SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Jak bývá zvykem každý rok, Brno Open Game je otevřen úplně každému. To platí také pro kategorie nejmenších dětí, které se pravidelně utkávají nejen v zápasech elévů či přípravek, ale i minipřípravek či elévek systémem 3+1. Zjistěte, jaká z kategorií vyhovuje právě vám.

Oblíbenou kategorií na Brno Open Game jsou elévové (BU11), kam letos spadají primárně ročníky narození 2013 a 2014. Současně se ale otevírá také kategorie přípravky (BU9), která je určena ročníkům 2015 a mladším s podmínkou, že mohou nastupovat jen ti hráči a hráčky, kteří již dovršili 5 let věku.

Nejedná se však o jediné možnosti, kam děti na turnaji přihlásit. Již tradičně se počítá také s minipřípravkou, jež hraje systémem 3 hráčů/hráček do pole plus brankář/ka. Sem se přihlašují nanejvýš ročníky 2017 s tím, že se mohou připojit maximálně 3 dívky ročníku 2016.

Kromě toho se připravuje i měření sil elévek 3+1, které náleží ročníkům dívek 2013 a 2014 s tím, že mohou nastupovat hráčky po dovršení 5 let. Jak pro elévky 3+1, tak pro minipřípravku 3+1 platí dva hrací dny –⁠⁠⁠⁠⁠ a to sobota 22. a neděle 23. června 2024.

Zaujala vás tato nabídka kategorií pro nejmenší děti? Neváhejte a posílejte přihlášky! Registrovat se můžete podle instrukcí ZDE. V případě jakýchkoliv dotazů potom kontaktujte vedení turnaje prostřednictvím stránky ZDE.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

SH Morenda /MOR/

Hala Morenda, Brno - v rozpisech MOR Vídeňská 9, 639 00 Brno MAPKA Spojení: tramvaj 2, 5, 6 (zastávka Nemocnice Milosrdných bratří) Víceúčelová sportovní hala. Sídlo basketbalového klubu MMCite Brno.

Vyzkoušejte webovou aplikaci Váš Open Game! Co nabízí?

Používali jste během předchozích ročníků turnaje mobilní aplikaci? Nyní přichází plnohodnotná náhrada pro všechna zařízení. Spustili jsme responzivní platformu Váš Open Game, díky níž můžete sledovat výsledky, statistiky či další informace o vašich oblíbených týmech. Vše najdete na vas.opengame.cz. Díky webu

Speciální vlakové spojení: přijeďte na turnaj Open Game Expressem

Naskýtá se výjimečný způsob, jak vycestovat na letošní ročník Brno Open Game. Organizátoři ve spolupráci s KOS Transportation zajistí zvláštní vlak, kterým se dostanete do dějiště turnaje i zpátky domů. Zvláštní vlak pojede po trase Říčany – Praha* – Kolín – Pardubice hl.n. – Brno hl.n., a to pro všechny

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI