Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Výběr kategorie

Skupiny / Tabulky

Dorostenci BU17 - DA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Liberec(23)421:112
2 1. FBC Karviná(13)419:89
3 Aligators U17(19)410:146
4 FBC TIGERS PORUBA(11)43:103
5 Hornets Brno U17(17)40:200
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Asper Šumperk(20)421:412
2 TROOPERS(16)420:59
3 Eastern wings Michalovce(12)411:196
4 SKV(27)46:113
5 F.A.T.R. Dubňany(15)46:250
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 SK JeMoBu(11)418:212
2 Atlas Blansko(12)415:99
3 PSKC Okříšky(15)412:46
4 TJ Mývalové Starý Harcov Liberec(0)45:153
5 FBŠ Hattrick Brno blue(0)40:200
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Red Bull(14)425:97
2 ACEMA Sparta Praha RED(18)416:87
3 Florbal Rosice(16)411:127
4 FbC Plzeň(18)410:76
5 TJ Turnov(11)41:270
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DE

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers(18)414:610
2 1. SC TEMPISH Vítkovice(17)410:59
3 Floorball Club Písek(13)412:87
4 Předvýběr.CZ Florbal MB(14)47:133
5 FBC Česká Lípa(15)45:160
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Tatran Střešovice Red(20)430:710
2 Panthers Praha(21)414:127
3 FBC Vikings Koprivnice(13)48:106
4 FBC Gepardi Brno(12)49:193
5 ASK Bystřice n.P.(12)45:183
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DG

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBŠ Hattrick Brno white(22)419:1112
2 Floorball Club FALCON(15)412:139
3 Wizards SO Praha 10(15)413:126
4 Prague Tigers(18)416:153
5 Florbal Snipers Slavičín(16)49:180
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DH

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 ACEMA Sparta Praha UNYP(18)317:27
2 STORVRETA B(14)320:67
3 1. SFK Havířov(17)38:213
4 Florbal Hodonín(15)35:210
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DJ

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Tatran Střešovice Black(17)345:09
2 ACEMA Sparta Praha BLUE(31)325:36
3 S.K. P.E.M.A. Opava(15)311:183
4 K1 Florbal Židenice(10)32:620
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenci BU17 - DK

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno(21)339:39
2 BLACK ANGELS(18)332:46
3 SFK Kozel Kroměříž(15)37:233
4 FBC DROŽDÍN(12)32:500
Oficiálně uzavřená tabulka


Elevové BU11 - EA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno(14)422:512
2 ACEMA Sparta Praha RED(18)410:39
3 FBŠ Hattrick Brno blue(14)415:136
4 FbC Skuteč(11)47:183
5 Prague Tigers(17)49:240
Oficiálně uzavřená tabulka


Elevové BU11 - EB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 ŠSK Očov Hodonín(11)423:710
2 Floorball Club Písek(11)412:810
3 Tatran Střešovice(16)419:156
4 Exel Snipers Bratislava(13)410:183
5 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(14)43:190
Oficiálně uzavřená tabulka


Elevové BU11 - EC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS 2012(18)410:49
2 SK BIVOJ LITVÍNOV(14)411:77
3 TROOPERS Green(11)411:87
4 FBS Olomouc(16)48:126
5 FBC Gepardi Brno(15)43:120
Oficiálně uzavřená tabulka


Elevové BU11 - ED

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Předvýběr.CZ Florbal MB(15)426:512
2 FBC Hranice - Orli(15)420:67
3 Panthers Praha(14)416:97
4 K1 Florbal Židenice(13)411:143
5 FBŠ Hattrick Brno white(15)41:400
Oficiálně uzavřená tabulka


Elevové BU11 - EE

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS 2011(11)421:312
2 Florbal Jesenice(12)415:49
3 FBC TIGERS PORUBA(16)414:176
4 Hornets Brno U11(15)413:93
5 TROOPERS Black(13)41:310
Oficiálně uzavřená tabulka


Elevové BU11 - EF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A(12)314:29
2 1. SC TEMPISH Vítkovice(19)324:76
3 TJ Znojmo LAUFEN CZ(14)313:133
4 ACEMA Sparta Praha BLUE(16)31:300
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenky GU17 - GDA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 ACEMA Sparta Praha(13)315:29
2 FBŠ SLAVIA Plzeň(15)35:56
3 BLACK ANGELS(22)37:63
4 FBŠ Hattrick Brno(10)30:140
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenky GU17 - GDB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno(18)314:27
2 Tatran Střešovice(21)36:17
3 FBC Česká Lípa(17)36:103
4 IBK Yellow Lightnings(14)31:140
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenky GU17 - GDC - nástavba

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno(18)313:27
2 Tatran Střešovice(21)32:15
3 ACEMA Sparta Praha(13)38:84
4 FBŠ SLAVIA Plzeň(15)31:130
Oficiálně uzavřená tabulka


Dorostenky GU17 - GDD - nástavba

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Česká Lípa(17)313:59
2 BLACK ANGELS(22)313:76
3 IBK Yellow Lightnings(14)36:93
4 FBŠ Hattrick Brno(10)33:140
Oficiálně uzavřená tabulka


Elévky 3+1 - GEA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBŠ Hattrick Brno(9)526:713
2 Bulldogs Brno(12)525:911
3 ACEMA Sparta Praha(8)512:810
4 K1 Florbal Židenice(10)514:206
5 FBS Olomouc(10)56:161
6 TROOPERS(10)510:331
Oficiálně uzavřená tabulka


Juniorky GU19 - GJA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 PSN Tatran Střešovice(22)410:312
2 K1 Florbal Židenice(17)412:59
3 Zlín Lions(13)49:74
4 1BK Formule(12)48:94
5 Sokol Rudná(14)43:180
Oficiálně uzavřená tabulka


Juniorky GU19 - GJB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice(17)412:210
2 FBC Hranice(14)48:67
3 Bulldogs Brno(18)413:35
4 Panthers Praha(15)44:84
5 SKV(16)41:191
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žákyně GU13 - GMA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 ACEMA Sparta Praha(15)1057:1030
2 FBŠ Hattrick Brno(14)1043:1324
3 Bulldogs Brno(19)1030:2615
4 Tatran Střešovice(16)1040:3715
5 K1 Florbal Židenice(12)1019:536
6 SKV(0)100:500
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žákyně GU15 - GSA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 TJ Znojmo LAUFEN CZ(15)414:79
2 Floorball Club Písek(15)414:139
3 BLACK ANGELS(17)46:37
4 Asper Šumperk(17)45:64
5 Wizards SO Praha 10(13)45:131
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žákyně GU15 - GSB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Panthers Praha(13)425:512
2 Bulldogs Brno Black(13)430:79
3 FBC Dragons(9)413:76
4 Florbal Ústí(9)45:343
5 1. SC TEMPISH Vítkovice(0)40:200
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žákyně GU15 - GSC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Ostrava(14)420:610
2 Tatran Střešovice(13)422:88
3 Bulldogs Brno Orange(14)415:87
4 FATPIPE FLORBAL CHODOV(16)49:133
5 FBC Vikings Kopřivnice(10)43:340
Oficiálně uzavřená tabulka


Junioři BU19 - JA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 IBK Majmun(15)416:512
2 FBC Hranice(19)48:79
3 PSN Tatran Střešovice(16)49:104
4 Sokol Rudná(13)49:123
5 FbC Panthers Pohořelice(15)44:121
Oficiálně uzavřená tabulka


Junioři BU19 - JB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Mírně napřed(12)422:149
2 BLACK ANGELS(19)413:99
3 FBC Slovácko(14)415:77
4 RV-CH-DO-SR(17)48:162
5 FBC Gepardi Brno(16)48:201
Oficiálně uzavřená tabulka


Junioři BU19 - JC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 ŠSK Očov Hodonín(18)415:410
2 K1 Florbal Židenice(17)414:59
3 Hladíkovci(13)49:94
4 FBK Vosy Praha(12)49:184
5 SK Victory Stars Dubnica(16)44:151
Oficiálně uzavřená tabulka


Junioři BU19 - JD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Tatran Střešovice(34)412:28
2 Blue Devils(12)411:28
3 IBL CA$HALMU(13)48:66
4 Bulldogs Brno(27)44:54
5 Panthers Praha B(20)41:210
Oficiálně uzavřená tabulka


Junioři BU19 - JE

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Česká Lípa(11)434:612
2 Ńufíci(11)413:69
3 SKV(22)420:96
4 1.FBC Sokol Husovice(17)41:231
5 TJ Sokol Letovice(16)42:261
Oficiálně uzavřená tabulka


Junioři BU19 - JF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Siuuuuuuu(12)419:910
2 Panthers Praha(19)418:69
3 FBC Vikings Koprivnice(13)413:97
4 FBS Olomouc(14)410:113
5 Horsepower Horní Počernice(12)42:270
Oficiálně uzavřená tabulka


Junioři BU19 - JG

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Liberec(21)421:412
2 ACEMA Sparta Praha(19)418:89
3 Snipers Třebíč(13)413:116
4 Hornets Brno U19(17)410:193
5 Fbc Coyotes Jablunkov(0)40:200
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FbC Skuteč(14)423:912
2 ŠSK Očov Hodonín(14)417:127
3 FBC Liberec(22)413:114
4 Hornets Brno U13(13)414:253
5 Florbal Chomutov(12)410:203
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FbC Hradec Králové(17)424:179
2 TROOPERS Green(14)422:157
3 Bulldogs Brno(16)419:177
4 Asper Šumperk(15)416:145
5 Warriors(13)410:280
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBS Olomouc(15)438:512
2 Předvýběr.CZ Florbal MB(17)438:59
3 Snipers Šamorín(13)48:264
4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A(15)47:252
5 F.A.T.R. Dubňany(13)47:371
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 PSKC Okříšky(14)425:812
2 Panthers Praha(18)419:159
3 1.FBC Sokol Husovice(12)416:206
4 FBŠ SLAVIA Plzeň(14)419:223
5 FBŠ Hattrick Brno blue(13)48:220
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - ME

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(21)427:610
2 Tatran Střešovice Red(15)421:147
3 1. SC TEMPISH Vítkovice(20)418:96
4 Floorball Club Písek(14)420:114
5 ACEMA Sparta Praha BLUE(15)41:470
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 PANTHERS OTROKOVICE(17)435:1412
2 FBC Draci Říčany(14)434:149
3 Snipers Třebíč(11)416:116
4 Florbal Rosice(13)410:223
5 TROOPERS Black(15)46:400
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MG

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBŠ Hattrick Brno white(13)439:612
2 FbC Plzeň(17)426:119
3 BLACK ANGELS 2010(14)411:206
4 Florbal Holešov(13)49:283
5 Eastern wings Michalovce(0)40:200
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MH

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Přerov(17)428:512
2 Prague Tigers(20)446:69
3 FBC Štíři Č. Budějovice(15)426:106
4 FBC Slavkov(13)48:373
5 Snipers Třebíč bílí(12)40:500
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MJ

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBK AS Trenčín(16)330:29
2 FLORBAL VSETIN(16)313:86
3 Tatran Střešovice Black(14)310:173
4 K1 Florbal Židenice(17)35:310
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - MK

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Wizards SO Praha 10(12)328:29
2 ACEMA Sparta Praha RED(16)319:76
3 FBC Gepardi Brno(18)34:191
4 FBC Česká Lípa(19)33:261
Oficiálně uzavřená tabulka


Mladší žáci BU13 - ML

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Exel Snipers Bratislava(18)313:107
2 BLACK ANGELS 2009(15)314:96
3 1. FBC Karviná(15)313:133
4 TJ Znojmo LAUFEN CZ(14)311:191
Oficiálně uzavřená tabulka


Minipřípravka 3+1 - MPA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBŠ Hattrick Brno(5)528:813
2 TROOPERS Black(8)524:712
3 Aligators(9)514:1210
4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(8)513:126
5 TROOPERS Green(8)57:243
6 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A(8)52:250
Oficiálně uzavřená tabulka


Přípravka BU9 - PA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice(15)858:224
2 PANTHERS OTROKOVICE(16)849:521
3 PSKC Okříšky(12)818:2415
4 FBŠ Hattrick Brno(16)830:1615
5 Prague Tigers(13)820:2512
6 Hornets Brno U9(15)813:329
7 FBC Gepardi Brno(12)89:207
8 Panthers Praha(11)85:423
9 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(15)82:381
Oficiálně uzavřená tabulka


Přípravka BU9 - PB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 K1 Florbal Židenice(15)823:722
2 Předvýběr.CZ Florbal MB(12)815:719
3 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A(11)819:1115
4 BLACK ANGELS 2013(14)815:814
5 ACEMA Sparta Praha(16)814:119
6 FBC TIGERS PORUBA(15)87:157
7 Bulldogs Brno(16)814:196
8 TROOPERS(14)816:165
9 1. FBC Sokol Husovice(12)87:361
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Tatran Střešovice(15)423:512
2 FBK AS Trenčín(21)422:87
3 Bulldogs Brno Orange(18)419:135
4 FbC Hradec Králové black(15)48:154
5 SFK Kozel Kroměříž(14)45:360
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Liberec(21)425:212
2 ACEMA Sparta Praha RED(22)417:39
3 K1 Florbal Židenice(10)410:134
4 Aligators U15(12)410:244
5 ASK Bystřice n.P.(0)40:200
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 ACEMA Sparta Praha BLUE(20)419:512
2 Předvýběr.CZ Florbal MB Black(13)48:67
3 Tatran Střešovice Black(18)410:66
4 FBŠ Hattrick Brno(18)47:123
5 FBS Olomouc(19)43:181
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FK Florko Košice(15)419:312
2 ŠSK Očov Hodonín(17)411:87
3 BLACK ANGELS(17)410:75
4 FBC Draci Říčany(18)48:94
5 FBC Gepardi Brno(18)46:270
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SE

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Zlín Lions(17)430:212
2 FBC Česká Lípa(15)446:79
3 Prague Tigers(18)420:126
4 Florbal Dačice(11)49:533
5 TROOPERS Green(14)42:330
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno Black(17)437:212
2 Wizards SO Praha 10(17)416:109
3 Předvýběr.CZ Florbal MB White(13)410:186
4 ACEMA Sparta Praha YELLOW(16)46:113
5 T.J. Sokol Břeclav(15)44:320
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SG

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava(18)428:610
2 FATPIPE FLORBAL CHODOV(15)428:710
3 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A(13)425:86
4 Tsunami Záhorská Bystrica(21)418:113
5 TJ Sokol Koberovy(14)40:670
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SH

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FLORBAL VSETIN(18)432:312
2 TROOPERS Black(13)423:59
3 FBC TIGERS PORUBA(15)411:226
4 Tatran Střešovice Red(12)46:173
5 Snipers Šamorín(15)40:250
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SJ

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice(17)444:212
2 FbC Plzeň(16)410:157
3 Panthers Praha(17)45:184
4 Hornets Brno U15(17)47:213
5 FBC Slovácko(16)413:233
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SK

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Panthers Praha wild(17)328:59
2 Asper Šumperk(15)324:116
3 TJ Znojmo LAUFEN CZ(13)311:153
4 GO-GO(13)32:340
Oficiálně uzavřená tabulka


Starší žáci BU15 - SL

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FbC Hradec Králové white(16)324:39
2 FBC Štíři Č. Budějovice(16)38:46
3 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(13)35:113
4 SKV(20)32:210
Oficiálně uzavřená tabulka


DALŠÍ AKTUALITY

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Richmond se vrací na trůn, ve finále rozstřílel Södru Böhmen

Richmond je zpět na vrcholu! Elitní kategorii Brno Open Game vyhrálo zkušené mužstvo po jednoleté pauze, kterou mu loni způsobilo IBK Södra Böhmen. Právě tento výběr porazil Richmond ve finále vysokým rozdílem. Vyrovnaný stav 0:0 trval až do páté minuty, kdy ho poprvé upravil Jiří Koutný. A právě tento moment nastartoval střelecký apetit Richmondu. Na

Draci jsou mistři! Říčany porazily Branické rytíře

Dospělý turnaj Open Game 2022 zná svého prvního šampióna. Pro titul v kategorii Muži PRO si dokráčeli Draci Říčany, kteří ve finále výsledkově s přehledem porazili Branické rytíře. Říčany si dokráčely pro zlaté medaile díky finálovému skóre 6:1. Ještě v deváté minutě platil nerozhodný stav, následně se však

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2022 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS