Seznam ubytováných - děti (145)

Kategorie:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 ACEMA Sparta Praha Dorostenci BU17 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
2 ACEMA Sparta Praha Junioři BU19 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
3 ACEMA Sparta Praha Blue Elevové BU11 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
4 ACEMA Sparta Praha Blue Mladší žáci BU13 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
5 ACEMA Sparta Praha Blue Přípravka BU9 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
6 ACEMA Sparta Praha Blue Starší žáci BU15 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
7 ACEMA Sparta Praha Red Přípravka BU9 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
8 ACEMA Sparta Praha Red Elevové BU11 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
9 ACEMA Sparta Praha Red Mladší žáci BU13 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
10 ACEMA Sparta Praha Red Starší žáci BU15 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
11 ACEMA Sparta Praha Yellow Mladší žáci BU13 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
12 Athletics Praha Elevové BU11 15NeHotel
Koleje MU Brno
13 Athletics Praha Mladší žáci BU13 15NeHotel
Koleje MU Brno
14 Athletics Praha Starší žáci BU15 15NeHotel
Koleje MU Brno
15 Athletics Praha Dorostenci BU17 15NeHotel
Koleje MU Brno
16 BLACK ANGELS Přípravka BU9 19AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
17 BLACK ANGELS Junioři BU19 14AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
18 BLACK ANGELS Mladší žákyně GU13 0AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
19 BLACK ANGELS Dorostenky GU17 15AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
20 BLACK ANGELS 2004 Mladší žáci BU13 16AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
21 BLACK ANGELS 2006 Elevové BU11 18AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
22 BLACK ANGELS 2007 Elevové BU11 18AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
23 BLACK ANGELS BLACK Dorostenci BU17 14AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
24 BLACK ANGELS BLACK Starší žáci BU15 16AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
25 BLACK ANGELS GIRLS Elevové BU11 18AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
26 BLACK ANGELS WHITE Dorostenci BU17 16AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
27 BLACK ANGELS WHITE Starší žáci BU15 19AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
28 DDM Horní Počernice Orka Junioři BU19 15NeŠkola
ZŠ Brno
Šimon Zmátlo
29 Dunai Krokodilok SE Mladší žáci BU13 13NeŠkola
ZŠ Brno
Gabor Szabo
30 Eastern wings Michalovce Mladší žáci BU13 20AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
31 Falcon Dorostenci BU17 0NeŠkola
ZŠ Brno
Jakub Ších
32 Falcon Starší žáci BU15 40NeŠkola
ZŠ Brno
Jakub Ších
33 Falcon Mladší žáci BU13 0NeŠkola
ZŠ Brno
Jakub Ších
34 FBC Česká Lípa Elevové BU11 15AnoŠkola
ZŠ Milénova
35 FBC Česká Lípa Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
ZŠ Milénova
Ladislav Pekárek
36 FBC Česká Lípa Starší žáci BU15 15AnoŠkola
ZŠ Milénova
Štěpán Slaný
37 FBC Česká Lípa Přípravka BU9 15AnoŠkola
ZŠ Milénova
Gabriel žeha
38 FbC Coyotes Jablunkov Elevové BU11 10NeHotel
Koleje MU Brno
Jakub Legierski
39 FbC Coyotes Jablunkov Přípravka BU9 11NeŠkola
Koleje MU Brno
Josef Krnáč
40 FBC Dragons Dorostenci BU17 11AnoŠkola
Koleje MU Brno
41 FBC Dragons Mladší žáci BU13 17AnoŠkola
ZŠ Milénova
42 FBC Dragons Mladší žákyně GU13 15AnoHotel
Koleje MU Brno
43 FBC DROŽDÍN Dorostenci BU17 15AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
Lukáš Kočiřík
44 FbC Holešov Dorostenci BU17 15NeŠkola
ZŠ Brno
45 FbC Holešov Mladší žáci BU13 15NeŠkola
ZŠ Brno
46 FbC Hradec Králové Dorostenci BU17 18NeHotel
Koleje MU Brno
47 FBC Hradečtí lvi SION Starší žáci BU15 17AnoŠkola
ZŠ Blažkova
48 FBC Hradečtí lvi SION Junioři BU19 15AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Leoš Heger
49 FBC Lipník Starší žáci BU15 13AnoŠkola
ZŠ Blažkova
50 FBC PEAKSPORT lITOMYŠL Junioři BU19 16AnoŠkola
ZŠ Milénova
51 FBC Plzeň Elevové BU11 14AnoŠkola
ZŠ Milénova
Marek Lukeš
52 FBC Plzeň Dorostenci BU17 14AnoŠkola
ZŠ Milénova
53 FBC Plzeň Starší žáci BU15 12AnoŠkola
ZŠ Milénova
54 FBC POSTŘELMOV Dorostenci BU17 14AnoŠkola
ZŠ Blažkova
55 FbC Skuteč Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
ZŠ Blažkova
56 FBC SLOVÁCKO Elevové BU11 14AnoŠkola
ZŠ Brno
57 FBC Slovan Rimavská Sobota Starší žáci BU15 12AnoŠkola
Koleje MU Brno
58 FBC Slušovice Dorostenci BU17 16NeŠkola
ZŠ Brno
59 FBC Štíři České Budějovice Mladší žákyně GU13 15NeŠkola
ZŠ Brno
Jakub Jung
60 FBC Štíři České Budějovice Dorostenky GU17 11NeŠkola
ZŠ Brno
61 FBC Štíři České Budějovice Juniorky GU19 11NeŠkola
ZŠ Brno
62 FBK JOKERZ CB Starší žáci BU15 0NeŠkola
63 FBK JOKERZ CB Dorostenci BU17 0NeŠkola
64 FBK JOKERZ CB Junioři BU19 0NeŠkola
65 Fbk Kométa Spišská Nová Ves Elevové BU11 17AnoŠkola
ZŠ Brno
66 FBK Valmiera Elevové BU11 30NeHotel
Koleje MU Brno
Ivars
67 FBK Valmiera Mladší žáci BU13 25NeHotel
Koleje MU Brno
Ivars
68 FbŠ Bohemians Dorostenky GU17 18AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Pavel Dubský
69 FBŠ Jihlava Přípravka BU9 15AnoŠkola
ZŠ Blažkova
70 FBŠ Jihlava Starší žákyně GU15 14AnoŠkola
ZŠ Blažkova
71 FBŠ Jihlava Juniorky GU19 10AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Anna Přibylová
72 FBS Olomouc Elevové BU11 17AnoŠkola
ZŠ Blažkova
73 FBS Olomouc Dorostenci BU17 16NeŠkola
ZŠ Brno
Martin Schejbal
74 FBS Olomouc Mladší žáci BU13 18AnoŠkola
ZŠ Blažkova
75 FBS Olomouc Starší žákyně GU15 25NeHotel
Koleje MU Brno
Martin Pejzl
76 FBS Olomouc Juniorky GU19 20NeHotel
Koleje MU Brno
Martin Pejzl
77 FBS Olomouc Starší žáci BU15 17NeŠkola
ZŠ Brno
Miroslav Kotek
78 FBŠ SLAVIA Plzeň Dorostenky GU17 15AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Milan Bejček
79 FC BUČIS TEAM Mladší žáci BU13 16AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
80 FC BUČIS TEAM Junioři BU19 16AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
81 Floorball Top Team Elevové BU11 15AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Tomáš Ficenc
82 Florbal Jesenice Elevové BU11 18AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Filip Navrátil
83 Florbal Primátor Náchod Starší žáci BU15 19AnoŠkola
ZŠ Blažkova
84 Florbal Primátor Náchod Junioři BU19 12AnoŠkola
ZŠ Blažkova
85 Florbal Torpedo Havířov Junioři BU19 17AnoŠkola
ZŠ Blažkova
86 Florbal Ústí Mladší žáci BU13 22AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
Jan Vondruška
87 GO-GO Horšovský Týn Starší žáci BU15 13NeŠkola
ZŠ Brno
88 GO-GO Horšovský Týn Junioři BU19 13NeŠkola
ZŠ Brno
89 Goralia DreamTeam Juniorky GU19 17NeŠkola
ZŠ Brno
Adéla Šibrová
90 Herbadent FK Jižní město Mladší žákyně GU13 15AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
91 Herbadent FK Jižní město Starší žákyně GU15 17AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
92 Herbadent FK Jižní město Juniorky GU19 17AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
93 Hippos Žďár n. S. Elevové BU11 11AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
94 Hippos Žďár n. S. Mladší žáci BU13 13AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
95 Hippos Žďár n. S. Dorostenci BU17 14AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
96 Hippos Žďár n. S. Starší žákyně GU15 11AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
97 Hranice Mladší žákyně GU13 15AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Částečková Markéta
98 Hranice Orli Mladší žáci BU13 14AnoŠkola
ZŠ Blažkova
99 Hungary Select Juniorky GU19 23AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Nicole Vértesi
100 IBK Kachny Juniorky GU19 16AnoHotel
Koleje MU Brno
101 IBK Moravia Junioři BU19 15NeŠkola
ZŠ Brno
Michal Kvapil
102 IBK Plantážníci Junioři BU19 16NeŠkola
ZŠ Brno
103 IBK Södra Böhmen Junioři BU19 11NeŠkola
ZŠ Brno
Ondřej
104 Jednobarevný zebry Junioři BU19 12NeŠkola
ZŠ Brno
105 Kanonýři Kladno Starší žáci BU15 20AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
106 Kanonýři Kladno Mladší žáci BU13 17AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
Dušan Přívara
107 Kanonýři Kladno Starší žákyně GU15 12AnoHotel
Koleje MU Brno
Tomáš Mádr
108 Královéhradecký výběr Mladší žáci BU13 20AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
109 MMKS Podhale Dorostenky GU17 15NeŠkola
ZŠ Brno
Pysz Arkadiusz
110 Pardubický výběr Mladší žáci BU13 20AnoŠkola
ZŠ Sirotkova
111 PSN Tatran Střešovice Junioři BU19 13AnoŠkola
ZŠ Milénova
112 ŠK 1.FBC Trenčín Mladší žáci BU13 22AnoHotel
Koleje, Purkyňova 93
Branislav Šajban
113 ŠK 1.FBC Trenčín Dorostenci BU17 20AnoHotel
Koleje, Purkyňova 93
Ladislav Vacula
114 Sk JeMoBu Mladší žáci BU13 14AnoŠkola
ZŠ Brno
115 Sk JeMoBu Dorostenci BU17 14NeŠkola
ZŠ Brno
Štěpán Horák
116 Sk JeMoBu Starší žáci BU15 15AnoŠkola
ZŠ Brno
117 SK Snipers Slavičín Dorostenky GU17 15NeŠkola
ZŠ Brno
118 Sokol Valašské Klobouky Dorostenci BU17 17NeŠkola
ZŠ Brno
Petra Ježová
119 Start98 Kunratice Starší žáci BU15 17AnoŠkola
ZŠ Brno
120 T. J. Sokol Strážnice Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
ZŠ Brno
121 Tatran Střešovice Elevové BU11 13AnoŠkola
ZŠ Milénova
122 Tatran Střešovice Dorostenci BU17 13AnoŠkola
ZŠ Milénova
123 Tatran Střešovice BLACK Mladší žáci BU13 13AnoŠkola
ZŠ Milénova
124 Tatran Střešovice BLACK Starší žáci BU15 13AnoŠkola
ZŠ Milénova
125 Tatran Střešovice RED Mladší žáci BU13 13AnoŠkola
ZŠ Milénova
126 Tatran Střešovice RED Starší žáci BU15 13AnoŠkola
ZŠ Milénova
127 Team Austria Dorostenci BU17 19AnoHotel
Koleje, Purkyňova 93
Wilfried Weiß
128 Technology Mladá Boleslav Dorostenci BU17 19AnoŠkola
ZŠ Brno
129 Technology Mladá Boleslav Starší žáci BU15 18AnoŠkola
ZŠ Brno
130 Technology Mladá Boleslav Mladší žáci BU13 17AnoŠkola
ZŠ Brno
131 Technology Mladá Boleslav Elevové BU11 16AnoŠkola
ZŠ Brno
132 TJ Sokol Jaroměř Dorostenci BU17 16AnoŠkola
ZŠ Brno
Jakub Kubina
133 TJ Sokol Královské Vinohrady Starší žáci BU15 17AnoŠkola
ZŠ Brno
134 TJ Sokol Královské Vinohrady Dorostenci BU17 15AnoŠkola
ZŠ Brno
135 TJ SOKOL RUDNÁ Starší žáci BU15 15AnoŠkola
ZŠ Brno
136 TJ Znojmo Elevové BU11 16AnoŠkola
ZŠ Blažkova
Jan Šťastník
137 TJ Znojmo Mladší žáci BU13 16AnoŠkola
ZŠ Blažkova
138 TJ Znojmo Starší žáci BU15 16AnoŠkola
ZŠ Blažkova
139 TJ Znojmo Dorostenci BU17 16AnoŠkola
ZŠ Blažkova
140 TJ Znojmo Mladší žákyně GU13 16AnoŠkola
ZŠ Blažkova
141 TJ Znojmo Starší žákyně GU15 16AnoŠkola
ZŠ Blažkova
142 TJ Znojmo Dorostenky GU17 16AnoŠkola
ZŠ Blažkova
143 Wizards DDM Praha 10 Junioři BU19 12NeŠkola
ZŠ Brno
Martin Lazárek
144 Wizards DDM Praha 10 Dorostenci BU17 12AnoŠkola
ZŠ Brno
Adam Čechovič
145 ZŠ Chrást Dorostenci BU17 11AnoŠkola
ZŠ Brno
Celkem osob: 2157

Seznam ubytováných - dospělí (36)

Kategorie:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 Alk fajn Amatéři 10NeŠkola
2 Bejvávalo Amatéři 10NeŠkola Radim Kapoun
3 BSP LIBERTA Muži 0NeŠkola
4 FBC BLUEBERRIES MODRA Muži 10NeŠkola Michal benčurik
5 FBC Čůčo Amatéři 16NeŠkola
6 FBC Čůčo Official Amatéři 7NeŠkola
7 FBC Hradec nad Moravicí Amatéři 0NeŠkola
8 FBC Lions Mladá Boleslav Amatéři 12AnoŠkola Luboš Saska
9 Fbc Pohořelice Amatéři 0NeŠkola
10 FBC Slovan Rimavská Sobota Ženy 15NeŠkola
Koleje MU Brno
11 FBK Bobrky Muži 11NeŠkola
12 FBO Orel Boskovice U21 Amatéři 0NeŠkola
13 Flying Stars Amatéři 6NeŠkola
14 Gentlemen's club Amatéři 0NeŠkola
15 Gymnázium Chomutov Muži 0NeŠkola
16 Hungary Select Ženy 18AnoŠkola Nicole Vértesi
17 IBK Notorics Amatéři 0NeŠkola
18 IBK Plantážníci Muži 15NeŠkola Vojta Procházka
19 IBK PořádMálo Amatéři 0NeŠkola
20 Košér Muži 0NeŠkola Tom
21 MOPRA Amatéři 10NeŠkola
22 OT kabanos Amatéři 10NeŠkola
23 Pacienti Luka nad Jihlavou Amatéři 12NeŠkola Kamil Rychlý
24 Panthers Praha Muži 15NeŠkola Lukáš Jenšík
25 Panthers Praha B Muži 15NeŠkola
26 Peaches IBK 00 Muži 15NeŠkola
27 Peaches IBK 01 Muži 15NeŠkola Jonas Kura
28 Pojď se líbat Amatéři 10NeŠkola Filip Hušek
29 Pološílené veverky Amatéři 0NeŠkola
30 Slavoj vyšehrad Amatéři 9NeŠkola
31 Sokol Syrovice Amatéři 0NeŠkola
32 Štítenští apoštolové od svatého Jana Amatéři 0NeŠkola
33 Světoběžnice Ženy 16NeŠkola
34 Technické služby Muži 11NeŠkola
35 TJ Hodonice Muži 12NeŠkola Libor Šťasta
36 Třebíčské Panoptikum Amatéři 8NeHotel
Celkem osob: 288

    

Copyright © 2017 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS