Seznam zápasů

Kategorie: Den: Tým:
Hala:
Playoff: AnoNePůvodní zobrazení seznamu zápasů
Den č. Čas Tým 1 Tým 2 Hala Výsledek LIVE
Amatéři
01.07 (Sobota)98913:00Alk fajnIBK JakobyHAT6:5LIVE
01.07 (Sobota)99013:00OT kabanosOrigo BudapestSTA13:0LIVE
01.07 (Sobota)99113:00Los BambulosSokol SyroviceAUT9:3LIVE
01.07 (Sobota)99213:00FBC Čůčo OfficialŠtítenští apoštolové od svatého JanaVUT II4:5 (N)LIVE
01.07 (Sobota)99313:15Orel Dolní BojanoviceFBC Lions Mladá BoleslavVUT I10:0LIVE
01.07 (Sobota)99413:15Spiders ValmezIBK NotoricsBOH6:7 (N)LIVE
01.07 (Sobota)99513:15Fbc PohořeliceFBO Orel Boskovice U21MAL14:7LIVE
01.07 (Sobota)99613:15FAT PIPE FLORBAL CHODOV CFlotilaTUR6:5LIVE
01.07 (Sobota)99714:00Psycho All-StarUň-HoAUT4:3LIVE
01.07 (Sobota)99814:00Vášprostor floorbal teamFlorbalová Akademie Mladá BoleslavHAT5:4LIVE
01.07 (Sobota)99914:00Kutnohorští HavířiRedBlackSTA7:6 (N)LIVE
01.07 (Sobota)100014:00Fbc Rescom OstrovFBC ČůčoVUT II10:0LIVE
01.07 (Sobota)100114:15WbT Sucha GórnaCentral Gang Valašské MeziříčíVUT I6:1LIVE
01.07 (Sobota)100214:15Amici BrnoFBK Orli BořitovBOH5:3LIVE
01.07 (Sobota)100314:15FBC Tornados Hradec KrálovéWhite Flying RabbitsMAL11:1LIVE
01.07 (Sobota)100415:00FbC Bažina DuckbarBushBandAUT4:3 (N)LIVE
01.07 (Sobota)100515:00FBC Hradec nad MoravicíIBK Notorics IIVUT II12:1LIVE
01.07 (Sobota)100616:00Hattrick BrnoAlk fajnHAT13:2LIVE
01.07 (Sobota)100716:00OT kabanosLos BambulosSTA6:1LIVE
01.07 (Sobota)100816:00Pacienti Luka nad JihlavouŠtítenští apoštolové od svatého JanaAUT3:2LIVE
01.07 (Sobota)100916:00BejvávaloOrel Dolní BojanoviceVUT II5:4 (N)LIVE
01.07 (Sobota)101017:00IBK PořádMáloIBK NotoricsVUT II7:3LIVE
01.07 (Sobota)101117:00IBK OrangutanFbc PohořeliceHAT6:3LIVE
01.07 (Sobota)101217:00Gentlemen's clubFAT PIPE FLORBAL CHODOV CSTA8:3LIVE
01.07 (Sobota)101317:00Horní Uhry BPsycho All-StarAUT6:7 (N)LIVE
01.07 (Sobota)101417:15Pološílené veverkyVášprostor floorbal teamMAL9:2LIVE
01.07 (Sobota)101517:15Fialové Kobry GLOBO GYMKutnohorští HavířiTUR8:6LIVE
01.07 (Sobota)101618:00Pojď se líbatFbc Rescom OstrovVUT II6:5 (N)LIVE
01.07 (Sobota)101718:00SaigonWbT Sucha GórnaAUT9:3LIVE
01.07 (Sobota)101818:00Flamingos BrnoAmici BrnoHAT5:6LIVE
01.07 (Sobota)101918:00Třebíčské PanoptikumFBC Tornados Hradec KrálovéSTA4:10LIVE
01.07 (Sobota)102018:15HaluzářiFbC Bažina DuckbarMAL6:2LIVE
01.07 (Sobota)102118:15MOPRAFBC Hradec nad MoravicíTUR1:4LIVE
01.07 (Sobota)102219:00Hattrick BrnoOT kabanosAUT9:2LIVE
01.07 (Sobota)102319:00Pacienti Luka nad JihlavouBejvávaloVUT II4:3LIVE
01.07 (Sobota)102420:00IBK PořádMáloIBK OrangutanAUT6:1LIVE
01.07 (Sobota)102520:00Gentlemen's clubPsycho All-StarVUT II5:6LIVE
01.07 (Sobota)102620:15Pološílené veverkyFialové Kobry GLOBO GYMHAT5:2LIVE
01.07 (Sobota)102721:00Pojď se líbatSaigonAUT4:10LIVE
01.07 (Sobota)102821:00Amici BrnoFBC Tornados Hradec KrálovéVUT II6:3LIVE
01.07 (Sobota)102921:15HaluzářiFBC Hradec nad MoravicíHAT1:9LIVE
02.07 (Neděle)103009:00Hattrick BrnoPacienti Luka nad JihlavouVUT I7:1LIVE
02.07 (Neděle)103109:00IBK PořádMáloPsycho All-StarVUT II10:4LIVE
02.07 (Neděle)103209:00Pološílené veverkySaigonTUR5:8LIVE
02.07 (Neděle)103309:00Amici BrnoFBC Hradec nad MoravicíMAL4:3LIVE
02.07 (Neděle)103412:30Hattrick BrnoAmici BrnoVUT I5:3LIVE
02.07 (Neděle)103512:30IBK PořádMáloSaigonVUT II4:3 (N)LIVE
02.07 (Neděle)103616:15Hattrick BrnoIBK PořádMáloVUT I6:2LIVE
Dorostenci BU17
17.06 (Sobota)70710:00FBC SlušoviceFBC POSTŘELMOVVET1:3LIVE
17.06 (Sobota)70810:00PSKC OkříškySharks Suchdol nad OdrouTUR8:7LIVE
17.06 (Sobota)70910:00F. K. TROOPERS MoravanySokol SyroviceBOH5:3LIVE
17.06 (Sobota)71010:00TJ ZnojmoFBK JOKERZ CBMAL5:0 (K)LIVE
17.06 (Sobota)71110:00FBS OlomoucFbC HolešovSPP4:0LIVE
17.06 (Sobota)71210:00TJ Sokol JaroměřFBC DROŽDÍNVOD14:2LIVE
17.06 (Sobota)71310:45ŠK 1.FBC TrenčínSweedland Sokol Valašské KloboukyVUT I9:2LIVE
17.06 (Sobota)71410:45itelligence Bulldogs Brno OrangeFBC Sokol Frenštát p.RVUT II6:5 (N)LIVE
17.06 (Sobota)71511:00Florbalová škola PlzeňFbC AligatorsVET3:2 (N)LIVE
17.06 (Sobota)71611:00Hippos Žďár n. S.ZŠ ChrástTUR19:0LIVE
17.06 (Sobota)71715:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B17 AFBC PlzeňMAL3:2LIVE
17.06 (Sobota)71815:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaTeam AustriaSPP2:0LIVE
17.06 (Sobota)71915:00FBC MohelniceFBC POSTŘELMOVVOD14:2LIVE
17.06 (Sobota)72016:00BLACK ANGELS WHITEWizards DDM Praha 10VET7:3LIVE
17.06 (Sobota)72116:00TJ Sokol Královské VinohradyPSKC OkříškyTUR6:4LIVE
17.06 (Sobota)72216:00FalconF. K. TROOPERS MoravanyBOH14:0LIVE
17.06 (Sobota)72316:00Tatran StřešoviceTJ ZnojmoMAL9:1LIVE
17.06 (Sobota)72416:00FbC Hradec KrálovéFBS OlomoucSPP4:2LIVE
17.06 (Sobota)72516:00Athletics PrahaTJ Sokol JaroměřVOD12:3 (N)LIVE
17.06 (Sobota)72616:30Technology Mladá Boleslavitelligence Bulldogs Brno BlackVUT II3:7LIVE
17.06 (Sobota)72717:00Panthers Otrokovice U 17ŠK 1.FBC TrenčínTUR3:2LIVE
17.06 (Sobota)72817:00Sk JeMoBuFBC DragonsVET3:2LIVE
17.06 (Sobota)72917:00ACEMA Sparta Prahaitelligence Bulldogs Brno OrangeMAL6:0LIVE
17.06 (Sobota)73017:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversHornets BrnoBOH3:1LIVE
17.06 (Sobota)73117:00BLACK ANGELS BLACKFlorbalová škola PlzeňVOD113:0LIVE
17.06 (Sobota)73217:00PlzeňHippos Žďár n. S.SPP13:2LIVE
17.06 (Sobota)73320:00TJ Sokol Královské VinohradyFBŠ Hummel Hattrick Brno B17 AVUT I3:6LIVE
17.06 (Sobota)73419:30FalconFBC ČPP Bystroň Group OstravaVUT II1:7LIVE
17.06 (Sobota)73520:00FBC MohelniceBLACK ANGELS WHITEBOH2:3LIVE
17.06 (Sobota)73620:00Tatran StřešoviceFbC Hradec KrálovéMAL4:3LIVE
17.06 (Sobota)73720:00TJ Sokol Jaroměřitelligence Bulldogs Brno BlackSPP2:3LIVE
17.06 (Sobota)73820:00Panthers Otrokovice U 17Sk JeMoBuVOD15:2LIVE
17.06 (Sobota)73921:00ACEMA Sparta PrahaSokol Brno I EMKOCase GulliversSPP5:6 (N)LIVE
17.06 (Sobota)74021:00BLACK ANGELS BLACKPlzeňVOD15:2LIVE
18.06 (Neděle)74109:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B17 AFBC ČPP Bystroň Group OstravaVUT I5:2LIVE
18.06 (Neděle)74209:00Tatran StřešoviceBLACK ANGELS WHITEVUT II3:0LIVE
18.06 (Neděle)74309:00Panthers Otrokovice U 17itelligence Bulldogs Brno BlackTUR1:4LIVE
18.06 (Neděle)74409:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversBLACK ANGELS BLACKMAL0:3LIVE
18.06 (Neděle)74512:30FBŠ Hummel Hattrick Brno B17 ATatran StřešoviceVUT I2:5LIVE
18.06 (Neděle)74612:30itelligence Bulldogs Brno BlackBLACK ANGELS BLACKVUT II2:3LIVE
18.06 (Neděle)74716:15Tatran StřešoviceBLACK ANGELS BLACKVUT I3:5LIVE
Dorostenky GU17
17.06 (Sobota)77208:00SK Snipers SlavičínK1 Florbal ŽideniceAUT5:0 (K)LIVE
17.06 (Sobota)77308:00FBC Štíři České BudějoviceFBŠ SLAVIA PlzeňCAM1:10LIVE
17.06 (Sobota)77411:40MMKS PodhaleFBŠ SLAVIA PlzeňVUT I7:1LIVE
17.06 (Sobota)77511:40BLACK ANGELSFbŠ BohemiansVUT II2:1LIVE
17.06 (Sobota)77612:35Slovensko U16SK Snipers SlavičínVUT I7:0LIVE
17.06 (Sobota)77712:35TJ ZnojmoFbC Aligators PozořiceVUT II1:6LIVE
17.06 (Sobota)77815:20MMKS PodhaleFbC Aligators PozořiceVUT I8:2LIVE
17.06 (Sobota)77915:20Slovensko U16BLACK ANGELSVUT II5:2LIVE
17.06 (Sobota)78018:50MMKS PodhaleSlovensko U16VUT I5:2LIVE
Elevové BU11
17.06 (Sobota)55908:00ACEMA Sparta Praha BlueFBŠ Hummel Hattrick Brno B11 CSTA18:0LIVE
17.06 (Sobota)56008:00F. K. TROOPERS MoravanySnipers TřebíčMOR11:0LIVE
17.06 (Sobota)56108:00BLACK ANGELS GIRLSTatran StřešoviceKOU0:22LIVE
17.06 (Sobota)56209:00FBS OlomoucFlorbalová škola PlzeňHAT6:1LIVE
17.06 (Sobota)56309:00Floorball Top TeamHornets BrnoTES16:1LIVE
17.06 (Sobota)56410:00K1 Florbal ŽideniceFBC PlzeňHAT5:3LIVE
17.06 (Sobota)56510:00Fbc Uničov blackFBC SLOVÁCKOTES12:1LIVE
17.06 (Sobota)56610:00Technology Mladá BoleslavBLACK ANGELS 2006STA5:3LIVE
17.06 (Sobota)56710:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversFbC Coyotes JablunkovCEJ14:0LIVE
17.06 (Sobota)56811:00Gepardi DDM Helceletka BrnoFBC Česká LípaHAT5:6 (N)LIVE
17.06 (Sobota)56911:00Athletics PrahaACEMA Sparta Praha BlueTES4:9LIVE
17.06 (Sobota)57012:00BLACK ANGELS 2007FBK ValmieraCEJ5:4LIVE
17.06 (Sobota)57112:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B11 AHippos Žďár n. S.HAT10:6LIVE
17.06 (Sobota)57212:001. SC TEMPISH VítkovicePanthers PrahaSTA10:2LIVE
17.06 (Sobota)57312:00itelligence Bulldogs BrnoF. K. TROOPERS MoravanyTES11:1LIVE
17.06 (Sobota)57413:00Florbal JeseniceFBC ČPP Bystroň Group OstravaHAT1:3LIVE
17.06 (Sobota)57513:00ACEMA Sparta Praha RedFBŠ Hummel Hattrick Brno B11 BTES8:4LIVE
17.06 (Sobota)57613:00Florbalová škola Plzeň OranžovíTJ ZnojmoKOU6:2LIVE
17.06 (Sobota)57713:00Fbk Kométa Spišská Nová VesTatran StřešoviceMOR11:3LIVE
17.06 (Sobota)57814:00Floorball Top TeamFBS OlomoucMOR17:6LIVE
17.06 (Sobota)57914:00Fbc Uničov blackK1 Florbal ŽideniceKOU7:4LIVE
17.06 (Sobota)58015:00Sokol Brno I EMKOCase GulliversTechnology Mladá BoleslavMOR10:4LIVE
17.06 (Sobota)58115:00ACEMA Sparta Praha BlueFBC Česká LípaKOU11:2LIVE
17.06 (Sobota)58216:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B11 ABLACK ANGELS 2007HAT8:1LIVE
17.06 (Sobota)58316:00itelligence Bulldogs Brno1. SC TEMPISH VítkoviceKOU5:6 (N)LIVE
17.06 (Sobota)58416:00ACEMA Sparta Praha RedFBC ČPP Bystroň Group OstravaTES6:5 (N)LIVE
17.06 (Sobota)58516:00Fbk Kométa Spišská Nová VesFlorbalová škola Plzeň OranžovíMOR2:6LIVE
17.06 (Sobota)58619:00Floorball Top TeamFbc Uničov blackMOR3:1LIVE
17.06 (Sobota)58719:00ACEMA Sparta Praha BlueSokol Brno I EMKOCase GulliversKOU1:7LIVE
17.06 (Sobota)58820:001. SC TEMPISH VítkoviceFBŠ Hummel Hattrick Brno B11 AKOU5:3LIVE
17.06 (Sobota)58920:00ACEMA Sparta Praha RedFlorbalová škola Plzeň OranžovíMOR2:10LIVE
18.06 (Neděle)59009:15Florbalová škola Plzeň OranžovíFloorball Top TeamCAM2:7LIVE
18.06 (Neděle)59109:151. SC TEMPISH VítkoviceSokol Brno I EMKOCase GulliversBOH3:2LIVE
18.06 (Neděle)59214:001. SC TEMPISH VítkoviceFloorball Top TeamCAM3:1LIVE
Junioři BU19
17.06 (Sobota)74811:00FBC LiberecFC BUČIS TEAMBOH10:1LIVE
17.06 (Sobota)74911:00itelligence Bulldogs BrnoFBK JOKERZ CBMAL19:0LIVE
17.06 (Sobota)75011:00BLACK ANGELSK1 Florbal ŽideniceSPP14:1LIVE
17.06 (Sobota)75111:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaFlorbal Primátor NáchodVOD17:1LIVE
17.06 (Sobota)75212:00DDM Horní Počernice OrkaFbc Excalibur ŠternberkVET2:1LIVE
17.06 (Sobota)75312:00Wizards DDM Praha 10Hornets BrnoTUR0:3LIVE
17.06 (Sobota)75412:00Florbal Torpedo HavířovFBC Hradečtí lvi SIONBOH5:0LIVE
17.06 (Sobota)75512:00GO-GO Horšovský TýnJednobarevný zebryMAL6:1LIVE
17.06 (Sobota)75612:00ACEMA Sparta PrahaIBK Södra BöhmenSPP6:2LIVE
17.06 (Sobota)75717:25PSN Tatran StřešoviceFBC LiberecVUT II3:2LIVE
17.06 (Sobota)75818:20itelligence Bulldogs BrnoBLACK ANGELSVUT II0:3LIVE
17.06 (Sobota)75918:00Sokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeFBC ČPP Bystroň Group OstravaTUR3:5LIVE
17.06 (Sobota)76018:00DDM Horní Počernice OrkaFBC PEAKSPORT lITOMYŠLVET3:6LIVE
17.06 (Sobota)76118:00IBK MoraviaHornets BrnoBOH1:2LIVE
17.06 (Sobota)76218:00Sokol Brno I EMKOCase Gullivers WhiteFlorbal Torpedo HavířovSPP3:5LIVE
17.06 (Sobota)76318:00IBK PlantážníciGO-GO Horšovský TýnMAL4:3 (N)LIVE
17.06 (Sobota)76418:00FbC Hradec KrálovéACEMA Sparta PrahaVOD12:3LIVE
17.06 (Sobota)76521:15PSN Tatran StřešoviceBLACK ANGELSVUT II6:1LIVE
17.06 (Sobota)76621:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBC PEAKSPORT lITOMYŠLTUR5:2LIVE
17.06 (Sobota)76721:00Hornets BrnoFlorbal Torpedo HavířovBOH2:3LIVE
17.06 (Sobota)76821:00IBK PlantážníciACEMA Sparta PrahaMAL7:2LIVE
18.06 (Neděle)76910:00PSN Tatran StřešoviceIBK PlantážníciVUT I6:5LIVE
18.06 (Neděle)77010:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaFlorbal Torpedo HavířovVUT II4:5 (N)LIVE
18.06 (Neděle)77113:45PSN Tatran StřešoviceFlorbal Torpedo HavířovVUT I10:1LIVE
Juniorky GU19
17.06 (Sobota)78109:00K1 Florbal Žideniceitelligence Bulldogs BrnoAUT6:2LIVE
17.06 (Sobota)78209:00FBC Štíři České BudějoviceFBŠ JihlavaCAM2:7LIVE
17.06 (Sobota)78313:30IBK KachnyFBŠ JihlavaVUT I6:2LIVE
17.06 (Sobota)78413:30Slovensko U18Hungary SelectVUT II4:0LIVE
17.06 (Sobota)78514:25Tigers Jižní MěstoK1 Florbal ŽideniceVUT I4:1LIVE
17.06 (Sobota)78614:25FBS OlomoucGoralia DreamTeamVUT II3:2LIVE
17.06 (Sobota)78716:30IBK KachnyFBS OlomoucVUT I6:2LIVE
17.06 (Sobota)78817:40Slovensko U18Tigers Jižní MěstoVUT I5:0LIVE
17.06 (Sobota)78920:55IBK KachnySlovensko U18VUT I5:2LIVE
Mladší žáci BU13
17.06 (Sobota)59308:00Tatran Střešovice BLACKFbC HolešovCEJ4:5LIVE
17.06 (Sobota)59408:00F. K. TROOPERS MoravanySokol Brno I EMKOCase Gullivers OrangeSTN6:2LIVE
17.06 (Sobota)59509:00Snipers BratislavaSk JeMoBuSTA6:0LIVE
17.06 (Sobota)59609:00Panthers Otrokovice U 13Florbalová škola Plzeň OranžovíCEJ8:5LIVE
17.06 (Sobota)59709:00FBC DragonsFBC ČPP Bystroň Group Ostrava modříSTN2:5LIVE
17.06 (Sobota)59810:00FalconFbC SkutečAUT2:4LIVE
17.06 (Sobota)59910:00Athletics PrahaACEMA Sparta Praha YellowCAM15:0LIVE
17.06 (Sobota)60011:00FbŠ BohemiansFBC MohelniceAUT5:0 (K)LIVE
17.06 (Sobota)60111:00ACEMA Sparta Praha BlueHippos Žďár n. S.CAM10:1LIVE
17.06 (Sobota)60212:00TJ SOKOL GAJARYFBS OlomoucSTN8:1LIVE
17.06 (Sobota)60312:00Gepardi DDM Helceletka BrnoKanonýři KladnoAUT3:2LIVE
17.06 (Sobota)60412:00Technology Mladá BoleslavFbC ZŠ Komenského SlavkovCAM19:0LIVE
17.06 (Sobota)60513:00FC BUČIS TEAMFBC Hranice OrliSTA5:1LIVE
17.06 (Sobota)60613:00Florbalová škola PlzeňTJ Sokol Adamov kinderCEJ5:3LIVE
17.06 (Sobota)60713:00TJ ZnojmoT. J. Sokol StrážniceSTN12:0LIVE
17.06 (Sobota)60814:00FBC Česká Lípaitelligence Bulldogs BrnoHAT6:5 (N)LIVE
17.06 (Sobota)60914:00Eastern wings MichalovceSnipers TřebíčTES8:4LIVE
17.06 (Sobota)61014:00Florbal ÚstíFBC LiberecSTA5:6LIVE
17.06 (Sobota)61114:00FBK ValmieraK1 Florbal ŽideniceSTN8:3LIVE
17.06 (Sobota)61214:001. SC TEMPISH VítkoviceFbC HolešovCEJ13:1LIVE
17.06 (Sobota)61315:00F. K. TROOPERS MoravanySnipers BratislavaHAT5:4LIVE
17.06 (Sobota)61415:00Tatran Střešovice REDPanthers Otrokovice U 13TES15:2LIVE
17.06 (Sobota)61515:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBC ČPP Bystroň Group Ostrava modříSTA18:0LIVE
17.06 (Sobota)61615:00ACEMA Sparta Praha RedFbC SkutečCEJ10:2LIVE
17.06 (Sobota)61715:00Athletics PrahaFbŠ BohemiansSTN6:4LIVE
17.06 (Sobota)61815:00Pardubický výběrACEMA Sparta Praha BlueAUT11:2LIVE
17.06 (Sobota)61916:00Královéhradecký výběrTJ SOKOL GAJARYSTA4:7LIVE
17.06 (Sobota)62016:00BLACK ANGELS 2005Gepardi DDM Helceletka BrnoCEJ3:4 (N)LIVE
17.06 (Sobota)62116:00Technology Mladá BoleslavFC BUČIS TEAMSTN5:4 (N)LIVE
17.06 (Sobota)62216:00Sokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackFlorbalová škola PlzeňCAM9:5LIVE
17.06 (Sobota)62316:00BLACK ANGELS 2004TJ ZnojmoAUT3:1LIVE
17.06 (Sobota)62417:00Dunai Krokodilok SEFBC Česká LípaHAT2:4LIVE
17.06 (Sobota)62517:00Fbc ŠternberkEastern wings MichalovceTES6:4LIVE
17.06 (Sobota)62617:00ŠK 1.FBC TrenčínFBC LiberecCEJ2:1LIVE
17.06 (Sobota)62717:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B13FBK ValmieraSTA4:1LIVE
17.06 (Sobota)62818:001. SC TEMPISH VítkoviceF. K. TROOPERS MoravanyAUT15:0LIVE
17.06 (Sobota)62918:00FBC ČPP Bystroň Group OstravaTatran Střešovice REDSTN5:4LIVE
17.06 (Sobota)63018:00ACEMA Sparta Praha RedAthletics PrahaCEJ5:3LIVE
17.06 (Sobota)63119:00Pardubický výběrTJ SOKOL GAJARYAUT8:6LIVE
17.06 (Sobota)63219:00Gepardi DDM Helceletka BrnoTechnology Mladá BoleslavCEJ1:8LIVE
17.06 (Sobota)63319:00Sokol Brno I EMKOCase Gullivers BlackBLACK ANGELS 2004CAM6:7 (N)LIVE
17.06 (Sobota)63420:00FBC Česká LípaFbc ŠternberkHAT1:7LIVE
17.06 (Sobota)63520:00ŠK 1.FBC TrenčínFBŠ Hummel Hattrick Brno B13CEJ8:4LIVE
18.06 (Neděle)63608:001. SC TEMPISH VítkoviceFBC ČPP Bystroň Group OstravaMOR5:3LIVE
18.06 (Neděle)63708:00Fbc ŠternberkŠK 1.FBC TrenčínTES4:7LIVE
18.06 (Neděle)63809:00ACEMA Sparta Praha RedPardubický výběrMOR5:4LIVE
18.06 (Neděle)63909:00Technology Mladá BoleslavBLACK ANGELS 2004TES4:11LIVE
18.06 (Neděle)64011:301. SC TEMPISH VítkoviceŠK 1.FBC TrenčínBOH6:2LIVE
18.06 (Neděle)64112:45ACEMA Sparta Praha RedBLACK ANGELS 2004CAM1:5LIVE
18.06 (Neděle)64216:151. SC TEMPISH VítkoviceBLACK ANGELS 2004CAM10:3LIVE
Mladší žákyně GU13
17.06 (Sobota)64308:00FBC Štíři České Budějoviceitelligence Bulldogs BrnoHAT3:8LIVE
17.06 (Sobota)64408:00BLACK ANGELSFBC DragonsTES0:5 (K)LIVE
17.06 (Sobota)64511:00FBC HraniceFBC DragonsSTN5:3LIVE
17.06 (Sobota)64610:00FbC Aligators Šitbořice Sokolnice1. SC TEMPISH VítkoviceSTN1:7LIVE
17.06 (Sobota)64711:00Tigers Jižní Městoitelligence Bulldogs BrnoSTA11:1LIVE
17.06 (Sobota)64811:00TJ ZnojmoK1 Florbal ŽideniceCEJ4:3LIVE
17.06 (Sobota)64915:00FBC HraniceTJ ZnojmoCAM6:1LIVE
17.06 (Sobota)65014:00Tigers Jižní Město1. SC TEMPISH VítkoviceCAM11:2LIVE
17.06 (Sobota)65118:00Tigers Jižní MěstoFBC HraniceCAM8:0LIVE
Muži
01.07 (Sobota)95715:15Pěňáci z VinohradFbC Frýdek-MístekVUT I4:1LIVE
01.07 (Sobota)95815:15MMK Letka TelniceEngineersBOH12:4LIVE
01.07 (Sobota)95915:15BSP LIBERTAFBC BLUEBERRIES MODRAMAL10:1LIVE
01.07 (Sobota)96015:15Panthers Praha BTechnické službyTUR3:2 (N)LIVE
01.07 (Sobota)96116:15Peaches IBK 00The FistersVUT I11:0LIVE
01.07 (Sobota)96216:15Panthers PrahaFBK BobrkyBOH6:5LIVE
01.07 (Sobota)96316:15FBC Jatka MatějkaApolloMAL12:1LIVE
01.07 (Sobota)96416:15Dream Vidláci TeamHornets BrnoTUR4:1LIVE
01.07 (Sobota)96517:15Gymnázium ChomutovKošérVUT I6:2LIVE
01.07 (Sobota)96617:15Team KöpingFBŠ Hummel Hattrick Brno U19BOH8:2LIVE
01.07 (Sobota)96719:15RichmondPěňáci z VinohradVUT I6:2LIVE
01.07 (Sobota)96819:15MMK Letka TelniceBSP LIBERTABOH3:1LIVE
01.07 (Sobota)96920:15Polámanej MixerPanthers Praha BTUR6:2LIVE
01.07 (Sobota)97020:15Peaches IBK 00Panthers PrahaMAL2:3 (N)LIVE
01.07 (Sobota)97121:15ZUG SELECTION by SCOUTFBC Jatka MatějkaMAL6:3LIVE
01.07 (Sobota)97221:15Sokol Brno I EMKOCase GulliversDream Vidláci TeamTUR3:1LIVE
01.07 (Sobota)97320:15IBK PlantážníciGymnázium ChomutovVUT I5:6 (N)LIVE
01.07 (Sobota)97420:15PatyZon MastersTeam KöpingBOH5:6LIVE
02.07 (Neděle)97508:00RichmondMMK Letka TelniceVUT I10:5LIVE
02.07 (Neděle)97608:00Polámanej MixerPanthers PrahaVUT II1:4LIVE
02.07 (Neděle)97708:00ZUG SELECTION by SCOUTSokol Brno I EMKOCase GulliversMAL4:1LIVE
02.07 (Neděle)97808:00Gymnázium ChomutovTeam KöpingTUR3:2LIVE
02.07 (Neděle)97911:15RichmondGymnázium ChomutovVUT I4:2LIVE
02.07 (Neděle)98011:15ZUG SELECTION by SCOUTPanthers PrahaVUT II4:1LIVE
02.07 (Neděle)98115:00RichmondZUG SELECTION by SCOUTVUT I4:3 (N)LIVE
Přípravka BU9
17.06 (Sobota)54209:00FBC Česká LípaF. K. TROOPERS MoravanyMOR2:8LIVE
17.06 (Sobota)54309:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B9 AFBŠ JihlavaKOU4:3LIVE
17.06 (Sobota)54409:45BLACK ANGELSFBŠ Hummel Hattrick Brno B9 BMOR3:4 (N)LIVE
17.06 (Sobota)54509:45Sokol Brno I EMKOCase GulliversFBC PlzeňKOU2:5LIVE
17.06 (Sobota)54610:30FbC Coyotes JablunkovHornets BrnoKOU7:2LIVE
17.06 (Sobota)54710:30itelligence Bulldogs BrnoFBC MohelniceMOR5:1LIVE
17.06 (Sobota)54811:15Pitbulls & GepardiFBŠ Hummel Hattrick Brno B9 AKOU15:0LIVE
17.06 (Sobota)54911:15Orel Telnice-TuřanyFlorbalová škola PlzeňMOR8:5LIVE
17.06 (Sobota)55012:001. SC TEMPISH VítkoviceF. K. TROOPERS MoravanyMOR9:2LIVE
17.06 (Sobota)55112:00ACEMA Sparta Praha RedACEMA Sparta Praha BlueKOU1:2LIVE
17.06 (Sobota)55217:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B9 BFBC PlzeňMOR6:5LIVE
17.06 (Sobota)55317:00FbC Coyotes Jablunkovitelligence Bulldogs BrnoKOU5:8LIVE
17.06 (Sobota)55418:00Pitbulls & GepardiOrel Telnice-TuřanyKOU10:2LIVE
17.06 (Sobota)55518:001. SC TEMPISH VítkoviceACEMA Sparta Praha BlueMOR17:2LIVE
18.06 (Neděle)55610:30Pitbulls & Gepardiitelligence Bulldogs BrnoCAM0:5LIVE
18.06 (Neděle)55710:301. SC TEMPISH VítkoviceFBŠ Hummel Hattrick Brno B9 BBOH11:1LIVE
18.06 (Neděle)55815:15itelligence Bulldogs Brno1. SC TEMPISH VítkoviceCAM3:6LIVE
Starší žáci BU15
17.06 (Sobota)65808:00FBC MohelniceGepardi DDM Helceletka BrnoVUT I4:3 (N)LIVE
17.06 (Sobota)65908:00Florbalová škola PlzeňFBK JOKERZ CBVUT II14:2LIVE
17.06 (Sobota)66008:00Start98 KunraticeBLACK ANGELS WHITEVET18:1LIVE
17.06 (Sobota)66108:00FbC ZŠ Komenského SlavkovTurbošneci SVČ PohořeliceTUR11:1LIVE
17.06 (Sobota)66208:00FBC Hradečtí lvi SIONAthletics PrahaBOH5:3LIVE
17.06 (Sobota)66308:00K1 Florbal Židenice Reditelligence Bulldogs Brno BlackMAL1:5LIVE
17.06 (Sobota)66408:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B15 AK1 Florbal Židenice BlueSPP13:0LIVE
17.06 (Sobota)66508:00Kanonýři KladnoSk JeMoBuVOD110:0LIVE
17.06 (Sobota)66608:55FalconHornets BrnoVUT I2:3LIVE
17.06 (Sobota)66708:55Sokol Brno I EMKOCase GulliversPanthers Praha BVUT II5:3LIVE
17.06 (Sobota)66809:00itelligence Bulldogs Brno OrangeFBC Česká LípaVET2:8LIVE
17.06 (Sobota)66909:00Fbc Topgal ŠternberkFBS OlomoucTUR5:3LIVE
17.06 (Sobota)67009:00PSKC OkříškySKP Kometa BrnoBOH3:1LIVE
17.06 (Sobota)67109:00ACEMA Sparta Praha RedSnipers TřebíčMAL31:1LIVE
17.06 (Sobota)67209:00ACEMA Sparta Praha BlueFBC LipníkSPP7:1LIVE
17.06 (Sobota)67309:00TJ Sokol Královské VinohradyFBK Atlas BlanskoVOD16:2LIVE
17.06 (Sobota)67409:50GO-GO Horšovský TýnFBC Slovan Rimavská SobotaVUT I7:3LIVE
17.06 (Sobota)67509:50Panthers Otrokovice U 15TJ ZnojmoVUT II7:3LIVE
17.06 (Sobota)67612:00ATU KošiceFBC MohelniceVOD112:2LIVE
17.06 (Sobota)67713:00Florbalová škola PlzeňStart98 KunraticeVET0:11LIVE
17.06 (Sobota)67813:00Florbal Primátor NáchodFbC ZŠ Komenského SlavkovTUR5:0LIVE
17.06 (Sobota)67913:00Panthers PrahaFBC Hradečtí lvi SIONBOH8:2LIVE
17.06 (Sobota)68013:00Technology Mladá Boleslavitelligence Bulldogs Brno BlackMAL4:3LIVE
17.06 (Sobota)68113:00FBŠ Hummel Hattrick Brno B15 AKanonýři KladnoSPP1:2LIVE
17.06 (Sobota)68213:00TJ SOKOL RUDNÁHornets BrnoVOD19:2LIVE
17.06 (Sobota)68314:00FBC PlzeňSokol Brno I EMKOCase GulliversVET1:7LIVE
17.06 (Sobota)68414:001. SC TEMPISH VítkoviceFBC Česká LípaTUR7:0LIVE
17.06 (Sobota)68514:00FBC LiberecFbc Topgal ŠternberkBOH4:2LIVE
17.06 (Sobota)68614:00FBC ŘíčanyPSKC OkříškyMAL3:7LIVE
17.06 (Sobota)68714:00BLACK ANGELS BLACKACEMA Sparta Praha RedSPP0:5LIVE
17.06 (Sobota)68814:00FbC Hradec KrálovéACEMA Sparta Praha BlueVOD113:1LIVE
17.06 (Sobota)68915:00Tatran Střešovice REDTJ Sokol Královské VinohradyVET7:1LIVE
17.06 (Sobota)69015:00FBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVAGO-GO Horšovský TýnTUR7:0LIVE
17.06 (Sobota)69115:00Tatran Střešovice BLACKPanthers Otrokovice U 15BOH5:4LIVE
17.06 (Sobota)69219:00ATU KošiceStart98 KunraticeTUR7:2LIVE
17.06 (Sobota)69319:00Florbal Primátor NáchodPanthers PrahaVET0:2LIVE
17.06 (Sobota)69419:00Technology Mladá BoleslavKanonýři KladnoMAL4:1LIVE
17.06 (Sobota)69519:00TJ SOKOL RUDNÁSokol Brno I EMKOCase GulliversBOH2:5LIVE
17.06 (Sobota)69619:001. SC TEMPISH VítkoviceFBC LiberecSPP2:4LIVE
17.06 (Sobota)69719:00PSKC OkříškyACEMA Sparta Praha RedVOD12:6LIVE
17.06 (Sobota)69820:00FbC Hradec KrálovéTatran Střešovice REDVET4:6LIVE
17.06 (Sobota)69920:00FBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVATatran Střešovice BLACKTUR4:2LIVE
18.06 (Neděle)70008:00ATU KošicePanthers PrahaVUT I8:2LIVE
18.06 (Neděle)70108:00Technology Mladá BoleslavSokol Brno I EMKOCase GulliversVUT II4:3 (N)LIVE
18.06 (Neděle)70208:00FBC LiberecACEMA Sparta Praha RedTUR0:2LIVE
18.06 (Neděle)70308:00Tatran Střešovice REDFBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVAMAL4:5 (N)LIVE
18.06 (Neděle)70411:15ATU KošiceFBC ČPP BYSTRON GROUP OSTRAVAVUT I11:6LIVE
18.06 (Neděle)70511:15Technology Mladá BoleslavACEMA Sparta Praha RedVUT II3:5LIVE
18.06 (Neděle)70615:00ATU KošiceACEMA Sparta Praha RedVUT I7:4LIVE
Starší žákyně GU15
17.06 (Sobota)65220:00FBŠ Jihlavaitelligence Bulldogs BrnoSTN3:2 (N)LIVE
17.06 (Sobota)65320:00TJ ZnojmoKanonýři KladnoCAM9:2LIVE
17.06 (Sobota)65420:00Tigers Jižní MěstoHippos Žďár n. S.AUT7:0LIVE
18.06 (Neděle)65508:00FBS OlomoucFBŠ JihlavaCAM7:2LIVE
18.06 (Neděle)65608:00TJ ZnojmoTigers Jižní MěstoBOH6:5 (N)LIVE
18.06 (Neděle)65711:30FBS OlomoucTJ ZnojmoCAM4:2LIVE
Ženy
01.07 (Sobota)98218:15DT SaMoFBC Slovan Rimavská SobotaVUT I9:0LIVE
01.07 (Sobota)98318:15Hungary SelectSK JihlavaBOH1:2LIVE
01.07 (Sobota)98419:15K1 Florbal ŽideniceŽeny ve VýprodejiMAL6:1LIVE
01.07 (Sobota)98519:15HuvikseenBrněnské BohyněTUR5:6 (N)LIVE
02.07 (Neděle)98610:00DT SaMoBrněnské BohyněVUT I4:1LIVE
02.07 (Neděle)98710:00K1 Florbal ŽideniceSK JihlavaVUT II3:0LIVE
02.07 (Neděle)98813:45DT SaMoK1 Florbal ŽideniceVUT I2:3 (N)LIVE

      

Copyright © 2017 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS