Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Stejně jako loni se k dospělé Open Game přihlásil zajímavý výběr. K utkáním v Brně nastupuje Unachara IBK, která má v kádru řadu silných individualit. Výsledkově to však podle nich mohlo být o něco lepší.

Minulý rok stále zůstává mezi neblahými vzpomínkami. Unachara tehdy měla nabitou soupisku, kde nechyběl ani nejlepší junior sezóny Filip Forman. Mužstvo ve skupině ztratilo pouze s pozdějším mistrem Richmondem a obsadilo druhou pozici, jenže v play-off přišel rychlý konec. Hned v prvním kole je zastavil Atlas Future výsledkem 6:2.

Tentokrát chce ambiciózní Unachara dosáhnout na lepší umístění. Hned na úvod turnaje ovšem zaváhala 1:6 s IBK Södra Böhmen a aspoň částečně napravila reputaci v pátek ráno proti Gymnáziu Chomutov. Nad ním bodovala nejtěsnějším rozdílem 2:1. Tým tak dobře ví, že by se hodilo výkony ještě o trošku vytáhnout nahoru.

„Zatím máme takové rozpolcené výkony. První den nám moc nevyšel, dnes jsme první zápas vyhráli,“ bilancuje za Unacharu juniorský mistr světa Patrik Šebek. Podle dosavadních výsledků těžko hodnotit, jak to půjde dál. „Ale jako každý rok je turnaj super. Jsem rád, že se tady mohu potkávat s kamarády,“ těší Šebka.

Pro Unacharu jde o druhou účast po loňské premiéře. Proto je motivace urvat nějaký úspěch skutečně velká. „Doufáme, že vyhrajeme. Určitě máme cíle nejvyšší a chceme si odvézt placku,“ doplnil Šebek. Celý rozhovor si můžete prohlédnout níže, cestu Unachary rozpisem Open Game najdete ZDE.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS