03.10.2015 08:20:58

Systém ženy - 9 týmů - dvě skupiny, jedna po pěti, jedna po čtyřech
Pátý tým ve skupině končí, první čtyři týmy z obou skupin postupují do čtvrtfinále, kde jsou nasazeny křížem proti sobě - 1-4, 2-3, A proti B. Hrací čas : v základních skupinách 2 x 15 min v play-off 2 x 20 a poslední 3 min čistý čas.


Systém muži - 26 týmů - jedna skupina šestičlenná, čtyři po pěti. Do play -off postupují všichni
Týmy na prvních místech a nejlepší z druhých postupují přímo do druhého kola, ostatní hrají první kolo. Hrací čas : v základních skupinách 2 x 15 min v play-off 2 x 20 a poslední 3 min čistý čas.

Systém amatéři - 49 týmů - devět skupin po pěti, jedna čtyřčlenná. Do play -off postupují všichni.
Týmy na prvních místech a pět nejlepších z druhých postupují přímo do druhého kola, ostatní hrají první kolo. Hrací čas : v základních skupinách 2 x 15 min v play-off 2 x 20 a poslední 3 min čistý čas.

 

Propozice ke kategorii Přípravka
Kategorie se hraje podle platných předpisů ČFBU.

Hrací čas 2 x 10 min hrubý čas /play-off 2x15min/

Propozice k ostatním kategoriim mládežncké části
Kategorie se hraje podle platných předpisů ČFBU.

Hrací čas : v základních skupinách 2 x 15 min v play-off 2 x 20 a poslední 3 min čistý čas.

Propozice ke kategoriím dospělých.
Kategorie se hraje podle platných předpisů ČFBU

Hrací čas: v základních skupinách 2 x 15 min v play-off 2 x 20 a poslední 3 min čistý čas.

 

Přípravka BU9:
Tři skupiny po šesti týmech, do play-off postupují všichni. Týmy jsou nasazeny do pavouka podle umístění v základních skupinách. Vždy je vytvořena tabulka s týmů na stejném místě ve skupinách. Týmy na šestých místech a nejhorší tým z pátých míst hrají předkolo play-off.

Elévové BU11:
Sedm skupin po pěti týmech, do play-off postupují všichni. Týmy jsou nasazeny do pavouka podle umístění v základních skupinách. Vždy je vytvořena tabulka s týmů na stejném místě ve skupinách. Nejhorších šest týmů z pátých míst hrají předkolo play-off.

Mladší žáci BU13:
Děvet skupin po pěti a jedna po šesti týmech, do play-off postupují všichni. Týmy jsou nasazeny do pavouka podle umístění v základních skupinách. Vždy je vytvořena tabulka s týmů na stejném místě ve skupinách. Vítězové skupin a nejlepší tři ze druhých míst základních skupin postupují do prvního kola play-off, ostatní hrají předkolo.

Starší žáci BU15:
Deset základních skupin po pěti týmech, do play-off postupují všichni. Týmy jsou nasazeny do pavouka podle umístění v základních skupinách. Vždy je vytvořena tabulka s týmů na stejném místě ve skupinách. Víězové základních skupin a nejlepší čtyři týmy ze druhých míst postupují do prvního kola play-off. Ostatní hrají předkolo.

Dorostenci BU17:
Šest skupin po pěti týmech, dvě skupiny po šesti týmech, do play-off postupují všichni. Týmy jsou nasazeny do pavouka podle umístění v základních skupinách. Vždy je vytvořena tabulka s týmů na stejném místě ve skupinách. Týmy na šestých, pátých, čtvrtých místech  a nejhorší dva týmy ze třetích míst hrají předkolo play-off.

Junioři BU19:
Pět skupin po pěti týmech, do play-off postupují všichni. Týmy jsou nasazeny do pavouka podle umístění v základních skupinách. Vždy je vytvořena tabulka s týmů na stejném místě ve skupinách.  Vítězové skupin a dva nejlepší ze druhých míst potupují do prvního kola play-off, ostatní hrají předkolo.

Dorostenky GU17:
Dvě skupiny po pěti týmech, do play-off jdou všechny týmy. Týmy prvním až třetím místě hrají první kolo play-off. Předkolo hrají do kříže týmy na čtvrtém a pátém místě.

Starší žákyně GU15:
Jedna základní skupina po sedmi týmech. Týmy na druhém až sedmém místě hrají čtvrtfinále. Vítěz skupiny hraje semifinále.

Juniorky GU19:
Dvě skupiny po pěti týmech, do play-off jdou všechny týmy. Týmy prvním až třetím místě hrají první kolo play-off. Předkolo hrají do kříže týmy na čtvrtém a pátém místě.

Mladší žákyně GU13:
Dvě skupiny po pěti týmech, do play-off jdou všechny týmy. Týmy prvním až třetím místě hrají první kolo play-off. Předkolo hrají do kříže týmy na čtvrtém a pátém místě.

autor: Dan Koubek

      

Copyright © 2017 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS