Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Starší příspěvky:12

První náměstek primátora města Brna Mgr. Petr Hladík (KDU-ČSL) převzal v letošním roce záštitu nad fair play celého turnaje Hummel Open Game.

.... pokračování
autor: Michal Jilka

Registration for the Hummel Open Game KIDS is officially over. These day we are checking the incoming payments for starting fees.

The group stage of Brno Open Game KIDS will be drawn on May 10. After this day we will prepare match schedules for whole kids tournament.

All registered teams can edit the numbers of accommodated people and boarders during whole May.

We also decided to extend the registration to the Brno Open Game ADULTS until May 15. You can still send your registration in categories Men, Amateur, Women and Veterans. After this day we’ll also drawn groups and prepare all match schedules.

 

autor: Michal Jilka

Registrace na dětskou část turnaje Hummel Open Game je oficiálně uzavřena. V současné době probíhá kontrola příchozích plateb za startovné všech přihlášených týmů.

Co se bude dít dál? 10. května proběhne rozlosování do skupin dětského turnaje a ihned poté bude následovat příprava rozpisů jednotlivých zápasů turnaje.

Všechny registrované týmy mají po přihlášení do systému možnost editovat počty ubytovaných a strávníků. 

Registrace do dospělé části ovšem stále běží! Rozhodli jsme se prodloužit registraci pro kategorie Muži, Amatéři, Ženy i Veteráni až do 15. května. Registrovat svůj tým můžete po kliknutí zde.

autor: Michal Jilka

Registration on the 12th annual of international floorball tournament Hummel Open Game is officially open!

The tournament is held in two terms: Hummel Open Game KIDS will be held on June 21. - 24., 2018. Hummel Open Game ADULTS will be held on June 28. - July 1., 2018.

You can register your teams until April 30., 2018 on this page: https://www.opengame.cz/en/registration-teams/.

All categories you can find here.

autor: Michal Jilka

Registrace na již 12. ročník mezinárodního florbalového turnaje Hummel Open Game byla spuštěna

Turnaj se jako každý rok uskuteční ve dvou termínech. Dětská část Hummel Open Game KIDS bude sehrána v termínu 21. až 24. 6. 2018, dospělá část Hummel Open Game ADULTS pak o týden později 28. 6. - 1. 7. 2018.

Své týmy můžete jednoduše registrovat až do 30. 4. 2018 na této stránce https://www.opengame.cz/registrace-tymy/

Přehled jednotlivých kategorií najdete zde.

autor: Michal Jilka

Historický úspěch pro ATU Košice
Turnaj starších žáků obstaralo 50 družstev, jež byla rozdělena do deseti základních skupin. Nejvyrovnanější souboj o první příčku proběhl ve skupině B, kterou vyhrál Primátor Náchod díky vyššímu rozdílu skóre před Black Angels. Těsný úspěch v úvodní části Open Game zaznamenali také hráči Panthers Praha, jimž stačil jednobodový náskok před Kanonýry Kladno. Naopak bez porážky odehrálo první zápasy ATU Košice, Vítkovice či Mladá Boleslav s ostravským FBC.

V dalším průběhu turnaje zvítězily některé týmy výraznými výsledky. Příkladem je první kolo play-off z pohledu Startu98 (18:1), Hattricku Brno (13:0) i FBŠ Plzeň (14:2). Největší výhru si ale připsala Sparta Praha Red v měření sil se Snipers Třebíč. Konečný stav byl 31:1, když Matěj Eisenkolb dal tři branky a připravil sedm asistencí. Vysoký bodový zisk slavil také Alex Ilčišin (4+3).

První místo turnaje nakonec obsadil slovenský celek z Košic. ATU předvedlo velkou herní sílu, protože ve čtvrtfinále i v semifinále muselo obracet nepříznivé skóre. Rozhodující duel se Spartou pak dopadl vítězně 7:4. Slovenské družstvo tak vyhrálo tuto kategorii Open Game poprvé v historii.

 

Dorostenci Black Angels zvrátili průběh finále
V dorostencích se dostaly do čela skupin vesměs favorizované týmy. Papírově nejlepší postavení před vyřazovací fází měly výběry Královských Vinohrad nebo Tatranu Střešovice s Black Angels. Dařilo se také Spartě, která prošla pěti zápasy skupinové fáze s poměrem gólů 40:1.

Play-off pokračovalo vyrovnanými utkáními, v nichž došlo k samostatným nájezdům. Tuto herní disciplínu zvládli Bulldogs Brno a Plzeň, ale stejným způsobem herně obstála třeba i družstva Sokola Jaroměř s Gullivers.

Do semifinále se kromě Bulldogs dostal i druhý brněnský tým Hattrick. Ten však nestihl smazat rozdíl ve skóre proti Střešovicím a padl 2:5. Buldočí florbalisté posléze nestačili na Black Angels po výsledku 2:3. Finále tak přineslo pražské derby, ve kterém měl dlouho navrch Tatran. V posledních dvou minutách ale Black Angels zlomili nerozhodný stav na svoji stranu a klání skončilo jejich vítězstvím 5:3.

 

Juniorský titul má zaslouženého držitele
Do nejstarší věkové kategorie chlapců do 19 let bylo zařazeno 25 týmů. Suverénně největší počet branek nastřílely Střešovice, které se staly vítězem základní skupiny E v konkurenci soupeřů jako Gullivers Brno White nebo Náchod. Druhý gulliverský celek Orange si vedl také dobře, protože uspěl ve skupině D.

Relativně překvapivých výkonů dosahovalo Torpedo Havířov, které ze třetí pozice postupně došlo až do finálového souboje. V posledním utkání celé Open Game narazili havířovští hráči na Střešovice, jejichž střelecké představení bylo stoprocentně efektivní. Tatran triumfoval jednoznačně 10:1, když se hattrickem prezentoval Michal Nový.

IBK Kachny dvakrát pokořily slovenskou reprezentaci
O nejlepších florbalistkách kategorie juniorek se rozhodovalo mezi desíti družstvy. Jediným výběrem, jenž v základní skupině ani jednou nezaváhal, byly IBK Kachny. Se třemi vítězstvími a remízou zakončily základní skupinu hráčky Tigers Jižní Město.

Do turnaje se zapojily i dva mezinárodní celky, a to Hungary Select se Slovenskem U18. Maďarské reprezentantky ovšem vypadly ve čtvrtfinále právě s druhým jmenovaným týmem, jehož cesta vedla až do finále. V něm proběhla repríza zápasu s Kachnami a IBK opět zvítězilo, tentokrát 5:2. Nezpochybnitelnou zásluhu na zlatých medailích má čtyřbodová Barbora Husková (2+2).

autor: Dan Koubek

Přípravka Vítkovic si došla sebejistými výhrami k úspěchu
Open Game kategorie přípravek nabídla měření sil 18 týmů ve třech základních skupinách. V úvodní části turnaje předvedli nejpřesvědčivější výkony hráči Vítkovic a Pitbulls & Gepardů, kdy obě družstva neztratila jediný bod. Třetím vítězem skupiny byli Black Angels před Coyotes Jablunkov, nad nimiž vyhráli v rozhodujícím utkání 6:2. Neuvěřitelné střelecké statistiky měli Josef Gazda z Vítkovic a Marek Mattes z Pitbulls. Oba totiž v pěti zápasech dali minimálně 20 branek.

Většina favorizovaných týmů si udržela herní formu i do play-off, a tak Pitbulls & Gepardi vyřadili Hattrick Brno s velkým klidem 15:0. Zato Black Angels padli v nájezdech s Hattrickem B a vítězství ve skupině neobhájili. Z brněnských družstev se dařilo také Bulldogs, kteří nakonec postoupili až do finále. Hattrick B doplatil na semifinálový debakl 1:11 s Vítkovicemi.

Duel o zlaté medaile Bulldogs Brno – Vítkovice probíhal v prvním poločase vyrovnaně, přesto se jednogólového vedení ujali Ostravané. Do druhé půle pak brněnský celek vstoupil inkasovanou brankou a už se do hry nevrátil. Konečný stav byl 6:3 pro Vítkovice, jež získaly trofej pro nejlepší tým své věkové kategorie.

 

Vítkovice dominovaly i celkům elévů
Mezi elévy se představilo 35 družstev s těmi nejvyššími ambicemi. Překvapivě s výrazným přehledem si poradila se skupinovou fází Kométa Spišská Nová Ves. Ta zaznamenala skóre 54:4 i díky drtivé výhře 23:2 nad Florbalovou školou Plzeň. Devět kanadských bodů měli v tomto utkání Maxim Grega a Pavol Fľak. Dobré herní rozpoložení ale uplatnili také hráči Floorball Top Teamu, Uničova nebo Gullivers Brno.

Vysoké rozdíly ve skóre se objevovaly i během vyřazovací části. Sparta Praha porazila Hattrick Brno C 18:0, Střešovice rozstřílely Black Angels Girls 22:0 a Uničov vynikl nad FBC Slovácko výsledkem 12:1. Hra jednotlivých týmů se začala vyrovnávat až ve čtvrtfinálových zápasech, z nichž pokračovaly dále výběry Top Teamu, Gullivers, Plzně a Vítkovic.

Až do finále se posléze probojovaly Vítkovice a Top Team, kde rozhodovaly florbalové maličkosti. Poločasový stav ukazoval poměr gólů 0:0, ale druhé dějství vyhráli vítkovičtí elévové 3:1 a tím pádem ovládli i celý turnaj. Vítěznou branku dal Kryštof Minárik, který se zároveň stal společně s Nikolasem Vizvárym bodově nejproduktivnějším hráčem Vítkovic (13 bodů).

 

Zlatý hattrick zkompletovali Ostravané v kategorii BU13
V mladších žácích se základní skupina podařila velmi dobře Spartě Praha Red, která dostala jen dvě branky v pěti utkáních. Podobně suverénní hru předváděl i Dunai Krokodilok z Maďarska, jenž za sebou ve skupině nechal například Florbal Ústí nebo Tatran Střešovice Black. Obstojně působil svým herním projevem Královéhradecký výběr, když v tabulce přeskočil silného konkurenta FbŠ Bohemians.

Play-off turnaje kromě některých jednostranných výsledků ukázalo také velkou vyrovnanost mezi jednotlivými soupeři. Ta byla vidět v měření sil České Lípy a Bulldogs Brno, kde Severočeši obraceli skóre a vybojovali si postup zásluhou úspěšných nájezdů. Z dovednostní disciplíny vyšli vítězně i Black Angels či Bučis Team.

Právě Black Angels v pozdější fázi Open Game hráli velmi aktivně směrem do útoku, což jim přineslo finálovou účast. Protivníkem se jim staly Vítkovice. Proti nim se však zápasové role vyměnily a Pražané nebyli tak gólově efektivní jako předtím. Proto vítkovické družstvo mohlo slavit zlatý triumf – 10:3.

autor: Dan Koubek
Starší příspěvky:12

            

21. - 24.6.
28.6 - 1.7.
Copyright © 2018 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS