Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Kanadské bodování

Kategorie:
Tým:

Kanadské bodování: Muži U21

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Daniel Filip (9)IBK Plantážníci99182
2 Lukáš Prix (48)IBK Plantážníci85130
3 Martin Michna (76)IBK Plantážníci74110
4 Radek Šomodi (79)IBK Plantážníci55102
5 Daniel Matloch (55)IBK Plantážníci46102
6 Michal Házy (80)IBK Plantážníci4592
7 Milan Ducar (77)Team Kazachstan5160
8 Jan Dolejška (34)K1 Florbal Židenice5162
9 Tomáš "Hauspárty" Popovský (16)Hopp Schwiiz IBK3362
10 Jiří Suchomel (99)Team Kazachstan2460
11 Štěpán Pacal (3)K1 Florbal Židenice4150
12 Matěj "Robertův syn" Lang (11)Hopp Schwiiz IBK4150
13 Kryštof Indruch (88)Team Kazachstan3250
14 Marek Drápal (48)K1 Florbal Židenice2350
15 Petr Bednář (88)K1 Florbal Židenice0550
16 Nicolas Kokeš (26)K1 Florbal Židenice3142
17 Filip Konstant (71)Team Kazachstan3140
18 Martin Ulman (19)IBK Plantážníci2240
19 Dan Lošťák (33)K1 Florbal Židenice1346
20 Vojtěch "Friendzone" Smutný (93)Hopp Schwiiz IBK3030
20- - 77 62 139 20

Kompletní kanadské bodování kategorie Muži U21

Kanadské bodování: Muži PRO

Kategorie nemá žádné hráče

Kanadské bodování: Muži HOBBY

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Jakub Šíma (71)Black Horses Kladno1323362
2 Adam Langer (7)SK Domaslavice1413270
3 Stanislav Prokop (13)Black Horses Kladno196254
4 David Hrnčíř (61)Ukulele178254
5 Aleš Pokorný (28)Ukulele1114252
6 Kamil Bříška (88)Fialové Kobry Globo Gym195242
7 David Krejčí (9)Flamingos Brno175222
8 David Schneider (15)Black Horses Kladno1832110
9 Ondřej Kohout (81)Fialové Kobry Globo Gym1110210
10 Daniel Macoun (96)Fialové Kobry Globo Gym714214
11 Martin Zemánek (23)SK Domaslavice155200
12 Vladimír Lacena (19)ČeskoSlovenská Pijatyka155202
13 Lukáš Koutník (11)Flamingos Brno515202
14 Jiří Vyležík (87)Tupící118190
15 Christian Kopecky (55)ČeskoSlovenská Pijatyka118192
16 Filip Górny (44)SK Domaslavice910190
17 Jaroslav Zíka (20)Tupící811190
18 Michal Repko (94)Skurut Hai126182
19 Adam Horňák (7)Orel Dolní Bojanovice I.117180
20 Adam Smida (8)ČeskoSlovenská Pijatyka711182
20- - 250 187 437 40

Kompletní kanadské bodování kategorie Muži HOBBY

Kanadské bodování: Muži ELITE

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Luděk Ondráček (96)Richmond1213252
2 Jiří Koutný (21)Richmond914230
3 Tomáš Hanák (77)IBK Södra Böhmen137202
4 Adam Kocián (74)RS Tygří stádo107170
5 Adam Klimeš (86)IBK Södra Böhmen98170
6 Zdeňek Coufal (13)Richmond124160
7 Matěj Černý (97)IBK Södra Böhmen78154
8 Jan Procházka (99)IBK Södra Böhmen69150
9 Patrik Fabián (18)PatyZon Telnice131140
10 Pavel Zbořil (11)IBK PořádMálo122142
11 Filip "Jágr" Horák (68)Tým na hraně113140
12 Vojtěch Fedra (12)Atlas Future95140
13 Josef Juha (10)Tatran selection76132
14 Michal Valachovič (8)Bulldogs Brno Black75122
15 Patrik Šebek (7)Unachara IBK65110
16 Jonáš Kreysa (0)Tatran selection65110
17 Štěpán Kostrhún (28)RybičkyJsouFajn65112
18 Petr Koláčný (52)PatyZon Telnice65110
19 Martin Janiczek (77)Tatran selection82100
20 Alexandr "Koukal" Svoboda (81)Tým na hraně82100
20- - 177 116 293 16

Kompletní kanadské bodování kategorie Muži ELITE

Kanadské bodování: Dorostenci BU17

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Matěj Sedláček (64)Mírně napřed1611272
2 Antonín Stárek (12)FBC Česká Lípa1017274
3 Martin Stibor (0)Mírně napřed1412262
4 Vojtěch Wiener (73)DDM Keramika Liberec817256
5 Ladislav Pekárek (5)FBC Česká Lípa1113240
6 Ondřej Kopič (29)FBC Česká Lípa185232
7 Jachym Kuběna (20)Mírně napřed713202
8 Šimon Stránský (8)DDM Keramika Liberec109198
9 Vojtěch Panuška (89)IBF Tuppar Střešbörg125170
10 Michael Petráň (64)Husí Játra710170
11 David Vodica (23)All Stars Team123154
12 Jaroslav Petrák (77)Husí Játra96152
13 Matěj Štrobach (25)Berdychova 11+185130
14 Vojtěch Janeček (93)DDM Keramika Liberec67134
15 Filip Smutný (22)DDM Keramika Liberec93126
16 Vojtěch Potáček (23)Gepardi DDM Helceletka Brno84120
17 Marek Vojáček (21)Sokol Rudná66124
18 Filip Kapitán (5)DDM Keramika Liberec92114
19 Anna Brucháčková (36)Bulldogs Brno92110
20 Peter Steller (80)Snipers Bratislava74110
20- - 196 154 350 50

Kompletní kanadské bodování kategorie Dorostenci BU17

Kanadské bodování: Elevové BU11

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Lukáš Ragač (47)Wizards DDM Praha 102812400
2 David Nováček (88)Wizards DDM Praha 101419332
3 William Mathias Kuray (38)Wizards DDM Praha 101714310
4 Samuel Walter (9)Wizards DDM Praha 10136194
5 Lenka Vojáčková (15)K1 Florbal Židenice Girls133162
6 Filip Klinkovský (82)PANTHERS OTROKOVICE122140
7 Šimon Eleder (40)Gepardi DDM Helceletka Brno113140
8 Adam Kuchař (8)Wizards DDM Praha 1095140
9 Robin Hasík (20)PANTHERS OTROKOVICE59140
10 Radim Lukeš (88)ACEMA Sparta Praha112130
11 Jan Vrašťák (54)Bulldogs Brno103130
12 Jáchym Ondráček (4)Gepardi DDM Helceletka Brno85130
13 Barbora Jašková (32)Bulldogs Brno G93120
14 Viktorie Moravcová (32)FBK Bulldogs Hořice93122
15 David Doleček (2)TROOPERS84124
16 Vojtěch Fučík (99)Prague Tigers101110
17 Matěj Pokorný (6)Fbš Bohemians101110
18 Jakub Illek (41)1. SC TEMPISH Vítkovice92110
19 Stanislav Čapoun (73)TJ Znojmo LAUFEN CZ83110
20 David Říha (99)F.A.T.R. Dubňany Škorpioni74110
20- - 221 104 325 14

Kompletní kanadské bodování kategorie Elevové BU11

Kanadské bodování: Minipřípravka 3+1

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Viktor Svoboda (10)TROOPERS Green0000
2 Janek Peška (13)TROOPERS Green0000
2- - 0 0 0 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Minipřípravka 3+1

Kanadské bodování: Mladší žáci BU13

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Matyáš Fusek (19)FLORBAL VSETÍN2313360
2 Marek Zabral (65)FBC ČPP Ostrava1712290
3 Martin Kovář (16)FLORBAL VSETÍN217280
4 David Janda (44)ACEMA Sparta Praha Blue188260
5 Šimon Korba (28)PSKC Okříšky179260
6 Lukáš Holásek (79)Bulldogs Brno Black1210220
7 Dominik Ptáček (87)FbC Coyotes Jablunkov156210
8 Matěj Vrátný (66)FBC ČPP Ostrava128200
9 Adam Roháč (78)ACEMA Sparta Praha Blue1010200
10 Jan Legát (23)FLORBAL VSETÍN911200
11 David Rozhon (30)ACEMA Sparta Praha Blue911200
12 Jan Krejča (56)ACEMA Sparta Praha Blue108180
13 David Heczko (4)FbC Coyotes Jablunkov108182
14 Adam Klusoň (6)FBŠ Hummel Hattrick Brno U13125172
15 Josef Gazda (12)1. SC TEMPISH Vítkovice125170
16 Matyáš Malkus (15)ACEMA Sparta Praha Blue98170
17 Matouš Novák (5)TROOPERS White124162
18 Vojtěch Dvořák (7)PSKC Okříšky115164
19 Lukáš Rada (85)Bulldogs Brno Black106160
20 Petr Vincenz (34)Bulldogs Brno Black114152
20- - 260 158 418 12

Kompletní kanadské bodování kategorie Mladší žáci BU13

Kanadské bodování: Juniorky GU19

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Markéta Žbánková (79)Panthers Praha94130
2 Šárka Staňková (15)K1 Florbal Židenice4590
3 Eva Nečasová (37)K1 Florbal Židenice4262
4 Kateřina Perutková (4)K1 Florbal Židenice3360
5 Markéta Valešová (18)Panthers Praha3360
6 Dominika Vatahová (5)Fbš Bohemians4150
7 Lucie Retová (9)Panthers Praha4150
8 Karolína Nováková (73)Fbš Bohemians3140
9 Adéla Šebestová (16)Zlín Lions3140
10 Agáta Saffertová (4)Panthers Praha2240
11 Viktorie Novotná (36)Panthers Praha2240
12 Kristyna Gocová (77)Panthers Praha1340
13 Lenka Zelingerová (6)Panthers Praha3030
14 Markéta Lenfeldová (30)Fbš Bohemians3030
15 Hana Havířová (10)K1 Florbal Židenice3030
16 Natálie Neumanová (87)Florbal Ústí Girls3030
17 Eva Filipová (17)K1 Florbal Židenice2132
18 Sára Olšánová (78)Majestic Llamas2134
19 Kateřina Strnadová (2)Panthers Praha2130
20 Monika Zimolová (23)K1 Florbal Židenice2132
20- - 62 32 94 10

Kompletní kanadské bodování kategorie Juniorky GU19

Kanadské bodování: Starší žákyně GU15

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Pavlína Soukupová (93)Fbš Bohemians zelené104140
2 Natálie Kocáková (29)Bulldogs Brno92110
3 Klára Horčičková (71)FBS Olomouc65110
4 Natali Kalábová (9)1. SC TEMPISH Vítkovice56110
5 Anežka Smočková (48)Fbš Bohemians zelené64102
6 Kristýna Šefraná (69)Bulldogs Brno7290
7 Markéta Seidlerová (36)Fbš Bohemians zelené7290
8 Veronika Mrázková (33)FBS Olomouc7292
9 Gabriela Vaculová (68)FBS Olomouc6392
10 Karolína Lískovcová (60)The last Tigers6390
11 Sabina Siňorová (68)The last Tigers5380
12 Valentýna Zerzánová (31)FBS Olomouc5380
13 Vanessa Anna Strouhová (79)The last Tigers5380
14 Marie Čápová (10)Fbš Bohemians zelené5380
15 Ema Forštová (28)Fbš Bohemians zelené4370
16 Veronika Dušovská (22)The last Tigers4370
17 Lucie Vodičková (43)Fbš Bohemians zelené4370
18 Běla Novotná (16)SKV5162
19 Anna Klvačová (2)K1 Florbal Židenice5054
20 Nela Sikorová (77)1. SC TEMPISH Vítkovice5050
20- - 116 55 171 12

Kompletní kanadské bodování kategorie Starší žákyně GU15

Kanadské bodování: Starší žáci BU15

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Jakub Vít (25)Zlín Lions157222
2 Vojtěch Petráň (82)Panthers Praha129210
3 Marek Hozman (5)IBF Tuppar Střešbörg1110210
4 Adam Martin (51)IBF Tuppar Střešbörg516212
5 Jakub Čech (51)Zlín Lions117187
6 Ondřej Cejnar (59)FBC Liberec152170
7 Šimon Vavroušek (72)IBF Tuppar Střešbörg134170
8 Ondřej Balner (27)Zlín Lions97162
9 Matyáš Uher (17)Panthers Praha104140
10 Jakub Faksa (94)FBC Liberec59148
11 Vilém Doležal (18)BLACK ANGELS410140
12 René Wojcik (62)FBC Red Bull103136
13 Adam Carvan (99)IBF Tuppar Střešbörg94130
14 Vilém Šmídl (11)IBF Tuppar Střešbörg58132
15 Adam Stýblo (23)FBC Liberec58130
16 Jan Hrubča (98)Fbc Topgal Šternberk75120
17 Marek Jurkulák (77)Fbc Topgal Šternberk57124
18 Matěj Lubas (12)BLACK ANGELS101110
19 Mikuláš Weinstein (18)Sokol Brno I EMKOCase Gullivers92110
20 Filip Brynda (74)Fbš Bohemians83110
20- - 178 126 304 33

Kompletní kanadské bodování kategorie Starší žáci BU15

Kanadské bodování: Junioři BU19

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 David Mašát (7)IBF Tuppar Střešbörg119202
2 Jan Waldhauser (27)IBF Tuppar Střešbörg911204
3 Michael Kočandrle (21)IBF Tuppar Střešbörg123152
4 Tomáš Hanák (77)IBK Södra Böhmen104142
5 Michal Valachovič (8)Bulldogs Brno Orange86142
6 Lukáš Kučera (19)Atlas Blansko76136
7 Filip Blažek (15)FBŠ SLAVIA Plzeň76130
8 Vojtěch Fedra (12)Atlas Blansko111120
9 Tomáš Jančík (28)IBF Tuppar Střešbörg102120
10 Jiří Suchomel (21)Sokol Brno I EMKOCase Gullivers75122
11 Tomáš Čáslava (34)BLACK ANGELS48124
12 Jan Mannl (7)Asper Šumperk U1983112
13 Martin Ležatka (52)FBC Slovácko82102
14 Jakub Mikolášek (8)FBŠ SLAVIA Plzeň73100
15 Michael Souček (99)Žlutá Fabie64102
16 Josef Štourač (50)FBC Slovácko64102
17 Daniel Kříž (48)Žlutá Fabie46109
18 Matěj Sokol (55)IBF Falun G7290
19 Lukáš Staněk (79)BLACK ANGELS7290
20 Jakub Škrdla (48)FBC Chábros7290
20- - 156 89 245 41

Kompletní kanadské bodování kategorie Junioři BU19

Kanadské bodování: Přípravka BU9

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Filip Malina (76)1. SC TEMPISH Vítkovice279360
2 Mikuláš Gryc (45)FBŠ Hummel Hattrick Brno U9176230
3 Barbora Janošová (56)1. SC TEMPISH Vítkovice158230
4 Tomáš Demjan (91)1. SC TEMPISH Vítkovice147210
5 Patrik Tyl (62)1. SC TEMPISH Vítkovice136190
6 Josef Novák (11)Gepardi DDM Helceletka Brno180180
7 Václav Černý (66)Prague Tigers123150
8 Jonáš Levinský (11)1. SC TEMPISH Vítkovice96150
9 Vojtěch Jonáš (1)FBŠ Hummel Hattrick Brno U969150
10 Ondřej Novák (5)TROOPERS Green94130
11 Tomáš Lisa (55)TROOPERS Green94130
12 Ondřej Illek (90)1. SC TEMPISH Vítkovice85130
13 Jiří Pospíšek (1)FBŠ Hummel Hattrick Brno U958130
14 Jiří Zicha (11)Sokol Brno I EMKOCase Gullivers102120
15 Tomáš Hitra (1)FBŠ Hummel Hattrick Brno U993120
16 Jakub Sedlák (42)TROOPERS Green110110
17 Viktor Podešva (9)Prague Tigers65110
18 Václav Makyča (59)TROOPERS Green56110
19 Jakub Chvěja (15)1. SC TEMPISH Vítkovice29110
20 Bára Svobodová (29)Bulldogs Brno G64100
20- - 211 104 315 0

Kompletní kanadské bodování kategorie Přípravka BU9

Kanadské bodování: Dorostenky GU17

PořadíJménoTýmBrankyAsistenceBodyvyloučení
1 Karolína Stůjová (11)Černý mamby104140
2 Kristina Zlatníková (63)Černý mamby85134
3 Andrea Břeská (48)Černý mamby76130
4 Veronika Machálková (55)Bulldogs Brno46100
5 Karolína Janatková (5)1BK Formule8082
6 Jana Horečková (5)1. SC TEMPISH Vítkovice5382
7 Karolína Sovadinová (10)1. SC TEMPISH Vítkovice4480
8 Nela Kubalčíková (96)FBC Hranice5272
9 Barbora Špačková (14)Černý mamby4370
10 Vendula Podsedníková (13)1. SC TEMPISH Vítkovice4266
11 Štěpánka Haklová (25)FBC Česká Lípa blue4260
12 Nela Martiníková (55)1. SC TEMPISH Vítkovice4150
13 Pavlína Soukupová (93)Fbš Bohemians3250
14 Samantha Makovičková (33)TJ Znojmo LAUFEN CZ3252
15 Nela Kočvarová (19)Fbš Bohemians3252
16 Veronika Stuchlíková (30)Bulldogs Brno3140
17 Anna Sigmundová (98)Bulldogs Brno3140
18 Markéta Seidlerová (36)Fbš Bohemians2240
19 Eliška Willmannová (10)TJ Znojmo LAUFEN CZ2240
20 Veronika Šmídková (29)1BK Formule1340
20- - 87 53 140 20

Kompletní kanadské bodování kategorie Dorostenky GU17

DALŠÍ AKTUALITY

Finále HOBBY uzavřely vítězně Fialové Kobry Globo Gym

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším

Elitu ovládl Richmond, ve finále přestřílel IBK Södra Böhmen

Po loňské absenci na Brno Open Game se Richmond vrátil na florbalový trůn. Výběr v kategorii ELITE prošel turnajem bez jediné porážky a ve finále si poradil se Södra Böhmen 8:3. Nejlepším hráčem zlatého mužstva byl vyhlášen obránce Lukáš Jalový, který se podělil o dojmy z vítězného finále. Lukáši, jak

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS