SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde


Rozhodčí
Všechny zápasy turnaje rozhodují rozhodčí s licencí ČFBU

Jury turnaje
Petr Šíma, Dan Koubek, Vít Filipi

Rozpis utkání
Pořadatel si vyhrazuje právo na změnu v uveřejněném rozpise. V případě změn budou informování všichni vedoucí družstev, kterých se daná změna týká. K povinnostem družstev je sledovat info tabule, pro případné změny ke kterým si vyhrazuje pořadatel právo. Tabule jsou na každé hale, důležité jsou zejména při závěrečných zápasech ve skupinách, pro hladkou návaznost a postupy do playoff. V případě nejasností kontaktuje družstvo vedení turnaje na tel. 777 629 254, nebo příslušného vedoucího haly.

Soupiska hráčů
K povinnostem každého zúčastněného mužstva patří odevzdání vyplněné soupisky. Soupiska se odevzdává při prezentaci. Do utkání nastupují pouze hráči uvedení na soupisce pod svým občanským jménem. Po odehrání prvního utkání může být soupiska doplněna, ne však o hráče uvedeného již na soupisce jiného zúčastněného mužstva. Vždy tak může být učiněno 60 minut před následujícím zápasem a uhrazení ID poplatku. V průběhu turnaje lze dopsat hráče pouze v kanceláři turnaje na hale HAT.

Start hráče
Hráč může v průběhu turnaje startovat pouze za jedno družstvo. Výjimkou je start hráče ve více věkových kategoriích za jeden klub. Družstvo na žádost rozhodčího musí předložit průkazy totožnosti, nebo jiné doklady, které jednoznačně identifikují hráče a jeho věk. O konfrontaci může požádat i soupeř nejpozději však do poločasu sporného utkání a po složení poplatku za protest. Jakýkoliv neoprávněný start hráče vede ke kontumaci v poměru 0:5 a k vyloučení hráče z turnaje.

Protesty
Protest musí být předán v písemné formě vedoucímu haly nejpozději do 15ti minut po skončení utkání. Poplatek za podání protestu je 200 Kč V případě zamítnutí protestu poplatek propadá. Protesty vůči výkonům rozhodčích nebudou akceptovány. Rozhodnutí jury turnaje je konečné.
Vyloučení hráče
ČK 1 vyloučení do konce daného utkání
ČK 2 automatický zákaz startu v následujícím utkání
ČK 3 vede k vyloučení hráče do konce turnaje

Čekací doba
Na turnaji není z časové náročnosti možné využít čekací dobu. V případě nedostavení se mužstva, se utkání zkontumuje v neprospěch opozdivšího mužstva. V případě dvou kontumací v důsledku opožděného nastoupení k utkání bude dané družstvo z turnaje vyloučeno a výsledky jeho utkání budou anulovány.

Barvy dresu
V případě shodných barev dresů se musí družstvo hostů převléknout do náhradní sady dresů.

Rozcvičení
Rozcvičení před utkáním nemůže probíhat na hřišti vyjma finálových utkání.

Ceny
Tým na 1. místě obdrží pohár.
Hráči týmů na 1.–4. místě obdrží medaile./ Zápas o třetí se se nehraje./

Time-out
V zápasech základních skupin nelze čerpat oddechový čas. Time-out je povolen pouze v zápasech playoff.

Zápis o utkání
Každý tým je povinen odevzdat řádně vyplněný zápis o utkání nejpozději 10 minut před začátkem zápasu u stolku pro časomíru. Zápisy obdrží každý tým při prezentaci.

Nájezdy
V zápasech playoff se utkání hraje do rozhodnutí. Při rovnosti skóre po skončení hrací doby následují nájezdy.

Zahrávání nájezdů
Zahrává se série tří trestných střílení a po té následuje tzv. náhlá smrt do rozhodnutí. V sérii náhlé smrti už mohou startovat i hráči, kteří již první sérii tří nájezdů startovali.

Pojištění hráčů
Účastníci startují na vlastní nebezpečí. Pořadatel není zodpovědný za jakékoliv zranění, onemocnění či ztrátu v průběhu turnaje.

Šatny
Na všech halách slouží šatny jako průchozí. Všechny věci musí týmy brát s sebou na střídačky. Za odložené věci v šatnách pořadatelé v žádném případě neručí.

Postupová kritéria
1. body
2. body ze vzájemného zápasu
3. skóre ze vzájemného zápasu
4. celkové skóre
5. los

V případě, že tým nedorazí na turnaj jeho zápasy jsou kontumovány 0:5. Takový tým bude v tabulkách vždy zařazen na poslední místo. Tzn. i za předpokladu, že tým se kterým se rovná a který se zúčastní turnaje, dosáhne horší celkové skóre.

Hrací čas
V základních skupinách 2 x 15 min. V play-off 2 x 20 a poslední 3 min čistý čas. /přípravka 2x10/

Snižovače - branky

Minipřípravka, přípravka, elévové, elévky a mladší žáci, mladší žákyně hrají systémem 5+1 na hřišti 34 x 17 m.

Miniřípravka, přípravka, elévové, elévky - branky 90x60 cm. Mladší žáci a mladší žákyně - jeden snižovač.

 

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI