Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Společně se startem nového měsíce jsme zároveň překročili další stovkový milník registrovaných účastníků. Svoji účast na dětském turnaji potvrdily superligové týmy jako Vítkovice, Otrokovice, Tatran Střešovice nebo Sokol Pardubice.

 

Nedávno jsme publikovali na Facebooku, že nejnabitější kategorií jsou mladší žáci a informace je stále aktuální záležitostí. V současné době je do kategorie BU13 přihlášených 32 týmů, v patách jsou starší žáci s počtem 28 týmů a elévové s číslem 26.

 

Stále pro registraci zbývá měsíc, uzávěrka přihlášek proběhne 30. dubna. Uplynulý ročník jsme dosáhli počtu 349 registrovaných týmů, podaří se nám letos hranici opět překročit?

 

Na rozjezd nové sezóny je tu pro vás Brno Florbal Festival

V letošním roce pro vás také máme velkou novinku, a to první ročník mládežnického turnaje Brno Florbal Festival. Turnaj se uskuteční v prvních dvou týdnech měsíce září. Tedy ideální turnaj před startem soutěží další sezóny!

 

Přihlásit své týmy na Brno Florbal Festival je možné do následujících kategorií: přípravka, elévové, mladší žáci, starší žáci a dorostenci.

Svoji účast již oznámil celek 1.SC TEMPISH Vítkovice! Na stránkách turnaje najdete všechny potřebné informace, včetně registračního formuláře – www.brnoff.cz

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Náš Open Game: 4. den na sociálních sítích

Dětská část turnaje Hummel Open Game 2019 skončila. Stále však zbývá zrekapitulovat, čím žily sociální sítě během finálové dne díky hashtagu #MujOpenGame! Na webu jsme přinášeli ohlasy vítězných účastníků. Přečtěte si například ty z kategorie elévů, kterou vyhráli Coyotes Jablunkov.

Na trofej mladších žáků dosáhly Vítkovice

Poslední zápas Hummel Open Game 2019 vyhráli mladší žáci Vítkovic. Jejich protivníkem ve finále turnaje se stal Florbal Jesenice, který však už nedotáhl své tažení ke zdárnému konci. Ostravané tak zdolali rivala 5:3. První poločas nabídl jedinou branku, která šla na konto vítkovického Jana Bury. To nejdůležitější se

Starší žáci Tatranu Střešovice neměli konkurenci. Jak to viděl jeho hráč Vojtěch Kún?

Starší žáci Tatranu Střešovice nedali ve finále šanci svému soupeři Panthers Praha a vítězstvím 7:3 potvrdili nadvládu na turnaji Hummel Open Game 2019, na kterém vyhráli všechny zápasy v základní hrací době. K úspěchu přispěl také útočník Vojtěch Kún, který na turnaji zaznamenal 5 gólů a 3 asistence a po

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS