Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Uplynulý týden patřil na Hummel Open Game 2019 dospělým kategoriím. Připomeňte si ve zkratce vítěze jednotlivých kategorií a jejich putování za turnajovým triumfem.

Do kategorie amatérů zasáhlo 38 mužstev rozdělených do osmi základních skupin. Úvodní fází turnaje prošli bez zaváhání Shooters Beta, Žltý Sneh, a Bejvávalo. Tyto týmy pak doplnily ze čtyřčlenných skupin stoprocentní Excellent s MOPRA.

Až do finálového dne se probojovalo osm celků, které toužily získat turnajovou trofej. Poměrně jednoznačné výsledky čtvrtfinále určily, že následující část play-off přinese zápasy MOPRA–Bejvávalo a Flamingos Brno – Žltý Sneh. Ve finále se tak nakonec objevilo Bejvávalo se Žltým Snehem, když oba výběry zvládly semifinále rozdílem čtyř gólů.

Poslední měření sil zvládl Žltý Sneh 6:0, když hned čtyři branky zaznamenal Matúš Maďar. Mezi amatéry se tak stal vítězem slovenský tým a získal pohár Open Game pro rok 2019.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Brno Hummel Open Game (@hummelopengame),

Muži Pro se utkali ve čtyřech skupinách při celkovém počtu 19 účastníků. A jediný, kdo uzavřel základní část s plným počtem bodů, bylo FBC Tornados Hradec Králové. Stále však čekalo play-off, které rozhoduje o konečném umístění na turnaji.

Do čtvrtfinále se dostala velmi vyrovnaná mužstva, protože dva duely musely rozhodovat až nájezdy. Pološílené veverky v nich vyřadily IBK PořádMálo a Tatran selection neprošel v dovednostní disciplíně přes IBK Aces. Naopak The Pisstols zdolali Klobásníky 4:0 a Tornados porazili Gykovy Stars 2:1.

Semifinále opět ukázalo minimální rozdíly mezi soupeři a v obou zápasech došlo na nájezdy. V nich završili mocný obrat The Pisstols proti Pološíleným veverkám a IBK Aces ukončili turnaj Hradci Králové. Celkové prvenství si potom vybojovali právě Aces, když si finále pohlídali 4:0.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Brno Hummel Open Game (@hummelopengame),

Do ženského Open Game se letos zapojilo devět družstev. Nejlepší místa po základních skupinách měly Židenice a Vsetín, které tak mířily do play-off s vysokými ambicemi. Brněnský tým však v semifinále skončil na Lassie’s snout a Vsetín se nedostal přes DT SaMo, takže finále se odehrálo mezi týmy z druhých příček obou skupin.

Dramatický souboj vyzněl v celkovém součtu lépe pro hráčky Lassie’s snout, které přerušily dvouleté kralování Židenic na čele ženského turnaje.

Mužská elitní kategorie letos přivítala dvanáctku týmů. Nejlépe do vyřazovací části vkročily FBK Bobrky a FBC Jatka Matějka, které opanovaly své skupiny. Do finále se ale dostaly z této dvojice jen Bobrky, jimž se navíc dařilo obracet skóre v důležitých momentech.

Druhým finalistou bylo IBK Södra Böhmen, jež však nedokázalo zastavit rozjetého soupeře. Závěrečný duel elitní kategorie tak ovládly Bobrky a i díky finálovému hattricku Vlastimila Červenky šla trofej do jejich držení.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Brno Hummel Open Game (@hummelopengame),

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ročník 2020 přichází s novými kategoriemi!

Registrace na další ročník florbalového turnaje Brno Open Game 2020 je spuštěna. I letos se můžete těšit na přísun novinek v oblasti florbalové i mediální! Dnes si pod drobnohled vezmeme florbalovou část. Pro blížící se ročník byly otevřeny tři nové kategorie, do kterých je možné se již nyní registrovat. Pro ty nejmenší, kteří

Registrace pro Brno Open Game 2020 spuštěna!

Další ročník turnaje Hummel Brno Open Game se blíží! Zároveň se jedná o první ročník v nové grafické identitě. Červnový mezinárodní florbalový turnaj má od této chvíle spuštěnou registraci! Čtrnáctá kapitola Brno Open Game. Letos se opět turnaj uskuteční ve dvou termínech, od 18. do 21. června pro Brno Open Game KIDS a

Věřil jsem nové koncepci, prozradil vedoucí marketingu Pavel Kocourek

Na chodu Open Game se podílel už v minulých letech, ale tentokrát ho čekala úplně nová výzva. Pavel Kocourek letos převzal roli hlavního marketingového pracovníka a pokusil se nastolit nový způsob, jakým bude turnaj prezentován.  Máš za sebou první ročník v roli marketingového pracovníka Open Game. Jaké z toho máš

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS