SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Máš volno na konci června a chceš se zapojit do vrcholné florbalové akce? Není lepší šance než stát se pořadatelem či rozhodčím letošního Brno Open Game! Pořádáme již 18. ročník jednoho z největších turnajů na světě, při němž oceníme pomoc každého, kdo má florbal v srdci na prvním místě.

Být na hale, sledovat super zápasy vycházejících hvězd, zaznamenávat výsledky, připravovat hřiště i spousta dalšího. Nejen tyto aktivity čekají na členy pořadatelského týmu, bez kterých se Brno Open Game jednoduše neobejde.

Odměny za práci kolem jednotlivých utkání jsou ovšem dozajista lákavé. Za každý den na turnaji dostaneš 1 000 korun, krásné turnajové tričko i náramek, díky němuž automaticky získáváš všechny slevy a další výhody z doprovodného programu Brno Open Game.

Samozřejmostí je také zajištěný pitný režim v horkých červnových dnech. Pro mimobrněnské pořadatele pak je nově standardem ubytování na hotelu. Pokud tě nabídka zaujala, rozhodně neváhej dlouho a pošli svoji přihlášku skrz tento FORMULÁŘ.

Náš turnaj však stojí ještě na další početné skupině nadšenců – a to jsou rozhodčí. Baví tě být přímým účastníkem zápasů, máš pravidla florbalu v malíku, chceš se neustále zlepšovat a zažít výjimečné momenty s perfektním kolektivem? Také pro tebe rozhodně najdeme uplatnění!

Za jedno odpískané utkání obdržíš odměnu 100–200 korun, která se odvíjí od věkové kategorie konkrétního duelu i od fáze turnaje. Jistotou je příspěvek na stravu pro místní rozhodčí a pro mimobrněnské ubytování na hotelu.

Věříme, že se na Brno Open Game potkáme a staneš se nedílnou součástí týmu arbitrů pro letošní ročník. Abys své místo získal/a už teď s klidem a dostatečným předstihem, vyplň následující FORMULÁŘ pro rozhodčí.

Jak pořadatelům, tak rozhodčím se vyplatí finanční odměna bezhotovostně na bankovní účet. Žádná jiná alternativa vyplácení není možná.

Dětský i dospělý turnaj Brno Open Game se rozloží do dvou čtyřdenních bloků. Zatímco mládežnická družstva promění Brno na florbalové město mezi 20. a 23. červnem 2024, dospělé kategorie čekají souboje o týden později v termínu 27.–30. června 2024.

Máš ještě nějaký dotaz, které se zde nerozebírá? Neboj se ozvat organizátorům turnaje Petru Šímovi (koordinátor rozhodčích, sima@opengame.cz, +420 608 956 571) nebo Broňku Brysonovi (dobrovolníci a pořadatelé, bryson@opengame.cz, +420 775 363 904).

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

SH Morenda /MOR/

Hala Morenda, Brno - v rozpisech MOR Vídeňská 9, 639 00 Brno MAPKA Spojení: tramvaj 2, 5, 6 (zastávka Nemocnice Milosrdných bratří) Víceúčelová sportovní hala. Sídlo basketbalového klubu MMCite Brno.

Vyzkoušejte webovou aplikaci Váš Open Game! Co nabízí?

Používali jste během předchozích ročníků turnaje mobilní aplikaci? Nyní přichází plnohodnotná náhrada pro všechna zařízení. Spustili jsme responzivní platformu Váš Open Game, díky níž můžete sledovat výsledky, statistiky či další informace o vašich oblíbených týmech. Vše najdete na vas.opengame.cz. Díky webu

Speciální vlakové spojení: přijeďte na turnaj Open Game Expressem

Naskýtá se výjimečný způsob, jak vycestovat na letošní ročník Brno Open Game. Organizátoři ve spolupráci s KOS Transportation zajistí zvláštní vlak, kterým se dostanete do dějiště turnaje i zpátky domů. Zvláštní vlak pojede po trase Říčany – Praha* – Kolín – Pardubice hl.n. – Brno hl.n., a to pro všechny

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI