Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Zlato z kategorie juniorek letos připadlo Tatranu Střešovice. Pražanky se utkaly ve finále s brněnskými Židenicemi, nad nimiž zvítězily 5:2. Jak se výsledek rodil, popsala členka družstva Lucie Želízková. 

Stav zápasu byl dlouho 0:0, i když oba týmy mohly zakončit z několika dobrých šancí. Skóre se však poprvé měnilo až při vyloučení Židenic ve čtrnácté minutě, kdy se trefila do jejich sítě Markéta Žbánková. Tento výsledek zůstal až do závěru úvodního dějství, a tak Brňanky stále pomýšlely na zdramatizování finále.

Tatran ale ve druhé části opět odskočil a proměněný nájezd Natálie Janečkové znamenal jen snížení na 1:2. Střešovické juniorky přitom nenechávaly nic náhodě a ještě znásobily nadějné skóre. Pražanky v součtu vyhrály 5:2 a pozvedly nad hlavu pohár za první místo.

K letošnímu ročníku Open Game se vyjádřila kapitánka Tatranu Lucie Želízková, která ve finále dala jednu branku a na druhou přihrála.

Jak hodnotíš finále, které jste absolvovaly proti Židenicím?
Finále bylo ze začátku docela vyrovnané. Věděly jsme, že Židenice nebudou snadný soupeř, protože jsou tady doma a měly podporu fanoušků. Nám ale také přišly zafandit naše mladší kategorie, takže jsme to krok za krokem zvládly a věděly jsme, že vyhrajeme.

Co říkáš na svůj výkon, protože sis připsala dva body?
Jsem ráda, protože gólů moc nedávám. Stále je to však jenom takový bonus. Ale bylo to vtipné. (smích)

Jak se ti zamlouval způsob pískání zahraničních rozhodčích?
Určitě byl vidět rozdíl mezi českými rozhodčími a těmi ze zahraničí. Já to už znám z mezinárodní úrovně a švédské parametry pískání mi vyhovují mnohem více. Byla jsem rozhodně ráda, že na turnaji nechyběli ani zahraniční rozhodčí.

Jak hodnotíš letošní ročník Open Game, jak sis ho užila?
Turnaj je úžasný. Je to takové odreagování po škole a všichni si ho užíváme, protože jsme tady spolu. Jezdíme hromadnou dopravou a je to takové super. Takže za mě výborný turnaj.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ročník 2020 přichází s novými kategoriemi!

Registrace na další ročník florbalového turnaje Brno Open Game 2020 je spuštěna. I letos se můžete těšit na přísun novinek v oblasti florbalové i mediální! Dnes si pod drobnohled vezmeme florbalovou část. Pro blížící se ročník byly otevřeny tři nové kategorie, do kterých je možné se již nyní registrovat. Pro ty nejmenší, kteří

Registrace pro Brno Open Game 2020 spuštěna!

Další ročník turnaje Hummel Brno Open Game se blíží! Zároveň se jedná o první ročník v nové grafické identitě. Červnový mezinárodní florbalový turnaj má od této chvíle spuštěnou registraci! Čtrnáctá kapitola Brno Open Game. Letos se opět turnaj uskuteční ve dvou termínech, od 18. do 21. června pro Brno Open Game KIDS a

Věřil jsem nové koncepci, prozradil vedoucí marketingu Pavel Kocourek

Na chodu Open Game se podílel už v minulých letech, ale tentokrát ho čekala úplně nová výzva. Pavel Kocourek letos převzal roli hlavního marketingového pracovníka a pokusil se nastolit nový způsob, jakým bude turnaj prezentován.  Máš za sebou první ročník v roli marketingového pracovníka Open Game. Jaké z toho máš

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS