
10:00Black DevilsSokol Brno I EMKOCase GulliversMAL2:7LIVE
20.06 (Sobota)601
2/3JUabcdefg-3/3JUabcdefg
10:00IBK OmítkyAtlas BlanskoTUR4:5 (N)LIVE
20.06 (Sobota)602
1/1JUabcdefg-vJU586
11:00FBC SlováckoTROOPERSVOD29:1LIVE
20.06 (Sobota)603
vJU602-vJU601
16:00FBC SlováckoAtlas BlanskoBOH10:4LIVE
20.06 (Sobota)604
vJU587-vJU588
16:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U19ACEMA Sparta Praha UNYPMAL2:4LIVE
20.06 (Sobota)605
vJU589-vJU590
16:00IBF Falun GFBŠ SLAVIA PlzeňTUR3:7LIVE
20.06 (Sobota)606
vJU591-vJU592
17:00Zlín LionsBulldogs Brno BlackVUT I1:0LIVE
20.06 (Sobota)607
vJU593-vJU594
17:00IBK Södra BöhmenBulldogs Brno OrangeVUT II5:2LIVE
20.06 (Sobota)608
vJU595-vJU596
17:00Last shotŽlutá FabieVOD10:4LIVE
20.06 (Sobota)609
vJU597-vJU598
17:00BLACK ANGELSIBF Tuppar StřešbörgVOD22:7LIVE
20.06 (Sobota)610
vJU599-vJU600
17:00FBS OlomoucSokol Brno I EMKOCase GulliversMAL3:4LIVE
20.06 (Sobota)611
vJU603-vJU604
20:00FBC SlováckoACEMA Sparta Praha UNYPVUT I0:1LIVE
20.06 (Sobota)612
vJU605-vJU606
20:00Zlín LionsFBŠ SLAVIA PlzeňVUT II0:1LIVE
20.06 (Sobota)613
vJU607-vJU608
20:00IBK Södra BöhmenŽlutá FabieVOD13:4LIVE
20.06 (Sobota)614
vJU609-vJU610
20:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversIBF Tuppar StřešbörgVOD22:6LIVE
21.06 (Neděle)615
vJU611-vJU614
10:00ACEMA Sparta Praha UNYPIBF Tuppar StřešbörgVOD11:6LIVE
21.06 (Neděle)616
vJU612-vJU613
10:00FBŠ SLAVIA PlzeňŽlutá FabieSPP7:2LIVE
21.06 (Neděle)617
vJU615-vJU616
13:45IBF Tuppar StřešbörgFBŠ SLAVIA PlzeňVOD16:3LIVE
Juniorky GU19
20.06 (Sobota)628
5GJA-4GJB
08:00Zlín LionsSKVSPP2:1LIVE
20.06 (Sobota)629
1GJB-4GJA
12:00Panthers Praha BMajestic LlamasSPP0:3LIVE
20.06 (Sobota)630
2GJA-3GJB
12:00K1 Florbal ŽideniceFlorbal Ústí GirlsVUT I4:2LIVE
20.06 (Sobota)631
2GJB-3GJA
12:00Bulldogs BrnoFbš BohemiansVUT II0:2LIVE
20.06 (Sobota)632
1GJA-vGJ628
12:00Panthers PrahaZlín LionsVOD19:1LIVE
20.06 (Sobota)633
vGJ629-vGJ630
15:15Majestic LlamasK1 Florbal ŽideniceSPP0:4LIVE
20.06 (Sobota)634
vGJ632-vGJ631
16:30Fbš BohemiansPanthers PrahaSPP3:2 (N)LIVE
20.06 (Sobota)635
vGJ634-vGJ633
20:00Fbš BohemiansK1 Florbal ŽideniceSPP0:3LIVE
Mladší žáci BU13
20.06 (Sobota)482
1/1MLabcdef-2/6MLabcdef
09:00FLORBAL VSETÍNHornets BrnoSTA17:4LIVE
20.06 (Sobota)483
4/3MLabcdef-5/3MLabcdef
09:00F.A.T.R. Dubňany ŠkorpioniSokol Brno I EMKOCase GulliversSTN1:11LIVE
20.06 (Sobota)484
2/2MLabcdef-1/5MLabcdef
10:00FbC Coyotes JablunkovPANTHERS OTROKOVICEMOR5:3LIVE
20.06 (Sobota)485
3/2MLabcdef-6/4MLabcdef
10:00Zlín LionsGepardi DDM Helceletka BrnoTES9:1LIVE
20.06 (Sobota)486
2/1MLabcdef-1/6MLabcdef
10:00ACEMA Sparta Praha BlueFBC Česká LípaHAT20:1LIVE
20.06 (Sobota)487
3/3MLabcdef-6/3MLabcdef
10:00Královéhradecký krajSFK Kozel KroměřížSTN17:1LIVE
20.06 (Sobota)488
1/2MLabcdef-2/5MLabcdef
11:001. SC TEMPISH VítkoviceFBC Draci ŘíčanyMOR8:2LIVE
20.06 (Sobota)489
4/2MLabcdef-5/4MLabcdef
11:00PSKC OkříškyFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueTES13:4LIVE
20.06 (Sobota)490
3/1MLabcdef-6/5MLabcdef
11:00Bulldogs Brno BlackSokol Brno I EMKOCase Gullivers BSTA16:0LIVE
20.06 (Sobota)491
2/3MLabcdef-1/4MLabcdef
11:00FbC Orel Uherský BrodFBC LiberecSTN4:7LIVE
20.06 (Sobota)492
6/1MLabcdef-3/5MLabcdef
12:00Bulldogs Brno OrangeTROOPERS BlackTES8:2LIVE
20.06 (Sobota)493
5/2MLabcdef-4/4MLabcdef
12:00Panthers PrahaPrague TigersHAT10:3LIVE
20.06 (Sobota)494
4/1MLabcdef-5/5MLabcdef
12:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Snipers TřebíčSTN20:1LIVE
20.06 (Sobota)495
1/3MLabcdef-2/4MLabcdef
13:00TROOPERS WhiteTJ Znojmo LAUFEN CZTES6:7LIVE
20.06 (Sobota)496
5/1MLabcdef-4/5MLabcdef
13:00FBC ČPP OstravaASK Bystřice n.P.STA7:4LIVE
20.06 (Sobota)497
6/2MLabcdef-3/4MLabcdef
13:00Pardubický krajACEMA Sparta Praha RedSTN13:1LIVE
20.06 (Sobota)498
vM482-vM483
16:00FLORBAL VSETÍNSokol Brno I EMKOCase GulliversMOR5:2LIVE
20.06 (Sobota)499
vM484-vM485
16:00FbC Coyotes JablunkovZlín LionsTES5:7LIVE
20.06 (Sobota)500
vM486-vM487
16:00ACEMA Sparta Praha BlueKrálovéhradecký krajHAT10:2LIVE
20.06 (Sobota)501
vM488-vM489
16:001. SC TEMPISH VítkovicePSKC OkříškySTN14:4LIVE
20.06 (Sobota)502
vM490-vM491
17:00Bulldogs Brno BlackFBC LiberecMOR11:0LIVE
20.06 (Sobota)503
vM492-vM493
17:00Bulldogs Brno OrangePanthers PrahaTES1:3LIVE
20.06 (Sobota)504
vM494-vM495
17:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TJ Znojmo LAUFEN CZSTA8:0LIVE
20.06 (Sobota)505
vM496-vM497
17:00FBC ČPP OstravaPardubický krajSTN3:12LIVE
20.06 (Sobota)506
vM498-vM499
20:00FLORBAL VSETÍNZlín LionsMOR8:4LIVE
20.06 (Sobota)507
vM504-vM505
20:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Pardubický krajTES6:4LIVE
20.06 (Sobota)508
vM500-vM501
20:00ACEMA Sparta Praha Blue1. SC TEMPISH VítkoviceHAT7:1LIVE
20.06 (Sobota)509
vM502-vM503
20:00Bulldogs Brno BlackPanthers PrahaSTN6:3LIVE
21.06 (Neděle)510
vM506-vM507
10:30FLORBAL VSETÍNFBŠ Hummel Hattrick Brno U13VOD24:3 (N)LIVE
21.06 (Neděle)511
vM508-vM509
10:30ACEMA Sparta Praha BlueBulldogs Brno BlackTES11:3LIVE
21.06 (Neděle)512
vM510-vM511
15:15FLORBAL VSETÍNACEMA Sparta Praha BlueVOD24:6LIVE
Muži ELITE
27.06 (Sobota)848
1MEA-2MEB 1/4F Elita
17:00FBK BobrkyGymnázium ChomutovMAL1:5LIVE
27.06 (Sobota)849
1MEB-2MEA 1/4F Elita
17:00IBK Södra BöhmenPolámanej MixérSPP9:3LIVE
27.06 (Sobota)850
1MEC-2MED 1/4F Elita
18:00Atlas FutureUnachara IBKMAL6:2LIVE
27.06 (Sobota)851
1MED-2MEC 1/4F Elita
18:00RichmondPatyZon TelniceSPP10:3LIVE
27.06 (Sobota)855
3MEA-6MEB
14:00Drobci GKSTechnické službyMAL4:0LIVE
27.06 (Sobota)856
4MEC-5MED
14:00Tým na hraněIBK ZebraSPP10:2LIVE
27.06 (Sobota)857
4MED-5MEC
15:00Pološílené VeverkyLast minuteMAL7:0LIVE
27.06 (Sobota)858
3MEC-6MED
15:00Tatran selectionIBK Prešovský BetonSPP4:2LIVE
27.06 (Sobota)859
4MEA-5MEB
16:00Bulldogs Brno OrangeDream Vidláci TeamMAL2:4LIVE
27.06 (Sobota)860
3MED-6MEC
16:00Bulldogs Brno BlackRS Tygří stádoSPP2:5LIVE
27.06 (Sobota)861
4MEB-5MEA
16:00IBK AcesRybičkyJsouFajnVOD14:5LIVE
27.06 (Sobota)862
vP855-vP856 1/4F PRO
20:00Drobci GKSTým na hraněMAL2:3 (N)LIVE
27.06 (Sobota)863
3MEB-vP857 1/4F PRO
20:00IBK PořádMáloPološílené VeverkySPP8:1LIVE
27.06 (Sobota)864
vP858-vP859 1/4F PRO
21:00Tatran selectionDream Vidláci TeamMAL4:1LIVE
27.06 (Sobota)865
vP860-vP861 1/4F PRO
21:00RS Tygří stádoRybičkyJsouFajnSPP4:11LIVE
28.06 (Neděle)852
vE848-vE851 1/2F Elita
12:45Gymnázium ChomutovRichmondMAL2:3 (N)LIVE
28.06 (Neděle)853
vE849-vE850 1/2F Elita
12:45IBK Södra BöhmenAtlas FutureSPP7:1LIVE
28.06 (Neděle)854
vE852-vE853 FINALE ELITA
16:30IBK Södra BöhmenRichmondMAL3:8LIVE
28.06 (Neděle)866
vP862-vP863 1/2F PRO
11:30Tým na hraněIBK PořádMáloMAL4:0LIVE
28.06 (Neděle)867
vP864-vP865 1/2F PRO
11:30Tatran selectionRybičkyJsouFajnSPP5:2LIVE
28.06 (Neděle)868
vP866-vP867 Finále PRO
15:15Tým na hraněTatran selectionMAL3:2 (N)LIVE
Muži HOBBY
27.06 (Sobota)806
4AD-5AB
08:00Veterans of ValmezApolloHAT8:6LIVE
27.06 (Sobota)807
3AE-6AC
09:00Vášprostor floorbal teamCentral Gang Valašské MeziříčíSTA5:4LIVE
27.06 (Sobota)808
4AC-5AA
08:301. FBC Sokol HusoviceČeskoSlovenská PijatykaVOD15:20LIVE
27.06 (Sobota)809
4AB-5AD
09:00SBK KobryMokrý BanditiHAT6:11LIVE
27.06 (Sobota)810
3AG-6AA
08:00FBC Tigers PorubaTROOPERSSTA5:0 (K)LIVE
27.06 (Sobota)811
4AA-5AC
10:00UkuleleIBK VladimírHAT12:4LIVE
27.06 (Sobota)812
4AH-5AF
10:00CholericsGangband ChodováciSTA11:5LIVE
27.06 (Sobota)813
4AG-5AE
11:00(J)elite HipposuBratislavský SenHAT5:0 (K)LIVE
27.06 (Sobota)814
4AF-5AH
11:00IBK FalconsIBK PapašuSTA9:2LIVE
27.06 (Sobota)815
4AE-5AG
12:00FBC ČůčoOrel Dolní BojanoviceHAT2:5LIVE
27.06 (Sobota)816
3AD-6AB
12:00Gepardi BrnoSokol RudnáSTA8:5LIVE
27.06 (Sobota)817
1AA-vA806
12:00Fialové Kobry Globo GymVeterans of ValmezVOD15:2LIVE
27.06 (Sobota)818
2AH-vA807
13:00Fbc Blueberries ModraVášprostor floorbal teamHAT10:4LIVE
27.06 (Sobota)819
1AB-vA808
13:00Shooters BetaČeskoSlovenská PijatykaSTA4:3LIVE
27.06 (Sobota)820
2AG-3AF
12:45Ham&AxeGykovy StarsMAL3:7LIVE
27.06 (Sobota)821
1AC-vA809
12:45Skurut HaiMokrý BanditiSPP5:4LIVE
27.06 (Sobota)822
2AF-vA810
13:00Flamingos BrnoFBC Tigers PorubaVOD17:2LIVE
27.06 (Sobota)823
1AD-vA811
14:00NoNamerzUkuleleHAT3:4 (N)LIVE
27.06 (Sobota)824
2AE-3AH
14:00Gentlemen's clubFbK Patrioti RosiceSTA3:4 (N)LIVE
27.06 (Sobota)825
1AE-vA812
14:00SK DomaslaviceCholericsVOD115:3LIVE
27.06 (Sobota)826
2AD-3AA
15:00IBK Lightning BallPacienti Luka nad JihlavouHAT8:1LIVE
27.06 (Sobota)827
1AF-vA813
15:00Tupící(J)elite HipposuSTA9:2LIVE
27.06 (Sobota)828
2AC-3AB
15:00FBC Hradec nad MoravicíFBK PanthersVOD17:1LIVE
27.06 (Sobota)829
1AG-vA814
16:00Black Horses KladnoIBK FalconsSTA6:4LIVE
27.06 (Sobota)830
2AB-3AC
16:00HaluzářiFbc Panthers PohořeliceHAT2:6LIVE
27.06 (Sobota)831
1AH-vA815
17:00Orel Dolní Bojanovice I.Orel Dolní BojanoviceHAT10:2LIVE
27.06 (Sobota)832
2AA-vA816
17:00MOPRAGepardi BrnoSTA2:1LIVE
27.06 (Sobota)833
vA817-vA818
18:00Fialové Kobry Globo GymFbc Blueberries ModraHAT11:4LIVE
27.06 (Sobota)834
vA819-vA820
18:00Shooters BetaGykovy StarsSTA1:5LIVE
27.06 (Sobota)835
vA821-vA822
19:00Skurut HaiFlamingos BrnoHAT1:5LIVE
27.06 (Sobota)836
vA823-vA824
19:00UkuleleFbK Patrioti RosiceSTA4:7LIVE
27.06 (Sobota)837
vA825-vA826
20:00SK DomaslaviceIBK Lightning BallHAT7:4LIVE
27.06 (Sobota)838
vA827-vA828
20:00TupícíFBC Hradec nad MoravicíSTA5:4 (N)LIVE
27.06 (Sobota)839
vA829-vA830
21:00Black Horses KladnoFbc Panthers PohořeliceHAT10:1LIVE
27.06 (Sobota)840
vA831-vA832
21:00Orel Dolní Bojanovice I.MOPRASTA5:1LIVE
28.06 (Neděle)841
vA833-vA834
08:45Fialové Kobry Globo GymGykovy StarsMAL8:5LIVE
28.06 (Neděle)842
vA835-vA836
08:45Flamingos BrnoFbK Patrioti RosiceSPP3:0LIVE
28.06 (Neděle)843
vA837-vA838
09:45SK DomaslaviceTupícíMAL8:2LIVE
28.06 (Neděle)844
vA839-vA840
09:45Orel Dolní Bojanovice I.Black Horses KladnoSPP3:4LIVE
28.06 (Neděle)845
vA841-vA842
14:00Fialové Kobry Globo GymFlamingos BrnoMAL6:2LIVE
28.06 (Neděle)846
vA843-vA844
14:00SK DomaslaviceBlack Horses KladnoSPP4:3LIVE
28.06 (Neděle)847
vA845-vA846 Finále Hobby
17:45Fialové Kobry Globo GymSK DomaslaviceMAL4:2LIVE
Přípravka BU9
21.06 (Neděle)453
1PA-8PA
08:001. SC TEMPISH VítkoviceHornets BrnoHAT5:0LIVE
21.06 (Neděle)454
4PA-5PA
08:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversBulldogs Brno GMOR2:3LIVE
21.06 (Neděle)455
2PA-7PA
08:45TROOPERS GreenGepardi DDM Helceletka BrnoHAT4:2LIVE
21.06 (Neděle)456
3PA-6PA
08:45FBŠ Hummel Hattrick Brno U9K1 Florbal Židenice GirlsMOR2:1LIVE
21.06 (Neděle)457
vP453-vP454
11:301. SC TEMPISH VítkoviceBulldogs Brno GVOD27:0LIVE
21.06 (Neděle)458
vP455-vP456
11:30TROOPERS GreenFBŠ Hummel Hattrick Brno U9TES5:4 (N)LIVE
21.06 (Neděle)459
vP457-vP458
16:151. SC TEMPISH VítkoviceTROOPERS GreenVOD23:0LIVE
Starší žáci BU15
20.06 (Sobota)520
4/5STabcdefg-5/5STabcdefg
08:00Panthers Praha BHornets BrnoBOH3:1LIVE
20.06 (Sobota)521
3/5STabcdefg-6/5STabcdefg
08:00FBC Red BullK1 Florbal ŽideniceMAL12:5LIVE
20.06 (Sobota)522
2/5STabcdefg-7/5STabcdefg
08:00FBS OlomoucHippos Žďár n. S.TUR9:8 (N)LIVE
20.06 (Sobota)523
1/5STabcdefg-6STA
09:00Gepardi DDM Helceletka BrnoSokol RudnáSPP3:4 (N)LIVE
20.06 (Sobota)524
1/1STabcdefg-vST520
14:00IBF Tuppar StřešbörgPanthers Praha BVOD16:1LIVE
20.06 (Sobota)525
2/3STabcdefg-3/3STabcdefg
14:00Akademici PlzeňFBK Bulldogs HořiceVOD28:1LIVE
20.06 (Sobota)526
1/2STabcdefg-4/4STabcdefg
14:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversSnipers BratislavaBOH11:0LIVE
20.06 (Sobota)527
2/2STabcdefg-3/4STabcdefg
14:00FbC Asper Šumperk U15onnik IBK PlommonMAL2:3LIVE
20.06 (Sobota)528
2/1STabcdefg-vST521
14:00Panthers PrahaFBC Red BullTUR24:2LIVE
20.06 (Sobota)529
1/3STabcdefg-4/3STabcdefg
15:00FBC LiberecFBC ČPP OstravaVUT I12:0LIVE
20.06 (Sobota)530
7/1STabcdefg-5/4STabcdefg
15:00Fbc Topgal ŠternberkFBŠ Hummel Hattrick Brno BlueVUT II13:2LIVE
20.06 (Sobota)531
3/2STabcdefg-2/4STabcdefg
15:00Bulldogs BrnoFbš BohemiansVOD16:5LIVE
20.06 (Sobota)532
3/1STabcdefg-vST522
15:00Wizards DDM Praha 10FBS OlomoucVOD21:2LIVE
20.06 (Sobota)533
7/2STabcdefg-5/3STabcdefg
15:00ACEMA Sparta Praha RedPrague TigersBOH1:3LIVE
20.06 (Sobota)534
6/1STabcdefg-6/4STabcdefg
15:00TROOPERSSKVMAL7:3LIVE
20.06 (Sobota)535
4/2STabcdefg-1/4STabcdefg
15:00Zlín LionsSokol Brno I EMKOCase Gullivers BTUR10:0LIVE
20.06 (Sobota)536
4/1STabcdefg-vST523
16:00ACEMA Sparta Praha BlueSokol RudnáVUT I8:1LIVE
20.06 (Sobota)537
6/2STabcdefg-6/3STabcdefg
16:00Snipers TřebíčSk JeMoBuVUT II2:3 (N)LIVE
20.06 (Sobota)538
5/1STabcdefg-7/4STabcdefg
16:00BLACK ANGELS1. FBC Sokol HusoviceVOD19:0LIVE
20.06 (Sobota)539
5/2STabcdefg-7/3STabcdefg
16:00FBŠ Hummel Hattrick Brno U15Tsunami Záhorská BystricaVOD23:2LIVE
20.06 (Sobota)540
vST524-vST525
19:00IBF Tuppar StřešbörgAkademici PlzeňMAL9:1LIVE
20.06 (Sobota)541
vST526-vST527
19:00Sokol Brno I EMKOCase Gulliversonnik IBK PlommonVUT I7:2LIVE
20.06 (Sobota)542
vST528-vST529
19:00Panthers PrahaFBC LiberecVUT II3:6LIVE
20.06 (Sobota)543
vST530-vST531
19:00Fbc Topgal ŠternberkBulldogs BrnoVOD11:2LIVE
20.06 (Sobota)544
vST532-vST533
19:00FBS OlomoucPrague TigersVOD23:5LIVE
20.06 (Sobota)545
vST534-vST535
19:00TROOPERSZlín LionsTUR1:5LIVE
20.06 (Sobota)546
vST536-vST537
20:00ACEMA Sparta Praha BlueSk JeMoBuMAL6:0LIVE
20.06 (Sobota)547
vST538-vST539
20:00BLACK ANGELSFBŠ Hummel Hattrick Brno U15TUR4:1LIVE
21.06 (Neděle)548
vST540-vST541
08:00IBF Tuppar StřešbörgSokol Brno I EMKOCase GulliversVOD17:1LIVE
21.06 (Neděle)549
vST542-vST543
08:00FBC LiberecBulldogs BrnoSPP2:0LIVE
21.06 (Neděle)550
vST544-vST545
09:00Prague TigersZlín LionsVOD13:7LIVE
21.06 (Neděle)551
vST546-vST547
09:00ACEMA Sparta Praha BlueBLACK ANGELSSPP6:4LIVE
21.06 (Neděle)552
vST548-vST551
12:30IBF Tuppar StřešbörgACEMA Sparta Praha BlueVOD12:3LIVE
21.06 (Neděle)553
vST549-vST550
12:30FBC LiberecZlín LionsSPP3:1LIVE
21.06 (Neděle)554
vST552-vST553
16:15ACEMA Sparta Praha BlueFBC LiberecVOD11:2LIVE
Starší žákyně GU15
19.06 (Pátek)193
1GSA-2GSB
18:15FBS OlomoucFbš Bohemians zelenéSTN0:2LIVE
19.06 (Pátek)194
1GSB-2GSA
19:00The last Tigers1. SC TEMPISH VítkoviceSTN3:5LIVE
19.06 (Pátek)199
3GSA-4GSB
19:45Fbš Bohemians bíléK1 Florbal ŽideniceSTN6:0LIVE
19.06 (Pátek)200
3GSB-4GSA
20:30Bulldogs BrnoSKVSTN6:2LIVE
20.06 (Sobota)195
1GSA-1GSB
09:00FBS OlomoucThe last TigersAUT1:1LIVE
20.06 (Sobota)196
2GSA-2GSB
09:451. SC TEMPISH VítkoviceFbš Bohemians zelenéAUT1:3LIVE
20.06 (Sobota)201
3GSA-3GSB
10:30Fbš Bohemians bíléBulldogs BrnoAUT4:7LIVE
20.06 (Sobota)202
4GSA-4GSB
11:15SKVK1 Florbal ŽideniceAUT4:1LIVE
20.06 (Sobota)513
4GSC-1GSD
19:001. SC TEMPISH VítkoviceBulldogs BrnoMOR3:4LIVE
20.06 (Sobota)514
3GSC-2GSD
19:00The last TigersFbš Bohemians bíléTES8:2LIVE
20.06 (Sobota)515
2GSC-3GSD
19:00FBS OlomoucSKVSTA8:1LIVE
20.06 (Sobota)516
1GSC-4GSD
19:00Fbš Bohemians zelenéK1 Florbal ŽideniceSTN10:2LIVE
21.06 (Neděle)517
vGS516-vGS513
08:00Fbš Bohemians zelenéBulldogs BrnoVOD27:3LIVE
21.06 (Neděle)518
vGS515-vGS514
08:00The last TigersFBS OlomoucTES3:5LIVE
21.06 (Neděle)519
vGS517-vGS518
12:45Fbš Bohemians zelenéFBS OlomoucVOD23:1LIVE
DALŠÍ AKTUALITY

Finále HOBBY uzavřely vítězně Fialové Kobry Globo Gym

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším

Elitu ovládl Richmond, ve finále přestřílel IBK Södra Böhmen

Po loňské absenci na Brno Open Game se Richmond vrátil na florbalový trůn. Výběr v kategorii ELITE prošel turnajem bez jediné porážky a ve finále si poradil se Södra Böhmen 8:3. Nejlepším hráčem zlatého mužstva byl vyhlášen obránce Lukáš Jalový, který se podělil o dojmy z vítězného finále. Lukáši, jak

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS