Notice: Undefined index: id_tym in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1060

Notice: Undefined index: filtr_tym in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1061

Notice: Undefined index: playoff_zobrazit in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1062

Notice: Undefined index: filtr_playoff in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1063

Notice: Undefined index: filtr_den in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1064

Notice: Undefined index: filtr_hala in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1065

Notice: Undefined index: filtr_kategorie in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1066

Notice: Undefined index: id_kategorie in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1067

Notice: Undefined index: id_hala in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1068

Notice: Undefined index: id_den in /home/www/opengame.cz/hummel15/modul/opengame/opengame.class.php on line 1069
Hummel - Opengame Floorball Tournament 2015 - Hummel -
Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 

Soupiska týmu: Raša Team

Vedoucí: Juraj Gallo | Registrováno: 20.02.2015 16:22:21 | www:

Jméno Příjmení Rok narození Číslo dresu Post Branky Asistence Body Vyloučení
Dominik Dobiáš 09.11.1996 21Útok2460
Peter Bočák 17.07.1996 27Útok3250
Michal Amrich 25.03.1996 7Útok3252
Luboš Kupka 13.09.1997 81Útok2350
Milan Mrázik 03.08.1997 19Útok1340
Adam Jurčiak 28.05.1996 16Obrana1120
Róbert Trefný 04.01.1996 91Obrana1010
Henrich Červeňanský 16.05.1997 30Brankař1010
Miroslav Ďurík 06.12.1996 39Obrana1012
Richard Rebro 14.11.1996 13Útok1010
Michal Kollár 05.03.1998 32Útok0110
Juraj Gallo 28.09.1997 8Obrana0000
Marek Zelenák 11.01.1996 99Útok0000
Dominik Oriešek 22.06.1998 12Útok0000
Brian Oberta 28.03.1997 88Útok0000
Celkový počet hráčů: 15

Seznam zápasů týmu - skupina

Den č. Čas Tým 1 Tým 2 Hala Výsledek LIVE
Junioři BU18 - JC
18.06 (Čtvrtek)36321:15PSKC OkříškyRaša TeamVET3:1LIVE
19.06 (Pátek)36412:00BLACK ANGELSRaša TeamVUT I6:1LIVE
19.06 (Pátek)36719:00ChřestýšiRaša TeamVUT II1:5LIVE
19.06 (Pátek)36921:15FbC BISON SlavkovRaša TeamVUT II1:8LIVE

Seznam zápasů týmu - playoff

Den č. Čas Tým 1 Tým 2 Hala Výsledek LIVE
Junioři BU18
20.06 (Sobota)73514:00Raša TeamFC BUČIS TEAMVET1:7LIVE

 

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2014/15 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic