SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Stejně jako v minulých letech, ani tentokrát nechybí řada rozhovorů s účastníky Brno Open Game! Jako vůbec první letos vyjádřily své pocity hráčky Prague Tigers Nehvizdy a FBŠ Slavia Plzeň. Postupně však přidáváme i další ohlasy, jež se objevují na našich sociálních sítích.

„Chtěly jsme hrát aktivně, což se dařilo. Držely jsme se na míčku, za mě dobré. Bylo to super, protože jsme měly super tlak a vyhrály jsme, takže co více chtít,” hodnotily dorostenky plzeňské Slavie úspěšný vstup do Open Game. Stále ovšem existují aspekty, které by šlo vyladit. „Určitě můžeme zlepšit komunikaci a rozehrávku. Jsme tady potřetí, jezdíme sem už pravidelně a je to paráda,” dodaly.

Zato s porážkou se musely na úvod vypořádat Prague Tigers Nehvizdy. „Určitě je potřeba se zklidnit na balónku a střelbu na branku, ta nám moc nešla. Podle mě je turnaj dobrým teambuildingem a můžeme potkávat i další týmy. Podobné akce jsou zkrátka super a panuje při nich skvělá atmosféra,” podotkly dorostenky z hlavního města.

Rozhovory postupně sbíráme a posléze přidáváme na sociální sítě Brno Open Game. Sledujte tak náš Facebook, Instagram či TikTok, aby vám nic neuteklo! Prokliknout se na ně můžete prostřednictvím náhledů níže.

  

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI