SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Jak ze své pozice vnímáte florbal?
Florbal považuji za krásný fenomén dnešní doby. Ne, že bych ho sám hrál, ve svém věku už nemohu moc běhat (úsměv), ale je to krásná zábava, které fandím.

Co říkáte na to, že právě naše město hostí tak obrovský turnaj jako Brno Open Game?
Vnímám to jednoznačně s radostí a pozitivně. Myslím si, že druhé největší město v republice je předurčeno k tomu, aby takové sportovní události hostilo.

V letošním ročníku získaly brněnské týmy poměrně dost medailí. Těší vás to?
Jelikož jsem brněnským patriotem, tak mě takové výsledky samozřejmě těší. Předávat medaile „svým” je o to větší radostí.

Velkým tématem nejen v Brně je počet sportovišť a jejich výstavba. Jak vidíte situaci s brněnskými sportovišti včetně výhledu do budoucna?
V Brně rozhodně máme na čem pracovat, to je bez debaty a a je potřeba to přiznat. Na druhou stranu máme připraven takový plán, že nám k jeho naplnění již zbývají pouze peníze.

Co byste vzkázal florbalistům a florbalistkám, kteří sem každoročně jezdí na Brno Open Game?
Vydržte a sportujte. Sportování je zdravé, a to nejen pro mládí, ale pro celý život. Učí vás to návykům, které potom v celém životě i práci budete uplatňovat.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

MHD

ID náramek jako jízdenka na městskou hromadnou dopravu zdarma. Neplatí na parníky.

SH Univerzity obrany

Sportovní hala Univerzity Obrany - v rozpisech STN Adresa: Staňkova 24, 612 00 Brno MAPKA Spojení: tramvaj 1, 6 (zastávka Hrnčířská, potom cca 500 m pěšky)

Hlavní partner turnaje

    FLORBALOVÍ PARTNEŘI         PARTNEŘI                                 

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI