SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Prezence týmů se uskuteční ve florbalové hale Hattricku Brno – a to ve středu 27. 6. od 12 do 20 hodin a ve čtvrtek 28.6.. od 8 do 18 hodin.

Před příchodem na prezenci by týmy už měly mít správně vyplněné soupisky. Během prezence pak týmy doplatí ubytování, uhradí a převezmou náramky. Nejdříve tedy musí navštívit prezenci a až potom mohou na zápas.

V systému máte možnost editovat svoje požadavky na ubytování. Nástup na koleje nebo hotel je možný až po prezentaci do turnaje a po 14:00.

Upozorňujeme také aby jste překontrolovali v soupiskách hráče a jejich starty v rámci soutěží Českého florbalu. Některé kategorie mají omezené možnosti soutěží.

Prezentace je povinná pro všechny týmy na Open Game. Každý tým jí musí projít před svým prvním zápasem v turnaji.

 

Hala Hattrick Brno

Adresa: Loosova 1b, Brno 638 00, MAPKA

Spojení: tramvaj 9 Čertova rokle, bus 57 Loosova

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI