Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň.

Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky pouze dvě – FBC Ostrava a Panthers Praha BLACK. Kromě nich neuniklo prvenství ve skupině ani Vítkovicím.

Lídrové základní části turnaje však postupně z turnaje vypadli. Nejdále se dostaly hráčky, jež naopak začínaly cestu play-off až z druhých příček – konkrétně FG Černý Mamby a Tatran Střešovice. Na loňský triumf ještě mezi dorostenkami chtěly navázat Mamby, jenže v zápase ani jednou nevedly a Pražanky si výsledek 4:2 pohlídaly. Bronz čekal na Ostravu s Black Angels.

Ve třech základních skupinách se konaly také souboje dorostenek. Podobně jako v juniorkách se relativně dařilo Vítkovicím, jimž nedošel dech ani v play-off. Během něj naopak prošly přes Hranice i Bohemians až do finále, kde šly na Bulldogs. Zrovna Brňanky jim ve skupině podlehly 1:6 a toužily si napravit reputaci. Nakonec ale Vítkovice slavily i podruhé, když uhlídaly skóre 3:1.

Starší žákyně si připravily čtyři skupiny po čtyřech týmech, v nichž se odehrály velké bitvy. Pouhé dvě branky inkasovaly v základní skupině Vítkovice, které navíc vstupovaly do play-off s plným počtem bodů. Finále však nakonec mělo složení Black Angels – FBS Olomouc. Pražanky v něm nakonec uspěly 4:3, když všechny své góly nastřílely během druhého poločasu. Z bronzu se radovaly starší žákyně IBK Yellow Lightnings s Vítkovicemi.

Turnaj mladších žákyň měl zlatou tečku pro FG TEAM po finálové výhře nad Spartou Praha. Šlo o strhující podívanou, kde se obě družstva přetahovala o těsný náskok a došlo až na samostatné nájezdy. K nim ale teoreticky ani nemuselo dojít, protože gólmanka FG TEAM se v závěru druhé půle přiznala k teči a mohl útočit soupeř. Sparťanky nicméně neskórovaly a v nájezdech těsně podlehly.

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Partneři turnaje

            

TERMÍN turnaje Hummel OpenGame 2022

14. ROČNÍK MLÁDEŽNICKÉHO FLORBALOVÉHO TURNAJE BRNO HUMMEL OPEN GAME KIDS 2022 23.6. - 26.6. 2022 16. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO FLORBALOVÉHO TURNAJE BRNO HUMMEL OPEN GAME 2022 30. 6. - 3. 7. 2022 Brno

Výpis všech KATEGORIÍ pro Hummel OpenGame 2022

14. ROČNÍK MLÁDEŽNICKÉHO FLORBALOVÉHO TURNAJE BRNO HUMMEL OPEN GAME KIDS 2022 23.6. - 26.6. 2022 Brno Juniorky - 2003 a 2004 s tím, že mohou nastupovat dorostenky Junioři - 2003 a 2004 s tím, že mohou nastupovat dorostenci Dorostenky - 2005 a 2006 s tím, že mohou nastupovat starší žákyně Dorostenci - 2005 a 2006 s tím, že mohou nastupovat starší žáci Starší

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2022 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS