SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Jak bývá zvykem každý rok, Brno Open Game je otevřen úplně každému. To platí také pro kategorie nejmenších dětí, které se pravidelně utkávají nejen v zápasech elévů či přípravek, ale i minipřípravek či elévek systémem 3+1. Zjistěte, jaká z kategorií vyhovuje právě vám.

Oblíbenou kategorií na Brno Open Game jsou elévové (BU11), kam letos spadají primárně ročníky narození 2013 a 2014. Současně se ale otevírá také kategorie přípravky (BU9), která je určena ročníkům 2015 a mladším s podmínkou, že mohou nastupovat jen ti hráči a hráčky, kteří již dovršili 5 let věku.

Nejedná se však o jediné možnosti, kam děti na turnaji přihlásit. Již tradičně se počítá také s minipřípravkou, jež hraje systémem 3 hráčů/hráček do pole plus brankář/ka. Sem se přihlašují nanejvýš ročníky 2017 s tím, že se mohou připojit maximálně 3 dívky ročníku 2016.

Kromě toho se připravuje i měření sil elévek 3+1, které náleží ročníkům dívek 2013 a 2014 s tím, že mohou nastupovat hráčky po dovršení 5 let. Jak pro elévky 3+1, tak pro minipřípravku 3+1 platí dva hrací dny –⁠⁠⁠⁠⁠ a to sobota 22. a neděle 23. června 2024.

Zaujala vás tato nabídka kategorií pro nejmenší děti? Neváhejte a posílejte přihlášky! Registrovat se můžete podle instrukcí ZDE. V případě jakýchkoliv dotazů potom kontaktujte vedení turnaje prostřednictvím stránky ZDE.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Open Game je pro všechny! Nechybí kompletní kategorie kluků a holek

Florbal na Brno Open Game není jen pro kluky! Kompletní věkové kategorie mají k dispozici také dívky, jejichž souboje navíc přináší spoustu zajímavých zápletek. Přihlašování na letošní ročník stále běží pro všechny zájemce, a to v hlavním menu v kolonce Registrace. Že si zápasy holek zaslouží pozornost, se

Přihlas se na Open Game 2024! Registrace jsou v plném proudu

Pomalu se opět blíží období, na které se všichni celý rok těšíme. Už na konci června se koná nový ročník Brno Open Game, kde nesmíš se svým týmem chybět ani ty! Co je potřeba udělat pro účast na nadcházejícím turnaji? Celý postup je velmi jednoduchý. Úplně vpravo nahoře v hlavním menu tohoto webu je kolonka REGISTRACE,

Náměstek primátorky Jaroslav Suchý: Florbal? Krásný fenomén dnešní doby

Jak ze své pozice vnímáte florbal? Florbal považuji za krásný fenomén dnešní doby. Ne, že bych ho sám hrál, ve svém věku už nemohu moc běhat (úsměv), ale je to krásná zábava, které fandím. Co říkáte na to, že právě naše město hostí tak obrovský turnaj jako Brno Open Game? Vnímám to jednoznačně s radostí a

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI