SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Po roce je zpátky Brno Open Game i jeho nezastavitelné tempo! Ve čtvrtek vstoupila mládežnická družstva do bitev v základních skupinách, které si můžete osvěžit prostřednictvím fotogalerií na turnajové Zoneramě.

Fotografie na Zoneramu přidávají naši fotografové co nejrychleji poté, co jednotlivá utkání skončí. Aktuálně jich je k dispozici ze čtvrtečního programu už kolem třiceti. A je jisté, že v tempu nepoleví ani během pátečního dne, aby vám ukázali turnaj v celé kráse.

Kromě fotek však můžete využívat i dalších bonusů a příjemných zpestření, jež Brno Open Game přináší. Mezi ně lze zařadit benefity pro držitele turnajového náramku, aktuální informace o svých oblíbených týmech ve webové aplikaci vas.opengame.cz, která je zcela zdarma, nebo možnost zakoupit trička, čepice i další předměty s logem turnaje na hale Vodova.

VŠECHNY FOTOGALERIE NAJDETE ZDE.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI