Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

První trofej dospělého Hummel Open Game byla předána na hale Vodova. Mezi vítěze turnaje se zapsali IBK Aces poté, co si ve finále poradili s The Pisstols. Konečný výsledek byl 4:0, přičemž tři góly padly až ve druhém poločase.

Ve finále se dvakrát zapsal mezi střelce i Jiří Šincl, který se stal druhým nejproduktivnějším hráčem IBK Aces na turnaji. V součtu zaznamenal devět gólů a čtyři asistence. Po zisku zlatých medailí pak tahoun mužstva zhodnotil celý letošní ročník Open Game.

Jak z tvého pohledu probíhalo finále proti The Pisstols?
Myslím si, že to bylo z obou stran dost unavené. Měli jsme za sebou už dost zápasů. Přesto jsme postupem času převzali otěže utkání a ubojovali jsme to. Jak fyzicky, tak asi i technicky jsme soupeře nakonec přehráli.

Jak jsi vnímal vaši cestu play-off, když jste museli procházet přes nájezdy?
Až doteď jsme každé kolo play-off dotáhli k úspěšným nájezdům. Bylo to dost náročné, hlavně tedy první utkání vyřazovací části, kdy jsme celý den stáli a čekali na něj až do večera. Tam jsme brzy prohrávali 1:4, ale vzchopili jsme se a postoupili. Pak si myslím, že další dva duely jsme byli lepším týmem, jenže v závěru jsme vždy přišli o vedení. Měli jsme aspoň štěstí v nájezdech a finále jsme si ubojovali sami.

Co říkáš na svůj osobní výkon, protože i v těch nájezdech jsi dával důležité branky?
Jo, tak dva ze tří jsem dal. Nevím, v těch nejdůležitějších chvílích to naštěstí padlo. Nájezdy jsou hlavně o štěstí a je dobře, že se zrovna přiklonilo k nám.

Jak sis tedy užil celý Hummel Open Game?
Určitě super. My jsme si před turnajem řekli cíl, že bychom to chtěli zkusit vyhrát. Takže jsme splnili cíl a všichni jsme si to užili. Jestli bude možnost, tak se určitě příští rok vrátíme.

Byla organizace ze strany pořadatelů podle vašich představ?
Organizačně bylo vše v pořádku. Na webu jsme našli informace, které jsme potřebovali vědět. I během zápasů byly veškeré věci nachystány, takže za mě super.

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Hummel Open Game už plánuje svůj další ročník

Ani příští rok nebude v Brně chybět významná florbalová akce. Mezinárodní turnaj Hummel Open Game měl letos na programu už svůj třináctý ročník a jeho tradice bude pokračovat i nadále. Příští Open Game 2020 tak bude celkově už čtrnáctá, přičemž se v rámci ní odehraje podvanácté turnaj dětí. Právě mládežnické

Věřil jsem nové koncepci, prozradil vedoucí marketingu Pavel Kocourek

Na chodu Open Game se podílel už v minulých letech, ale tentokrát ho čekala úplně nová výzva. Pavel Kocourek letos převzal roli hlavního marketingového pracovníka a pokusil se nastolit nový způsob, jakým bude turnaj prezentován.  Máš za sebou první ročník v roli marketingového pracovníka Open Game. Jaké z toho máš

Držíme si laťku, za kterou se nemusíme stydět, říká ředitel turnaje Dan Koubek

Průběh Hummel Open Game 2019 měl stejně jako v minulých letech pod dohledem ředitel turnaje Dan Koubek. V rozhovoru se vrátil k uplynulé akci a vyzdvihl důležité myšlenky, které tento ročník přinesl. Jaký je váš celkový dojem z letošního Hummel Open Game? Myslím si, že se nám podařilo uspořádat turnaj v takové kvalitě, na jakou jsou naši

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS