Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Loňský vítěz kategorie HOBBY tentokrát neslavil triumf. Fialové Kobry Globogym braly po infarktovém finále stříbro, zatímco Kladenský expres vybojoval zlatý pohár. Rozhodovaly však až samostatné nájezdy.

Toto skutečně byla podívaná až do poslední chvíle. Kladenský expres začal finále dvěma góly, nicméně stačila zhruba minuta a Fialové Kobry vrátily zpět remízu. Během druhé půle se potom Expres utrhl do vedení a mířil za titulem. Jenže konec normální hrací doby všechno změnil.

Globogym dostal ze sebe zbytky sil a heroicky vyrovnal. Na poslední chvíli tak upravili skóre na 6:6 a vynutili si nájezdy. Utkání o zlato už ani nemohlo být vyrovnanější. Ani vydařený finiš ale nedovedl Kobry ke zlatu – dovednostní disciplínu rozhodli David Schneider s Janem Mikoláškem a přiřkli výhru Kladenskému expresu.

„Jsme neskutečně šťastní. Těžký závěr, vedli jsme o dva góly a Fialové Kobry ukázaly, že jsou opravdu silný tým,“ podotkl kapitán Kladenského expresu Jakub Šíma. Ten vedle úspěšných střelců v nájezdech vyzdvihl i gólmana Jiřího Šimona, jenž chytil hned dvě střílení. „Turnaj jsme si moc užili. Máme skvělou partu a byla úžasná nálada uvnitř mužstva,“ komentoval Šíma. Kladenský expres si navíc užíval i dění mimo turnaj.

Celý videorozhovor s vítězem kategorie HOBBY sledujte níže. Pokud vás zajímají statistiky zlatého duelu, najdete je ZDE.

 

 

Autor: Tadeáš Mima

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS