Hummel
Opengame
Amaterská
florbalová liga
 
Starší příspěvky:123456789

Jedním z favoritů juniorského turnaje jsou určitě Tatran Strašovice. Ve skupině si zatím počínají suverénně, což dokládá zatím pouze jeden obdržený gól, který pražský tým obdržel v zápase s Frenštátem. Nejen o tomto zápase se rozpovídal Jonáš Kůra.

.... pokračování
autor: Michal Jilka
17.06.2016 09:28:05

První galerie plné fotografií jsou zde!

autor: Igor Škapa

V zápase proti Bulldogs vstřelila dvě branky, na které navázala vítězným gólem v utkání s Hranicemi. Jedna z nejproduktivnějších juniorek Aligators Šitbořice Klára Jahodová odpovídala na otázky týkající se prvního dne turnaje Hummel Open Game.

.... pokračování
autor: Michal Jilka
16.06.2016 21:08:48

Turnaj Hummel Open Game také odstartoval na dvou hřištích na VUT, kde se střetla družstva starších žáků Litomyšle a Holešova. V zápase od začátku dominovali hráči Peaksportu Litomyšl, kteří vstřelili hned na začátku střetnutí dva góly. Po zbytek zápasu se duel spíše již dohrával. Ani jedno mužstvo nevyužilo žádnou ze svých šancí a tak duel skončil 2:0.

Naopak na vedlejším hřišti ve stejné kategorii se děly věci. Brněnští Hornets se střetli se Sharks Suchdol nad Odrou. Hornets od začátku tlačili a v 8. minutě již vedli 2:0. Sharks ovšem díky zvýšenému pohybu do poločasu stihli ještě snížit a 40 sekund po začátku druhého poločasu byl již stav vyrovnaný. Stav se i nadále přeléval, Hornets šli znovu do vedení, to ale netrvalo ani minutu a už bylo znovu srovnáno. Na konci 12. minuty strhli na svou stranu opět hráči nastupující v černých dresech a tentokrát se už týmu Suchdol nad Odrou nepodařilo vyrovnat.

V hale při IŠŠ Automobilní se střetli mladší žáci Hattricku Brno a Olomouce. Brňané se snažili o herní projev založený na přesných kombinacích, což mu hned zkraje utkání několikrát vyšlo. Hattrick měl po patnácti minutách tak výrazný náskok, že do druhého poločasu naskočil náhradní brankář. Zápas se velice povedl Davidu Tretinovi, jenž se na brněnské výhře 12:0 podílel čtyřmi góly a dvěma asistencemi.

Maloměřické hřiště se stalo dějištěm duelu dorosteneckých družstev FBŠ Plzeň – IBK-Notorics/KIDS. IBK do desáté minuty drželo nerozhodné skóre, úderné ofenzivě plzeňských hráčů ale nemohlo vzdorovat věčně. Notorics v závěru nepomohly ani hlasité pokyny trenérky. Ta tak musela sledovat, jak soupeř slavil desetibrankový příděl.

Maďarky táhne Eszter Fodor, Bučis Team pro změnu Marek Ševít
Výrazného lídra má maďarský celek Phoenix Fireball, který táhne hráčka s č. 12 Eszter Fodor. Ta zařídila nejprve vítězství hattrickem a asistencí svého týmu nad plzeňskou Slávií, v duelu na Campusu si pak připsala tři body za dva góly a asistenci a pomohla tak svému týmu k další výhře, tentokrát nad Znojmem.

Další zápas v tamější hale sehráli mladší žáci Bučis Teamu s FBC Liberec. Zápas se proměnil v exbici jednoho "muže". Marek Ševít s č. 10 nasázel Bučis Teamu rovných pět branek a jeho tým si připsal zasloužené vítězství 2:12.

Odpolední duel kategorie elévů mezi Athletics Praha a FBŠ Plzeň se rozhodoval u mantinelů, kde docházelo k řadě osobních soubojů. V nich byli během první půle silnější Západočeši, kteří hrozili z perfektních brejkových situací. Vstup do druhé části hry ovšem Plzni vůbec nevyšel a Athletics snížili na rozdíl jediné branky. I přes zlepšený výkon se však Pražané museli smířit s těsnou prohrou 3:4.

Turnaj mladších žáků pokračoval československou bitvou. Florko Košice vyzvalo Mladou Boleslav. První dějství patřilo dvougólovým střelcům Peteru Repčíkovi (Košice) a Ondřeji Pužmanovi (Boleslav), jež využívali svého důrazu před brankovištěm. Boleslav těžila z takřka domácího prostředí, které středočeskému celku vytvořila početná skupina fandících rodičů. I jejich zásluhou Technology zvítězilo 5:2. O své postřehy ze zápasu se s námi podělali slovenský hráč Marek Bakajsa.

Juniorky Šitbořic a Hranic odehrály neuvěřitelně napínavý duel. Vyrovnanou první polovinu vyhrály gólem do šatny hráčky Aligators, Hranice ale hned na začátku druhé části odpověděly. Žádný z týmů neměl výraznější herní převahu a pomalu se schylovalo k remíze. Šest minut před koncem však dostala Aligators do vedení 2:1 Klára Jahodová, jejíž trefa byla také vítězná.

autor: Michal Jilka

Premiérové střetnutí na Hummel Open Game pro ně nedopadlo dobře. Mladší žáci Florko Košice narazili na mladoboleslavské Technology, které je zdolalo výsledkem 5:2. Nejen o nepovedené premiéře na turnaji mluvil Marek Bakajsa.

.... pokračování
autor: Michal Jilka
16.06.2016 17:04:12

Od startu 10. ročníku Hummel Open Game uplynulo pár hodin a naše servery zaznamenali již přes  2 000 000 přístupů.

Všem fanouškům děkujeme za Váš zájem, přízeň a podporu!!!

autor: Igor Škapa

Na patnácti halách po celém Brně odstartoval 10. ročník Hummel Open Game.

Dorostenky a dorostenci bojují na Vodové

Na halách na Vodové odstartoval turnaj dorostenců a dorostenek. Hned od úvodních zápasů byly vidět dramatické momenty, krásné góly i tvrdé souboje.

V úvodních zápasech proti sobě nastoupily celky Dorostenky UB proti slovenskému týmu FBC Slovan Rimavská Sobota.  Duel začal tlakem českého týmu, který korunovaly hráčky poločasovým výsledkem 4:0. V druhém poločase se však vzchopil i tým z Rimavské Soboty, který krásnými góly snížil. Vítězství si ale nakonec připsal i díky hattricku Kateřiny Sedláčkové tým Dorostenek UB.

V souběžně hraném zápase proti sehrál celkem jednoznačný zápas maďarský celek Phoenix Fireball SE. Ten úvodní poločas proti FBŠ Slavia Plzeň vzal jako zahřívací, přičemž poločasový výsledek mohl být daleko výraznější než 2:0. V druhém poločase již převzaly otěže zápasu Maďarky a ve svém prvním zápase na turnaji zvítězily 6:0.

Zápas mezi Vsetínem a IBK Södra Böhmen začal lépe Vsetín a hned po půl minutě zápasu se ujal vedení. Soupeř ale dokázal v rozmezí dvou minut odpověď a výsledek zápasu nakonec narostl až na konečných 1:5.

Na začátku dalšího zápasu překvapila Kopřivnice pražskou Spartu, která jako by byla ještě na dálnici D1 v zácpě a už její brankář lovil míček ze sítě. I přes to, že se šance následně střídaly na obou stranách, tak se do poločasu skóre neměnilo. V druhém poločase již ale převzala iniciativu Sparta, otočila stav na 3:1, posléze až na 5:2, ovšem Kopřivnice se nevzdala a dokázala snížit na rozdíl jediné branky. V závěrečné minutě ale Kopřivnice nevyužila svoji šanci a z brejku obdržela šestý a poslední gól zápasu.


Turnaj elévů zahájila série debaklů

První zápasy v kategorii elévů nabídly vesměs jednoznačné výsledky. Bulldogs Brno využili domácího prostředí a výrazně přehráli hráče Židenic. Vysoké vítězství si připsalo i Znojmo, které zničilo nerozehrané Vinohrady.

Hned úvodní utkání Open Game v hale TJ Start přineslo drobné komplikace. Měření sil mezi elévy Královských Vinohrad a Znojma začalo kvůli pozdějšímu příjezdu pražských hráčů s desetiminutovým zpožděním. Nečekaná pauza přišla Moravanům vhod, protože brzy vedli a soupeře rozdrtili 15:0. Nejaktivnějšími střelci byli se třemi góly David Přibil a Jakub Čech.

Brněnské derby obstaraly celky Bulldogs a Židenic. Sokol předvedl šokující vstup do zápasu a už v desáté sekundě upravil na 1:0. Elévové Bulldogs se ale okamžitě vzpamatovali a během minuty skóre obrátili. Utkání skončilo za stavu 10:1 pro buldočí naděje, z nichž vynikal zejména pětibodový Richard Kalousek (4+1).

Také ve vedlejší hale Hattrick se muselo na jeden z týmů čekat. Elévové Black Angels měli hrát s družstvem FBC Ostrava, to si však spletlo halu se Startem. Střetnutí bylo poměrně vyrovnané, střelecky se ale dlouho prosazovali pouze Pražané. Black Angels si náskok z prvního poločasu pohlídali a nakonec triumfovali 6:1. Rozdíl mohl být ještě větší, brankář FBC ovšem chytil trestné střílení.

Hala Tesla hostila zápas elévů Juventus Odry – Snipers Black. Ryze dívčí družstvo Oder se i přes velkou snahu nedokázalo přizpůsobit protivníkově ofenzivní hře a kvůli nepřesnostem v defenzivě po prvním dějství prohrávalo 1:4. V průběhu druhé půlky se Juventus dopustil několika nedovolených zákroků u mantinelu, čímž na sebe negativně upoutal pozornost diváků. Výborným útočným výkonem se prezentoval Martin Lauko, jenž měl výraznou zásluhu na konečném výsledku 8:1.

 

 

autor: Michal Jilka
Starší příspěvky:123456789

 

 

 


Sportujeme s podporou města Brna

 

Copyright © 2015 - 2016 Vášprostor.cz | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS | Grafický návrh: DeZiro Graphic