Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím


Rozhodčí
Všechny zápasy turnaje rozhodují rozhodčí s licencí ČFBU

Jury turnaje
Petr Šíma, Dan Koubek, Vít Filipi

Rozpis utkání
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v uveřejněném rozpise. V případě změn budou informování všichni vedoucí družstev, kterých se daná změna týká. K povinnostem družstev je sledovat info tabule, pro případné změny ke kterým si vyhrazuje pořadatel právo. Tabule jsou na každé hale, důležité jsou zejména při závěrečných zápasech ve skupinách, pro hladkou návaznost a postupy do playoff. V případě nejasností kontaktuje družstvo vedení turnaje na tel. 777 629 254, nebo příslušného vedoucího haly.

Soupiska hráčů
K povinnostem každého zúčastněného mužstva patří odevzdání vyplněné soupisky. Soupiska se odevzdává při prezentaci. Do utkání nastupují pouze hráči uvedení na soupisce pod svým občanským jménem. Po odehrání prvního utkání může být soupiska doplněna, ne však o hráče uvedeného již na soupisce jiného zúčastněného mužstva. Vždy tak může být učiněno 60 minut před následujícím zápasem a uhrazení ID poplatku. V průběhu turnaje lze dopsat hráče pouze v kanceláři turnaje na hale HAT.

Start hráče
Hráč může v průběhu turnaje startovat pouze za jedno družstvo. Výjimkou je start hráče ve více věkových kategoriích za jeden klub. Družstvo na žádost rozhodčího musí předložit průkazy totožnosti, nebo jiné doklady, které jednoznačně identifikují hráče a jeho věk. O konfrontaci může požádat i soupeř nejpozději však do poločasu sporného utkání a po složení poplatku za protest. Jakýkoliv neoprávněný start hráče vede ke kontumaci v poměru 0:5 a k vyloučení hráče z turnaje.

Protesty
Protest musí být předán v písemné formě vedoucímu haly nejpozději do 15ti minut po skončení utkání. Poplatek za podání protestu je 200 Kč V případě zamítnutí protestu poplatek propadá. Protesty vůči výkonům rozhodčích nebudou akceptovány. Rozhodnutí jury turnaje je konečné.
Vyloučení hráče
ČK 1 vyloučení do konce daného utkání
ČK 2 automatický zákaz startu v následujícím utkání
ČK 3 vede k vyloučení hráče do konce turnaje

Čekací doba
Na turnaji není z časové náročnosti možné využít čekací dobu. V případě nedostavení se mužstva, se utkání zkontumuje v neprospěch opozdivšího mužstva. V případě dvou kontumací v důsledku opožděného nastoupení k utkání bude dané družstvo z turnaje vyloučeno a výsledky jeho utkání budou anulovány.

Barvy dresu
V případě shodných barev dresů se musí družstvo hostů převléknout do náhradní sady dresů.

Rozcvičení
Rozcvičení před utkáním nemůže probíhat na hřišti vyjma finálových utkání.

Ceny
Tým na 1. místě obdrží pohár.
Hráči týmů na 1.–4. místě obdrží medaile./ Zápas o třetí se se nehraje./

Time-out
V zápasech základních skupin nelze čerpat oddechový čas. Time-out je povolen pouze v zápasech playoff.

Zápis o utkání
Každý tým je povinen odevzdat řádně vyplněný zápis o utkání nejpozději 10 minut před začátkem zápasu u stolku pro časomíru. Zápisy obdrží každý tým při prezentaci.

Nájezdy
V zápasech playoff se utkání hraje do rozhodnutí. Při rovnosti skóre po skončení hrací doby následují nájezdy.

Zahrávání nájezdů
Zahrává se série tří trestných střílení a po té následuje tzv. náhlá smrt do rozhodnutí. V sérii náhlé smrti už mohou startovat i hráči, kteří již první sérii tří nájezdů startovali.

Pojištění hráčů
Účastníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatel není zodpovědný za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.

Šatny
Na všech halách slouží šatny jako průchozí. Všechny věci musí týmy brát s sebou na střídačky. Za odložené věci v šatnách pořadatelé v žádném případě neručí.

Postupová kritéria
1. body
2. body ze vzájemného zápasu
3. skóre ze vzájemného zápasu
4. celkové skóre
5. los

Hrací čas
V základních skupinách 2 x 15 min v play-off /přípravka 2x10/
2 x 20 a poslední 3 min čistý čas.

Snižovače
Kategorie přípravka a elévové hrají na jeden snižovač. Ostatní bez.

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS