Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Seznam ubytováných - děti (145)

Kategorie: Místo: Typ:
č. Název týmu Kategorie Počet dnů Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 1. FBC Karviná Dorostenci BU17 3 16Ano (16)Koleje - ZŠ Svážná
2 1. FBC Karviná Mladší žáci BU13 3 18Ano (18)Koleje - ZŠ Svážná
3 1. SFK Havířov Dorostenci BU17 3 19Ano (19)Koleje - VUT, Purkyňova 93
4 1BK Formule Juniorky GU19 4 13NeKoleje - Mánesova 2556/12
5 Asper Šumperk Mladší žáci BU13 3 15Ano (15)Koleje - VUT, Purkyňova 93
6 Asper Šumperk Starší žáci BU15 3 17Ano (17)Koleje - VUT, Purkyňova 93Petr Matěj
7 Asper Šumperk Dorostenci BU17 3 15Ano (15)Koleje - VUT, Purkyňova 93Ondřej Mrázek
8 Asper Šumperk Starší žákyně GU15 3 17Ano (17)Koleje - VUT, Purkyňova 93Jiří Trávníček
9 BLACK ANGELS Starší žáci BU15 3 17NeHotel - Voroněž
10 BLACK ANGELS Junioři BU19 3 13NeHotel - Voroněž
11 BLACK ANGELS Starší žákyně GU15 3 15Ano (15)Koleje - ZŠ Svážná
12 BLACK ANGELS Dorostenky GU17 3 13Ano (13)Koleje - ZŠ Svážná
13 BLACK ANGELS 2009 Mladší žáci BU13 3 17Ano (17)Koleje - ZŠ Svážná
14 BLACK ANGELS 2010 Mladší žáci BU13 3 17NeHotel - Voroněž
15 BLACK ANGELS 2011 Elevové BU11 3 14Ano (14)Koleje - ZŠ Svážná
16 BLACK ANGELS 2012 Elevové BU11 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93
17 BLACK ANGELS 2013 Přípravka BU9 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93
18 Blue Devils Junioři BU19 3 11NeKoleje - Kounicova 507/50
19 Eastern wings Michalovce Dorostenci BU17 3 18NeHotel - VoroněžGerhard Puchír
20 F.A.T.R. Dubňany Dorostenci BU17 3 14Ano (14)Koleje - VUT, Purkyňova 93
21 F.A.T.R. Dubňany Mladší žáci BU13 3 14Ano (14)Koleje - VUT, Purkyňova 93Zbyněk Kordula
22 FBC Česká Lípa Dorostenci BU17 3 18Ano (18)Koleje - VUT, Purkyňova 93
23 FBC Česká Lípa Dorostenky GU17 3 25Ano (19)Koleje - VUT, Purkyňova 93
24 FBC Česká Lípa Starší žáci BU15 3 19Ano (19)Koleje - VUT, Purkyňova 93
25 FBC Česká Lípa Mladší žáci BU13 3 23Ano (23)Koleje - VUT, Purkyňova 93Lenka BARTOŠOVÁ
26 FBC Česká Lípa Junioři BU19 3 12Ano (12)Hotel - VoroněžLenka BARTOŠOVÁ
27 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Starší žáci BU15 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93Ivo Šindler
28 FBC Draci Říčany Mladší žáci BU13 3 18Ano (18)Koleje - VUT, Purkyňova 93Luboš Prchal
29 FBC Draci Říčany Starší žáci BU15 3 17Ano (17)Koleje - VUT, Purkyňova 93Michal Jirků
30 FBC Dragons Starší žákyně GU15 3 10Ano (10)Hotel - Voroněž
31 FBC DROŽDÍN Dorostenci BU17 4 14Ano (14)Koleje - VUT, Purkyňova 93Jan Habr
32 FbC Hradec Králové Mladší žáci BU13 3 19NeKoleje - Listovy, Kounicova 46/48David Šimeček
33 FbC Hradec Králové black Starší žáci BU15 3 18NeKoleje - Listovy, Kounicova 46/48Ondřej Vykydal
34 FbC Hradec Králové white Starší žáci BU15 3 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Filip Hušek
35 FBC Hranice Junioři BU19 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93Jan Bitter
36 FBC Hranice Juniorky GU19 3 13Ano (13)Koleje - VUT, Purkyňova 93Livie Javůrková
37 FBC Hranice - Orli Elevové BU11 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93
38 FBC Ostrava Starší žákyně GU15 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93Karin Vavrečková
39 FBC Přerov Mladší žáci BU13 3 18Ano (18)Koleje - ZŠ Svážná
40 FBC Red Bull Dorostenci BU17 3 11NeKoleje - Mánesova 2556/12
41 FbC Skuteč Mladší žáci BU13 3 16Ano (16)Koleje - ZŠ Svážná
42 FbC Skuteč Elevové BU11 3 18Ano (18)Koleje - ZŠ Svážná
43 FBC Slovácko Starší žáci BU15 3 14Ano (14)Koleje - VUT, Purkyňova 93Jiří Chromek
44 FBC Slovácko Junioři BU19 3 14Ano (14)Koleje - VUT, Purkyňova 93Jiří Chromek
45 FBC Štíři Č. Budějovice Mladší žáci BU13 3 18NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
46 FBC Štíři Č. Budějovice Starší žáci BU15 3 18NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
47 FBC TIGERS PORUBA Elevové BU11 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93Pavel Bednář
48 FBC TIGERS PORUBA Dorostenci BU17 3 13Ano (13)Koleje - VUT, Purkyňova 93
49 FBC TIGERS PORUBA Přípravka BU9 3 17Ano (17)Koleje - VUT, Purkyňova 93
50 FBC TIGERS PORUBA Starší žáci BU15 3 17Ano (15)Koleje - VUT, Purkyňova 93
51 FBC Vikings Koprivnice Dorostenci BU17 3 12Ano (12)Koleje - ZŠ Svážná
52 FBC Vikings Koprivnice Junioři BU19 3 15Ano (15)Koleje - ZŠ Svážná
53 FBC Vikings Kopřivnice Starší žákyně GU15 3 11Ano (11)Koleje - ZŠ SvážnáDušan Hejč
54 FBK AS Trenčín Starší žáci BU15 3 16Ano (16)Koleje - ZŠ Svážná
55 FBK AS Trenčín Mladší žáci BU13 3 17Ano (17)Koleje - ZŠ Svážná
56 FBK Vosy Praha Junioři BU19 3 10NeKoleje - Kounicova 507/50
57 FBS Olomouc Elevové BU11 3 18Ano (18)Koleje - VUT, Purkyňova 93Jan Grohman
58 FBS Olomouc Mladší žáci BU13 3 17Ano (17)Koleje - VUT, Purkyňova 93Tomáš Skoupil
59 FBS Olomouc Starší žáci BU15 3 19Ano (19)Koleje - VUT, Purkyňova 93Daniel Tichý
60 FBS Olomouc Junioři BU19 3 16NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
61 FBS Olomouc Elévky 3+1 1 13NeKoleje - VUT, Purkyňova 93jiří Hlavizna
62 FBŠ SLAVIA Plzeň Mladší žáci BU13 3 16Ano (16)Koleje - ZŠ SvážnáAdam Tkadlec
63 FBŠ SLAVIA Plzeň Dorostenky GU17 3 20Ano (20)Koleje - ZŠ SvážnáJakub Šimek
64 FK Florko Košice Starší žáci BU15 3 17Ano (17)Hotel - Voroněž
65 Floorball Club FALCON Dorostenci BU17 3 17Ano (17)Koleje - ZŠ Hamry
66 Floorball Club Písek Elevové BU11 3 13NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
67 Floorball Club Písek Mladší žáci BU13 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
68 Floorball Club Písek Dorostenci BU17 3 14NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
69 Floorball Club Písek Starší žákyně GU15 4 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
70 Florbal Chomutov Mladší žáci BU13 3 14Ano (14)Koleje - ZŠ SvážnáPetr Neumaier
71 Florbal Dačice Starší žáci BU15 3 15Ano (15)Koleje - ZŠ Svážná
72 Florbal Holešov Mladší žáci BU13 3 15Ano (15)Koleje - ZŠ Svážná
73 Florbal Jesenice Elevové BU11 3 17Ano (17)Koleje - ZŠ Svážná
74 Florbal Ústí Starší žákyně GU15 3 12Ano (12)Koleje - Kounicova 507/50Jakub Verner
75 FLORBAL VSETIN Starší žáci BU15 4 22Ano (22)Hotel - VoroněžVáclav Legát
76 FLORBAL VSETIN Mladší žáci BU13 4 19Ano (19)Hotel - VoroněžVáclav Legát
77 GO-GO Starší žáci BU15 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93Karel Hencl
78 Hladíkovci Junioři BU19 3 9NeKoleje - Tvrdého 501
79 IBK Majmun Junioři BU19 3 16NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Šimon Váhala
80 Mírně napřed Junioři BU19 3 13NeKoleje - Bří Žůrků 591/5Quang Minh Nguyen
81 Ńufíci Junioři BU19 3 11NeKoleje - BB Hotel, Vinařská 470Martin Fuňk
82 Panthers Praha Přípravka BU9 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
83 Panthers Praha Elevové BU11 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Daniel Horna
84 Panthers Praha Mladší žáci BU13 3 19NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
85 Panthers Praha Starší žáci BU15 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
86 Panthers Praha Dorostenci BU17 3 14NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
87 Panthers Praha Junioři BU19 3 14NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
88 Panthers Praha Starší žákyně GU15 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Pavel Skazko
89 Panthers Praha Juniorky GU19 3 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Pavel Skazko
90 Panthers Praha B Junioři BU19 3 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
91 Panthers Praha wild Starší žáci BU15 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
92 Prague Tigers Přípravka BU9 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93
93 Prague Tigers Elevové BU11 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93
94 Prague Tigers Mladší žáci BU13 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93
95 Prague Tigers Starší žáci BU15 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93
96 Prague Tigers Dorostenci BU17 3 12Ano (12)Koleje - VUT, Purkyňova 93
97 Předvýběr.CZ Florbal MB Přípravka BU9 3 14Ano (14)Koleje - ZŠ SvážnáTadeáš Chroust
98 Předvýběr.CZ Florbal MB Elevové BU11 3 14Ano (14)Koleje - ZŠ SvážnáTadeáš Chroust
99 Předvýběr.CZ Florbal MB Mladší žáci BU13 3 16Ano (16)Koleje - ZŠ Svážná
100 Předvýběr.CZ Florbal MB Dorostenci BU17 3 12Ano (12)Koleje - VUT, Purkyňova 93
101 Předvýběr.CZ Florbal MB Black Starší žáci BU15 3 13Ano (13)Koleje - VUT, Purkyňova 93
102 Předvýběr.CZ Florbal MB White Starší žáci BU15 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93
103 PSN Tatran Střešovice Junioři BU19 4 16Ano (15)Koleje - VUT, Purkyňova 93
104 RV-CH-DO-SR Junioři BU19 4 19Ano (19)Hotel - VoroněžDárius Siheľský
105 S.K. P.E.M.A. Opava Dorostenci BU17 3 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
106 SFK Kozel Kroměříž Starší žáci BU15 3 14Ano (14)Koleje - ZŠ SvážnáMartin Kovář
107 SFK Kozel Kroměříž Dorostenci BU17 3 12Ano (12)Koleje - ZŠ SvážnáMiroslav Kučera
108 SK BIVOJ LITVÍNOV Elevové BU11 3 19Ano (19)Koleje - ZŠ SvážnáROMAN SUK
109 SK JeMoBu Dorostenci BU17 3 18Ano (12)Koleje - VUT, Purkyňova 93
110 SK Victory Stars Dubnica Junioři BU19 3 19Ano (19)Koleje - ZŠ SvážnáDusanSokolik
111 Snipers Třebíč Mladší žáci BU13 2 14Ano (14)Koleje - VUT, Purkyňova 93Lukáš Skála
112 Snipers Třebíč Junioři BU19 2 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93Martin Žák
113 Snipers Třebíč bílí Mladší žáci BU13 2 13Ano (13)Koleje - VUT, Purkyňova 93Lukáš Skála
114 Sokol Rudná Junioři BU19 3 15NeKoleje - Bří Žůrků 591/5Marek Cihelka
115 Sokol Rudná Juniorky GU19 3 16NeKoleje - Bří Žůrků 591/5
116 ŠSK Očov Hodonín Mladší žáci BU13 3 13Ano (13)Koleje - ZŠ Hamry
117 ŠSK Očov Hodonín Elevové BU11 3 13Ano (13)Koleje - ZŠ HamryTomáš Húska
118 ŠSK Očov Hodonín Starší žáci BU15 2 18Ano (18)Koleje - VUT, Purkyňova 93
119 ŠSK Očov Hodonín Junioři BU19 2 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93Tomáš Húska
120 STORVRETA B Dorostenci BU17 3 20NeKoleje - Listovy, Kounicova 46/48
121 Tatran Střešovice Starší žáci BU15 3 35NeKoleje - ZŠ Hamry
122 Tatran Střešovice Elevové BU11 3 20NeKoleje - ZŠ Hamry
123 Tatran Střešovice Starší žákyně GU15 3 15NeKoleje - ZŠ Hamry
124 Tatran Střešovice Mladší žákyně GU13 3 15NeKoleje - ZŠ Hamry
125 Tatran Střešovice Junioři BU19 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93
126 Tatran Střešovice Dorostenky GU17 3 15NeKoleje - ZŠ Hamry
127 Tatran Střešovice Black Dorostenci BU17 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93
128 Tatran Střešovice Black Starší žáci BU15 3 15NeKoleje - ZŠ HamryPetra Brotánková
129 Tatran Střešovice Black Mladší žáci BU13 3 15NeKoleje - ZŠ Hamry
130 Tatran Střešovice Red Dorostenci BU17 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93
131 Tatran Střešovice Red Starší žáci BU15 3 15NeKoleje - ZŠ Hamry
132 Tatran Střešovice Red Mladší žáci BU13 3 13NeKoleje - ZŠ Hamry
133 TJ Sokol Koberovy Starší žáci BU15 3 17Ano (17)Koleje - ZŠ Svážná
134 TJ Turnov Dorostenci BU17 4 15Ano (0)Koleje - ZŠ Svážná
135 TJ Znojmo LAUFEN CZ Starší žáci BU15 3 15Ano (15)Koleje - ZŠ SvážnáJakub Martinek
136 TJ Znojmo LAUFEN CZ Elevové BU11 3 17Ano (17)Koleje - ZŠ SvážnáJakub Martinek
137 TJ Znojmo LAUFEN CZ Mladší žáci BU13 3 16Ano (16)Koleje - ZŠ SvážnáJakub Martinek
138 TJ Znojmo LAUFEN CZ Starší žákyně GU15 3 16Ano (16)Koleje - ZŠ SvážnáJakub Martinek
139 Warriors Mladší žáci BU13 3 18NeHotel - VoroněžStanislav Hujo
140 Wizards SO Praha 10 Starší žáci BU15 3 16NeHotel - VoroněžMartin Lazárek
141 Wizards SO Praha 10 Mladší žáci BU13 3 16NeHotel - VoroněžJan Vašíček
142 Wizards SO Praha 10 Dorostenci BU17 3 13NeHotel - VoroněžVít Voltr
143 Wizards SO Praha 10 Starší žákyně GU15 3 16NeHotel - VoroněžDana Ujková
144 Zlín Lions Juniorky GU19 3 16Ano (16)Hotel - VoroněžDaniel Soukup
145 Zlín Lions Starší žáci BU15 3 35Ano (35)Hotel - Voroněž
DALŠÍ AKTUALITY

Známe termíny Brno Open Game 2023!

Letošní ročník Open Game sice sotva skončil, my však už začínáme připravovat ten následující. V tuto chvíli již známe termíny Brno Open Game 2023, které se týkají dětských i dospělých kategorií. Jak už bývá tradicí, mládežnický i dospělý turnaj budou trvat čtyři dny. Nejdříve přijedou do jihomoravské

#MujOpenGame: Finálový den na sociálních sítích

Dospělý turnaj Open Game je u konce. Nám však stále zbývá projet příspěvky, které byly v neděli přidány pod oficiálním hashtagem #MujOpenGame. Podívejte se i vy, co jsme objevili. Fake Bakers a jejich shrnutí cesty Brno Open Game 2022. Jak se dařilo vám?         Zobrazit

Obhajoba v kategorii Hobby: Kladenský expres rozhodl těsně před koncem

Je rozhodnuto o posledním titulu na Brno Open Game 2022. Kategorii Hobby stejně jako před rokem vyhrál Kladenský expres, který zvládl neskutečné drama proti Flamingos Brno. Rozhodovalo se gólem v poslední minutě. První trefu zaznamenali Flamingos a narušili plány papírového favorita. Pak ale přišly tři trefy Kladenského expresu a mohlo se zdát, že se Středočeši opět

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2022 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS