SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Jak bývá zvykem každý rok, Brno Open Game je otevřen úplně každému. To platí také pro kategorie nejmenších dětí, které se pravidelně utkávají nejen v zápasech elévů či přípravek, ale i minipřípravek či elévek systémem 3+1. Zjistěte, jaká z kategorií vyhovuje právě vám.

Oblíbenou kategorií na Brno Open Game jsou elévové (BU11), kam letos spadají primárně ročníky narození 2013 a 2014. Současně se ale otevírá také kategorie přípravky (BU9), která je určena ročníkům 2015 a mladším s podmínkou, že mohou nastupovat jen ti hráči a hráčky, kteří již dovršili 5 let věku.

Nejedná se však o jediné možnosti, kam děti na turnaji přihlásit. Již tradičně se počítá také s minipřípravkou, jež hraje systémem 3 hráčů/hráček do pole plus brankář/ka. Sem se přihlašují nanejvýš ročníky 2017 s tím, že se mohou připojit maximálně 3 dívky ročníku 2016.

Kromě toho se připravuje i měření sil elévek 3+1, které náleží ročníkům dívek 2013 a 2014 s tím, že mohou nastupovat hráčky po dovršení 5 let. Jak pro elévky 3+1, tak pro minipřípravku 3+1 platí dva hrací dny –⁠⁠⁠⁠⁠ a to sobota 22. a neděle 23. června 2024.

Zaujala vás tato nabídka kategorií pro nejmenší děti? Neváhejte a posílejte přihlášky! Registrovat se můžete podle instrukcí ZDE. V případě jakýchkoliv dotazů potom kontaktujte vedení turnaje prostřednictvím stránky ZDE.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Brno Open Game obsadila třetí místo na vyhlášení Sportovce Jihomoravského kraje 2023

Krásné ocenění získala Brno Open Game na úterním vyhlašování cen Sportovec Jihomoravského kraje za minulý rok. V kategorii Sportovní akce skončil florbalový turnaj na třetím místě a potvrdil, že patří k absolutní špičce ve své oblasti. Kategorii Sportovní akce, jež se vyhlašovala v rámci Sportovce Jihomoravského kraje 2023,

Buď nedílnou součástí Open Game! Hledáme pořadatele i rozhodčí

Máš volno na konci června a chceš se zapojit do vrcholné florbalové akce? Není lepší šance než stát se pořadatelem či rozhodčím letošního Brno Open Game! Pořádáme již 18. ročník jednoho z největších turnajů na světě, při němž oceníme pomoc každého, kdo má florbal v srdci na prvním místě. Být na hale,

Staň se nedílnou součástí Open Game! Hledáme pořadatele i rozhodčí

Máš volno na konci června a chceš se zapojit do vrcholné florbalové akce? Není lepší šance než stát se pořadatelem či rozhodčím letošního Brno Open Game! Pořádáme již 18. ročník jednoho z největších turnajů na světě, při němž oceníme pomoc každého, kdo má florbal v srdci na prvním místě. Být na hale, sledovat super

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI