Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 

Výpis týmu, které mají ubytování (139)

Kategorie:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba Kontakt
1 Legie Zkázy Muži 0NeŠkola
2 Morgans Brothers Muži 10AnoHotel
3 FBC DROŽDÍN Muži 11NeŠkola Ivan Štefek 775862540
4 FbC Panthers Muži 12NeŠkola Lukáš Jenšík 737009820
5 Richmond Muži 0NeŠkola
6 Zug Selection Muži 0NeŠkola
7 FBC Žiri Muži 11AnoŠkola
8 itelligence Bulldogs Brno Muži 0NeŠkola David Kyzlink sekretar@bulldogs.cz
9 SWEEDLAND Sokol Val.Klobouky Muži 15NeŠkola
10 Wizards DDM Praha 10 Muži 10NeŠkola Jan Heller 721528289
11 Slow Shoes Muži 0NeŠkola
12 FbC BD STAV Frýdek-Místek Muži 0NeŠkola
13 FbC Panthers "B" Muži 12NeŠkola Lukáš Jenšík 737009820
14 Technické Služby Muži 11NeŠkola
15 FbŠ Ženy 0NeŠkola
16 FBK Tvrdošín Ženy 0NeŠkola
17 Hungary Select WU19 Ženy 0AnoŠkola Zsuzsanna varsányi varsazsu@gmail.com
18 Vášprostor florball team Amatéři 15AnoHotel Ig Sik
19 White Flying Rabbits Amatéři 10NeŠkola
20 Pacienti Luka nad Jihlavou Amatéři 12NeŠkola Kamil Rychlý 606766465
21 Žltý Sneh Amatéři 0NeŠkola
22 Pozdní sběr Amatéři 5NeŠkola
23 Štítenští apoštolové od sv. Jana Amatéři 9NeŠkola
24 T.J.Sokol Telč Amatéři 14NeŠkola Libor Slatinský 728154305
25 Fialové Kobry GLOBO GYM Amatéři 0NeŠkola
26 Tatchenta Zhoř Amatéři 0NeŠkola
27 Spiders Valmez Amatéři 0NeŠkola
28 ALK FAJN Amatéři 9NeŠkola
29 FBK Ježci Rožmitál Amatéři 0NeŠkola
30 RETRO Amatéři 15NeŠkola
31 Veselíčko Amaters Amatéři 2NeŠkola Zbyněk Mikuš 732450607
32 FBK Valmez Amatéři 9NeŠkola
33 FBC ČŮČO Amatéři 10NeŠkola Tomáš Stančík 702203215
34 Green Dreams Amatéři 9NeŠkola
35 CRPA Amatéři 12AnoHotel
36 Tatran Střešovice Elevové BU11 15AnoŠkola Jiří Jakoubek 732271288
37 BLACK ANGELS 2004 Elevové BU11 0NeŠkola
38 FBC Liberec Black Elevové BU11 0NeŠkola
39 BLACK ANGELS 2005 Elevové BU11 15AnoŠkola
40 AC Sparta Praha RED Elevové BU11 18AnoŠkola
41 AC Sparta Praha YELLOW Elevové BU11 18AnoŠkola
42 Vajda-White Sharks Elevové BU11 12NeŠkola
43 Žihadla-Sk JeMoBu Elevové BU11 20AnoŠkola
44 Athletics Praha Elevové BU11 12NeŠkola Roman Janeba 734655897
45 Wizards DDM Praha 10 Elevové BU11 0NeŠkola
46 FBC Spartak Přerov Elevové BU11 19AnoŠkola Daniel Šmehlík 730595098
47 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Elevové BU11 15NeŠkola Bronislav Plíhal +420604689082
48 TJ Znojmo Elevové BU11 0NeŠkola
49 FBC Liberec Blue Elevové BU11 0NeŠkola
50 FC BUČIS TEAM Elevové BU11 15AnoŠkola
51 Eastern wings Michalovce Elevové BU11 15AnoŠkola
52 Hornets Brno Elevové BU11 0NeŠkola Vladimír Kubín 608805303
53 FBŠ Hattrick Brno Mladší žáci BU13 0NeŠkola
54 FBC FatPipe Mohelnice Mladší žáci BU13 0NeŠkola
55 Tatran Střešovice Mladší žáci BU13 15AnoŠkola Jiří Jakoubek 732271288
56 BLACK ANGELS Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
57 FBC Liberec Mladší žáci BU13 0NeŠkola
58 HFC S-Parta Mladší žáci BU13 0NeŠkola
59 AC Sparta Praha YELLOW Mladší žáci BU13 16AnoŠkola
60 AC Sparta Praha RED Mladší žáci BU13 16AnoŠkola
61 FBC DROŽDÍN Mladší žáci BU13 14AnoŠkola Lukáš Kočiřík 721355424
62 FbC Holešov Mladší žáci BU13 12NeŠkola Jiří Provazník 734490591
63 FBC Spartak Přerov Mladší žáci BU13 16AnoŠkola
64 FBC ČPP Bystroň Group Ostrava Mladší žáci BU13 18NeŠkola Bronislav Plíhal +420604689082
65 Okříšky-Kněžice Mladší žáci BU13 15NeŠkola
66 FA Mladá Boleslav Mladší žáci BU13 12AnoŠkola
67 itelligence Bulldogs Brno Mladší žáci BU13 0NeŠkola
68 Hornets Brno Mladší žáci BU13 0NeŠkola
69 Valkas novada BJSS Mladší žáci BU13 0NeŠkola
70 FBC Lipník Mladší žáci BU13 13AnoŠkola Jan Šromota +420 777 550 210
71 FC BUČIS TEAM Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
72 SK Meťák České Budějovice Mladší žáci BU13 15AnoŠkola Roman Špaček 606931749
73 Fbc ZŠ Komenského Slavkov Mladší žáci BU13 0NeŠkola
74 Highland´s Boys Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
75 FBŠ Hattrick Brno B Mladší žáci BU13 0NeŠkola
76 Tatran Střešovice Starší žáci BU15 15AnoŠkola Jiří Jakoubek 732271288
77 BLACK ANGELS Starší žáci BU15 15AnoŠkola
78 FBK Hradec Králové Starší žáci BU15 17AnoŠkola Petr Drahoňovský 603522997
79 AC Sparta Praha YELLOW Starší žáci BU15 17AnoŠkola
80 AC Sparta Praha RED Starší žáci BU15 19AnoŠkola
81 FBC DROŽDÍN Starší žáci BU15 15AnoŠkola Marek Svoboda 776364742
82 Athletics Praha Starší žáci BU15 12NeŠkola Vladimír Jambor 602611035
83 Bohemians DDM Praha 7 Starší žáci BU15 0NeŠkola
84 4sport florbal Starší žáci BU15 0NeŠkola
85 Sk JeMoBu Starší žáci BU15 16AnoŠkola Jan Hanák janhanak45@gmail.com
86 1.FBK Jablonec nad Nisou Starší žáci BU15 15AnoŠkola
87 FBC Plzeň Starší žáci BU15 12AnoŠkola
88 Wizards DDM Praha 10 Starší žáci BU15 12AnoŠkola Martin Lazárek +420775300967
89 Floorball Club Falcon Starší žáci BU15 13NeŠkola Matěj Vlach vlach@fbcfalcon.cz
90 TJ Sokol Jaroměř Starší žáci BU15 15AnoŠkola Jakub Kubina 737482415
91 Fbc ZŠ Komenského Slavkov Starší žáci BU15 0NeŠkola
92 BLACK ANGELS YOUNG Starší žáci BU15 12AnoŠkola Karel Staněk 602174365
93 Tatran Střešovice Dorostenci BU17 15NeŠkola Jiří Jakoubek 732271288
94 BLACK ANGELS Dorostenci BU17 13AnoŠkola
95 FBC Hradec Králové Dorostenci BU17 19AnoŠkola
96 SPARTAK Pelhřimov Dorostenci BU17 0NeŠkola
97 AC Sparta Praha Dorostenci BU17 15AnoŠkola
98 FBC Sion - Hradečtí lvi Dorostenci BU17 16AnoŠkola
99 Athletics Praha Dorostenci BU17 12NeŠkola
100 Bohemians DDM Praha 7 Dorostenci BU17 0NeŠkola
101 4sport florbal Dorostenci BU17 0NeŠkola
102 GO-GO Horšovský Týn Dorostenci BU17 15NeŠkola
103 SWEEDLAND Sokol Val. Klobouky Dorostenci BU17 20NeŠkola
104 TORPEDO Havířov Dorostenci BU17 22AnoŠkola
105 Wizards DDM Praha 10 Dorostenci BU17 0NeŠkola
106 FC BUČIS TEAM Dorostenci BU17 0NeŠkola
107 Fbc Peaksport Litomyšl Dorostenci BU17 15AnoŠkola
108 Sokol Syrovice Dorostenci BU17 0NeŠkola
109 FbŠ Teiwaz Přerov Přípravka BU9 15AnoŠkola
110 Tatran Střešovice Přípravka BU9 15AnoŠkola Jiří Jakoubek 732271288
111 BLACK ANGELS Přípravka BU9 15AnoŠkola
112 Hornets Brno Přípravka BU9 0NeŠkola
113 Uništerb Přípravka BU9 0NeŠkola
114 IBK Plantážníci Junioři BU18 15NeŠkola
115 AC Sparta Praha Junioři BU18 13AnoŠkola
116 FBC Sokol Frenštát p.R. Junioři BU18 20NeHotel
117 BLACK ANGELS Junioři BU18 13AnoŠkola
118 SWEEDLAND Sokol Val. Klobouky Junioři BU18 17NeŠkola
119 FC BUČIS TEAM Junioři BU18 15AnoŠkola
120 Tatran Střešovice Junioři BU18 16AnoŠkola Jiří Jakoubek 732 271 288
121 FbC BISON Slavkov Junioři BU18 0NeŠkola
122 Florbal Vsetín Junioři BU18 0NeŠkola
123 TEMPISH FBS Olomouc Mladší žákyně GU13 0NeŠkola
124 FBC Liberec Mladší žákyně GU13 0NeŠkola
125 Vajda-White Sharks Mladší žákyně GU13 14NeŠkola
126 FBC DDM Kati Kadaň Dorostenky GU17 14AnoŠkola
127 Hungary Select Dorostenky GU17 16AnoŠkola Zsuzsanna varsányi floorballteamhungary@gmail.com
128 Unicorn team Dorostenky GU17 14AnoŠkola
129 Black Stars Team Dorostenky GU17 10AnoŠkola Tomáš Mádr 775368313
130 FbŠ Teiwaz Hranice Dorostenky GU17 10AnoŠkola
131 FbŠ Teiwaz Hranice Starší žákyně GU15 15AnoŠkola
132 BLACK ANGELS Starší žákyně GU15 15AnoŠkola
133 FbŠ Bohemians Starší žákyně GU15 16AnoŠkola Pavel Dubský 774828534
134 TEMPISH FBS Olomouc Starší žákyně GU15 0NeŠkola
135 Herbadent Praha SJM Starší žákyně GU15 17AnoŠkola
136 FbC Aligators Šitbořice Těšany Starší žákyně GU15 0NeŠkola
137 SK Snipers Slavičín Starší žákyně GU15 15AnoŠkola
138 MMKS Podhale Starší žákyně GU15 15NeŠkola Arkadiusz Pysz 508242281
139 Phoenix Fireball SE Starší žákyně GU15 12NeŠkola Zsuzsanna varsányi varsazsu@gmail.com
Celkem osob: 1308

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2014/15 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic