Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Dámy a pánové, představujeme vám první vítěze dospělé Brno Open Game. Finále kategorie Muži PRO ovládlo IBK Pořádmálo, které si poradilo s Opavou. Rozhodující utkání o zlaté medaile skončilo 7:2.

Oba týmy se na turnaji už potkaly v základní skupině, kde duel skončil remízou 2:2. A vyrovnaný stav trval dlouho také ve finále, protože první trefa padla až ve dvanácté minutě. Tím se otevřelo skóre a do konce prvního poločasu nabralo podobu 4:1 pro Pořádmálo.

Zlatí medailisté ve druhé fázi dostáli svému jménu, jelikož průběžný výsledek jim byl pořád málo. Opavští hráči utkání již příliš nezdramatizovali a IBK slušný náskok nepustilo. Když zazněl finální hvizd, vedlo Pořádmálo 7:2. „Upřímně jsem byl před finále nervózní. Ve skupině jsme s kluky hráli 2:2 a předvedli famózní výkon. Trochu jsme se toho báli, hlavně já, ale kluci zamakali a dozadu jsme to zvládli krásně,“ těšilo gólmana vítězů Vojtěcha Otta.

Letošní ročník Open Game rozhodně přinesl spoustu pozitivních dojmů. „Turnaj se nám povedl skvěle, hlavně klukům na baru! Na hřišti to bylo ještě lepší, takže spokojenost. Každý rok si to užíváme,“ poznamenal Ott. Zároveň ocenil i organizační stránku akce. „Je super, že se šoupl turnaj na jednu halu a nemuseli jsme cestovat všude možně. Holky u stolku taky klasicky pěkné, takže my jsme spokojení,“ smál se brankář mistrů.

Cesta za titulem je o to cennější, že přišla po dlouhé herní pauze. „Někteří kluci chodili spolu trénovat a lepilo jim to víc než ostatním. Nicméně sehráli jsme se a sedli si krásně,“ zmínil Ott. A dalším cílem má být obhajoba prvenství z Brno Open Game. „Příště asi přihlásíme opět kategorii PRO, protože Elitu bychom vyhráli asi jenom na tom baru – hřiště by úplně naše nebylo. Ale určitě se vrátíme, budeme se snažit,“ dodal s úsměvem na závěr.

Kompletní online přenos z finálového utkání si můžete prohlédnout ZDE.

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS