SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Naskýtá se výjimečný způsob, jak vycestovat na letošní ročník Brno Open Game. Organizátoři ve spolupráci s KOS Transportation zajistí zvláštní vlak, kterým se dostanete do dějiště turnaje i zpátky domů.

Zvláštní vlak pojede po trase Říčany – Praha* – Kolín – Pardubice hl.n. – Brno hl.n., a to pro všechny hráče/hráčky, trenérské štáby i fanoušky přihlášených družstev. Pro týmy, jež nejsou přímo z jmenovaných měst, bude možné nejen zajistit přípoje, ale zároveň na ně Open Game Express zaručeně vyčká.

A všichni, kteří se rozhodnou v Brně zůstat až do finálového dne, se budou moci stejným způsobem svézt také nazpátek. Vlak totiž opět vyjede po skončení všech bojů o medaile, aby si všichni účastníci vychutnali turnaj v jeho plné šíři.

V soupravě Open Game Expressu se počítá i s jídelním vozem. Scházet tak nebude ani palubní servis s obsluhou stewardy.

* Konkrétní stanice/zastávka v Praze je možná na základě domluvy při objednávce. Napište požadovanou stanici/zastávku do poznámky k objednávce a koordinátor vás bude kontaktovat. Kompletní informace o rezervaci, jízdním řádu a ceně najdete ZDE.

 

Předpokládaný jízdní řád

Čtvrtek 20. června 2024

Říčany 6.45
Praha dle stanice
Kolín 7.50
Pardubice hl. n. 8.10
Brno hl. n. 10.00

 

Neděle 23. června 2024

Brno hl. n. 18.00
Pardubice hl. n. 19.50
Kolín 20.10
Praha dle stanice
Říčany 21.15

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

SH Morenda /MOR/

Hala Morenda, Brno - v rozpisech MOR Vídeňská 9, 639 00 Brno MAPKA Spojení: tramvaj 2, 5, 6 (zastávka Nemocnice Milosrdných bratří) Víceúčelová sportovní hala. Sídlo basketbalového klubu MMCite Brno.

Vyzkoušejte webovou aplikaci Váš Open Game! Co nabízí?

Používali jste během předchozích ročníků turnaje mobilní aplikaci? Nyní přichází plnohodnotná náhrada pro všechna zařízení. Spustili jsme responzivní platformu Váš Open Game, díky níž můžete sledovat výsledky, statistiky či další informace o vašich oblíbených týmech. Vše najdete na vas.opengame.cz. Díky webu

Hummel - vybírejte!

Charakter od roku 1923. Od roku 1923 do dneška. Pod logem, inspirovaném obyčejným čmelákem (v němčině "Hummel"), nabízí dánská firma špičkové obutí i oblečení pro halové sporty, fotbal a další aktivity. Katalog pro sezónu 2024/25 MÁTE NĚJAKÉ DOTAZY? ZAVOLEJTE NÁM: +420 545 422 431   

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI