SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Brno Open Game utíká velmi rychle a zbývá pár hodin, než budeme znát konečné výsledky základních skupin. Jak se na svá dosavadní působení dívají zástupci nejrůznějších družstev? Přesně to se dozvíte, když budete sledovat rozhovory na našich sociálních sítích.

„Přijeli jsme z Prahy. Jmenujeme se takhle, protože máme bratrskou sílu a sílu z Afriky, takže to je super,” řekl jeden ze členů ugandské florbalové smečky. S tím se pojily i dojmy z vydařeného utkání.

„Ze začátku to bylo vyrovnané, ale pak se ukázalo, že nemáme konkurenci, a převzali jsme otěže zápasu,” doplnil Bratr z Ugandy. A čeho by chtěl tým společně dosáhnout? „Určitě vyhrát a užít si turnaj,” dodali hráči.

Za pozornost stojí také ohlasy s kluky z Galaxy Teamu, do něhož se během několika málo sekund zapojila hned pětice mluvčích. Včetně pořadatele na hale v Tuřanech.

Sledujte také naše další rozhovory z pátečního dne, které postupně přibývají na sociálních sítích Brno Open Game. Konkrétně ty výše zmiňované si rozkliknete přes přiložené náhledy.

   

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI