Seznam ubytováných - děti (89)

Kategorie:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 ACEMA Sparta Praha Přípravka BU9 12NeŠkola
2 ACEMA Sparta Praha Starší žáci BU15 12AnoŠkola
3 ACEMA Sparta Praha Dorostenci BU17 12AnoŠkola
4 ACEMA Sparta Praha Junioři BU19 0AnoŠkola
5 ACEMA Sparta Praha Blue Mladší žáci BU13 12AnoŠkola
6 ACEMA Sparta Praha Red Elevové BU11 12AnoŠkola
7 ACEMA Sparta Praha Red Mladší žáci BU13 12AnoŠkola
8 ACEMA Sparta Praha Yellow Elevové BU11 0AnoŠkola
9 ACEMA Sparta Praha Yellow Mladší žáci BU13 12AnoŠkola
10 Athletics Praha Elevové BU11 15NeHotel
11 Athletics Praha Mladší žáci BU13 15NeHotel
12 Athletics Praha Starší žáci BU15 15NeHotel
13 Athletics Praha Dorostenci BU17 15NeHotel
14 BLACK ANGELS Přípravka BU9 17AnoŠkola
15 BLACK ANGELS Junioři BU19 0AnoŠkola
16 BLACK ANGELS Mladší žákyně GU13 0AnoŠkola
17 BLACK ANGELS Dorostenky GU17 0AnoŠkola
18 BLACK ANGELS 2004 Mladší žáci BU13 0AnoŠkola
19 BLACK ANGELS 2005 Mladší žáci BU13 0AnoŠkola
20 BLACK ANGELS 2006 Elevové BU11 17AnoŠkola
21 BLACK ANGELS 2007 Elevové BU11 17AnoŠkola
22 BLACK ANGELS BLACK Dorostenci BU17 17AnoŠkola
23 BLACK ANGELS BLACK Starší žáci BU15 0AnoŠkola
24 BLACK ANGELS GIRLS Elevové BU11 17AnoŠkola
25 BLACK ANGELS WHITE Dorostenci BU17 17AnoŠkola
26 BLACK ANGELS WHITE Starší žáci BU15 0AnoŠkola
27 DDM Horní Počernice Orka Junioři BU19 15NeŠkola Šimon Zmátlo
28 Eastern wings Michalovce Elevové BU11 15AnoŠkola
29 Eastern wings Michalovce Mladší žáci BU13 15AnoŠkola
30 FbC Aligators Pozořice Dorostenky GU17 0NeŠkola
31 FbC Aligators Šitbořice Mladší žákyně GU13 0NeŠkola
32 FbC Coyotes Jablunkov Elevové BU11 0NeŠkola Jakub Legierski
33 FbC Coyotes Jablunkov Přípravka BU9 0NeŠkola Josef Krnáč
34 FBC Dragons Dorostenci BU17 16AnoŠkola
35 FBC DROŽDÍN Dorostenci BU17 15AnoŠkola Lukáš Kočiřík
36 FbC Hradec Králové Dorostenci BU17 18AnoHotel
Koleje, Purkyňova 93
37 FbC Hradec Králové Junioři BU19 0NeŠkola Jakub Černý
38 FBC Hradečtí lvi SION Starší žáci BU15 17AnoŠkola
39 FBC Hradečtí lvi SION Junioři BU19 15AnoŠkola Leoš Heger
40 FBC Mohelnice Přípravka BU9 0NeŠkola
41 FBC Mohelnice Mladší žáci BU13 0NeŠkola
42 FBC Mohelnice Starší žáci BU15 0NeŠkola
43 FBC Mohelnice Dorostenci BU17 0NeŠkola
44 FBC PEAKSPORT lITOMYŠL Junioři BU19 0AnoŠkola
45 FBC POSTŘELMOV Dorostenci BU17 14AnoŠkola
46 FBC Říčany Starší žáci BU15 0NeŠkola
47 FBC Slovácko Elevové BU11 16AnoŠkola
48 FBC Sokol Frenštát p.R Dorostenci BU17 0NeŠkola Zdeněk Polách
49 FBK Valašské Meziříčí Starší žáci BU15 0NeŠkola
50 FBK Valmiera Elevové BU11 30NeHotel
Koleje, Purkyňova 93
Ivars
51 FBK Valmiera Mladší žáci BU13 25NeHotel
Koleje, Purkyňova 93
Ivars
52 FBŠ Jihlava Přípravka BU9 13AnoŠkola
53 FBŠ Jihlava Starší žákyně GU15 15AnoŠkola
54 FBS Olomouc Elevové BU11 19AnoŠkola
55 FBS Olomouc Starší žáci BU15 16NeŠkola Miroslav Kotek
56 FBS Olomouc Dorostenci BU17 16NeŠkola Martin Schejbal
57 FC BUČIS TEAM Mladší žáci BU13 0NeŠkola
58 FC BUČIS TEAM Starší žáci BU15 0NeŠkola
59 FC BUČIS TEAM Dorostenci BU17 0NeŠkola
60 FC BUČIS TEAM Junioři BU19 15AnoŠkola
61 Florbal Primátor Náchod Starší žáci BU15 0AnoŠkola
62 Florbal Primátor Náchod Elevové BU11 0AnoŠkola
63 Florbal Primátor Náchod Junioři BU19 0AnoŠkola
64 Florbal Ústí Mladší žáci BU13 22AnoŠkola Jan Vondruška
65 Hranice Mladší žákyně GU13 15AnoŠkola Částečková Markéta
66 Hranice Dorostenci BU17 20AnoŠkola Vladimír Blažek
67 IBK Plantážníci Junioři BU19 16NeŠkola
68 Kanonýři Kladno Starší žáci BU15 20NeŠkola
69 Královéhradecký výběr Mladší žáci BU13 20AnoŠkola
70 Panthers Praha Elevové BU11 15AnoŠkola
71 Pardubický výběr Mladší žáci BU13 20AnoŠkola
72 PSKC Okříšky Starší žáci BU15 0NeŠkola
73 Sharks Suchdol nad Odrou Dorostenci BU17 0NeŠkola
74 ŠK 1.FBC Trenčín Mladší žáci BU13 22AnoHotel
Koleje, Purkyňova 93
Branislav Šajban
75 ŠK 1.FBC Trenčín Dorostenci BU17 20AnoHotel
Koleje, Purkyňova 93
Ladislav Vacula
76 Sk JeMoBu Mladší žáci BU13 14AnoŠkola
77 SK Snipers Slavičín Dorostenky GU17 15NeŠkola
78 Start98 Kunratice Starší žáci BU15 0AnoŠkola
79 Team Austria Dorostenci BU17 19AnoŠkola Wilfried Weiß
80 TJ Olympia Bruntál Mladší žáci BU13 10NeŠkola
81 TJ SOKOL RUDNÁ Starší žáci BU15 15AnoŠkola
82 TJ Znojmo Elevové BU11 16AnoŠkola Jan Šťastník
83 TJ Znojmo Mladší žáci BU13 0AnoŠkola
84 TJ Znojmo Starší žáci BU15 0AnoŠkola
85 TJ Znojmo Dorostenci BU17 0AnoŠkola
86 TJ Znojmo Mladší žákyně GU13 0AnoŠkola
87 TJ Znojmo Starší žákyně GU15 0AnoŠkola
88 TJ Znojmo Dorostenky GU17 0AnoŠkola
89 ZŠ Chrást Dorostenci BU17 11AnoŠkola
Celkem osob: 841

Seznam ubytováných - dospělí (21)

Kategorie:
č. Název týmu Kategorie Počet osob Strava Místo ubytování Osoba
1 Alk fajn Amatéři 10NeŠkola
2 BSP LIBERTA Muži 0NeŠkola
3 FBC BLUEBERRIES MODRA Muži 10NeŠkola Michal benčurik
4 FBC Červená voda Amatéři 10NeŠkola
5 FBC Čůčo Amatéři 0NeŠkola
6 FBC Hradec nad Moravicí Amatéři 0NeŠkola
7 FBC Lions Mladá Boleslav Amatéři 12AnoŠkola Luboš Saska
8 FBO Orel Boskovice Amatéři 0NeŠkola
9 FBO Orel Boskovice U21 Amatéři 0NeŠkola
10 Flying Stars Amatéři 6NeŠkola
11 Gentlemen's club Amatéři 0NeŠkola
12 IBK Plantážníci Muži 15NeŠkola Vojta Procházka
13 Košér Muži 0NeŠkola Tom
14 Pacienti Luka nad Jihlavou Amatéři 12NeŠkola Kamil Rychlý
15 Panthers Praha Muži 15NeŠkola Lukáš Jenšík
16 Peaches IBK 00 Muži 15NeŠkola
17 Peaches IBK 01 Muži 15NeŠkola Jonas Kura
18 Pološílené veverky Amatéři 0NeŠkola
19 Slavoj vyšehrad Amatéři 9NeŠkola
20 Sokol Syrovice Veteráni 0NeŠkola
21 Štítenští apoštolové od svatého Jana Amatéři 0NeŠkola
Celkem osob: 129

 

Copyright © 2017 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS