Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Úvodní zápasy? Rozhodně žádná nuda, říkal jeden z rozhodčích poté, co se rozjela Open Game pro kategorii Hobby. Prohlédněte si dosavadní videorozhovory, jež na turnaji vznikly.

Jeden z prvních duelů odpískal rozhodčí Zdeněk Dolíhal. Ten dokonce musel během hry udělit i vyšší trest do konce utkání, protože běžné dvě minuty nestačily. „Pro nás to byly vůbec první zápasy Open Game. Byly vyhrocené, ale je dobře, že aspoň nebyla nuda,“ vyzdvihl Dolíhal.

S tím, jak bude turnaj pokračovat, se zvýší právě i tempo sudích. „Zítra to bude trochu nabitější, máme jedenáct zápasů za den,“ přiblížil Dolíhal svůj rozpis pískání. Na rozhovor v podobě videa se můžete podívat na našem instagramu @brnoopengame.

Z pohledu hráče zhodnotil vstup do amatérské části Open Game Václav Šimčík. Jeho mužstvo Flashing začalo skupinu úspěchem 12:3 nad PCB Fuj alkohol. Sám Šimčík přitom zaznamenal pět gólů. „Přijeli jsme hned před prvním utkáním, bylo to takové rozpinkání,“ sdělil florbalista.

V následujícím programu se Flashing představí ve 20.30 proti Gykovy Stars. „Naše cíle jsou hodně variabilní, ale snad dojdeme co nejdále,“ doufal Šimčík. Určitě však nezapomeňte sledovat naše sociální sítě, kde budou přibývat ohlasy hráčů a dalších účastníků Open Game!

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS