Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Zlato z kategorie juniorek letos připadlo Tatranu Střešovice. Pražanky se utkaly ve finále s brněnskými Židenicemi, nad nimiž zvítězily 5:2. Jak se výsledek rodil, popsala členka družstva Lucie Želízková. 

Stav zápasu byl dlouho 0:0, i když oba týmy mohly zakončit z několika dobrých šancí. Skóre se však poprvé měnilo až při vyloučení Židenic ve čtrnácté minutě, kdy se trefila do jejich sítě Markéta Žbánková. Tento výsledek zůstal až do závěru úvodního dějství, a tak Brňanky stále pomýšlely na zdramatizování finále.

Tatran ale ve druhé části opět odskočil a proměněný nájezd Natálie Janečkové znamenal jen snížení na 1:2. Střešovické juniorky přitom nenechávaly nic náhodě a ještě znásobily nadějné skóre. Pražanky v součtu vyhrály 5:2 a pozvedly nad hlavu pohár za první místo.

K letošnímu ročníku Open Game se vyjádřila kapitánka Tatranu Lucie Želízková, která ve finále dala jednu branku a na druhou přihrála.

Jak hodnotíš finále, které jste absolvovaly proti Židenicím?
Finále bylo ze začátku docela vyrovnané. Věděly jsme, že Židenice nebudou snadný soupeř, protože jsou tady doma a měly podporu fanoušků. Nám ale také přišly zafandit naše mladší kategorie, takže jsme to krok za krokem zvládly a věděly jsme, že vyhrajeme.

Co říkáš na svůj výkon, protože sis připsala dva body?
Jsem ráda, protože gólů moc nedávám. Stále je to však jenom takový bonus. Ale bylo to vtipné. (smích)

Jak se ti zamlouval způsob pískání zahraničních rozhodčích?
Určitě byl vidět rozdíl mezi českými rozhodčími a těmi ze zahraničí. Já to už znám z mezinárodní úrovně a švédské parametry pískání mi vyhovují mnohem více. Byla jsem rozhodně ráda, že na turnaji nechyběli ani zahraniční rozhodčí.

Jak hodnotíš letošní ročník Open Game, jak sis ho užila?
Turnaj je úžasný. Je to takové odreagování po škole a všichni si ho užíváme, protože jsme tady spolu. Jezdíme hromadnou dopravou a je to takové super. Takže za mě výborný turnaj.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Finále HOBBY uzavřely vítězně Fialové Kobry Globo Gym

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším

Elitu ovládl Richmond, ve finále přestřílel IBK Södra Böhmen

Po loňské absenci na Brno Open Game se Richmond vrátil na florbalový trůn. Výběr v kategorii ELITE prošel turnajem bez jediné porážky a ve finále si poradil se Södra Böhmen 8:3. Nejlepším hráčem zlatého mužstva byl vyhlášen obránce Lukáš Jalový, který se podělil o dojmy z vítězného finále. Lukáši, jak

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS