Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Seznam ubytováných - děti (152)

Kategorie: Místo:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 1. FBK Rožnov p.R. Elevové BU11 14Ano (14)Škola ZŠ SvážnáSven Hanslián
2 1. FBK Rožnov p.R. Mladší žáci BU13 12Ano (12)Škola ZŠ SvážnáRené Hegar
3 1. SC Malacky Starší žáci BU15 16Ano (16)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
4 1. SC TEMPISH Vítkovice Přípravka BU9 35NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
5 1. SC TEMPISH Vítkovice Mladší žáci BU13 36NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
6 1. SC TEMPISH Vítkovice Elevové BU11 22NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
7 1. SC TEMPISH Vítkovice Mladší žákyně GU13 23NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
8 1. SC TEMPISH Vítkovice Juniorky GU19 20NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
9 1.FBC Karviná Mladší žáci BU13 23Ano (23)Škola ZŠ SvážnáZdeněk Bartoš
10 1.FBC Karviná Starší žáci BU15 20Ano (20)Škola ZŠ Svážná
11 ACEMA Sparta Praha Přípravka BU9 10Ano (10)Škola
12 ACEMA Sparta Praha Mladší žákyně GU13 0Ano (0)Škola Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
13 ACEMA Sparta Praha RED Starší žáci BU15 0Ano (0)Škola Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
14 ACEMA Sparta Praha Unyp Dorostenci BU17 84Ano (84)Škola Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
15 ACEMA Sparta Praha Yellow Mladší žáci BU13 0Ano (0)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
16 ACEMA Sparta Praha Yellow Starší žáci BU15 0Ano (0)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
17 ASK Lovosice LFP Dorostenci BU17 17Ano (17)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
18 ASK Lovosice LFP Junioři BU19 10Ano (10)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
19 ASK Lovosice-LFP Mladší žáci BU13 19Ano (19)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
20 BLACK ANGELS Dorostenci BU17 20Ano (20)Škola ZŠ Sirotkova
21 BLACK ANGELS Mladší žákyně GU13 20Ano (20)Škola ZŠ Sirotkova
22 BLACK ANGELS Juniorky GU19 20Ano (20)Škola ZŠ Sirotkova
23 BLACK ANGELS 2000 Junioři BU19 20Ano (20)Škola ZŠ Sirotkova
24 BLACK ANGELS 2005 YONEX Starší žáci BU15 12Ano (12)Škola ZŠ Sirotkova
25 BLACK ANGELS 2006 Mladší žáci BU13 12Ano (12)Škola ZŠ Sirotkova
26 BLACK ANGELS 2008 Elevové BU11 12Ano (12)Škola ZŠ Sirotkova
27 BLACK ANGELS 2009 Elevové BU11 12Ano (12)Škola ZŠ Sirotkova
28 Black Devils Junioři BU19 17NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoDavid Gondek
29 Black Devils - Girls Juniorky GU19 20NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoOliver Halák
30 DDM Nová generace - FBC SION Hradečtí Lvi Starší žáci BU15 15Ano (15)Škola ZŠ Svážná
31 DDM Rozmarýn Litoměřice Přípravka BU9 10Ano (10)Škola ZŠ Milénova
32 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Mladší žáci BU13 14Ano (14)Škola ZŠ SvážnáJiří Pochop
33 FAT PIPE FLORBAL CHODOV Starší žáci BU15 15Ano (15)Škola ZŠ SvážnáJiří Pochop
34 FBC Česká Lípa Elevové BU11 16Ano (16)Škola ZŠ Milénova
35 FBC Česká Lípa Mladší žáci BU13 18Ano (18)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
36 FBC Česká Lípa Starší žáci BU15 20Ano (20)Škola ZŠ Milénova
37 FBC Česká Lípa Mladší žákyně GU13 14NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoMartina Gembecová
38 FBC Česká Lípa Dorostenci BU17 13Ano (13)Škola ZŠ MilénovaMarek Džierža
39 FBC Česká Lípa Starší žákyně GU15 11Ano (2)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoVojta Legner
40 FbC Coyotes Jablunkov Elevové BU11 12NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoJakub Legierski
41 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Elevové BU11 17Ano (17)Škola ZŠ Svážná
42 FBC DC Junioři BU19 11NeŠkola ZŠ Hamry
43 FBC DDM Kati Kadaň Elevové BU11 14Ano (14)Škola ZŠ SirotkovaJiří Štěrba
44 FBC Došwich Milevsko Mladší žáci BU13 16Ano (16)Škola ZŠ SvážnáMarek Kraus
45 FBC Dragons Dorostenci BU17 17Ano (17)Škola ZŠ Svážná
46 FBC DROŽDÍN Junioři BU19 15Ano (15)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoTomáš Motálek
47 Fbc Frýdek-Místek Junioři BU19 15NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
48 FBC HRANICE Dorostenci BU17 20Ano (20)Škola ZŠ SvážnáBlažek Vladimír
49 FBC HRANICE Starší žákyně GU15 18Ano (18)Škola ZŠ SvážnáČástečková Markéta
50 FBC Lipník Dorostenci BU17 15NeŠkola ZŠ HamryJan Šromota
51 FBC Pitbullky Kolín Dorostenky GU17 18Ano (18)Škola ZŠ Svážná
52 FBC Pitbulls Kolín Junioři BU19 15Ano (15)Škola ZŠ Svážná
53 FBC Přerov Starší žáci BU15 17Ano (17)Škola ZŠ SvážnáDaniel Šmehlík
54 FBC ROKYCANY Starší žáci BU15 13NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
55 FBC SLOVÁCKO Mladší žáci BU13 18Ano (18)Škola ZŠ Milénova
56 FBC Slovácko Dorostenci BU17 12Ano (12)Škola ZŠ MilénovaJiří Chromek
57 Fbc Šternberk Mladší žáci BU13 16NeŠkola ZŠ HamryLubomír Papica
58 FBK Devils Junioři BU19 14NeŠkola ZŠ Hamry
59 FbŠ Bohemians Juniorky GU19 18Ano (18)Škola ZŠ SvážnáPavel Dubský
60 FBS Olomouc Mladší žákyně GU13 18NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
61 FBS Olomouc Junioři BU19 18NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
62 FBS Olomouc Mladší žáci BU13 16Ano (16)Škola ZŠ Milénova
63 FC Bučis Team Elevové BU11 14Ano (14)Škola ZŠ Sirotkova
64 FC Bučis Team Starší žáci BU15 18Ano (18)Škola ZŠ Sirotkova
65 FC Bučis Team Junioři BU19 16Ano (16)Škola ZŠ Sirotkova
66 Floorball Club FALCON Mladší žáci BU13 13NeŠkola ZŠ Hamry
67 Floorball Club FALCON Starší žáci BU15 16NeŠkola ZŠ Hamry
68 Floorball Club FALCON Dorostenci BU17 14NeŠkola ZŠ Hamry
69 Floorball Club FALCON Junioři BU19 12NeŠkola ZŠ Hamry
70 Florbal Holešov Starší žáci BU15 16Ano (16)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
71 Florbal Holešov Elevové BU11 21Ano (13)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
72 FLORBAL JABLONEC Junioři BU19 18Ano (18)Škola ZŠ Svážná
73 Florbal Jesenice Mladší žáci BU13 14Ano (14)Škola ZŠ SvážnáFilip Navrátil
74 Florbal Ústí Dorostenci BU17 16Ano (16)Škola ZŠ SvážnáJosef Gebert
75 Florbal Ústí Girls Dorostenky GU17 14Ano (14)Škola ZŠ Svážná
76 FLORBAL VSETÍN Mladší žáci BU13 18Ano (18)Škola ZŠ Svážná
77 FLORBAL VSETÍN Dorostenci BU17 13Ano (13)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoKateřina Šimková
78 Florbalový klub AS Trenčín Elevové BU11 18Ano (18)Škola Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
79 GoGo Horšovký Týn Dorostenci BU17 17Ano (17)Škola ZŠ Hamry
80 GoGo Horšovký Týn Elevové BU11 14Ano (14)Škola ZŠ Hamry
81 Hippos Žďár n. S. Dorostenci BU17 12NeŠkola ZŠ Hamry
82 Hippos Žďár n. S. Starší žáci BU15 18Ano (18)Škola ZŠ HamryVít Rosecký
83 Hippos Žďár n. S. Mladší žáci BU13 16Ano (16)Škola ZŠ Milénova
84 IBK Gatorade Juniorky GU19 13NeŠkola ZŠ HamryTereza Zemková
85 Ivanti Tigers Jižní Město Mladší žákyně GU13 18Ano (18)Škola ZŠ Milénova
86 Ivanti Tigers Jižní Město Dorostenky GU17 16Ano (16)Škola ZŠ MilénovaLIbor Dušovský
87 K1 Florbal Židenice Juniorky GU19 7NeŠkola ZŠ HamryZdeněk Frank
88 Kanonýři Kladno A Starší žáci BU15 16Ano (16)Škola ZŠ MilénovaStanislav Minář
89 Kanonýři Kladno A Dorostenci BU17 16Ano (16)Škola ZŠ MilénovaJan Buk
90 Kanonýři Kladno Jezdci Mladší žáci BU13 15Ano (15)Škola ZŠ MilénovaAdam Nolč
91 Kanonýři Kladno Střelci Mladší žáci BU13 12Ano (12)Škola ZŠ Milénova
92 Kanonýři Kladno Střelci Elevové BU11 12Ano (12)Škola ZŠ Milénova
93 Kanonýři Kladno Střelci Starší žáci BU15 14Ano (14)Škola ZŠ MilénovaAdam Nolč
94 Kanonýři Kladno Střelci Dorostenky GU17 14Ano (14)Škola ZŠ Milénova
95 Majestic Llamas Juniorky GU19 12NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoTranová Zuzana
96 Omítky Chomutov Dorostenci BU17 12NeŠkola ZŠ HamryDaniel Kučera
97 PANTHERS OTROKOVICE Přípravka BU9 14NeŠkola ZŠ Milénova
98 PANTHERS OTROKOVICE Mladší žáci BU13 17Ano (17)Škola ZŠ MilénovaKarel Ťopek
99 PANTHERS OTROKOVICE Dorostenci BU17 16Ano (16)Škola ZŠ MilénovaMiroslav Koníček
100 PANTHERS OTROKOVICE Starší žáci BU15 15Ano (15)Škola ZŠ MilénovaPetr Jurů
101 Panthers Praha Elevové BU11 10Ano (10)Škola ZŠ Sirotkova
102 Panthers Praha Mladší žáci BU13 10Ano (10)Škola ZŠ Sirotkova
103 Panthers Praha Starší žáci BU15 10Ano (10)Škola ZŠ Sirotkova
104 Panthers Praha Dorostenci BU17 10Ano (10)Škola ZŠ Sirotkova
105 Panthers Praha Juniorky GU19 20Ano (20)Škola ZŠ Sirotkova
106 Panthers Praha B Mladší žáci BU13 10Ano (10)Škola ZŠ Sirotkova
107 Panthers Praha B Starší žáci BU15 10Ano (10)Škola ZŠ Sirotkova
108 Panthers Praha B Juniorky GU19 20Ano (20)Škola ZŠ Sirotkova
109 Panthers Praha B Dorostenci BU17 21Ano (22)Škola ZŠ Sirotkova
110 Panthers Praha C Mladší žáci BU13 24Ano (24)Škola ZŠ Sirotkova
111 Pardubický kraj Mladší žáci BU13 13Ano (13)Škola ZŠ SirotkovaOndřej Laška
112 Prague Tigers Elevové BU11 20NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoVladimír Jambor
113 Prague Tigers Starší žáci BU15 10NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoVladimír Jambor
114 Prague Tigers Junioři BU19 19NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoVladimír Jambor
115 Prague Tigers Black Mladší žáci BU13 20NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoVladimír Jambor
116 Prague Tigers White Mladší žáci BU13 20NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoVladimír Jambor
117 S.K. P.E.M.A. OPAVA Dorostenci BU17 17NeŠkola ZŠ HamryJana Harazimová
118 S.K. P.E.M.A. OPAVA Starší žákyně GU15 12NeŠkola ZŠ Hamry
119 SFK Kozel Počenice Junioři BU19 17NeŠkola ZŠ HamryMartin Kovář
120 Sk JeMoBu Mladší žáci BU13 12Ano (12)Škola ZŠ Milénova
121 Sk JeMoBu Starší žáci BU15 17Ano (17)Škola ZŠ MilénovaAleš Hanák
122 Sk JeMoBu Dorostenky GU17 12NeŠkola ZŠ HamryAleš Hanák
123 Sk Jihlava Juniorky GU19 17Ano (17)Škola ZŠ SvážnáTereza Slavíková
124 Sk Jihlava Dorostenci BU17 17Ano (17)Škola ZŠ Svážná
125 SK Juvenis Přibyslav Dorostenci BU17 15Ano (15)Škola ZŠ Milénova
126 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom Dorostenci BU17 19Ano (19)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoDusan Sokolik
127 Sokol Pardubice Junioři BU19 18Ano (18)Škola ZŠ SvážnáMilan Randa
128 Sokol Pardubice Dorostenci BU17 17Ano (17)Škola ZŠ SvážnáMilan Randa
129 Sokol Pardubice Starší žáci BU15 16Ano (16)Škola ZŠ SvážnáMilan Randa
130 Sokol Pardubice Mladší žáci BU13 16Ano (16)Škola ZŠ SvážnáMilan Randa
131 ŠSK Očov Hodonín Elevové BU11 13Ano (13)Škola ZŠ Milénova
132 ŠSK Očov Hodonín Mladší žáci BU13 14Ano (14)Škola ZŠ Milénova
133 T. J. Sokol Strážnice Starší žáci BU15 17Ano (17)Škola ZŠ Milénova
134 Team Austria 15 Starší žáci BU15 14Ano (14)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoWilfried Weiß
135 Team Austria 17 Dorostenci BU17 20Ano (20)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoWilfried Weiß
136 Technology Florbal MB Elevové BU11 16Ano (16)Škola ZŠ Sirotkova
137 Technology Florbal MB Mladší žáci BU13 18Ano (18)Škola ZŠ Sirotkova
138 Technology Florbal MB Starší žáci BU15 19Ano (19)Škola ZŠ Sirotkova
139 Technology Florbal MB Dorostenci BU17 14Ano (14)Škola ZŠ Sirotkova
140 TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADY Elevové BU11 19Ano (19)Škola ZŠ Milénova
141 TJ Turnov Dorostenci BU17 14Ano (14)Škola ZŠ Milénova
142 TJ Znojmo LAUFEN CZ Dorostenky GU17 14Ano (14)Škola ZŠ SvážnáJakub Martinek
143 TJ Znojmo LAUFEN CZ Starší žákyně GU15 17Ano (17)Škola ZŠ SvážnáJakub Martinek
144 TJ Znojmo LAUFEN CZ Mladší žáci BU13 15Ano (15)Škola ZŠ SvážnáMartin Pánek
145 TJ Znojmo LAUFEN CZ Starší žáci BU15 15Ano (15)Škola ZŠ SvážnáJakub Martinek
146 Tsunami Záhorská Bystrica Mladší žáci BU13 18Ano (18)Hotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoRoman Kičko
147 USK Akademik Cheb Starší žáci BU15 16Ano (16)Škola ZŠ Milénova
148 VYSOČINA CREW Dorostenci BU17 18Ano (18)Škola ZŠ Svážná
149 Wizards DDM Praha 10 Junioři BU19 15Ano (15)Škola ZŠ SvážnáAdam Čechovič
150 ZLÍN LIONS Mladší žáci BU13 20Ano (20)Škola ZŠ MilénovaJaroslav Vaněk
151 Zlín Lions Dorostenky GU17 16Ano (16)Škola ZŠ Milénova
152 Zlín Lions Dorostenci BU17 11NeŠkola Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoMiroslav Kořének
Celkem osob: 2424 / 1818

Seznam ubytováných - dospělí (18)

Kategorie: Místo:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 ALK FAJN Muži Amatéři 8NeŠkola ZŠ Sirotkova
2 Fbc Blueberries Modra Muži PRO 6NeŠkola ZŠ SirotkovaMichal bencurik
3 FBC Čůčo Muži Amatéři 15NeŠkola ZŠ SirotkovaLenka Morová
4 FBK Bobrky Muži ELITE 11NeŠkola ZŠ Sirotkova
5 FBS Olomouc Muži PRO 9NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
6 Florbal Vsetín Ženy 12NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
7 Hippos Žďár nad Sázavou Muži Amatéři 10NeŠkola ZŠ SirotkovaJan Fousek
8 Hulící četa Muži ELITE 11NeŠkola ZŠ SirotkovaJakub Rybka
9 Jägerqueens Ženy 9NeŠkola ZŠ Sirotkova
10 MOPRA Muži Amatéři 9NeŠkola ZŠ Sirotkova
11 Pacienti Luka nad Jihlavou Muži Amatéři 8NeŠkola Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
12 Prague tigers Ženy 11NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
13 ŠK Victory Stars Dubnica nad Váhom Muži ELITE 13NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoDusan Sokolik
14 Sokol Rudná Muži Amatéři 9NeŠkola ZŠ Sirotkova
15 Technické služby Muži PRO 11NeŠkola ZŠ Sirotkova
16 U19 Hungary Team A Muži PRO 16NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoAttila Fodor
17 U19 Hungary Team B Muži PRO 16NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 BrnoAttila Fodor
18 Zvadlý listy Kladno Muži Amatéři 7NeHotel Koleje VUT, Purkyňova 93, 612 00 Brno
Celkem osob: 191 / 32
DALŠÍ AKTUALITY

Hummel Open Game už plánuje svůj další ročník

Ani příští rok nebude v Brně chybět významná florbalová akce. Mezinárodní turnaj Hummel Open Game měl letos na programu už svůj třináctý ročník a jeho tradice bude pokračovat i nadále. Příští Open Game 2020 tak bude celkově už čtrnáctá, přičemž se v rámci ní odehraje podvanácté turnaj dětí. Právě mládežnické

Věřil jsem nové koncepci, prozradil vedoucí marketingu Pavel Kocourek

Na chodu Open Game se podílel už v minulých letech, ale tentokrát ho čekala úplně nová výzva. Pavel Kocourek letos převzal roli hlavního marketingového pracovníka a pokusil se nastolit nový způsob, jakým bude turnaj prezentován.  Máš za sebou první ročník v roli marketingového pracovníka Open Game. Jaké z toho máš

Držíme si laťku, za kterou se nemusíme stydět, říká ředitel turnaje Dan Koubek

Průběh Hummel Open Game 2019 měl stejně jako v minulých letech pod dohledem ředitel turnaje Dan Koubek. V rozhovoru se vrátil k uplynulé akci a vyzdvihl důležité myšlenky, které tento ročník přinesl. Jaký je váš celkový dojem z letošního Hummel Open Game? Myslím si, že se nám podařilo uspořádat turnaj v takové kvalitě, na jakou jsou naši

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS