Brno Opengame Floorball Tournament 2018 - Novinky
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Seznam ubytováných - děti (142)

Kategorie: Místo:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 1.FBC Florbal Trenčín Starší žáci BU15 35NeŠkola Marek Bulko
2 1.FBC Karviná Mladší žáci BU13 17AnoŠkola Zdeněk Bartoš
3 ACEMA Sparta Praha Starší žákyně GU15 0AnoŠkola
4 Acema Sparta Praha Junioři BU19 12AnoŠkola
5 Acema Sparta Praha Starší žáci BU15 18AnoŠkola Veronika Jelínková
6 Acema Sparta Praha Mladší žáci BU13 17AnoŠkola Veronika Jelínková
7 Acema Sparta Praha PM Starší žáci BU15 18AnoŠkola Veronika Jelínková
8 Acema Sparta Praha Unyp Dorostenci BU17 18AnoŠkola Veronika Jelínková
9 BLACK ANGELS Junioři BU19 17AnoŠkola
10 BLACK ANGELS Dorostenky GU17 15AnoŠkola
11 BLACK ANGELS Mladší žákyně GU13 15AnoŠkola
12 BLACK ANGELS 2006 Mladší žáci BU13 17AnoŠkola
13 BLACK ANGELS 2007 Elevové BU11 0AnoŠkola
14 BLACK ANGELS 2008 Elevové BU11 17AnoŠkola
15 BLACK ANGELS 2009 Přípravka BU9 15AnoŠkola
16 BLACK ANGELS BLACK Starší žáci BU15 17AnoŠkola
17 BLACK ANGELS BLACK Dorostenci BU17 17AnoŠkola
18 BLACK ANGELS WHITE Starší žáci BU15 17AnoŠkola
19 BLACK ANGELS WHITE Dorostenci BU17 0AnoŠkola
20 Black Devils Junioři BU19 14NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
21 Black Devils 01/02 Dorostenci BU17 11NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 BrnoDavid Gondek
22 Black Devils-Girls Juniorky GU19 13NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
23 Dunai Krokodilok SE Starší žáci BU15 15NeŠkola Szabo Gabor
24 Eastern wings Michalovce Mladší žáci BU13 18AnoŠkola Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
25 Epic Team Mladší žáci BU13 13AnoŠkola
26 FbC Asper Šumperk Mladší žáci BU13 20AnoŠkola Petr Žák
27 FbC Asper Šumperk Starší žáci BU15 15AnoŠkola
28 FBC Česká Lípa Elevové BU11 18AnoŠkola
29 FBC Česká Lípa Starší žáci BU15 17AnoŠkola Ladislav Pekárek
30 FBC Česká Lípa Mladší žáci BU13 10AnoŠkola Jan Bureš
31 FBC Česká Lípa Přípravka BU9 14AnoŠkola Dalimil Slabion
32 FBC Česká Lípa Dorostenci BU17 13AnoŠkola Marek Dzierža
33 FBC Dobruška Mladší žáci BU13 15AnoŠkola Jan Jirák
34 FBC Dobruška Starší žáci BU15 15AnoŠkola
35 FBC Došwich Milevsko Elevové BU11 18AnoŠkola
36 FBC Dragons Starší žákyně GU15 16AnoHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 BrnoDavid Hegedüs
37 FBC Dragons Starší žáci BU15 18AnoŠkola
38 FbC Hradec Králové Starší žáci BU15 17NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 BrnoDavid Šimeček
39 FBC Hradečtví lvi Sion Starší žáci BU15 15AnoŠkola
40 FBC Hradečtví lvi Sion Elevové BU11 14AnoŠkola Filip Frýda
41 FBC HRANICE Mladší žákyně GU13 16AnoŠkola Častečková
42 FBC HRANICE Starší žáci BU15 16AnoŠkola Jan Bitter
43 FBC Lipník Starší žáci BU15 11AnoŠkola
44 FBC Plzeň Dorostenky GU17 15AnoŠkola Jan Vokáč
45 FBC Přerov Junioři BU19 18AnoŠkola
46 FBC SLOVÁCKO Dorostenci BU17 11AnoŠkola Chromek Jiří
47 FBC SLOVÁCKO Mladší žáci BU13 19AnoŠkola
48 FBC Spartak Bílovec Starší žáci BU15 17AnoŠkola Ivo Dohnal
49 FBŠ Gorily Plzeň Mladší žáci BU13 15NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
50 FBŠ Jihlava Junioři BU19 13NeŠkola
51 FBS Olomouc Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
52 FBS Olomouc Mladší žákyně GU13 20NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
53 FBS Olomouc Dorostenci BU17 14AnoŠkola Jan Linhart
54 FBŠ SLAVIA Plzeň Dorostenci BU17 15AnoŠkola
55 FBŠ SLAVIA Plzeň Starší žákyně GU15 15AnoŠkola Milan Bejček
56 FC Bučis team Starší žáci BU15 20AnoŠkola
57 FC Bučis team Mladší žáci BU13 20AnoŠkola
58 FC Bučis team Junioři BU19 20AnoŠkola
59 FK Florko Kosice Starší žáci BU15 20AnoHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
60 Floorball Club FALCON Starší žáci BU15 15NeŠkola
61 Floorball Club FALCON Dorostenci BU17 15NeŠkola
62 Floorball Club FALCON Junioři BU19 8NeŠkola
63 Florbal Chomutov Junioři BU19 18NeŠkola
64 Florbal Chomutov Dorostenci BU17 15NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
65 Florbal Chomutov Starší žáci BU15 15NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
66 Florbal Holešov Mladší žáci BU13 15NeŠkola
67 GO-GO Junioři BU19 0NeŠkola
68 Hippos Žďár n. S. Junioři BU19 15NeŠkola
69 Hippos Žďár n. S. Starší žáci BU15 15AnoŠkola
70 Hippos Žďár n. S. Mladší žáci BU13 16AnoŠkola
71 Hippos Žďár n. S. Elevové BU11 13AnoŠkola
72 Hippos Žďár n. S. Dorostenky GU17 11AnoŠkola
73 IBK Jellies Starší žáci BU15 19AnoŠkola
74 IBK Kachny Juniorky GU19 15NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
75 IBK Moravia Junioři BU19 18NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 BrnoMichal Kvapil
76 IBK Plantážníci Junioři BU19 15NeŠkola Vojtěch Procházka
77 IBK Södra Böhmen Junioři BU19 9NeŠkola
78 IBK Södra Böhmen Dorostenci BU17 11NeŠkola
79 IBK TORVIT Mladší žáci BU13 20NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 BrnoDrozd Pavel, Marcel Vizváry
80 IBK Žížalky Juniorky GU19 12NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 BrnoMarcela Urbanová
81 Ivanti Tigers JIžní Město Juniorky GU19 16AnoŠkola
82 Ivanti Tigers JIžní Město Dorostenky GU17 19AnoŠkola
83 Ivanti Tigers JIžní Město Mladší žákyně GU13 15AnoŠkola
84 JEMOBU Mladší žáci BU13 10AnoŠkola Jan Vlček
85 JEMOBU Junioři BU19 12NeŠkola Jiří Šemkýř
86 Kanonýři Kladno Starší žáci BU15 16AnoŠkola Jan Buk
87 Kanonýři Kladno Mladší žáci BU13 18AnoŠkola Adam Nolč
88 Kaštan gang Dorostenci BU17 12NeŠkola Vit Heger
89 Panthers Otrokovice Dorostenci BU17 18AnoŠkola Karel Ťopek
90 Panthers Otrokovice Mladší žáci BU13 15AnoŠkola Tomáš Raška
91 Panthers Otrokovice Starší žáci BU15 15AnoŠkola Karel Ševčík
92 Pardubický kraj Starší žáci BU15 15AnoŠkola
93 Pardubický výběr Mladší žáci BU13 20AnoŠkola Tomáš Číhař
94 Prague Tigers Elevové BU11 25NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
95 Prague Tigers Mladší žáci BU13 25NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
96 Prague Tigers Starší žáci BU15 25NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
97 Prague Tigers Dorostenci BU17 25NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
98 Prdélky - JEMOBU Starší žákyně GU15 12AnoŠkola Martin Veselý
99 Propaganda Junioři BU19 15NeŠkola
100 PSKC - JEMOBU Starší žáci BU15 0NeŠkola Štěpán Hork
101 PSN Tatran Střešovice Junioři BU19 0NeŠkola
102 PSN Tatran Střešovice Juniorky GU19 15NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
103 Rubene/KSS Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
104 Rubene/KSS Starší žáci BU15 8AnoŠkola
105 Rubene/KSS Přípravka BU9 11AnoŠkola
106 SB Světlá n/S Starší žáci BU15 14NeŠkola Kateřina Poláková
107 ŠK Gama Košice Mladší žáci BU13 13AnoŠkola Lukáš Varga
108 ŠK Gama Košice Dorostenci BU17 15AnoŠkola Róbert Beľuš
109 Sk Jihlava Dorostenky GU17 10AnoŠkola
110 Sokol Pardubice Mladší žáci BU13 40AnoŠkola Ivo Teichman
111 Sokol Pardubice Junioři BU19 35AnoŠkola
112 ŠSK Očov Hodonín Elevové BU11 18AnoŠkola Tomáš Húska
113 Sweedland Sokol Val. Klobouky Dorostenci BU17 15NeŠkola
114 Tatran Střešovice Dorostenci BU17 15NeŠkola
115 Tatran Střešovice Mladší žákyně GU13 15NeŠkola
116 Tatran Střešovice BLACK Elevové BU11 15NeŠkola
117 Tatran Střešovice BLACK Mladší žáci BU13 15NeŠkola
118 Tatran Střešovice BLACK Starší žáci BU15 15NeŠkola
119 Tatran Střešovice by OPEN CAMPS Mladší žáci BU13 15NeŠkola
120 Tatran Střešovice RED Elevové BU11 15NeŠkola
121 Tatran Střešovice RED Mladší žáci BU13 15NeŠkola
122 Tatran Střešovice RED Starší žáci BU15 15NeŠkola
123 Team Austria Junioři BU19 19NeHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
124 Technology Florbal MB Elevové BU11 19AnoŠkola
125 Technology Florbal MB Mladší žáci BU13 19AnoŠkola
126 Technology Florbal MB Starší žáci BU15 19AnoŠkola
127 Technology Florbal MB Dorostenci BU17 19AnoŠkola
128 TJ Turnov Dorostenci BU17 15AnoŠkola
129 TJ Znojmo LAUFEN CZ Přípravka BU9 18AnoŠkola Marek Šabatka
130 TJ Znojmo LAUFEN CZ Elevové BU11 18AnoŠkola Jakub Martinek
131 TJ Znojmo LAUFEN CZ Starší žákyně GU15 18AnoŠkola Jakub Martinek
132 TJ Znojmo LAUFEN CZ Mladší žákyně GU13 18AnoŠkola Zdeněk Frank
133 Tsunami Bratislava Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
134 Tsunami Záhorská Bystrica Elevové BU11 0NeŠkola
135 White Devils Mladší žáci BU13 23AnoHotel Koleje VUT, Kolejní 2, 612 00 Brno
136 Wizards DDM Praha 10 Mladší žáci BU13 13AnoŠkola Robert Smutný
137 Wizards DDM Praha 10 Junioři BU19 17AnoŠkola Adam Čechovič
138 Zlin Lions Starší žákyně GU15 12AnoŠkola
139 Zlín Lions U11 Elevové BU11 17AnoŠkola
140 Zlín Lions U13 Mladší žáci BU13 14AnoŠkola
141 Zlín Lions U15 Starší žáci BU15 15AnoŠkola Matěj Koňařík
142 Zlín Lions U17 Dorostenci BU17 17AnoŠkola
Celkem osob: 2198

Seznam ubytováných - dospělí (20)

Kategorie: Místo:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 BSP Liberta Muži 11AnoHotel
2 Chodov C Amatéři 10NeHotel Radek Šenkypl
3 FBC 11 Trnava Amatéři 13AnoHotel
4 FBC Červená voda Amatéři 12NeŠkola Michal Maleček
5 FBC Čůčo Amatéři 15NeŠkola Lenka Morová
6 FbC Hradec Králové Muži 19AnoHotel Petr Drahoňovský
7 FBK Bobrky Muži 11NeŠkola
8 FBK Pobřeží Kocoviny Amatéři 2NeHotel Jaromír Urban
9 Hornets Brno Amatéři 0NeHotel Bruckner Pavel
10 IBK Prešovský Beton Amatéři 0NeHotel Bruckner Pavel
11 Last Minute Muži 0NeŠkola
12 MOPRA Amatéři 8NeŠkola
13 Orel Dolní Bojanovice Amatéři 0NeŠkola
14 Pacienti Luka nad Jihlavou Amatéři 11NeŠkola Pavel Vrzáček
15 Panthers Praha Muži 12NeŠkola Jenšík Lukáš
16 Peaches IBK Muži 15NeŠkola
17 Prague Tigers Ženy 14NeHotel
18 Skoromistři Amatéři 12NeŠkola Jaroslav Šrom
19 Technické služby Muži 11NeŠkola
20 White Devils Ženy 10NeŠkola
Celkem osob: 186

            

21. - 24.6.
28.6 - 1.7.
Copyright © 2018 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS