SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Seznam ubytováných - děti (186)

Kategorie: Místo: Typ:
č. Název týmu Kategorie Počet dnů Počet osob Strava Místo ubytování Osoba Kontakt
1 1. FbK Tábor Junioři BU19 2 14Ano (14)Hotel - Hotel Cosmopolitan BobyBruno Jan PazderkaSmazat tým
2 1.FBC TRENČÍN Dorostenci BU17 3 18NeHotel - Orea Hotel VoroněžMiroslav SágaSmazat tým
3 Aligators Juniorky GU19 3 9NeKoleje - koleje Tvrdého 501/5, 602 00 Brno
4 Aligators Juniorky GU19 3 4NeŠkola - koleje Klácelova 282/2, Brno
5 BLACK ANGELS Elevové BU11 3 16NeHotel - Hotel Vista, Hudcova 72Jiří KolínskýSmazat tým
6 BLACK ANGELS Mladší žáci BU13 3 18NeHotel - Hotel Vista, Hudcova 72Robin BělíkSmazat tým
7 BLACK ANGELS Starší žáci BU15 3 19NeHotel - Hotel Vista, Hudcova 72Martin KostihaSmazat tým
8 BLACK ANGELS Dorostenci BU17 3 18NeHotel - Hotel Vista, Hudcova 72Jakub ZalubilSmazat tým
9 BLACK ANGELS Junioři BU19 3 19NeHotel - Hotel Vista, Hudcova 72Roman MikulášekSmazat tým
10 BLACK ANGELS WHITE Mladší žáci BU13 3 15NeHotel - Hotel Vista, Hudcova 72Jakub HlaváčekSmazat tým
11 Bratři z Ugandy Dorostenci BU17 3 20Ano (20)Škola - ZŠ MilénovaPetr DunajSmazat tým
12 CAPITOL Floorball Academy Elevové BU11 3 13NeHotel - Orea Hotel Voroněž
13 CAPITOL Floorball Academy Dorostenci BU17 3 16NeHotel - Orea Hotel Voroněž
14 Cirkus Praha Junioři BU19 4 19NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Marek LeišSmazat tým
15 Cirkus Praha Dorostenci BU17 4 16NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
16 Cirkus Praha Juniorky GU19 3 10NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Marek LeišSmazat tým
17 Eastern wings Michalovce Mladší žáci BU13 3 19NeHotel - Orea Hotel VoroněžGerhard PuchírSmazat tým
18 Eastern wings Michalovce Starší žákyně GU15 3 23NeHotel - Orea Hotel VoroněžGerhard PuchírSmazat tým
19 Expugnare Bellum Junioři BU19 4 15NeHotel - Orea Hotel Voroněž
20 F.A.T.R. Dubňany Starší žáci BU15 3 23Ano (23)Koleje - VUT, Purkyňova 93
21 F.A.T.R. Dubňany Mladší žáci BU13 2 22Ano (22)Koleje - VUT, Purkyňova 93Ondřej ČejkaSmazat tým
22 FaBK ATU Košice Starší žáci BU15 4 19NeHotel - Hotel Vista, Hudcova 72Tomáš BezegSmazat tým
23 FBC Česká Lípa Juniorky GU19 4 28Ano (21)Koleje - VUT, Purkyňova 93
24 FBC Česká Lípa Mladší žáci BU13 4 24Ano (24)Koleje - VUT, Purkyňova 93Petr KopeckySmazat tým
25 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - modrý Starší žáci BU15 3 14Ano (14)Škola - ZŠ MilénovaIvo ŠindlerSmazat tým
26 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - modrý Dorostenci BU17 3 22NeHotel - Orea Hotel Voroněž
27 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - žlutý Starší žáci BU15 3 17Ano (16)Škola - ZŠ MilénovaIvo ŠindlerSmazat tým
28 FBC Dobruška Juniorky GU19 3 14Ano (14)Koleje - VUT, Purkyňova 93
29 FBC Dobruška Dorostenky GU17 3 12Ano (12)Koleje - VUT, Purkyňova 93
30 FBC Došwich Milevsko Elevové BU11 3 17Ano (17)Škola - ZŠ Milénova
31 FBC Došwich Milevsko Mladší žáci BU13 3 12Ano (12)Škola - ZŠ Milénova
32 FBC Došwich Milevsko Dorostenky GU17 3 14Ano (14)Škola - ZŠ MilénovaMartin NovákSmazat tým
33 FBC Draci Mladší žáci BU13 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93
34 FBC Draci Starší žáci BU15 3 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93
35 FBC Draci Dorostenci BU17 3 15Ano (15)Koleje - VUT, Purkyňova 93Matyáš ProsSmazat tým
36 FBC DROŽDÍN Dorostenci BU17 3 15Ano (15)Škola - ZŠ SvážnáJan HabrSmazat tým
37 FBC Grasshoppers Žilina Mladší žáci BU13 3 34Ano (34)Koleje - VUT, Purkyňova 93
38 FbC Hradec Králové Mladší žáci BU13 3 22Ano (22)Škola - ZŠ Milénova
39 FBC Hranice Mladší žáci BU13 3 18Ano (18)Koleje - VUT, Purkyňova 93Jan BitterSmazat tým
40 FBC Intevo Třinec Dorostenci BU17 3 17NeHotel - Orea Hotel VoroněžLukáš KupczakSmazat tým
41 FBC Intevo Třinec Starší žáci BU15 3 33NeHotel - Orea Hotel Voroněž
42 FBC Letka Starší žáci BU15 2 13NeKoleje - Mánesova 2556/12a, 612 00, Brno
43 FBC ORLÍCI Dorostenci BU17 3 17NeKoleje - Vinařská 5, 603 00Antonín BártaSmazat tým
44 FBC Pitbulls Kolín Mladší žáci BU13 3 15Ano (15)Škola - ZŠ SvážnáPetr CíchaSmazat tým
45 FBC Pitbulls Kolín Starší žáci BU15 3 15Ano (15)Škola - ZŠ Svážná
46 FBC Pitbulls Kolín Dorostenci BU17 3 17Ano (17)Škola - ZŠ Svážná
47 FBC Přerov Mladší žáci BU13 3 18Ano (18)Škola - ZŠ Svážná
48 FBC Red Bull Junioři BU19 3 10NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
49 FBC Red Bull Dorostenci BU17 3 11NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
50 FBC SION Hradečtí lvi Dorostenci BU17 3 15Ano (15)Škola - ZŠ SvážnáPetr SejkoraSmazat tým
51 FbC Skuteč Mladší žáci BU13 3 13Ano (13)Škola - ZŠ SvážnáOndřej LaškaSmazat tým
52 FBC SLOVÁCKO Junioři BU19 3 6NeHotel - Orea Hotel Voroněž
53 FBC Štíři ČB Dorostenci BU17 3 18NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
54 FBC TIGERS PORUBA Přípravka BU9 3 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Radka KeberlováSmazat tým
55 FBC TIGERS PORUBA Elevové BU11 3 22NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Ondřej OlšákSmazat tým
56 FBC TIGERS PORUBA Mladší žáci BU13 3 18NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jiří FiedorSmazat tým
57 Fbc Topgal Šternberk Mladší žáci BU13 3 21NeKoleje - Vinařská 5, 603 00Lukáš SedlákSmazat tým
58 FBK AS Trenčín Junioři BU19 4 18Ano (18)Koleje - VUT, Purkyňova 93Patrik BulkoSmazat tým
59 FBK AS Trenčín Starší žáci BU15 4 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93Lukáš KuzlSmazat tým
60 FBK Humenné Mladší žáci BU13 3 32NeHotel - Orea Hotel Voroněž
61 Fbš Bohemians GU19 Juniorky GU19 3 19NeHotel - Orea Hotel Voroněž
62 FBŠ Hattrick Brno Přípravka BU9 4 20NeHotel - Orea Hotel Voroněž
63 FBS Olomouc Elevové BU11 3 14NeHotel - Orea Hotel VoroněžJan GrohmannSmazat tým
64 FBS Olomouc Mladší žáci BU13 3 18NeHotel - Orea Hotel VoroněžDaniel TichýSmazat tým
65 FBS Olomouc Elévky 3+1 1 13NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
66 FBS Olomouc Mladší žákyně GU13 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
67 FBŠ SLAVIA Plzeň Mladší žáci BU13 3 16Ano (16)Škola - ZŠ MilénovaAdam TkadlecSmazat tým
68 FBŠ SLAVIA Plzeň Starší žáci BU15 3 15Ano (15)Škola - ZŠ MilénovaJiří ČížekSmazat tým
69 FBŠ SLAVIA Plzeň Dorostenci BU17 3 16Ano (16)Škola - ZŠ MilénovaJakub MikolášekSmazat tým
70 FBŠ SLAVIA Plzeň Dorostenky GU17 3 19Ano (19)Škola - ZŠ MilénovaTomáš VrbaSmazat tým
71 FBŠ Všestary Mladší žáci BU13 3 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan FreibergSmazat tým
72 FBŠ Všestary Starší žáci BU15 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
73 FBŠ Všestary Dorostenci BU17 3 13NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
74 Floorball Club Falcon Mladší žáci BU13 3 12Ano (12)Škola - ZŠ Svážná
75 Floorball Club Falcon Dorostenci BU17 3 12Ano (12)Škola - ZŠ Svážná
76 Floorball Club Písek Dorostenky GU17 3 13NeŠkola - ZŠ SvážnáMartin HrubecSmazat tým
77 Floorball Club Písek Starší žákyně GU15 3 13NeŠkola - ZŠ SvážnáMartin HrubecSmazat tým
78 FLORBAL CHODOV Starší žákyně GU15 3 16Ano (16)Škola - ZŠ Milénova
79 FLORBAL Hlinsko Mladší žáci BU13 3 24Ano (24)Škola - ZŠ Svážná
80 Florbal Holešov Dorostenci BU17 3 33NeKoleje - Benešova 274, 664 42 Modřice
81 Florbal Holešov Mladší žáci BU13 0 NeKoleje - Benešova 274, 664 42 Modřice
82 Florbal Jesenice Mladší žáci BU13 3 13Ano (13)Škola - ZŠ Svážná
83 FLORBAL LITOMYŠL Junioři BU19 3 12NeKoleje - Vinařská 5, 603 00
84 Florbal VSETÍN Mladší žáci BU13 3 18Ano (18)Škola - ZŠ Svážná
85 Florbal VSETÍN Starší žáci BU15 3 15NeHotel - Orea Hotel Voroněž
86 Florbal VSETÍN Dorostenci BU17 3 19NeHotel - Orea Hotel Voroněž
87 Galaktikos Bratislava Mladší žáci BU13 3 14NeKoleje - Benešova 274, 664 42 Modřice
88 H Test Tatran Střešovice Dorostenci BU17 3 2Ano (2)Koleje - VUT, Purkyňova 93Petra BrotánkováSmazat tým
89 Kanonýři Kladno Mladší žáci BU13 3 14Ano (14)Škola - ZŠ Svážná
90 Kanonýři Kladno Mladší žáci BU13 3 16NeHotel - Orea Hotel Voroněž
91 Kanonýři Kladno Starší žáci BU15 3 13Ano (13)Škola - ZŠ Svážná
92 Kanonýři Kladno Dorostenci BU17 3 16Ano (16)Škola - ZŠ Svážná
93 Kanonýři Kladno Junioři BU19 3 16Ano (16)Škola - ZŠ Svážná
94 NTS FK ZS NEMŠOVA Starší žákyně GU15 3 23Ano (23)Koleje - VUT, Purkyňova 93
95 OLYMP FLORBAL ACHILLES Starší žáci BU15 3 18Ano (18)Škola - ZŠ SvážnáJan PláničkaSmazat tým
96 OLYMP FLORBAL POSEIDON Dorostenci BU17 3 17Ano (17)Škola - ZŠ SvážnáTomáš SlavíkSmazat tým
97 Orel Uherský Brod ZŠ Prakšice Elévky 3+1 1 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jaroslav HálaSmazat tým
98 PANTHERS PRAHA Junioři BU19 3 18NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
99 PANTHERS PRAHA Dorostenci BU17 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
100 PANTHERS PRAHA Starší žáci BU15 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
101 PANTHERS PRAHA Mladší žáci BU13 3 14NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
102 PANTHERS PRAHA Elevové BU11 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
103 PANTHERS PRAHA Starší žákyně GU15 3 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
104 PANTHERS PRAHA B Dorostenci BU17 4 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
105 PANTHERS PRAHA RED Starší žáci BU15 3 13NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
106 PANTHERS PRAHA WHITE Starší žáci BU15 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jan SyselSmazat tým
107 PASKOV SAURIANS Dorostenci BU17 3 17Ano (17)Koleje - VUT, Purkyňova 93Radim VolekSmazat tým
108 PO$$$EIDONI LABE Junioři BU19 3 15Ano (2)Škola
109 Prague Tigers Dorostenci BU17 3 20NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
110 Prague Tigers Mladší žáci BU13 3 20NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
111 Prague Tigers Starší žáci BU15 3 20NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
112 Prague Tigers Elevové BU11 3 20NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
113 Prague Tigers Junioři BU19 3 11NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
114 Prague Tigers Nehvizdy Starší žákyně GU15 3 18NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Vít GattnarSmazat tým
115 Prague Tigers Nehvizdy Mladší žákyně GU13 3 14NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Vít GattnarSmazat tým
116 Prague Tigers Nehvizdy White Dorostenky GU17 3 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Vít GattnarSmazat tým
117 Předvýběr.CZ Florbal MB Přípravka BU9 3 81Ano (81)Škola - ZŠ Milénova
118 Předvýběr.CZ Florbal MB Elevové BU11 0 NeŠkola - ZŠ Milénova
119 Předvýběr.CZ Florbal MB Black Starší žáci BU15 0 NeŠkola - ZŠ Milénova
120 Předvýběr.CZ Florbal MB Black Dorostenci BU17 0 NeŠkola - ZŠ Milénova
121 Předvýběr.CZ Florbal MB White Starší žáci BU15 0 NeŠkola - ZŠ Milénova
122 PSG PANTHERS OTROKOVICE Starší žáci BU15 3 17Ano (17)Škola - ZŠ Svážná
123 PSN Tatran Střešovice Junioři BU19 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93Petra BrotánkováSmazat tým
124 SAMIGAS FBS Olomouc Dorostenci BU17 3 17NeHotel - Orea Hotel VoroněžTomáš HruškaSmazat tým
125 SFK Kozel Kroměříž Elevové BU11 3 13Ano (13)Škola - ZŠ Svážná
126 SFK Kozel Kroměříž Dorostenci BU17 3 12Ano (12)Škola - ZŠ SvážnáJiří PodlenaSmazat tým
127 SK BIVOJ LITVÍNOV Starší žáci BU15 3 20NeHotel - Hotel Vista, Hudcova 72Daniel FroněkSmazat tým
128 SK BIVOJ LITVÍNOV Mladší žáci BU13 3 23Ano (23)Škola - ZŠ SvážnáLibor KudrnaSmazat tým
129 ŠK Florbal Modra Juniorky GU19 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93Peter HolekšiSmazat tým
130 ŠK Florbal Modra Starší žáci BU15 3 17Ano (17)Škola - ZŠ Milénova
131 ŠK Florbal Modra Starší žákyně GU15 3 21Ano (21)Koleje - VUT, Purkyňova 93Peter HolekšiSmazat tým
132 SK K2 NEVA Prostějov Mladší žáci BU13 3 14Ano (14)Škola - ZŠ Milénova
133 ŠK Lido Bratislava Starší žáci BU15 3 17Ano (17)Škola - ZŠ Milénova
134 ŠK Lido Bratislava Mladší žáci BU13 3 19Ano (19)Škola - ZŠ Milénova
135 Sk Pjeruni Domaslavice Junioři BU19 2 14NeHotel - Orea Hotel Voroněž
136 SK VS Dubnica U19 Junioři BU19 3 17Ano (17)Škola - ZŠ SvážnáDusan SokolikSmazat tým
137 SKV Starší žákyně GU15 3 15NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
138 Snipers Slavičín Junioři BU19 3 11NeHotel - Orea Hotel Voroněž
139 Snipers Třebíč Starší žáci BU15 3 19Ano (19)Škola - ZŠ MilénovaMichal PazderníkSmazat tým
140 Snipers Třebíč Mladší žáci BU13 3 19Ano (19)Škola - ZŠ MilénovaMartin ŽákSmazat tým
141 Snipers Třebíč Dorostenky GU17 3 14Ano (14)Škola - ZŠ MilénovaMilan SkálaSmazat tým
142 Snipers Třebíč Elevové BU11 3 11Ano (11)Škola - ZŠ MilénovaJakub HonzíkSmazat tým
143 Snipers Třebíč Junioři BU19 3 14Ano (14)Škola - ZŠ MilénovaPavel NesnídalSmazat tým
144 Sokoli Zábřeh Starší žáci BU15 3 15Ano (15)Škola - ZŠ Svážná
145 ŠSK Očov Hodonín Mladší žáci BU13 2 14NeHotel - Orea Hotel VoroněžFilip PříkaskýSmazat tým
146 ŠSK Očov Hodonín Starší žáci BU15 3 15Ano (15)Škola - ZŠ Svážná
147 ŠSK Očov Hodonín Dorostenci BU17 3 18Ano (17)Škola - ZŠ Svážná
148 START98 Dorostenky GU17 3 18Ano (18)Koleje - VUT, Purkyňova 93Miroslav KoníčekSmazat tým
149 T. K. S. Starší žáci BU15 1 17NeKoleje - VUT, Purkyňova 93
150 T. K. S. Starší žáci BU15 3 17Ano (17)Škola - ZŠ Svážná
151 T. K. S. Dorostenci BU17 1 18NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Tomáš FabiánSmazat tým
152 T. K. S. Dorostenci BU17 3 18Ano (18)Škola - ZŠ SvážnáTomáš FabiánSmazat tým
153 Tatran Střešovice Elevové BU11 3 173Ano (173)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
154 Tatran Střešovice Starší žáci BU15 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93Petra BrotánkováSmazat tým
155 Tatran Střešovice Starší žákyně GU15 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
156 Tatran Střešovice Dorostenky GU17 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
157 Tatran Střešovice Juniorky GU19 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
158 Tatran Střešovice Mladší žáci BU13 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
159 Tatran Střešovice Dorostenci BU17 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
160 Tatran Střešovice Junioři BU19 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
161 Tatran Střešovice Black Mladší žáci BU13 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
162 Tatran Střešovice Black Starší žáci BU15 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
163 Tatran Střešovice Red Mladší žáci BU13 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
164 Tatran Střešovice Red Starší žáci BU15 0 Ano (0)Škola - ZŠ HamryPetra BrotánkováSmazat tým
165 Tatran Střešovice Red Dorostenci BU17 3 20Ano (20)Koleje - VUT, Purkyňova 93Petra BrotánkováSmazat tým
166 TJ Hodonice Mladší žákyně GU13 3 14Ano (14)Škola - ZŠ MilénovaZdeněk FrankSmazat tým
167 Tj Sokol Jaroměř Junioři BU19 3 14Ano (14)Škola - ZŠ Svážná
168 TJ Sokol Letovice Elevové BU11 3 11Ano (11)Škola - ZŠ Milénova
169 TJ Turnov Elévky 3+1 2 19NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Jaroslav PajkrtSmazat tým
170 TJ Znojmo LAUFEN CZ Dorostenky GU17 3 17Ano (17)Škola - ZŠ Svážná
171 UKS Gródek Mladší žákyně GU13 4 32Ano (32)Koleje - VUT, Purkyňova 93Gienek SawickiSmazat tým
172 UKS Gródek Starší žákyně GU15 0 NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Gienek SawickiSmazat tým
173 UKS Gródek Elévky 3+1 0 NeKoleje - VUT, Purkyňova 93Gienek SawickiSmazat tým
174 UKS Jedynka Orzysz Mladší žákyně GU13 4 16Ano (16)Koleje - VUT, Purkyňova 93MariuszSmazat tým
175 UNITE Starší žáci BU15 3 19Ano (19)Škola - ZŠ MilénovaMartin LazárekSmazat tým
176 UNITE Dorostenci BU17 3 18Ano (18)Škola - ZŠ Milénova
177 UNITE Junioři BU19 3 19Ano (19)Škola - ZŠ Milénova
178 UNITE Mladší žáci BU13 3 18Ano (18)Škola - ZŠ Milénova
179 Vikings Kopřivnice Junioři BU19 3 20Ano (20)Škola - ZŠ SvážnáDušan HejčSmazat tým
180 Warriors team Mladší žáci BU13 3 30NeHotel - Orea Hotel VoroněžStanislav HujoSmazat tým
181 Warriors team Starší žáci BU15 3 16NeHotel - Orea Hotel VoroněžStanislav HujoSmazat tým
182 Wizards SO DDM Praha 10 Dorostenky GU17 3 16Ano (16)Škola - ZŠ Milénova
183 Zlín Lions Starší žáci BU15 3 18NeHotel - Orea Hotel Voroněž
184 Zlín Lions Dorostenci BU17 3 17NeHotel - Orea Hotel VoroněžLukáš OndroušekSmazat tým
185 Zlín Lions Juniorky GU19 3 22NeHotel - Orea Hotel VoroněžOndřej DaníčekSmazat tým
186 Zlín Lions Starší žákyně GU15 3 15NeHotel - Orea Hotel VoroněžMartin VrlaSmazat tým
DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI