SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Florbal na Brno Open Game není jen pro kluky! Kompletní věkové kategorie mají k dispozici také dívky, jejichž souboje navíc přináší spoustu zajímavých zápletek. Přihlašování na letošní ročník stále běží pro všechny zájemce, a to v hlavním menu v kolonce Registrace.

Že si zápasy holek zaslouží pozornost, se naplno ukázalo také v uplynulém ročníku Brno Open Game. K vidění bylo třeba nájezdové drama v semifinále dorostenek GU17 mezi Tatranem a Bulldogs, které nakonec zlomily Brňanky až v šesté sérii. Střešovice si však chuť napravily ve starších žákyních GU15, mezi nimiž braly zlato.

Až k nájezdům dospělo mimo jiné i finále mladších žákyň GU13, v němž nakonec slavilo FBC Ostrava. A to vybíráme pouze pár příběhů z nespočtu dalších, které turnaj každoročně přináší. Rozhodně tak neváhejte a co nejdříve se přihlaste na nadcházející ročník, ať si i letos odnesete zážitky na celý život.

Zapište svůj tým prostřednictvím možnosti REGISTRACE. Následně vyplníte jednotlivé kolonky a dostanete další instrukce, podle nichž se budete řídit až do vysněného cíle: do prvního utkání na Brno Open Game 2024!

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Brno Open Game obsadila třetí místo na vyhlášení Sportovce Jihomoravského kraje 2023

Krásné ocenění získala Brno Open Game na úterním vyhlašování cen Sportovec Jihomoravského kraje za minulý rok. V kategorii Sportovní akce skončil florbalový turnaj na třetím místě a potvrdil, že patří k absolutní špičce ve své oblasti. Kategorii Sportovní akce, jež se vyhlašovala v rámci Sportovce Jihomoravského kraje 2023,

Buď nedílnou součástí Open Game! Hledáme pořadatele i rozhodčí

Máš volno na konci června a chceš se zapojit do vrcholné florbalové akce? Není lepší šance než stát se pořadatelem či rozhodčím letošního Brno Open Game! Pořádáme již 18. ročník jednoho z největších turnajů na světě, při němž oceníme pomoc každého, kdo má florbal v srdci na prvním místě. Být na hale,

Staň se nedílnou součástí Open Game! Hledáme pořadatele i rozhodčí

Máš volno na konci června a chceš se zapojit do vrcholné florbalové akce? Není lepší šance než stát se pořadatelem či rozhodčím letošního Brno Open Game! Pořádáme již 18. ročník jednoho z největších turnajů na světě, při němž oceníme pomoc každého, kdo má florbal v srdci na prvním místě. Být na hale, sledovat super

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI