Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Svoji misi u Hattricku Brno zahajuje trenérka Monika Chromá. A hned první velkou akcí dívčích týmů v historii klubu bude turnaj Open Game.

Monika Chromá začíná své působení v Hattricku Brno, kde nově pomáhá budovat ženskou část klubu. Účast na Open Game proto bude první velkou výzvou, jež zbrusu nová družstva Hattricku v dívčích kategoriích čeká. Podaří se uspět? „Na tomto turnaji jsme ještě do finále nepostoupili. Ale jsem si jistá, že se to letos změní,“ podotýká Chromá.

Brno Open Game obecně patří k největším turnajům v Česku. Jak vnímáš jeho kvalitu a prestiž?
Open Game se účastním každoročně, ať už jako trenérka nebo rozhodčí. Můžu tak posoudit, že kvalita turnaje neustále stoupá. Díky tomu se také přihlašuje stále více týmů a nechybí ani účastníci ze zahraničí. Celkově to beru velmi pozitivně a jsem ráda, že takto velká akce v Brně je. Jde o super vizitku pro celé město.

Zmiňuješ svoji pravidelnou účast. Máš nějakou nezapomenutelnou vzpomínku na Open Game?
Velmi často, když jedeme s holkami někam na turnaj, dostaneme se až do finále. Bohužel to se nám v Brně zatím nepoštěstilo. Minulý rok jsme ale postoupili do čtvrtfinále Open Game, přestože holky hrály v klučičí kategorii. Šlo o velmi vyrovnaný zápas, který jsme naneštěstí prohráli o jediný gól. Ti kluci následně šli až do finále, kde nakonec i zvítězili.

V čem bylo právě toto čtvrtfinále tolik výjimečné?
Myslím si, že to byl hodně emotivní souboj a skvělý zážitek pro diváky. Holky hrály tenkrát skvěle, vůbec se kluků nebály a obuly se do toho. Byla jsem na ně moc pyšná, jaký výkon podaly. Samozřejmě těch vzpomínek je mnohem víc, ale na toto si vzpomenu ze všeho nejdřív, protože to pro nás byl hodně silný moment. A stále nás žene dopředu. I když nám finále z Brna ve sbírce chybí, jsem si jistá, že se to tento rok změní.

Historicky poprvé přihlašuje Hattrick Brno své nově založené dívčí kategorie. Proč jste se tak rozhodli?
Je to turnaj v Brně, takže se domnívám, že účast je pro nás tak trochu povinná. Rozhodně se chceme pokusit vyhrát nějakou medaili, ale ještě mnohem důležitější je si Open Game pořádně užít. Úplně stejně jako každý předešlý rok. Hlavně doufám, že se turnaj uskuteční v plné parádě. Víme, jaká je situace kolem sportu. Pro nás bude obrovská odměna už pouze to, že budeme moct naskočit na hřiště a zahrát si.

S jakými družstvy ženské složky Hattricku se v tuto chvíli počítá?
Předpokládám, že určitě zapojíme všechny týmy od elévek až po dorostenky. U juniorek si zatím nejsem úplně jistá, ale i v jejich případě se situace vyjasní.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Příběh týmu: Jak Fialové Kobry opět ovládly hobby kategorii Open Game

Když týmy jednou přijedou na Brno Open Game, často se rády vrací i v dalších letech. Jedním takovým příkladem jsou Fialové Kobry Globo Gym, které ovládly loňskou kategorii Hobby. A nebylo to poprvé, co se na brněnských hřištích představily. Florbalisté Fialových Kober zvládli finále 2020 a dosáhli na velký úspěch. Vyhráli totiž

Návrat zpět: připomeňte si mistry Open Game 2020

Přestože se v roce 2020 mnoho turnajů nekonalo, jeden z nich byl jistota. Opět se totiž uskutečnil Brno Open Game, který se přizpůsobil omezením a nabídl účastníkům v rámci možností co nejlepší zážitek. Jak covidový ročník vypadal? I přes všemožná opatření zůstala turnaji klasická doba konání. Pro mládež i dospělé kategorie se samostatně vyhradily

Stravování

Cena snídaní a večeří na osobu a po dobu turnaje je 520,- Letos na každé škole budou vydávány večeře v neomezeném čase - počkáme dokud se týmy nevrátí ze svých zápasů!! Objednat se dá i bezlepková dieta.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS