Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 

Seznam zápasů

Kategorie: Den: Tým:
Hala:
Playoff: AnoNePůvodní zobrazení seznamu zápasů
Den č. Čas Tým 1 Tým 2 Hala Výsledek LIVE
Dorostenci BU17 - DOA
16.06 (Čtvrtek)36715:45FBC ČPP Bystroň Group OstravaFbC Hradec KrálovéVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)36815:45itelligence Bulldogs Brno BlackTJ Sokol Královské VinohradyBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)36919:00FBC ČPP Bystroň Group Ostravaitelligence Bulldogs Brno BlackVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)37019:00TJ Sokol Královské VinohradyWizards DDM Praha 10VOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)37110:15FBC ČPP Bystroň Group OstravaWizards DDM Praha 10VUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)37210:15itelligence Bulldogs Brno BlackFbC Hradec KrálovéVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)37315:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaTJ Sokol Královské VinohradyVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)37415:00FbC Hradec KrálovéWizards DDM Praha 10VUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)37519:45FbC Hradec KrálovéTJ Sokol Královské VinohradyVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)37619:45itelligence Bulldogs Brno BlackWizards DDM Praha 10VUT IIN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DOB
16.06 (Čtvrtek)37716:304sport-florbal.czAthletics PrahaVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)37816:30itelligence Bulldogs Brno OrangeTatran Střešovice BLACKVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)37919:454sport-florbal.czitelligence Bulldogs Brno OrangeVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)38019:45Tatran Střešovice BLACKTj TurnovVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)38111:004sport-florbal.czTj TurnovVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)38211:00itelligence Bulldogs Brno OrangeAthletics PrahaVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)38316:004sport-florbal.czTatran Střešovice BLACKVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)38416:00Athletics PrahaTj TurnovVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)38520:30Athletics PrahaTatran Střešovice BLACKVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)38620:30itelligence Bulldogs Brno OrangeTj TurnovVUT IIN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DOC
16.06 (Čtvrtek)38712:45ACEMA Sparta PrahaFBC Vikings KopřivniceVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)38812:45FC BUČIS TEAMHornets BrnoVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)38912:45Panthers Otrokovice U 17Pitbulls IvančiceBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)39016:30ACEMA Sparta PrahaFC BUČIS TEAMBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)39116:30FBC Vikings KopřivnicePanthers Otrokovice U 17MALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)39216:30Hornets BrnoPitbulls IvančiceTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)39308:00ACEMA Sparta PrahaHornets BrnoVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)39408:00FC BUČIS TEAMPanthers Otrokovice U 17VUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)39508:00FBC Vikings KopřivnicePitbulls IvančiceVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)39612:45FC BUČIS TEAMPitbulls IvančiceVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)39712:45FBC Vikings KopřivniceHornets BrnoVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)39812:45ACEMA Sparta PrahaPanthers Otrokovice U 17VETN.ALIVE
17.06 (Pátek)39917:30ACEMA Sparta PrahaPitbulls IvančiceVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)40017:30FBC Vikings KopřivniceFC BUČIS TEAMVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)40117:30Hornets BrnoPanthers Otrokovice U 17VETN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DOD
16.06 (Čtvrtek)40213:30Sokol Brno I EMKOCase GulliversFBŠ PlzeňVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)40313:30Florbal VsetínIBK Södra BöhmenVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)40413:30IBK-Notorics/KIDSBLACK ANGELSBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)40517:30IBK Södra BöhmenBLACK ANGELSBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)40617:30FBŠ PlzeňIBK-Notorics/KIDSMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)40717:30Sokol Brno I EMKOCase GulliversFlorbal VsetínTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)40808:45Florbal VsetínIBK-Notorics/KIDSVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)40908:45FBŠ PlzeňBLACK ANGELSVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)41008:45Sokol Brno I EMKOCase GulliversIBK Södra BöhmenVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)41113:30Florbal VsetínBLACK ANGELSVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)41213:30FBŠ PlzeňIBK Södra BöhmenVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)41313:30Sokol Brno I EMKOCase GulliversIBK-Notorics/KIDSVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)41418:15Sokol Brno I EMKOCase GulliversBLACK ANGELSVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)41518:15FBŠ PlzeňFlorbal VsetínVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)41618:15IBK Södra BöhmenIBK-Notorics/KIDSVETN.ALIVE
Dorostenci BU17 - DOE
16.06 (Čtvrtek)41714:15FBC Slovan Rimavská SobotaHummel Hattrick BrnoVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)41814:15PSKC OKříškyTatran StřešoviceVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)41914:15FalconFBC HRANICEBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)42017:30Hummel Hattrick BrnoTatran StřešoviceVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)42117:30FBC HRANICEPSKC OKříškyVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)42218:15FalconFBC Slovan Rimavská SobotaVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)42309:30FalconHummel Hattrick BrnoVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)42409:30FBC HRANICETatran StřešoviceVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)42509:30FBC Slovan Rimavská SobotaPSKC OKříškyVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)42614:15FBC HRANICEHummel Hattrick BrnoVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)42714:15FBC Slovan Rimavská SobotaTatran StřešoviceVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)42814:15FalconPSKC OKříškyVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)42919:00Hummel Hattrick BrnoPSKC OKříškyVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)43019:00FBC HRANICEFBC Slovan Rimavská SobotaVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)43119:00FalconTatran StřešoviceVETN.ALIVE
Dorostenky GU17 - GD
16.06 (Čtvrtek)49212:00Dorostenky UBFBC Slovan Rimavská SobotaVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)49312:00FBŠ Slavia PlzeňPhoenix Fireball SEVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)49412:00TEMPISH FBS OLOMOUCTJ ZnojmoBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)49515:00Dorostenky UBFBŠ Slavia PlzeňCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)49615:45FBC Slovan Rimavská SobotaTEMPISH FBS OLOMOUCCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)49716:45Phoenix Fireball SETJ ZnojmoCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)49820:30Dorostenky UBPhoenix Fireball SEVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)49920:30FBC Slovan Rimavská SobotaTJ ZnojmoVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)50021:15FBŠ Slavia PlzeňTEMPISH FBS OLOMOUCVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)50112:45Dorostenky UBTEMPISH FBS OLOMOUCMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)50213:30FBC Slovan Rimavská SobotaPhoenix Fireball SEMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)50313:30FBŠ Slavia PlzeňTJ ZnojmoTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)50417:30Dorostenky UBTJ ZnojmoCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)50518:15FBC Slovan Rimavská SobotaFBŠ Slavia PlzeňCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)50619:00Phoenix Fireball SETEMPISH FBS OLOMOUCCAMN.ALIVE
Elevové BU11 - ELA
16.06 (Čtvrtek)5712:00FbC HolešovFbk Kométa Spišská Nová VesHATN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)5812:00Hummel Hattrick Brno ATatran Střešovice BLACKTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)5912:00TJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYTJ ZnojmoSTAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)6015:45FbC HolešovHummel Hattrick Brno ATESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)6116:45Fbk Kométa Spišská Nová VesTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYHATN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)6216:45Tatran Střešovice BLACKTJ ZnojmoTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)6308:00FbC HolešovTatran Střešovice BLACKHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)6408:00Fbk Kométa Spišská Nová VesTJ ZnojmoTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)6508:00Hummel Hattrick Brno ATJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)6612:45FbC HolešovTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)6712:45Fbk Kométa Spišská Nová VesTatran Střešovice BLACKTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)6813:30Hummel Hattrick Brno ATJ ZnojmoHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)6917:30FbC HolešovTJ ZnojmoHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)7017:30Tatran Střešovice BLACKTJ SOKOL KRÁLOVSKÉ VINOHRADYTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)7118:15Fbk Kométa Spišská Nová VesHummel Hattrick Brno AHATN.ALIVE
Elevové BU11 - ELB
16.06 (Čtvrtek)7212:45BLACK ANGELS 2005FBC ČPP Bystroň Group OstravaHATN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)7312:45FK Orel TelniceFLORBAL CHODOVTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)7412:45Hippos Žďár nad SázavouHummel Hattrick Brno 007STAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)7517:30BLACK ANGELS 2005FK Orel TelniceHATN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)7617:30FBC ČPP Bystroň Group OstravaHippos Žďár nad SázavouTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)7718:15FLORBAL CHODOVHummel Hattrick Brno 007HATN.ALIVE
17.06 (Pátek)7808:45BLACK ANGELS 2005FLORBAL CHODOVHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)7908:45FBC ČPP Bystroň Group OstravaHummel Hattrick Brno 007TESN.ALIVE
17.06 (Pátek)8008:45FK Orel TelniceHippos Žďár nad SázavouSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)8113:30BLACK ANGELS 2005Hippos Žďár nad SázavouTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)8213:45FBC ČPP Bystroň Group OstravaFLORBAL CHODOVMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)8313:45FK Orel TelniceHummel Hattrick Brno 007KOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)8418:15BLACK ANGELS 2005Hummel Hattrick Brno 007TESN.ALIVE
17.06 (Pátek)8518:15FBC ČPP Bystroň Group OstravaFK Orel TelniceMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)8618:15FLORBAL CHODOVHippos Žďár nad SázavouKOUN.ALIVE
Elevové BU11 - ELC
16.06 (Čtvrtek)8713:30FBC Spartak PřerovHummel Hattrick Brno XXLHATN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)8813:30Herbadent FK JMZážitkovýTábor.czTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)8918:15BLACK ANGELS 2006Herbadent FK JMTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)9019:00Hummel Hattrick Brno XXLZážitkovýTábor.czHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)9109:30BLACK ANGELS 2006ZážitkovýTábor.czHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)9209:30Herbadent FK JMFBC Spartak PřerovTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)9314:15BLACK ANGELS 2006Hummel Hattrick Brno XXLHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)9414:15FBC Spartak PřerovZážitkovýTábor.czTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)9519:00BLACK ANGELS 2006FBC Spartak PřerovKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)9619:00Herbadent FK JMHummel Hattrick Brno XXLMORN.ALIVE
Elevové BU11 - ELD
16.06 (Čtvrtek)9713:30Florbal Židenice Brnoitelligence Bulldogs BrnoSTAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)9814:151. SC Vítkovice OxdogFBC HRANICE - PŘEROVHATN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)9919:001. SC Vítkovice OxdogACEMA Sparta Praha BlueTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)10019:30FBC HRANICE - PŘEROVFlorbal Židenice BrnoMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)10110:001. SC Vítkovice Oxdogitelligence Bulldogs BrnoKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)10210:00FBC HRANICE - PŘEROVACEMA Sparta Praha BlueMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)10314:301. SC Vítkovice OxdogFlorbal Židenice BrnoKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)10414:30ACEMA Sparta Praha Blueitelligence Bulldogs BrnoMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)10519:00ACEMA Sparta Praha BlueFlorbal Židenice BrnoHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)10619:00FBC HRANICE - PŘEROVitelligence Bulldogs BrnoTESN.ALIVE
Elevové BU11 - ELE
16.06 (Čtvrtek)10714:00ACEMA Sparta Praha RedFBC ZŠ komenského SlavkovMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)10814:00FC BUČIS TEAMSNIPERS BratislavaKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)10916:45ACEMA Sparta Praha RedFC BUČIS TEAMMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)11016:45SNIPERS BratislavaSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)11110:15ACEMA Sparta Praha RedSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)11210:15FC BUČIS TEAMFBC ZŠ komenského SlavkovHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)11315:00ACEMA Sparta Praha RedSNIPERS BratislavaTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)11415:00FBC ZŠ komenského SlavkovSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)11519:45FBC ZŠ komenského SlavkovSNIPERS BratislavaMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)11619:45FC BUČIS TEAMSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackKOUN.ALIVE
Elevové BU11 - ELF
16.06 (Čtvrtek)11714:15FBC KSVČ Juventus OdrySNIPERS BlackTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)11814:15FBC LipníkSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeSTAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)11919:30AC Sparta Praha KidsFBC LipníkKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)12019:45SNIPERS BlackSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)12110:45AC Sparta Praha KidsSokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)12210:45FBC LipníkFBC KSVČ Juventus OdryMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)12316:00AC Sparta Praha KidsSNIPERS BlackHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)12416:00FBC KSVČ Juventus OdrySokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)12519:45AC Sparta Praha KidsFBC KSVČ Juventus OdryTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)12619:45FBC LipníkSNIPERS BlackHATN.ALIVE
Elevové BU11 - ELG
16.06 (Čtvrtek)12715:00FBK Škorpioni OstravaTroopers&TelniceHATN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)12815:00Athletics PrahaFBŠ PlzeňTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)12919:45ACEMA Sparta Praha BlackFBK Škorpioni OstravaTESN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)13020:30FBŠ PlzeňTroopers&TelniceHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)13111:00ACEMA Sparta Praha BlackTroopers&TelniceHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)13211:00FBK Škorpioni OstravaAthletics PrahaTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)13316:45Athletics PrahaTroopers&TelniceHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)13416:45ACEMA Sparta Praha BlackFBŠ PlzeňTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)13520:30ACEMA Sparta Praha BlackAthletics PrahaKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)13620:30FBK Škorpioni OstravaFBŠ PlzeňMORN.ALIVE
Elevové BU11 - ELH
16.06 (Čtvrtek)13715:00FBC MohelniceFbc ŠternberkSTAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)13815:45Gepardi BrnoTatran StřešoviceHATN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)13920:15FBC MohelniceGepardi BrnoMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)14020:30Tatran StřešoviceVajda CHTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)14112:00Gepardi BrnoVajda CHHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)14212:00Fbc ŠternberkTatran StřešoviceTESN.ALIVE
17.06 (Pátek)14317:30FBC MohelniceTatran StřešoviceMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)14417:30Fbc ŠternberkVajda CHKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)14520:30FBC MohelniceVajda CHHATN.ALIVE
17.06 (Pátek)14620:30Gepardi BrnoFbc ŠternberkTESN.ALIVE
Junioři BU18 - JUA
16.06 (Čtvrtek)43215:00ChřestýšiFBC LiberecMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)43315:45FC BUČIS TEAMHradečtí lvi SionMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)43415:45IBK PlantážníciSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackTURN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)43521:15ChřestýšiFC BUČIS TEAMMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)43621:15FBC LiberecIBK PlantážníciBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)43721:15Hradečtí lvi SionSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)43809:30ChřestýšiHradečtí lvi SionBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)43909:30FBC LiberecSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)44009:30FC BUČIS TEAMIBK PlantážníciTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)44115:00ChřestýšiIBK PlantážníciBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)44215:00FBC LiberecHradečtí lvi SionMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)44315:00FC BUČIS TEAMSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)44420:30ChřestýšiSokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)44521:15FBC LiberecFC BUČIS TEAMVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)44621:15Hradečtí lvi SionIBK PlantážníciVUT IIN.ALIVE
Junioři BU18 - JUB
16.06 (Čtvrtek)44714:15AlfasamciFBC MohelniceTURN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)44814:15FBC Sokol Frenštát p.R.Hummel Hattrick BrnoTURN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)44915:00Tatran StřešoviceTURN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)45020:30AlfasamciFBC Sokol Frenštát p.R.BOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)45120:30FBC MohelniceTatran StřešoviceMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)45220:30Hummel Hattrick BrnoTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)45310:15AlfasamciHummel Hattrick BrnoBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)45410:15FBC MohelniceMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)45510:15FBC Sokol Frenštát p.R.Tatran StřešoviceTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)45616:00AlfasamciTatran StřešoviceBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)45716:00FBC MohelniceHummel Hattrick BrnoMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)45816:00FBC Sokol Frenštát p.R.TURN.ALIVE
17.06 (Pátek)45921:15FBC MohelniceFBC Sokol Frenštát p.R.VETN.ALIVE
17.06 (Pátek)46021:15AlfasamciVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)46121:15Hummel Hattrick BrnoTatran StřešoviceBOHN.ALIVE
Junioři BU18 - JUC
16.06 (Čtvrtek)46212:00Athletics PrahaFBC Peaksport LitomyšlMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)46312:00FBC Uničovitelligence Bulldogs BrnoTURN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)46419:00Athletics PrahaFBC UničovBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)46519:00itelligence Bulldogs BrnoORKATURN.ALIVE
17.06 (Pátek)46611:00Athletics PrahaORKABOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)46711:00FBC UničovFBC Peaksport LitomyšlMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)46816:45Athletics Prahaitelligence Bulldogs BrnoBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)46916:45FBC Peaksport LitomyšlORKAMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)47019:45FBC UničovORKAMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)47119:45FBC Peaksport Litomyšlitelligence Bulldogs BrnoTURN.ALIVE
Junioři BU18 - JUD
16.06 (Čtvrtek)47212:45FBO BoskoviceTJ ZnojmoMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)47312:45DanjekrálFlorbal TORPEDO HavířovTURN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)47419:00ACEMA Sparta PrahaFBO BoskoviceMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)47519:45Florbal TORPEDO HavířovTJ ZnojmoBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)47611:00ACEMA Sparta PrahaTJ ZnojmoTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)47712:00FBO BoskoviceDanjekrálTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)47816:45ACEMA Sparta PrahaFlorbal TORPEDO HavířovTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)47917:30DanjekrálTJ ZnojmoTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)48020:30FBO BoskoviceFlorbal TORPEDO HavířovMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)48120:30ACEMA Sparta PrahaDanjekrálTURN.ALIVE
Junioři BU18 - JUE
16.06 (Čtvrtek)48213:30IBK 2016SWEEDLAND Sokol Val. KloboukyMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)48313:30Hornets BrnoPanthers Otrokovice U 18TURN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)48419:45BLACK ANGELSIBK 2016MALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)48519:45Panthers Otrokovice U 18SWEEDLAND Sokol Val. KloboukyTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)48612:00IBK 2016Hornets BrnoMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)48712:45BLACK ANGELSSWEEDLAND Sokol Val. KloboukyTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)48817:30BLACK ANGELSPanthers Otrokovice U 18MALN.ALIVE
17.06 (Pátek)48918:15Hornets BrnoSWEEDLAND Sokol Val. KloboukyMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)49021:15BLACK ANGELSHornets BrnoMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)49121:15IBK 2016Panthers Otrokovice U 18TURN.ALIVE
Juniorky GU19 - GJ
16.06 (Čtvrtek)50712:00Bulldogs BrnoFbC Aligators PRAMOS ŠitbořiceVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)50812:00Florbal VsetínFlorbal ŽideniceVUT IIN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)50912:00Herbadent FK JMTeiwaz HraniceVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51015:00Bulldogs BrnoFlorbal VsetínVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51115:00FbC Aligators PRAMOS ŠitbořiceHerbadent FK JMVOD2N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51215:00Florbal ŽideniceTatran StřešoviceBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51318:15Bulldogs BrnoFlorbal ŽideniceBOHN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51418:15FbC Aligators PRAMOS ŠitbořiceTeiwaz HraniceMALN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51518:15Florbal VsetínTatran StřešoviceTURN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51621:15Bulldogs BrnoHerbadent FK JMVUT IIN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51721:15FbC Aligators PRAMOS ŠitbořiceTatran StřešoviceVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)51821:15Florbal VsetínTeiwaz HraniceVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)51908:00Bulldogs BrnoTeiwaz HraniceMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)52008:00FbC Aligators PRAMOS ŠitbořiceFlorbal ŽideniceTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)52108:45Tatran StřešoviceHerbadent FK JMTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)52214:15Teiwaz HraniceFlorbal ŽideniceBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)52314:15Bulldogs BrnoTatran StřešoviceMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)52414:15Florbal VsetínHerbadent FK JMTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)52518:15FbC Aligators PRAMOS ŠitbořiceFlorbal VsetínTURN.ALIVE
17.06 (Pátek)52619:00Florbal ŽideniceHerbadent FK JMMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)52719:00Teiwaz HraniceTatran StřešoviceTURN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLA
16.06 (Čtvrtek)14712:00FLORBAL CHODOVPSKC OKříškyCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)14812:00Florbal Primátor NáchodSokol Brno I EMKOCase GulliversCEJN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)14917:30PSKC OKříškySokol Brno I EMKOCase GulliversSTAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)15017:30FBC Slovan Rimavská SobotaFlorbal Primátor NáchodAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)15108:00FBC Slovan Rimavská SobotaSokol Brno I EMKOCase GulliversAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)15208:00Florbal Primátor NáchodFLORBAL CHODOVCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)15312:00FBC Slovan Rimavská SobotaPSKC OKříškyCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)15412:00FLORBAL CHODOVSokol Brno I EMKOCase GulliversSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)15516:45FBC Slovan Rimavská SobotaFLORBAL CHODOVCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)15616:45Florbal Primátor NáchodPSKC OKříškySTNN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLB
16.06 (Čtvrtek)15712:45FC BUČIS TEAMSk JeMoBuCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)15812:45FBC LipníkFlorbal Židenice BrnoCEJN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)15917:30FBC Liberec BlackFC BUČIS TEAMCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)16017:30Florbal Židenice BrnoSk JeMoBuCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)16108:00FBC Liberec BlackSk JeMoBuSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)16208:45FC BUČIS TEAMFBC LipníkSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)16312:45FBC Liberec BlackFlorbal Židenice BrnoCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)16412:45FBC LipníkSk JeMoBuSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)16516:00FBC Liberec BlackFBC LipníkCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)16616:00FC BUČIS TEAMFlorbal Židenice BrnoSTAN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLC
16.06 (Čtvrtek)16712:00Hornets BrnoKanonýři KladnoSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)16812:45ACEMA Sparta Praha YellowGepardi BrnoSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)16918:15ACEMA Sparta Praha YellowFBC Liberec BlueAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)17018:15Gepardi BrnoHornets BrnoSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)17108:45ACEMA Sparta Praha YellowKanonýři KladnoAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)17208:45Gepardi BrnoFBC Liberec BlueCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)17312:45ACEMA Sparta Praha YellowHornets BrnoCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)17412:45FBC Liberec BlueKanonýři KladnoSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)17516:45FBC Liberec BlueHornets BrnoCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)17616:45Gepardi BrnoKanonýři KladnoSTAN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLD
16.06 (Čtvrtek)17713:301. SC Vítkovice OxdogSK Florbal SiviceCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)17813:30BLACK ANGELSTJ ZnojmoCEJN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)17918:151. SC Vítkovice OxdogFBŠ PlzeňCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)18018:15SK Florbal SiviceTJ ZnojmoCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)18109:301. SC Vítkovice OxdogTJ ZnojmoSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)18209:30FBŠ PlzeňBLACK ANGELSAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)18313:301. SC Vítkovice OxdogBLACK ANGELSCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)18413:30FBŠ PlzeňSK Florbal SiviceSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)18517:30BLACK ANGELSSK Florbal SiviceCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)18617:30FBŠ PlzeňTJ ZnojmoSTAN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLE
16.06 (Čtvrtek)18714:15ACEMA Sparta Praha Reditelligence Bulldogs Brno BlackCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)18814:15FBC MohelniceATU KošiceCEJN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)18919:00ACEMA Sparta Praha RedFBC MohelniceCAMN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)19019:00FBC Plzeňitelligence Bulldogs Brno BlackSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)19109:30ACEMA Sparta Praha RedATU KošiceCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)19209:30FBC MohelniceFBC PlzeňSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)19313:30ACEMA Sparta Praha RedFBC PlzeňCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)19413:30ATU Košiceitelligence Bulldogs Brno BlackSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)19517:30ATU KošiceFBC PlzeňSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)19618:15FBC Mohelniceitelligence Bulldogs Brno BlackSTNN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLF
16.06 (Čtvrtek)19713:30itelligence Bulldogs Brno OrangeTJ TurnovSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)19814:15Athletics PrahaFalconAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)19919:00Athletics Prahaitelligence Bulldogs Brno OrangeSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)20019:00TJ TurnovTorpedo HavířovCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)20110:15Athletics PrahaTorpedo HavířovAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)20210:15itelligence Bulldogs Brno OrangeFalconSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)20314:15Athletics PrahaTJ TurnovCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)20414:15FalconTorpedo HavířovSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)20518:15FalconTJ TurnovCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)20618:15itelligence Bulldogs Brno OrangeTorpedo HavířovSTAN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLG
16.06 (Čtvrtek)20715:00F.A.T.R. DubňanyFBC ČPP Bystroň Group OstravaAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)20815:00FBC Spartak PřerovTatran StřešoviceCEJN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)20919:45F.A.T.R. DubňanyFBC Spartak PřerovSTAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)21019:45Tatran StřešoviceTJ Sokol Adamov kinderCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)21110:15F.A.T.R. DubňanyTJ Sokol Adamov kinderSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)21210:15FBC Spartak PřerovFBC ČPP Bystroň Group OstravaCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)21314:15F.A.T.R. DubňanyTatran StřešoviceSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)21414:15FBC ČPP Bystroň Group OstravaTJ Sokol Adamov kinderCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)21519:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaTatran StřešoviceCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)21619:00FBC Spartak PřerovTJ Sokol Adamov kinderSTNN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLH
16.06 (Čtvrtek)21715:45Eastern wings MichalovceFBŠ Bohemians Praha DDM P7CEJN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)21815:45FBS OlomoucHummel Hattrick Brno XXLAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)21919:45Eastern wings MichalovceFBS OlomoucCEJN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)22019:45Hummel Hattrick Brno XXLSnipers TřebíčSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)22111:00Eastern wings MichalovceSnipers TřebíčSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)22211:00FBS OlomoucFBŠ Bohemians Praha DDM P7AUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)22315:00Eastern wings MichalovceHummel Hattrick Brno XXLCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)22415:00FBŠ Bohemians Praha DDM P7Snipers TřebíčSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)22519:00FBŠ Bohemians Praha DDM P7Hummel Hattrick Brno XXLSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)22619:45FBS OlomoucSnipers TřebíčSTAN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLJ
16.06 (Čtvrtek)22715:45FBC UničovPanthers Otrokovice U 13STAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)22816:45ŠK 1.FBC TrenčínVajda CHSTAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)22920:30FBC UničovŠK 1.FBC TrenčínSTAN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)23020:30Vajda CHWizards DDM Praha 10CAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)23111:00FBC UničovWizards DDM Praha 10STNN.ALIVE
17.06 (Pátek)23211:00ŠK 1.FBC TrenčínPanthers Otrokovice U 13CEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)23315:00FBC UničovVajda CHSTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)23415:00Panthers Otrokovice U 13Wizards DDM Praha 10CAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)23519:45Panthers Otrokovice U 13Vajda CHSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)23619:45ŠK 1.FBC TrenčínWizards DDM Praha 10CEJN.ALIVE
Mladší žáci BU13 - MLK
16.06 (Čtvrtek)23716:45FbO Florko KošiceTechnology Florbal MBAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)23816:45Hummel Hattrick Brno ATJ SOKOL GAJARYCEJN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)23920:30FbO Florko KošiceFRC MikulovSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)24020:30Technology Florbal MBTJ SOKOL GAJARYCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)24112:00FbO Florko KošiceTJ SOKOL GAJARYAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)24212:00FRC MikulovHummel Hattrick Brno ASTAN.ALIVE
17.06 (Pátek)24316:00FbO Florko KošiceHummel Hattrick Brno ACEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)24416:00FRC MikulovTechnology Florbal MBSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)24520:30Hummel Hattrick Brno ATechnology Florbal MBCEJN.ALIVE
17.06 (Pátek)24620:30FRC MikulovTJ SOKOL GAJARYSTAN.ALIVE
Přípravka BU9 - PA
16.06 (Čtvrtek)112:00Hornets BrnoHummel Hattrick Brno AMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)212:30Hummel Hattrick Brno Sokol KomínTsunami Záhorská BystricaMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)313:00FC BUČIS TEAMFK TROOPERS MoravanyMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)413:30AC Sparta Praha KidsBLACK ANGELS 2007MORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)514:45Hummel Hattrick Brno ATsunami Záhorská BystricaMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)615:15FK TROOPERS MoravanyHummel Hattrick Brno Sokol KomínMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)715:45AC Sparta Praha KidsFC BUČIS TEAMMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)816:15BLACK ANGELS 2007Hornets BrnoMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)917:30AC Sparta Praha KidsFK TROOPERS MoravanyMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)1018:00BLACK ANGELS 2007Hummel Hattrick Brno AMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)1118:30Hornets BrnoTsunami Záhorská BystricaMORN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)1219:00FC BUČIS TEAMHummel Hattrick Brno Sokol KomínMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)1308:00AC Sparta Praha KidsHornets BrnoKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)1408:30BLACK ANGELS 2007Hummel Hattrick Brno Sokol KomínKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)1509:00FC BUČIS TEAMHummel Hattrick Brno AKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)1609:30FK TROOPERS MoravanyTsunami Záhorská BystricaKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)1711:45AC Sparta Praha KidsHummel Hattrick Brno AKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)1812:15BLACK ANGELS 2007FK TROOPERS MoravanyKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)1912:45Hummel Hattrick Brno Sokol KomínHornets BrnoKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)2013:15FC BUČIS TEAMTsunami Záhorská BystricaKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)2115:30Hummel Hattrick Brno AFK TROOPERS MoravanyKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)2216:00AC Sparta Praha KidsHummel Hattrick Brno Sokol KomínKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)2316:30FC BUČIS TEAMHornets BrnoKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)2417:00BLACK ANGELS 2007Tsunami Záhorská BystricaKOUN.ALIVE
18.06 (Sobota)2511:00BLACK ANGELS 2007FC BUČIS TEAMMORN.ALIVE
18.06 (Sobota)2611:30FK TROOPERS MoravanyHornets BrnoMORN.ALIVE
18.06 (Sobota)2712:00Hummel Hattrick Brno AHummel Hattrick Brno Sokol KomínMORN.ALIVE
18.06 (Sobota)2812:30AC Sparta Praha KidsTsunami Záhorská BystricaMORN.ALIVE
Přípravka BU9 - PB
16.06 (Čtvrtek)2912:00Hummel Hattrick Brno 4Hummel Hattrick Brno XXLKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3012:30itelligence Bulldogs BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3113:00FBŠ PlzeňFlorbal ŽideniceKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3213:301. SC Vítkovice OxdogACEMA Sparta PrahaKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3314:45Hummel Hattrick Brno XXLSokol Brno I EMKOCase GulliversKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3415:15Florbal Žideniceitelligence Bulldogs BrnoKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3515:45ACEMA Sparta PrahaHummel Hattrick Brno 4KOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3616:151. SC Vítkovice OxdogFBŠ PlzeňKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3717:30Hummel Hattrick Brno 4Sokol Brno I EMKOCase GulliversKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3818:00ACEMA Sparta PrahaHummel Hattrick Brno XXLKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)3918:301. SC Vítkovice OxdogFlorbal ŽideniceKOUN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)4019:00FBŠ Plzeňitelligence Bulldogs BrnoKOUN.ALIVE
17.06 (Pátek)4108:001. SC Vítkovice OxdogHummel Hattrick Brno 4MORN.ALIVE
17.06 (Pátek)4208:30ACEMA Sparta Prahaitelligence Bulldogs BrnoMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)4309:00FBŠ PlzeňHummel Hattrick Brno XXLMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)4409:30Florbal ŽideniceSokol Brno I EMKOCase GulliversMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)4511:451. SC Vítkovice OxdogHummel Hattrick Brno XXLMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)4612:15ACEMA Sparta PrahaFlorbal ŽideniceMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)4712:45itelligence Bulldogs BrnoHummel Hattrick Brno 4MORN.ALIVE
17.06 (Pátek)4813:15FBŠ PlzeňSokol Brno I EMKOCase GulliversMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)4915:30Hummel Hattrick Brno XXLFlorbal ŽideniceMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)5016:001. SC Vítkovice Oxdogitelligence Bulldogs BrnoMORN.ALIVE
17.06 (Pátek)5116:30FBŠ PlzeňHummel Hattrick Brno 4MORN.ALIVE
17.06 (Pátek)5217:00ACEMA Sparta PrahaSokol Brno I EMKOCase GulliversMORN.ALIVE
18.06 (Sobota)5311:00ACEMA Sparta PrahaFBŠ PlzeňKOUN.ALIVE
18.06 (Sobota)5411:30Florbal ŽideniceHummel Hattrick Brno 4KOUN.ALIVE
18.06 (Sobota)5512:00Hummel Hattrick Brno XXLitelligence Bulldogs BrnoKOUN.ALIVE
18.06 (Sobota)5612:301. SC Vítkovice OxdogSokol Brno I EMKOCase GulliversKOUN.ALIVE
Starší žáci BU15 - STA
16.06 (Čtvrtek)27712:45FBC UničovHradečtí lvi SionVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)27812:45FK TROOPERS MoravanyŠK Gama Košice blackVUT IIN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)27916:30ACEMA Sparta PrahaYellowFK TROOPERS MoravanyVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)28017:30Hradečtí lvi SionŠK Gama Košice blackVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)28108:00ACEMA Sparta PrahaYellowŠK Gama Košice blackVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)28208:00FK TROOPERS MoravanyFBC UničovVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)28312:00ACEMA Sparta PrahaYellowHradečtí lvi SionVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)28412:00FBC UničovŠK Gama Košice blackVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)28516:45ACEMA Sparta PrahaYellowFBC UničovVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)28616:45FK TROOPERS MoravanyHradečtí lvi SionVUT IIN.ALIVE
Starší žáci BU15 - STB
16.06 (Čtvrtek)28713:30Chřestýšiitelligence Bulldogs Brno BlackVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)28813:30FBC MohelniceŠK Gama Košice whiteVUT IIN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)28917:30Athletics PrahaFBC MohelniceVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)29017:30itelligence Bulldogs Brno BlackŠK Gama Košice whiteVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)29108:00Athletics PrahaŠK Gama Košice whiteBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)29208:45FBC MohelniceChřestýšiBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)29312:45Athletics Prahaitelligence Bulldogs Brno BlackVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)29412:45ChřestýšiŠK Gama Košice whiteVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)29516:45FBC Mohelniceitelligence Bulldogs Brno BlackVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)29616:45Athletics PrahaChřestýšiVOD1N.ALIVE
Starší žáci BU15 - STC
16.06 (Čtvrtek)29714:15FalconFBC DROŽDÍNVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)29814:15FBC LiberecFlorbal ŽideniceVUT IIN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)29918:15FalconFBC LiberecVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)30018:15Florbal ŽideniceTatran StřešoviceVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)30108:45FalconTatran StřešoviceVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)30208:45FBC LiberecFBC DROŽDÍNVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)30312:00FalconFlorbal ŽideniceBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)30412:45FBC DROŽDÍNTatran StřešoviceBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)30517:30FBC DROŽDÍNFlorbal ŽideniceVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)30617:30FBC LiberecTatran StřešoviceVOD2N.ALIVE
Starší žáci BU15 - STD
16.06 (Čtvrtek)30715:00FbC HolešovFBC Peaksport LitomyšlVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)30815:00Hornets BrnoSharks Suchdol nad OdrouVUT IIN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)30918:15FbC HolešovHornets BrnoVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)31018:15Sharks Suchdol nad OdrouTatran Střešovice BLACKVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)31108:45FbC HolešovTatran Střešovice BLACKMALN.ALIVE
17.06 (Pátek)31209:30Hornets BrnoFBC Peaksport LitomyšlVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)31313:30FbC HolešovSharks Suchdol nad OdrouVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)31413:30FBC Peaksport LitomyšlTatran Střešovice BLACKVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)31517:30FBC Peaksport LitomyšlSharks Suchdol nad OdrouBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)31618:15Hornets BrnoTatran Střešovice BLACKBOHN.ALIVE
Starší žáci BU15 - STE
16.06 (Čtvrtek)31712:45FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBC Spartak PřerovVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)31813:30Sokol SyroviceTJ ZnojmoVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)31919:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaSokol SyroviceVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)32019:00TJ ZnojmoWizards DDM Praha 10VUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)32109:30FBC ČPP Bystroň Group OstravaWizards DDM Praha 10VOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)32210:15Sokol SyroviceFBC Spartak PřerovVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)32313:30FBC ČPP Bystroň Group OstravaTJ ZnojmoBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)32414:15FBC Spartak PřerovWizards DDM Praha 10VOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)32518:15FBC Spartak PřerovTJ ZnojmoVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)32618:15Sokol SyroviceWizards DDM Praha 10VOD2N.ALIVE
Starší žáci BU15 - STF
16.06 (Čtvrtek)32714:15FbC Hradec KrálovéFLORBAL CHODOVVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)32815:00Hummel Hattrick BrnoPanthers Otrokovice U 15VETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)32919:45FbC Hradec KrálovéHummel Hattrick BrnoVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)33019:45Panthers Otrokovice U 15ŠK 1.FBC TrenčínVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)33110:15FbC Hradec KrálovéŠK 1.FBC TrenčínVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)33210:15Hummel Hattrick BrnoFLORBAL CHODOVVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)33314:15FbC Hradec KrálovéPanthers Otrokovice U 15VOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)33415:00FLORBAL CHODOVŠK 1.FBC TrenčínVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)33519:00FLORBAL CHODOVPanthers Otrokovice U 15VOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)33619:00Hummel Hattrick BrnoŠK 1.FBC TrenčínBOHN.ALIVE
Starší žáci BU15 - STG
16.06 (Čtvrtek)33715:45ATU KošiceFlorbal DDM ChomutovVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)33815:45FBC PlzeňSokol Brno I EMKOCase GulliversVUT IIN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)33919:001.FBK Jablonec n.NFBC PlzeňVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)34019:45Florbal DDM ChomutovSokol Brno I EMKOCase GulliversVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)34111:001.FBK Jablonec n.NSokol Brno I EMKOCase GulliversVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)34211:00FBC PlzeňATU KošiceVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)34315:001.FBK Jablonec n.NFlorbal DDM ChomutovVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)34415:00ATU KošiceSokol Brno I EMKOCase GulliversVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)34519:451.FBK Jablonec n.NATU KošiceVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)34619:45FBC PlzeňFlorbal DDM ChomutovVOD1N.ALIVE
Starší žáci BU15 - STH
16.06 (Čtvrtek)34715:45Hippos Žďár nad SázavouHornets Brno BVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)34815:45ACEMA Sparta Praha RedFBŠ PlzeňVOD1N.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)34920:30ACEMA Sparta Praha RedHippos Žďár nad SázavouVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)35020:30Hornets Brno BPSKC OKříškyVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)35112:00ACEMA Sparta Praha RedPSKC OKříškyVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)35212:00Hippos Žďár nad SázavouFBŠ PlzeňVUT IIN.ALIVE
17.06 (Pátek)35316:00ACEMA Sparta Praha RedHornets Brno BVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)35416:00FBŠ PlzeňPSKC OKříškyVOD1N.ALIVE
17.06 (Pátek)35619:45FBŠ PlzeňHornets Brno BBOHN.ALIVE
17.06 (Pátek)35520:30Hippos Žďár nad SázavouPSKC OKříškyAUTN.ALIVE
Starší žáci BU15 - STJ
16.06 (Čtvrtek)35716:30BLACK ANGELSFBC ZŠ komenského SlavkovVUT IN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)35816:30fbkjokerzcbitelligence Bulldogs Brno OrangeVUT IIN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)35920:30BLACK ANGELSfbkjokerzcbVETN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)36021:15itelligence Bulldogs Brno OrangeSk JeMoBuVUT IN.ALIVE
17.06 (Pátek)36111:00BLACK ANGELSSk JeMoBuVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)36212:00fbkjokerzcbFBC ZŠ komenského SlavkovVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)36316:00BLACK ANGELSitelligence Bulldogs Brno OrangeVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)36416:45FBC ZŠ komenského SlavkovSk JeMoBuVOD2N.ALIVE
17.06 (Pátek)36520:30FBC ZŠ komenského Slavkovitelligence Bulldogs Brno OrangeVETN.ALIVE
17.06 (Pátek)36620:30fbkjokerzcbSk JeMoBuVOD1N.ALIVE
Starší žákyně GU15 - GSA
16.06 (Čtvrtek)24712:00Florbal ŽideniceTJ ZnojmoAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)24812:45Herbadent FK JMSK Snipers SlavičínAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)24913:30FBC LiberecSK JihlavaAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)25016:45Florbal ŽideniceSK Snipers SlavičínSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)25117:30SK JihlavaTJ ZnojmoSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)25218:15FBC LiberecHerbadent FK JMSTNN.ALIVE
17.06 (Pátek)25308:00FBC LiberecFlorbal ŽideniceCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)25408:45Herbadent FK JMSK JihlavaCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)25509:30SK Snipers SlavičínTJ ZnojmoCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)25612:45FBC LiberecSK Snipers SlavičínAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)25713:30Florbal ŽideniceSK JihlavaAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)25814:15Herbadent FK JMTJ ZnojmoAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)25917:30FBC LiberecTJ ZnojmoAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)26018:15Florbal ŽideniceHerbadent FK JMAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)26119:00SK JihlavaSK Snipers SlavičínAUTN.ALIVE
Starší žákyně GU15 - GSB
16.06 (Čtvrtek)26214:15BLACK ANGELSBulldogs BrnoSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)26315:00FbC Aligators Šitbořice PozořiceFbŠ BohemiansSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)26415:45MMKS PodhaleTEMPISH FBS OLOMOUCSTNN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)26519:00BLACK ANGELSFbC Aligators Šitbořice PozořiceAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)26619:45Bulldogs BrnoMMKS PodhaleAUTN.ALIVE
16.06 (Čtvrtek)26720:30FbŠ BohemiansTEMPISH FBS OLOMOUCAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)26810:15BLACK ANGELSFbŠ BohemiansCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)26911:00Bulldogs BrnoTEMPISH FBS OLOMOUCCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)27012:00FbC Aligators Šitbořice PozořiceMMKS PodhaleCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)27115:00BLACK ANGELSMMKS PodhaleAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)27216:00Bulldogs BrnoFbŠ BohemiansAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)27316:45FbC Aligators Šitbořice PozořiceTEMPISH FBS OLOMOUCAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)27419:45BLACK ANGELSTEMPISH FBS OLOMOUCAUTN.ALIVE
17.06 (Pátek)27519:45Bulldogs BrnoFbC Aligators Šitbořice PozořiceCAMN.ALIVE
17.06 (Pátek)27620:30FbŠ BohemiansMMKS PodhaleCAMN.ALIVE

 

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2015 - 2016 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic