Brno Opengame Floorball Tournament 2018 - Novinky
Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Seznam ubytováných - děti (140)

Kategorie: Místo:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 1.FBC Florbal Trenčín Starší žáci BU15 36NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoMarek Bulko
2 1.FBC Karviná Mladší žáci BU13 20AnoŠkola ZŠ SvážnáZdeněk Bartoš
3 ACEMA Sparta Praha Starší žákyně GU15 14AnoŠkola ZŠ Milénova
4 Acema Sparta Praha Junioři BU19 12AnoŠkola ZŠ Milénova
5 Acema Sparta Praha Starší žáci BU15 18AnoŠkola ZŠ MilénovaVeronika Jelínková
6 Acema Sparta Praha Mladší žáci BU13 17AnoŠkola ZŠ MilénovaVeronika Jelínková
7 Acema Sparta Praha PM Starší žáci BU15 19AnoŠkola ZŠ MilénovaVeronika Jelínková
8 Acema Sparta Praha Unyp Dorostenci BU17 14AnoŠkola ZŠ MilénovaVeronika Jelínková
9 BLACK ANGELS Junioři BU19 18AnoŠkola ZŠ Sirotkova
10 BLACK ANGELS Dorostenky GU17 19AnoŠkola ZŠ Sirotkova
11 BLACK ANGELS Mladší žákyně GU13 17AnoŠkola ZŠ Sirotkova
12 BLACK ANGELS 2006 Mladší žáci BU13 17AnoŠkola ZŠ Sirotkova
13 BLACK ANGELS 2007 Elevové BU11 19AnoŠkola ZŠ Sirotkova
14 BLACK ANGELS 2008 Elevové BU11 14AnoŠkola ZŠ Sirotkova
15 BLACK ANGELS 2009 Přípravka BU9 19AnoŠkola ZŠ Sirotkova
16 BLACK ANGELS BLACK Starší žáci BU15 18AnoŠkola ZŠ Sirotkova
17 BLACK ANGELS BLACK Dorostenci BU17 17AnoŠkola ZŠ Sirotkova
18 BLACK ANGELS WHITE Starší žáci BU15 14AnoŠkola ZŠ Sirotkova
19 Black Devils Junioři BU19 13NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
20 Black Devils 01/02 Dorostenci BU17 10NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoDavid Gondek
21 Black Devils-Girls Juniorky GU19 12NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
22 Eastern wings Michalovce Mladší žáci BU13 14AnoŠkola ZŠ Svážná
23 Epic Team Mladší žáci BU13 15AnoŠkola ZŠ Svážná
24 FbC Asper Šumperk Mladší žáci BU13 17AnoŠkola ZŠ SvážnáPetr Žák
25 FbC Asper Šumperk Starší žáci BU15 15AnoŠkola ZŠ Svážná
26 FBC Česká Lípa Elevové BU11 21AnoŠkola ZŠ MilénovaŠtěpán Motejzík
27 FBC Česká Lípa Starší žáci BU15 19AnoŠkola ZŠ MilénovaLadislav Pekárek
28 FBC Česká Lípa Mladší žáci BU13 20AnoŠkola ZŠ MilénovaJan Bureš
29 FBC Česká Lípa Přípravka BU9 18AnoŠkola ZŠ MilénovaDalimil Slabion
30 FBC Česká Lípa Dorostenci BU17 16AnoŠkola ZŠ MilénovaMarek Dzierža
31 FBC Dobruška Mladší žáci BU13 15AnoŠkola ZŠ SvážnáJan Jirák
32 FBC Dobruška Starší žáci BU15 15AnoŠkola ZŠ Svážná
33 FBC Došwich Milevsko Elevové BU11 19AnoŠkola ZŠ Svážná
34 FBC Dragons Starší žákyně GU15 17AnoHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoDavid Hegedüs
35 FBC Dragons Starší žáci BU15 19AnoŠkola ZŠ Milénova
36 FbC Hradec Králové Starší žáci BU15 17NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoDavid Šimeček
37 FBC Hradečtví lvi Sion Starší žáci BU15 15AnoŠkola ZŠ Svážná
38 FBC Hradečtví lvi Sion Elevové BU11 15AnoŠkola ZŠ SvážnáFilip Frýda
39 FBC HRANICE Mladší žákyně GU13 17AnoŠkola ZŠ SvážnáČastečková
40 FBC HRANICE Starší žáci BU15 17AnoŠkola ZŠ SvážnáJan Bitter
41 FBC Lipník Starší žáci BU15 14AnoŠkola ZŠ Svážná
42 FBC Plzeň Dorostenky GU17 14AnoŠkola ZŠ MilénovaJan Vokáč
43 FBC Přerov Junioři BU19 14AnoŠkola ZŠ Svážná
44 FBC SLOVÁCKO Dorostenci BU17 12AnoŠkola ZŠ SvážnáChromek Jiří
45 FBC SLOVÁCKO Mladší žáci BU13 19AnoŠkola ZŠ Svážná
46 FBC Spartak Bílovec Starší žáci BU15 16AnoŠkola ZŠ SvážnáIvo Dohnal
47 FBŠ Gorily Plzeň Mladší žáci BU13 15NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
48 FBŠ Jihlava Junioři BU19 12NeŠkola ZŠ Hamry
49 FBS Olomouc Mladší žáci BU13 16AnoŠkola ZŠ Svážná
50 FBS Olomouc Mladší žákyně GU13 19NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
51 FBS Olomouc Dorostenci BU17 14AnoŠkola ZŠ SvážnáJan Linhart
52 FBŠ SLAVIA Plzeň Dorostenci BU17 15AnoŠkola ZŠ Svážná
53 FBŠ SLAVIA Plzeň Starší žákyně GU15 17AnoŠkola ZŠ SvážnáMilan Bejček
54 FC Bučis team Starší žáci BU15 14AnoŠkola ZŠ Sirotkova
55 FC Bučis team Mladší žáci BU13 18AnoŠkola ZŠ Sirotkova
56 FC Bučis team Junioři BU19 16AnoŠkola ZŠ Sirotkova
57 FK Florko Kosice Starší žáci BU15 20AnoHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
58 Floorball Club FALCON Starší žáci BU15 15NeŠkola ZŠ Hamry
59 Floorball Club FALCON Dorostenci BU17 15NeŠkola ZŠ Hamry
60 Floorball Club FALCON Junioři BU19 8NeŠkola ZŠ Hamry
61 Florbal Chomutov Junioři BU19 13NeŠkola ZŠ Hamry
62 Florbal Chomutov Dorostenci BU17 15NeŠkola ZŠ Hamry
63 Florbal Chomutov Starší žáci BU15 15NeŠkola ZŠ Hamry
64 Florbal Holešov Mladší žáci BU13 21AnoHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
65 GO-GO Junioři BU19 15AnoŠkola ZŠ Milénova
66 Hippos Žďár n. S. Junioři BU19 11AnoŠkola ZŠ Sirotkova
67 Hippos Žďár n. S. Starší žáci BU15 9AnoŠkola ZŠ Sirotkova
68 Hippos Žďár n. S. Mladší žáci BU13 13AnoŠkola ZŠ Sirotkova
69 Hippos Žďár n. S. Elevové BU11 9AnoŠkola ZŠ Sirotkova
70 Hippos Žďár n. S. Dorostenky GU17 9AnoŠkola ZŠ Sirotkova
71 IBK Jellies Starší žáci BU15 19AnoŠkola ZŠ Svážná
72 IBK Kachny Juniorky GU19 15NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoPatrik Seevald
73 IBK Moravia Junioři BU19 18NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoMichal Kvapil
74 IBK Södra Böhmen Junioři BU19 9NeŠkola ZŠ Hamry
75 IBK Södra Böhmen Dorostenci BU17 11NeŠkola ZŠ HamryJan Procházka
76 IBK TORVIT Mladší žáci BU13 18NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoDrozd Pavel, Marcel Vizváry
77 IBK Žížalky Juniorky GU19 12NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoMarcela Urbanová
78 Ivanti Tigers JIžní Město Juniorky GU19 17AnoŠkola ZŠ Sirotkova
79 Ivanti Tigers JIžní Město Dorostenky GU17 23AnoŠkola ZŠ Sirotkova
80 Ivanti Tigers JIžní Město Mladší žákyně GU13 16AnoŠkola ZŠ Sirotkova
81 JEMOBU Mladší žáci BU13 10AnoŠkola ZŠ MilénovaJan Vlček
82 JEMOBU Junioři BU19 12NeŠkola ZŠ MilénovaJiří Šemkýř
83 K1 Florbal Židenice Juniorky GU19 9NeŠkola ZŠ HamrySmutná Eva
84 Kanonýři Kladno Starší žáci BU15 19AnoŠkola ZŠ MilénovaJan Buk
85 Kanonýři Kladno Mladší žáci BU13 14AnoŠkola ZŠ MilénovaAdam Nolč
86 Kaštan gang Dorostenci BU17 13NeŠkola ZŠ HamryVit Heger
87 Panthers Otrokovice Dorostenci BU17 18AnoŠkola ZŠ MilénovaKarel Ťopek
88 Panthers Otrokovice Mladší žáci BU13 20AnoŠkola ZŠ MilénovaTomáš Raška
89 Panthers Otrokovice Starší žáci BU15 21AnoŠkola ZŠ MilénovaKarel Ševčík
90 Pardubický kraj Starší žáci BU15 20AnoŠkola ZŠ Sirotkova
91 Pardubický výběr Mladší žáci BU13 20AnoŠkola ZŠ SirotkovaTomáš Číhař
92 Prague Tigers Elevové BU11 25NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
93 Prague Tigers Mladší žáci BU13 25NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
94 Prague Tigers Starší žáci BU15 25NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
95 Prague Tigers Dorostenci BU17 25NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
96 Prdélky - JEMOBU Starší žákyně GU15 12AnoŠkola ZŠ MilénovaMartin Veselý
97 Propaganda Junioři BU19 12NeŠkola ZŠ Hamry
98 PSKC - JEMOBU Starší žáci BU15 7NeŠkola ZŠ MilénovaŠtěpán Hork
99 PSN Tatran Střešovice Junioři BU19 17NeŠkola ZŠ Hamry
100 PSN Tatran Střešovice Juniorky GU19 17NeHotel ZŠ Hamry
101 Rubene/KSS Mladší žáci BU13 20AnoHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
102 Rubene/KSS Starší žáci BU15 15AnoHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
103 Rubene/KSS Přípravka BU9 14AnoHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
104 SB Světlá n/S Starší žáci BU15 12NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoKateřina Poláková
105 ŠK Gama Košice Mladší žáci BU13 13AnoŠkola ZŠ MilénovaLukáš Varga
106 ŠK Gama Košice Dorostenci BU17 15AnoŠkola ZŠ MilénovaRóbert Beľuš
107 Sokol Pardubice Mladší žáci BU13 17AnoŠkola ZŠ SvážnáMartin Zozulák
108 Sokol Pardubice Starší žáci BU15 18AnoŠkola ZŠ SvážnáLadislav Štancl
109 Sokol Pardubice Dorostenci BU17 20AnoŠkola ZŠ SvážnáRadek Formánek
110 Sokol Pardubice Junioři BU19 18AnoŠkola ZŠ SvážnáMilan Randa
111 Sokol Pardubice B Starší žáci BU15 14AnoŠkola ZŠ SvážnáVokál Petr
112 ŠSK Očov Hodonín Elevové BU11 15AnoŠkola ZŠ MilénovaTomáš Húska
113 Sweedland Sokol Val. Klobouky Dorostenci BU17 17NeŠkola ZŠ Hamry
114 Tatran Střešovice Dorostenci BU17 17NeŠkola ZŠ Hamry
115 Tatran Střešovice Mladší žákyně GU13 17NeŠkola ZŠ Hamry
116 Tatran Střešovice BLACK Elevové BU11 17NeŠkola ZŠ Hamry
117 Tatran Střešovice BLACK Mladší žáci BU13 17NeŠkola ZŠ Hamry
118 Tatran Střešovice BLACK Starší žáci BU15 17NeŠkola ZŠ Hamry
119 Tatran Střešovice by OPEN CAMPS Mladší žáci BU13 17NeŠkola ZŠ Hamry
120 Tatran Střešovice RED Elevové BU11 17NeŠkola ZŠ Hamry
121 Tatran Střešovice RED Mladší žáci BU13 17NeŠkola ZŠ Hamry
122 Tatran Střešovice RED Starší žáci BU15 20NeŠkola ZŠ Hamry
123 Team Austria Junioři BU19 20AnoHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
124 Technology Florbal MB Elevové BU11 18AnoŠkola ZŠ Sirotkova
125 Technology Florbal MB Mladší žáci BU13 18AnoŠkola ZŠ Sirotkova
126 Technology Florbal MB Starší žáci BU15 20AnoŠkola ZŠ Sirotkova
127 Technology Florbal MB Dorostenci BU17 17AnoŠkola ZŠ Sirotkova
128 TJ Turnov Dorostenci BU17 13AnoŠkola ZŠ Svážná
129 TJ Znojmo LAUFEN CZ Přípravka BU9 15AnoŠkola ZŠ SvážnáMarek Šabatka
130 TJ Znojmo LAUFEN CZ Elevové BU11 17AnoŠkola ZŠ SvážnáJakub Martinek
131 TJ Znojmo LAUFEN CZ Starší žákyně GU15 16AnoŠkola ZŠ SvážnáJakub Martinek
132 TJ Znojmo LAUFEN CZ Mladší žákyně GU13 19AnoŠkola ZŠ SvážnáZdeněk Frank
133 White Devils Mladší žáci BU13 24AnoHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
134 Wizards DDM Praha 10 Mladší žáci BU13 16AnoŠkola ZŠ SvážnáRobert Smutný
135 Wizards DDM Praha 10 Junioři BU19 16AnoŠkola ZŠ SvážnáAdam Čechovič
136 Zlin Lions Starší žákyně GU15 18AnoŠkola ZŠ Milénova
137 Zlín Lions U11 Elevové BU11 15AnoŠkola ZŠ MilénovaPetr Mračanský
138 Zlín Lions U13 Mladší žáci BU13 12AnoŠkola ZŠ MilénovaDaniel Vít
139 Zlín Lions U15 Starší žáci BU15 14AnoŠkola ZŠ MilénovaMatěj Koňařík
140 Zlín Lions U17 Dorostenci BU17 15AnoŠkola ZŠ MilénovaLukáš Ondroušek
Celkem osob: 2277

Seznam ubytováných - dospělí (15)

Kategorie: Místo:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 BSP Liberta Muži 11AnoŠkola Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
2 FBC Čůčo Amatéři 15NeŠkola ZŠ SirotkovaLenka Morová
3 FBK Bobrky Muži 11NeŠkola ZŠ Sirotkova
4 K1 Florbal Židenice Ženy 3NeŠkola Smutná Eva
5 Last Minute Muži 0NeŠkola ZŠ Sirotkova
6 MOPRA Amatéři 10NeŠkola ZŠ Sirotkova
7 Orel Dolní Bojanovice Amatéři 9NeŠkola ZŠ Sirotkova
8 Pacienti Luka nad Jihlavou Amatéři 5NeŠkola ZŠ SirotkovaPavel Vrzáček
9 Panthers Praha Muži 15NeŠkola ZŠ SirotkovaJenšík Lukáš
10 Peaches IBK Muži 15NeŠkola ZŠ Sirotkova
11 Prague Tigers Ženy 13NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
12 Skoromistři Amatéři 12NeŠkola ZŠ SirotkovaJaroslav Šrom
13 Sokol Rudná Junioři Muži 10NeHotel ZŠ SirotkovaPetr Drahoňovský
14 Technické služby Muži 11NeŠkola ZŠ Sirotkova
15 White Devils Ženy 7NeŠkola ZŠ Sirotkova
Celkem osob: 147

21. - 24.6.
28.6 - 1.7.
Copyright © 2018 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS