Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Svoji premiéru na turnaji má za sebou i Týmu na hraně, v jehož nominaci jsou samá hvězdná jména. Jágr, Rolinek, Vokoun a mnoho dalších. Tím, kdo přiblížil úvodní remízu 2:2 na šampionátu v Brně, byl jeden ze střelců národního mužstva Oliver „Marek“ Gold.

Honzo, jak byste popsal úvodní utkání skupiny proti Tatran Selection?
Přirovnal bych to k tradičnímu prvnímu zápasu na šampionátu. Nervozita, nesehranost… Měli jsme sice v pražské Tipsport Areně přípravný kemp před mistrovstvím světa, jenže pár kluků, co nám teď dorazilo ze zámoří, se ještě hledá. Dáváme dohromady pětky a myslím si, že to půjde. Remíza na začátek dobrá a říkám, až se kluci z NHL dají s námi více do kupy, bude to mnohem lepší.

Viděli jsme Jaromíra Jágra, jak otevřel skóre zápasu. Jaké to je hrát po boku takové legendy?
Je to něco neuvěřitelného, Jarda je obrovská ikona. Jen si vezměte, v osmačtyřiceti letech ještě válí na Kladně. Není to ani o tom, že by Jarda tady byl od toho herního, ale proto, že je obrovský pantáta, trenér a masivní podpora na lavičce. Takže s Jardou je to něco k nezaplacení a je radost s ním nastupovat v jednom týmu.

Potom přišel i druhý gól z vaší hole na 2:0. Jak se celá akce seběhla?
Dobře jsme si to vyměnili s Martinem Růžičkou. Marťa má toto nacvičené s panem Wolskim z Třince, tentokrát tam našel mě, když jsem byl ve správný moment na správném místě, a pro mě už nebylo problém to trefit.

Není možná trochu škoda, že se po remíze v normální hrací době nejely samostatné nájezdy? Protože ty jsou vaše specialita.
Samozřejmě, že to je obrovská škoda. Máme tam Lukáše Kašpara, máme tam mě. Víme, že před deseti lety jsme takto vybojovali zlatou medaili. Je to škoda, ale doufám, že si nájezdy v play-off ještě vynahradíme.

Už večer vás čeká pokračování skupiny. Na čem ještě budete muset zapracovat?
Jelikož koronapauza upravila pravidla turnaje způsobem, že se ze skupiny postupuje buď do kategorie ELITE, nebo PRO, tak každý tým uvažuje jinak. Naši soupeři samozřejmě chtěli prohrát, my to víme, protože je pro ně určitě lepší hrát PRO než jít rovnou v semifinále na nějaký silnější tým. Každopádně my na toto nehrajeme. My jsme Tým na hraně – víme, že nejsme nejsilnější a musíme v každém utkání podat výkon na 120 procent.

 

Kompletní nominaci Týmu na hraně pro letošní turnaj naleznete ZDE.

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Finále HOBBY uzavřely vítězně Fialové Kobry Globo Gym

Posledním zápasem dospělé Open Game 2020 se stalo finále kategorie HOBBY. V něm na sebe narazily Fialové Kobry Globo Gym a SK Domaslavice, které bojovaly do posledního dechu. Kobry ale nakonec udržely náskok z první půle a převzaly pohár za výhru 4:2. Úspěšný turnaj shrnul tahoun Globo Gymu Kamil Bříška, který zároveň byl nejproduktivnějším

Elitu ovládl Richmond, ve finále přestřílel IBK Södra Böhmen

Po loňské absenci na Brno Open Game se Richmond vrátil na florbalový trůn. Výběr v kategorii ELITE prošel turnajem bez jediné porážky a ve finále si poradil se Södra Böhmen 8:3. Nejlepším hráčem zlatého mužstva byl vyhlášen obránce Lukáš Jalový, který se podělil o dojmy z vítězného finále. Lukáši, jak

Zlaté medaile kategorie PRO putují k Týmu na hraně

V kategorii Muži PRO uspěli hráči Týmu na hraně. Ve finále zdolali, jak jinak než na samostatné nájezdy, Tatran selection a brali cenné zlato. Rozhodující střílení zvládl Filip „Jágr“ Horák, který se navíc trefil už v základní hrací době, a přispěl k vítězství 3:2. Turnaj potom Horák zhodnotil v rozhovoru. Co

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2020 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS