Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami?

V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které začaly cestu turnajem v osmi základních skupinách. Utkání přinesla dost vysokých vítězství a výrazné rozdíly ve skóre, což prokázala třeba Olomouc (skóre ve skupině 73:4) nebo Vítkovice (43:5).

To nejdůležitější však přišlo až v play-off. Během něj pokračovali v solidní formě Bulldogs Brno Black a po výhrách nad Hodonínem, Gullivers nebo Tatranem Střešovice Red postoupili až do finále. Tam se jim postavily do cesty již zmiňované Vítkovice, jež v semifinále porazily na nájezdy právě Olomouc. Poslední duel turnaje se ovšem vydařil Brňanům díky výsledku 10:5.

Akční průběh nechyběla ani kategorii elévů, kde bylo dost adeptů na medaile. Ve vyřazovacím systému ale mohli uspět pouze někteří. Do finále se nakonec probojoval Litvínov, který rozstřílel Rudnou a Hattrick B a přetlačil Spartu v nájezdech, přičemž ho doplnily Otrokovice po cestě přes Tatran, Bulldogs nebo Gullivers.

Souboj o zlato lépe rozehrál Litvínov, jenž se ujal vedení 4:0. Panthers ovšem začali dotahovat manko a ve druhém poločase ještě nemohli být Severočeši úplně v klidu. Otrokovice se ale nepřiblížily více než na 3:5 a Bivoj zaznamenal cenné prvenství.

Poměrně defenzivní bylo play-off přípravek, do něhož putovaly týmy ze dvou velkých skupin po sedmi účastnících. V semifinále slavili Black Angels díky výsledku 3:0 nad Hattrickem Brno, druhý finalista Vítkovice potom zdolal Spartu Praha výsledkem 1:0 až na nájezdy. Stejným způsobem navíc Vítkovice triumfovaly také ve finále, protože ani v něm nepadl žádný gól a rozhodovala speciální disciplína.

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Partneři turnaje

            

TERMÍN turnaje Hummel OpenGame 2022

14. ROČNÍK MLÁDEŽNICKÉHO FLORBALOVÉHO TURNAJE BRNO HUMMEL OPEN GAME KIDS 2022 23.6. - 26.6. 2022 16. ROČNÍK MEZINÁRODNÍHO FLORBALOVÉHO TURNAJE BRNO HUMMEL OPEN GAME 2022 30. 6. - 3. 7. 2022 Brno

Výpis všech KATEGORIÍ pro Hummel OpenGame 2022

14. ROČNÍK MLÁDEŽNICKÉHO FLORBALOVÉHO TURNAJE BRNO HUMMEL OPEN GAME KIDS 2022 23.6. - 26.6. 2022 Brno Juniorky - 2003 a 2004 s tím, že mohou nastupovat dorostenky Junioři - 2003 a 2004 s tím, že mohou nastupovat dorostenci Dorostenky - 2005 a 2006 s tím, že mohou nastupovat starší žákyně Dorostenci - 2005 a 2006 s tím, že mohou nastupovat starší žáci Starší

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2022 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS