Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Výběr kategorie

Všechny | Elevové BU11 | Mladší žáci BU13 | Starší žáci BU15 | Dorostenci BU17 | Přípravka BU9 | Junioři BU19 | Dorostenky GU17 | Starší žákyně GU15 | Juniorky GU19 | Mladší žákyně GU13 |

Skupiny / Tabulky

Dorostenci BU17 - DA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers(21)26:06
2 F.K.TROOPERS Moravany(14)15:03
3 TJ Sokol Královské Vinohrady U17(17)25:13
4 Topgal Šternberk(17)15:03
5 Zlín Lions U17(17)15:03
6 BLACK ANGELS BLACK(16)50:250
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Dorostenci BU17 - DB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS(0)00:00
2 FBC TJ Sokol Frenštát p.R.(17)00:00
3 FBK Atlas Blansko(13)00:00
4 Panthers Otrokovice(18)00:00
5 SKP Kometa Brno(12)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Dorostenci BU17 - DC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno Orange(13)00:00
2 FBC Česká Lípa(15)00:00
3 FBC SLOVÁCKO(14)00:00
4 FBŠ SLAVIA Plzeň(14)00:00
5 Tatran Střešovice(17)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Dorostenci BU17 - DD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Acema Sparta Praha Unyp(19)00:00
2 Black Devils 01/02(12)00:00
3 Bulldogs Brno Black(21)00:00
4 ŠK Gama Košice(14)00:00
5 TJ Turnov(12)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Dorostenci BU17 - DE

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Hornets Brno(18)00:00
2 IBK Södra Böhmen(12)00:00
3 Prague Tigers(18)00:00
4 Sweedland Sokol Val. Klobouky(16)00:00
5 Technology Florbal MB(17)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Dorostenci BU17 - DF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava(20)00:00
2 FBC SLAVKOV(18)00:00
3 Florbal Chomutov(11)00:00
4 Panthers Praha(18)00:00
5 Sokol Pardubice(18)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Dorostenci BU17 - DG

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Liberec(18)00:00
2 FBŠ Hummel Hattrick Brno(18)00:00
3 FBS Olomouc(12)00:00
4 Floorball Club FALCON(15)00:00
5 Kaštan gang(12)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Elevové BU11 - EA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBK Škorpioni Ostrava(12)00:00
2 FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue(13)00:00
3 Florbal Torpedo Havířov(15)00:00
4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(17)00:00
5 Tatran Střešovice BLACK(12)00:00
6 Technology Florbal MB(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Elevové BU11 - EB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Acema Sparta Praha(17)00:00
2 F.K.TROOPERS Moravany(20)00:00
3 FBŠ Gorily Plzeň(15)00:00
4 Gepardi DDM Helceletka Brno(14)00:00
5 Snipers Bratislava(13)00:00
6 ŠSK Očov Hodonín(14)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Elevové BU11 - EC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBŠ Hummel Hattrick Brno Black(12)00:00
2 Orel Telnice(12)00:00
3 Panthers Praha(11)00:00
4 Snipers Třebíč(15)00:00
5 Tsunami Záhorská Bystrica(21)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Elevové BU11 - ED

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS 2007(14)00:00
2 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava(13)00:00
3 K1 Florbal Židenice(15)00:00
4 Sokol Bučovice(11)00:00
5 Zlín Lions U11(13)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Elevové BU11 - EE

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS 2008(12)00:00
2 FBC Plzeň(15)00:00
3 FBC Skalica(0)00:00
4 Hornets Brno(11)00:00
5 TJ Znojmo LAUFEN CZ(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Elevové BU11 - EF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1.AC ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod(15)00:00
2 Bulldogs Brno(17)00:00
3 FBC Došwich Milevsko(15)00:00
4 Hippos Žďár n. S.(13)00:00
5 Tatran Střešovice RED(16)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Elevové BU11 - EG

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice(20)00:00
2 FBC Česká Lípa(14)00:00
3 FBC Hradečtví lvi Sion(13)00:00
4 Prague Tigers(16)00:00
5 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers O(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Dorostenky GU17 - GDA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno(16)00:00
2 FBŠ Jihlava(15)00:00
3 Hippos Žďár n. S.(12)00:00
4 Ivanti Tigers JIžní Město(20)00:00
5 Mmks Podhale(0)00:00
6 Panthers Praha(12)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Dorostenky GU17 - GDB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS(0)00:00
2 FbC Aligators Pozořice(10)00:00
3 FBC Plzeň(11)00:00
4 K1 Florbal Židenice(18)00:00
5 Sk Jihlava(13)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Juniorky GU19 - GJA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice(14)00:00
2 FB Factor(15)00:00
3 K1 Florbal Židenice(16)00:00
4 PSN Tatran Střešovice(14)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Juniorky GU19 - GJB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Black Devils-Girls(13)00:00
2 IBK Kachny(14)00:00
3 IBK Žížalky(11)00:00
4 Ivanti Tigers JIžní Město(16)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Juniorky GU19 - GJC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Juniorky GU19 - GJD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žákyně GU13 - GMA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FbC Aligators ŠitbořiceSokolnice(16)00:00
2 FBS Olomouc(15)00:00
3 Ivanti Tigers JIžní Město(14)00:00
4 Tatran Střešovice(17)00:00
5 TJ Znojmo LAUFEN CZ(17)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žákyně GU13 - GMB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS(14)00:00
2 Bulldogs Brno(19)00:00
3 FBC HRANICE(15)00:00
4 K1 Florbal Židenice(18)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žákyně GU15 - GSA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1.AC ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod(12)00:00
2 ACEMA Sparta Praha(13)00:00
3 Bulldogs Brno(16)00:00
4 Spartak Pelhřimov(9)00:00
5 TJ Znojmo LAUFEN CZ(14)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žákyně GU15 - GSB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice(16)00:00
2 FBC Dragons(14)00:00
3 FBŠ SLAVIA Plzeň(15)00:00
4 Prdélky - JEMOBU(11)00:00
5 Zlin Lions(16)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Junioři BU19 - JA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 IBK Plantážníci(14)22:06
2 Floorball Club FALCON(17)10:10
3 Team Austria(17)10:10
4 IBK Moravia(17)00:00
5 IBK Řáholec(11)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Junioři BU19 - JB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava(19)00:00
2 FBC Přerov(13)00:00
3 FBK Atlas Blansko(14)00:00
4 FC Bučis team(15)00:00
5 Propaganda(11)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Junioři BU19 - JC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS(17)00:00
2 Black Devils(14)00:00
3 Florbal Torpedo Havířov(13)00:00
4 JEMOBU(17)00:00
5 K1 Florbal Židenice(11)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Junioři BU19 - JD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBŠ Jihlava(13)00:00
2 IBK Södra Böhmen(21)00:00
3 PSN Tatran Střešovice(19)00:00
4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers(27)00:00
5 Sokol Pardubice(17)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Junioři BU19 - JE

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Acema Sparta Praha(15)00:00
2 FBC Liberec(18)00:00
3 Hippos Žďár n. S.(15)00:00
4 Hornets Brno(16)00:00
5 PSKC Okříšky(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Junioři BU19 - JF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBŠ Hummel Hattrick Brno(16)00:00
2 Florbal Chomutov(11)00:00
3 GO-GO(13)00:00
4 Wizards DDM Praha 10(14)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS 2006(18)00:00
2 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava žlutí(13)00:00
3 FBC Liberec(16)00:00
4 FBK Atlas Blansko(13)00:00
5 FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS 2005(18)00:00
2 F.K.TROOPERS White(14)00:00
3 Florbal Holešov(11)00:00
4 Gepardi DDM Helceletka Brno(15)00:00
5 Panthers Otrokovice(16)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Acema Sparta Praha(20)00:00
2 FBC ZŠ Komenského SLAVKOV(13)00:00
3 Prague Tigers(18)00:00
4 Snipers Dúbravka(11)00:00
5 Zlín Lions U13(14)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Dobruška(0)00:00
2 Fbc Šternberk(15)00:00
3 FC Bučis team(15)00:00
4 Snipers Bratislava Black(17)00:00
5 Sokol Bučovice(11)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - ME

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 IBK TORVIT(15)00:00
2 K1 Florbal Židenice(16)00:00
3 PSKC Okříšky(11)00:00
4 Technology Florbal MB(19)00:00
5 Tsunami Bratislava(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC SLOVÁCKO(16)00:00
2 Hornets Brno(14)00:00
3 JEMOBU(13)00:00
4 Panthers Praha(18)00:00
5 Rubene/KSS(17)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MG

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno(20)00:00
2 Kanonýři Kladno(12)00:00
3 Snipers Třebíč(15)00:00
4 White Devils(16)00:00
5 Wizards DDM Praha 10(14)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MH

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Eastern wings Michalovce(11)00:00
2 FBC Česká Lípa(15)00:00
3 Hippos Žďár n. S.(16)00:00
4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A(17)00:00
5 Tatran Střešovice RED(20)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MJ

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1.FBC Karviná(16)00:00
2 Pardubický výběr(17)00:00
3 ŠK Gama Košice(0)00:00
4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(17)00:00
5 Tatran Střešovice BLACK(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - MK

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 F.K.TROOPERS Black(14)00:00
2 FbC Asper Šumperk(17)00:00
3 FBŠ Gorily Plzeň(15)00:00
4 Sokol Pardubice(15)00:00
5 Tatran Střešovice by OPEN CAMPS(13)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Mladší žáci BU13 - ML

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Epic Team(14)00:00
2 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava modří(14)00:00
3 FBŠ Hummel Hattrick Brno Black(12)00:00
4 FBS Olomouc(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Přípravka BU9 - PA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS 2009(15)00:00
2 FBŠ Gorily Plzeň(13)00:00
3 FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue(15)00:00
4 Hornets Brno(11)00:00
5 K1 Florbal Židenice(16)00:00
6 Rubene/KSS(10)00:00
7 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers O(15)00:00
8 Tuřany Orel Telnice(11)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Přípravka BU9 - PB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice(17)00:00
2 Bulldogs Brno(16)00:00
3 F.K.TROOPERS Moravany(17)00:00
4 FaBK ATU Košice(13)00:00
5 FBC Česká Lípa(11)00:00
6 FBŠ Hummel Hattrick Brno Red(12)00:00
7 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(14)00:00
8 TJ Znojmo LAUFEN CZ(11)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SA

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1.AC ZŠ Pod Vinohrady Uherský Brod(16)00:00
2 Acema Sparta Praha(18)00:00
3 FBC Dobruška(0)00:00
4 FBŠ Hummel Hattrick Brno Blue(13)00:00
5 Prague Tigers(17)00:00
6 Rubene/KSS(13)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SB

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC Dragons(14)00:00
2 FC Bučis team(13)00:00
3 Florbal Chomutov(13)00:00
4 K1 Florbal Židenice Blue(14)00:00
5 TJ SOKOL GAJARY(16)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SC

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Hornets Brno(15)00:00
2 IBK Jellies(17)00:00
3 PSKC - JEMOBU(23)00:00
4 SB Světlá n/S(11)00:00
5 Technology Florbal MB(18)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SD

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice(15)00:00
2 1.FBC Florbal Trenčín(20)00:00
3 FBC HRANICE(15)00:00
4 K1 Florbal Židenice Red(14)00:00
5 TJ Sokol Královské Vinohrady(14)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SE

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Dunai Krokodilok SE(0)00:00
2 FBC Česká Lípa(14)00:00
3 FBC Hradečtví lvi Sion(14)00:00
4 Gepardi DDM Helceletka Brno(11)00:00
5 Panthers Praha(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SF

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Bulldogs Brno Orange(17)00:00
2 FbC Hradec Králové(15)00:00
3 FK Florko Kosice(15)00:00
4 Kanonýři Kladno(17)00:00
5 Panthers Praha B(16)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SG

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 BLACK ANGELS BLACK(17)00:00
2 Bulldogs Brno Black(20)00:00
3 Florbal Exelsior Havířov(0)00:00
4 Hippos Žďár n. S.(15)00:00
5 Snipers Třebíč(15)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SH

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 1. SC TEMPISH Vítkovice Modří(15)00:00
2 BLACK ANGELS WHITE(11)00:00
3 Floorball Club FALCON(12)00:00
4 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A(22)00:00
5 Sokol Pardubice B(13)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SJ

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FbC Asper Šumperk(13)00:00
2 FBC Lipník(13)00:00
3 Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B(15)00:00
4 Sokol Pardubice(16)00:00
5 Tatran Střešovice RED(17)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SK

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava(0)00:00
2 FBC Liberec(17)00:00
3 Pardubický kraj(18)00:00
4 Tatran Střešovice BLACK(17)00:00
5 Zlín Lions U15(16)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


Starší žáci BU15 - SL

Pořadí Tým P.zápasů Skóre (V:O) Body
1 Acema Sparta Praha PM(18)00:00
2 FBC Spartak Bílovec(15)00:00
3 FBŠ Gorily Plzeň(14)00:00
4 FBŠ Hummel Hattrick Brno Black(12)00:00
5 Panthers Otrokovice(21)00:00
Tabulka nebyla ještě oficiálně uzavřena


21. - 24.6.
28.6 - 1.7.
Copyright © 2018 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS