Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Na chodu Open Game se podílel už v minulých letech, ale tentokrát ho čekala úplně nová výzva. Pavel Kocourek letos převzal roli hlavního marketingového pracovníka a pokusil se nastolit nový způsob, jakým bude turnaj prezentován. 

Máš za sebou první ročník v roli marketingového pracovníka Open Game. Jaké z toho máš pocity?
Naprosto upřímně, před turnajem ve mně panovaly drobné obavy. Několik let byl nastaven zajetý systém, taková komfortní zóna, a hned po nástupu na pozici jsem se rozhodl přistoupit k razantnímu kroku. Nastavil jsem naprosto odlišnou koncepci, které jsem věřil, že bude fungovat a turnaj díky tomu dostane nový náboj. Vedle koncepce jsem si zároveň sestavil vlastní tým lidí, u kterých jsem znal jejich kvality a během turnaje byla jistota, že se na každého mohu spolehnout.

Moje pocity z prvního roku na pozici jsou pozitivní. Byla to pro mě skutečně velká výzva. Zároveň jsme si nastavili nemalé cíle, ale ve finále se nám podařilo víceméně vše splnit. Opravdu mě to bavilo a těším se na další ročník!

Kolikačlenný tým na propagaci turnaje pracoval? Co dělal jinak oproti minulým ročníkům?
Tým doznal oproti minulým rokům mnoha změn. Jádro tvořilo pět lidí, vzhledem k finálovému dni na dvou halách jsem však byl během týdne ve spolupráci celkem s devíti lidmi. Největších změn doznaly sociální sítě a web. Na starost jsem si vzal sociální sítě, kde jsem měl jasný cíl – nabídnout účastníkům maximum zážitků formou stories a doplňovat je nejzajímavějším obsahem do feedu v různých formách.

Na webu byly naprosto vypuštěny reporty z utkání. Vzhledem k velkému počtu zápasů je těžké nabídnout v tomto směru smysluplný servis. Proto jsme se letos více soustředili na rozhovory s účastníky, realizačním týmem, ale neopomněli jsme například ani zahraniční rozhodčí. Vše bylo denně doplněno o to nejzajímavější ze sociálních sítí rubrikou Náš Open Game. Zcela novými přírůstky se staly denní videosouhrny a videorozhovory. Video se těší stále větší oblibě, tudíž jsme letos chtěli přinést maximum z tohoto formátu.

Podařilo se podle tebe naplnit cíle, které jste si předsevzali?
Open Game si nás otestoval okamžitě v jeho úvodní části. Vzhledem k počtu týmů a kategorií je dětský turnaj velmi náročný a musím konstatovat, že celý tým prošel na jedničku. Podrobnou analýzu budu teprve zpracovávat, každopádně zatím vnímám turnaj kladně. Stanovené cíle jsme splnili, i když jsme samozřejmě objevili pár věcí, které chceme do příštího ročníku vychytat a nabídnout zážitek o další level výše.

Na dětském turnaji se nám podařilo vypustit přes 300 stories, sledovanost videorozhovorů a denních souhrnů překročila naše očekávání. Nastavené cíle splněny, ovšem teď je důležité se zaměřit na nedostatky a postupně začít pracovat na nadcházejícím ročníku! (úsměv)

Jaké máš představy ohledně dalších změn směrem k příštímu roku?
Hlavní focus bude rozhodně dokončit kompletní redesign vizuálu turnaje. Ten jsme odstartovali už v průběhu letošního Open Game vydáním nového loga a následné upoutávky s termíny k novému ročníku, která byla zveřejněna během dospělé části.

K následujícímu ročníku opět plánujeme další novinky, abychom účastníkům nabídli větší porci zážitků a vzpomínek. Zatím nebudu předčasně prozrazovat, co se konkrétně chystá, ještě se nechte chvíli napínat. Jakmile bude správný čas, budeme o všem včas informovat. (úsměv)

Doufám, že si všichni zúčastnění turnaj užili naplno a uvidíme se i v příštím roce! #MujOpenGame

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

INFORMACE K SOUČASNÉ SITUACI

Vážení sportovní přátelé, V SOUČASNÉ SITUACI SI VŠICHNI UVĚDOMUJEME, ŽE SPORTOVNÍ AKCE JSOU NA VEDLEJŠÍ KOLEJI. PEVNĚ ALE VĚŘÍME, ŽE TURNAJ BRNO OPEN GAME 2020 SE USKUTEČNÍ A S TÍM TAKÉ SOUVISÍ PROBÍHAJÍCÍ PŘÍPRAVA NA TENTO ROČNÍK. REGISTRACE NA TURNAJ STÁLE PROBÍHÁ! VĚŘÍME, ŽE DO DATA TURNAJE se situace

Kateřina Seemannová: Open Game řadím hodně vysoko

Už brzy se do Brna vrátí jeden z nejatraktivnějších turnajů v Česku. V druhé půlce června se uskuteční dvanáctý ročník mládežnické Open Game, kde se utkají nejlepší týmy z celé republiky. Proto se i letos dá očekávat skvělá úroveň všech zápasů. Loni na turnaji v Brně nechyběly ani opory reprezentace juniorek. Za FBŠ Jihlava se

Ročník 2020 přichází s novými kategoriemi!

Registrace na další ročník florbalového turnaje Brno Open Game 2020 je spuštěna. I letos se můžete těšit na přísun novinek v oblasti florbalové i mediální! Dnes si pod drobnohled vezmeme florbalovou část. Pro blížící se ročník byly otevřeny tři nové kategorie, do kterých je možné se již nyní registrovat. Pro ty nejmenší, kteří

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS