Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Rozhodnuto je také o mistrech kategorie mladších žáků. Na zlaté medaile dosáhla Sparta Praha, která porazila 6:4 Florbal Vsetín. Sparťanští talenti přitom museli obracet skóre, když po první půli ztráceli jeden gól.

Pražané dali první gól, ale Vsetín na jejich trefu rychle odpověděl vyrovnáním. A později se dokonce dostal do náskoku 2:1 i 3:2. Sparta tak nebyla ve snadné situaci a musela dát do druhého poločasu všechny síly, aby se vrátila do hry.

Ve druhé části utkání se obrat skutečně podařil. Mladší žáci Sparty dali dvě branky za sebou, a rázem na tom byli lépe oni. Vsetín nezachránilo ani rychlé vyrovnání na 4:4, když mu soupeř před koncem zápasu utekl dvěma góly a ovládl Brno Open Game 2020.

Jednu z finálových tref si připsal David Janda, který celkově měl na turnaji bilanci 18+8. O své dojmy po zlatém vítězství se podělil v rozhovoru.

Co říkáš na to, jak sis s týmem užil Brno Open Game?
Turnaj jsme si hodně užili, protože jsme byli na výborném hotelu. Na pokoji byla velká sranda a Open Game jsem si užil i proto, že jako Sparta jsme dobrá parta a mám tu spoustu kámošů.

Jak hodnotíš vaše výkony, které jste podávali po celou dobu turnaje?
Myslím si, že jsme hráli moc dobře. Ve skupině jsme byli první, tak jsem spokojený. A navíc jsme vyhráli turnaj bez jediné prohry.

Jak jsi vnímal vítězné finále proti Vsetínu?
Ze začátku jsme trošku polevili. Ale pak jsme se po první polovině kousli a dotáhli to k vítězství.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Finále HOBBY uzavřely vítězně Fialové Kobry Globo Gym

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším

Elitu ovládl Richmond, ve finále přestřílel IBK Södra Böhmen

Po loňské absenci na Brno Open Game se Richmond vrátil na florbalový trůn. Výběr v kategorii ELITE prošel turnajem bez jediné porážky a ve finále si poradil se Södra Böhmen 8:3. Nejlepším hráčem zlatého mužstva byl vyhlášen obránce Lukáš Jalový, který se podělil o dojmy z vítězného finále. Lukáši, jak

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS