Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Na závěr finálového dne Brno Open Game se utkali dorostenci, juniorky a junioři. Ze zápasů nakonec vyšel dvakrát vítězně Tatran a jednou slavily Vítkovice. V jednom zápase musely rozhodovat nájezdy.

V dorosteneckém finále se potkaly Tatran Střešovice a Storvreta B, což byly týmy, které v dosavadním průběhu turnaje ani jednou neprohrály. První půlku zvládla o něco lépe Storvreta s mírným náskokem ve skóre, po pauze se však role vyměnily. Gólově byl o něco efektivnější Tatran a i přes napínavý závěr udržel zlatý výsledek 5:4. Čtyři z pěti střešovických tref měl na svědomí Lukáš Procházka.

„Dostali jsme jeden blbý gól. Potom jsme srovnali na 1:1 a trestné střílení soupeře nás docela nabudilo. Potom nám to tam začalo padat, akorát se nepovedlo, jak jsme inkasovali dvakrát před koncem. Ale zvládli jsme to a nakonec jsme zvítězili,” řekl k finále Adam Draslar.

Kategorií, kde Tatran získal „pouze” stříbro, byly juniorky. Utkání proti Vítkovicím přitom měly Pražanky rozjeté ideálně, když měly na své straně vedení 2:0 zásluhou Adély Bořilové a Kláry Němcové. Ostravský tým ovšem ve druhé půli dohnal ztrátu, navíc proměnil přesilovku a v nájezdech přiřkla titul Vítkovicím Anna Dobešová.

„Bylo to dřina a ze začátku to vypadalo hodně špatně. Nakonec jsme ale sebraly druhou polovinu, vrátily jsme se do poloviny a nájezdy jsme pak zvládly. Vzhledem k tomu, že nemívám nájezdy úplně nejraději, tak jsem ráda, že jsem chytila všechny tři,” zmínila vítkovická brankářka Amelie Kotásková.

V kategorii juniorů ale byly Střešovice opět úspěšné a zlato je neminulo. Česká Lípa přitom vedla už 3:1 a snažila se upevňovat výsledek. Tatran ovšem ukázal svoji sílu a další branaky střílel jenom on – konečný stav byl 5:3 pro družstvo z Prahy.

„Byl to dobrý zápas, hodně běhavý. Bylo těžké hrát na deset hráčů, takže trochu únava a nožky tahaly, ale myslí si, že jsme to zvládli skvěle,” uznal Vítek Hrbáček.

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Věhlasný turnaj se vrací, blíží se další ročník Brno Open Game

Obrovská sportovní akce se pomalu vrací. Ve druhé polovině června se uskuteční tradiční florbalový turnaj Brno Open Game, který každoročně přiláká stovky týmů a tisíce hráčů i hráček všeho věku. Velkolepá událost se navíc chce dostat opět o krůček dále než kdykoliv předtím. Ve florbalovém prostředí znamená Brno Open Game

Strava

Cena snídaní a večeří na osobu a po dobu turnaje je 600,- Letos na každé škole budou vydávány večeře v neomezeném čase - počkáme dokud se týmy nevrátí ze svých zápasů!! Objednat se dá i bezlepková dieta. čtvrtek 22.6.2023 Smažený kuřecí řízek(150g), vařené brambory (250g), steril. okurka, ovoce, nápoj pátek

Stahujte aplikaci pro mobily se systémem Android

Stejně jako v uplynulých letech přinášíme užitečnou vychytávku. Pokud vlastníte mobil se systémem Android, můžete si na něj stáhnout oficiální turnajovou aplikaci s názvem OpenGame. Aplikace uživateli umožňuje rychle získat a přehledně zobrazit informace o týmech účastnících se florbalového turnaje OpenGame. Lze sledovat množství různých týmů a u

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

           

Copyright © 2023 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS