Starší příspěvky:123

Prezence dětských týmů na 11. ročníku Hummel Open Game proběhne v cukrárně VALE Cafe & Restaurant na ulici Josefská 21, Brno.

Ve středu 14. 6. na vás budeme čekat od 11:00 do 19:00, ve čtvrtek 15. 6. pak od 7:30 do 19:00.

Jako každý rok dostanou všechny týmy turnajovou brožuru se všemi potřebnými informacemi a také zde bude možné zaplatit turnajové ID náramky a ubytování.

Upozorňujeme týmy, že prostor prezence je určen jen pro vedoucí jednotlivých týmů. Prosíme, aby hráči a hráčky zůstali venku, v cukrárně si však můžou zakoupit italskou zmrzlinu za turnajovou cenu.

 

Jak se do cukrárny dostanete?

Z hlavního vlakového nádraží
Vyjdete z hlavní budovy nádraží, naproti něho uvidíte OC Letmo, v něm vyjedete do prvního patra, z eskalátoru vystoupíte po pravé straně a na ulici Josefská se dáte vlevo. Cca po 70 metrech uvidíte po levé straně cukrárnu.

 

Ze zastávky autobusů Student Agency
Po vystoupení z autobusu se ohlédnete za sebe směr hlavní nádraží, poté, co minete brněnský Grandhotel, vyjdete schody a dáte se vlevo. Po 100 metrech pak najdete cukrárnu.

 

Z autobusového nádraží Zvonařka
Doporučujeme přejít přes přechod, projít Galerií Vaňkovka, dostat se do podchodu pod hlavním nádražím (brněnská „myší díra“) a z podchodu vyjít až na jeho konci, kde vedou eskalátory přímo do OC Letmo. Vyjedete o dvě patra výše, z eskalátoru vystoupíte po pravé straně a na ulici Josefská se dáte vlevo. Cca po 70 metrech uvidíte po levé straně cukrárnu.

autor: Michal Jilka
24.05.2017 14:49:59

Opět můžete pro lepší orientaci ve výsledcích, rozpisech a podobně stahovat naši turnajovou aplikaci: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.b2f.opengame2016

autor: Dan Koubek

Poslední roky Martin Koutný duchovního otce díky hustému plnovousu trochu připomínal, pár měsíců nazpět se jím stal na plný úvazek. Tehdy se v jeho hlavě zrodila myšlenka na Floorbal Academy SCOUT (FAS). Co florbalového útočníka, který osm sezon hrál za Bulldogs Brno, dva roky působil ve Švýcarsku a z posledních dvou sezon má dva mistrovské tituly s Chodovem, k založení tohoto projektu vedlo? O tom i dalších věcech promluvil v rozhovoru. Prvním „eventem“ akademie bude florbalový kemp, který se uskuteční v prvním červencovém týdnu 2017 v areálu Vysokého učení technického v Brně na Palackého vrchu.

Co bylo hlavním „spouštěčem“ uspořádat florbalový kemp v Brně?
„Bylo to setkání s pár lidmi, kdy spontánně přišlo na přetřes toto téma. Líbilo se mi, že i pro ostatní to byla životaschopná myšlenka a akce, kterou jsou samy svojí aktivitou schopni podpořit. Je to něco specifického, na čem chtějí moji blízcí, moji kamarádi, spolupracovat a svým způsobem tak něco vrátit regionu, kde florbalově vyrůstali.“

Čím se bude Floorbal Academy Scout lišit od dalších florbalových kempů?
„Nechceme jít směrem, že bude za každou cenu v něčem originální. Jsme specifičtí v lokalitě, původní idea byla spojit lidi, kteří ve florbale v tomto regionu něco dokázali. Na Jižní Moravě se žádná podobná akce nekoná, což mně osobně přišlo, že je obrovská škoda a na druhou stranu také obrovský potenciál.“

Proč „akademie“, nikoliv kemp?
„Akademie se jmenujeme proto, že projekt vnímáme jako dlouhodobý. Naší vizí je, že akcí pod naší hlavičkou se za rok uskuteční více. Ty se budou jmenovat různě, ale jako celek jsme Florball Academy SCOUT. Samozřejmě záleží na zájmu dětí, ale já jsem přesvědčen, že se jim u nás bude líbit a půjde o dlouhodobý projekt.“

Tvůj trenérský tým pro první ročník tvoří zástupci tří velkých florbalových frakcí v Brně (Bulldogs, Gullivers, Hattrick), je to náhoda?
„Naším cílem bylo dát najevo dětem, že jsme otevření pro všechny. Mám radost z toho, že pro moje kamarády, kteří se v posledních letech rozutekli a třeba už v Brně ani nepůsobí, i pro hráče jiných týmů, je myšlenka nadklubové spolupráce v akademii zajímavá a znamená pro ně něco navíc. Mají energii, kterou chtějí předat dětem.“

Dvě sezony jsi působil ve švýcarském Zugu United, plánuješ přenést něco z tamní florbalové mentality do tréninku dětí?
„Švýcarsko mě ovlivnilo hodně, ale neřekl bych, že je tam nějaká konkrétní vlastnost nebo dovednost, kterou bych chtěl dětem vštěpovat. Je to spíše obecné přenášení náhledu na florbal.“

Jaké jsou tedy konkrétně pilíře, na kterých FAS bude stát?
„Jednoznačně otevřenost, blízkost dospělým hráčům a instruktorům, kteří toho ve florbale hodně dokázali. Liberalita v přístupu, co je v tréninku důležité, protože každý z hráčů, který se na kempu objeví, je osobnost. Určitě máme nějaké zásady, ale klíčem je otevřenost ke každému jedinci.“

Na co se účastníci akademie mohou těšit?
„Především na spoustu florbalu a hvězdy našeho sportu! K dispozici byy měla být trofej pro mistra republiky, se kterým se budou moci účastníci, než jej třeba samy někdy vyhrají, vyfotit. Stejně tak se budou moci potkat s několika hráči, kteří tuto trofej v posledních dvou letech získali. Aktuálně pracujeme na tom, aby na první ročník dorazil i někdo se zahraničních hráčů, čímž nemyslím české krajánky, ale vyloženě nějakou zahraniční útočnou hvězdu. Jestli se to podaří nebo ne mohou všichni sledovat na našich sociálních sítích.

 

Webové stránky: http://floorball.academy/
Facebook: https://www.facebook.com/Floorball-Academy-SCOUT

 

autor: Michal Jilka

There is a little change in adult tournament in 11th anniversary of Hummel Open Game.

Instead of the usual four days, this year adult tournament will be held in three days - from Friday June 30 to Sunday July 2. So you don't have to take your vacation so long in your jobs, or you can and then you can enjoy one free day with your friends in Brno :-)

Accomodation will be prepared from thursday afternoon and the tournament begins on friday! And again there is prize money for the winners: 1 000 Eur for the winner of Men category and 400 Eur for the winner of Amateur category. 

autor: Michal Jilka

V 11. ročníku Hummel Open Game turnaje dospělých nastala drobná změna. 

Turnaj se místo obvyklých čtyř dnů uskuteční v třídenní podobě, tedy od pátku 30. 6. do neděle 2. 7. Co to znamená pro účastníky? Nemusíte si brát tak dlouhou dovolenou v práci, nebo si naopak můžete užít jeden zcela volný den v Brně se svými přáteli :-) 

Ubytování bude zajištěno od čtvrtečního odpoledne a v pátek vše následně vypukne! A opět se bude hrát o prize money: 25 000 Kč pro vítěze mužské kategorie, 10 000 Kč pro vítěze kategorie amatérů. 

autor: Michal Jilka
01.07.2016 14:05:36

1. SC Vítkovice Oxdog (Přípravka BU9)


BLACK ANGELS 2005 (Elévové BU11)


FBC Liberec Blue (Mladší žáci BU13)


ACEMA Sparta Praha Red (Starší žáci BU15)


MMKS Podhale (Starší žákyně GU15)


4sport-florbal.cz (Dorostenci BU17)


TEMPISH FBS Olomouc (Dorostenky GU17)


IBK Plantážníci (Junioři BU19)


Herbadent FK JM (Juniorky GU19)


IBK PořádMálo (Amatéři)


Florbal Židenice (Ženy)


Zug Selection (Muži)

autor: Michal Jilka
28.06.2016 11:25:21

10. ročník Hummel Open Game navštívilo v kategorii mužů celkem 31 týmů, které byly nalosovány do šesti skupin. A hned skupina A nabídla atraktivní souboje týmů Richmond v čele s Martinem Tokošem, švýcarského Zug Selection s Billy Nilssonem či Martinem Koutným nebo švédského Köpingu.

Tři týmy prošly základní skupinou bez zaváhání a ztráty jediného bodu – obhájci titulu itelligence Bulldogs Brno, BSP Liberta a Dream Team Vidláci.

První vyřazovací kolo nabídlo převážně jednoznačné zápasy a postupy favoritů. Nejvíce se s postupem do osmifinále natrápili hráči FBC Jatka Matějka, kteří až v páté sérii nájezdů udolali Team Köping s Alexanderem Jaskou. Jednoduchý postup neměl ani celek LastMinute, který ve třinácti gólové přestřelce nakonec udolal Gymnázium Chomutov.

Duely šestnácti nejlepších přinesly nečekané konce. S turnajem se rozloučila BSP Liberta, kterou poctivým bojovným výkonem zdolali brněnští Gullivers, a skončil také Richmond, který i přes celou řadu svých šancí padl v zápase s IBK Pocemkamdeš. Nadějný výsledek neudrželi pro změnu Vidláci, kteří ztratili nadějně rozjetý zápas s Jatkou Matějkou. Jednoduchou úlohu neměl rozhodně ani Polámanej Mixér v souboji s EKOZEM Selection, FbC Panthers B proti LastMinute či IBK Peaches s FbC Panthers. Jediné dva týmy, kterých si bez větších problémů zajistily postup do čtvrtfinále, byly Zug Selection a Bulldogs Brno.

Ve čtvrtfinále skončila cesta mladíků z IBK Peaches, kterým vystavili stopku v turnaji Gullivers. Brněnští Bulldogs, stejně jako Zug Selection, pokračovali v cestě turnajem, jako když nůž prochází máslem. Oba týmy nasázeli svým soupeřům devět branek a šli dále.  Do třetice to nevyšlo hráčům Jatky Matějky, kteří sehráli další zajímavý duel, tentokrát s FbC Panthers B, kterému podlehli až po nájezdech.

Shodnými výsledky 7:2 skončila obě semifinále. Zug Selection si nejdříve poradil proti sympaticky bojujícím Gullivers Brno, po nich se znovu po roce prošli do finále znovu po roce Bulldogs Brno, kteří zdolali Panthers B. Na poražené týmy čekaly bronzové medaile.

Finálový zápas byl skutečným vyvrcholením celého jubilejního ročníku Hummel Open Game, ve kterém zaúřadovala největší hvězda Zug Selection Billy Nilsson. Bulldogs ve finále po minutě hry vedli, ovšem švýcarský Zug dokázal dvěma trefami zápas otočit. Poločasový výsledek byl však 2:2. Předháněná pokračovala i ve druhé části, Zug znovu vedl, ale Bulldogs dvě minuty před koncem opět kontrovali. V rozmezí čtyřiceti vteřin si vzal znovu v zápase slovo Billy Nilsson, nejdříve završil hattrick a svým čtvrtým gólem a celkově 39. bodem na turnaji rozhodl o triumfu Zug Selection, na které čekal pohár a zlaté medaile. Bulldogs si odnesli medaile stříbrné. 

autor: Michal Jilka
Starší příspěvky:123

    

Copyright © 2017 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS