Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Herní systém

10.10.2017

Přípravky:
dvě skupiny po osmi týmech, do play-off postupují všichni.

Elévové:
v šesti skupinách po pěti týmech, jedna skupina šestičlenná. Týmy na pátých a šestých místech postupují do 1.kola play-off, ostatní do kola druhého.

Mladší žáci:
jedenáct skupin po pěti týmech, jedna skupina čtyřčlenná. Do druhého kola play-off postupuje nejlepších pět týmů z prvních míst, ostatní do 1.kola.

Starší žáci:
osm skupin po pěti a tři skupiny po čtyřech týmech. Vítězové skupin a nejlepší tým na druhém místě postupují do 2.kola play-off, ostatní do kola prvního.

Dorostenci:
osm skupin po pěti týmech, jedna skupina po šesti týmech. Týmy na prvním a druhém místě postupují do 2.kola play-off. Ostatní hrají 1.kolo.

Junioři:
pěti skupin po pěti týmech a jedna skupina je šestičlenná. Nejlepší tým z prvních míst postupuje do 2.kola, ostatní hrají 1.kolo.

Mladší žákyně:
dvě skupiny po pěti týmech. 1.kolo play-off hrají týmy na 4. a 5. místě. Ostatní postupují do 2.kola.

Starší žákyně:
dvě čtyřčlenné skupiny. Po odehrání každý s každým ve skupině, následuje nástavba kde hrají spolu týmy na 1. a 2. místě, a týmy na 3. a 4.místě. Přičemž se do nástavbové tabulky započítávají zápasy ze základních skupin. Play-off hraje do kříže skupina C a D.

Dorostenky:
dvě skupiny po pěti týmech. 1.kolo play-off hrají týmy na 4. a 5. místě. Ostatní postupují do 2.kola.

Juniorky:
jedna skupina pětičlenná a dvě skupiny po čtyřech týmech. Vítězové skupin postupují do 2.kola play-off. Ostatní hrají první kolo.

Muži Elita – 12 týmů, rozděleno do dvou skupin po šesti. V základní skupině se utká každý s každým a poté všichni postoupí do play-off. Týmy na prvním a druhém místě ve skupinách postoupí přímo do čtvrtfinále, ostatní týmy postupují do osmifinálového pavouka.


Muži Pro – 19 týmů rozděleno do čtyř skupin, ve skupině každý s každým. Do play-off postupují všechny týmy, kdy týmy na pátých místech a tři týmy ze čtvrtých míst (ze skupin A, C, D) hrají 1.kolo play-off. Ostatní týmy postupují do osmifinále.


Muži Amatéři – 38 týmů rozděleno do osmi skupin, ve skupinách hraje každý s každým a všechny týmy postupují do play-off. Týmy na pátých místech a šest týmů ze čtvrtých míst (ze skupin A, B, C, D, G, H) hrají 1.kolo play-off. Ostatní týmy postupují do 2.kola.


Ženy – devět týmů rozděleno do dvou skupin. Všechny týmy postupují do play-off. Pátý tým ze skupiny A a čtvrtý tým ze skupiny B, hrají osmifinále, ostatní týmy postupují do čtvrtfinále play.off.​

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Hummel Open Game už plánuje svůj další ročník

Ani příští rok nebude v Brně chybět významná florbalová akce. Mezinárodní turnaj Hummel Open Game měl letos na programu už svůj třináctý ročník a jeho tradice bude pokračovat i nadále. Příští Open Game 2020 tak bude celkově už čtrnáctá, přičemž se v rámci ní odehraje podvanácté turnaj dětí. Právě mládežnické

Věřil jsem nové koncepci, prozradil vedoucí marketingu Pavel Kocourek

Na chodu Open Game se podílel už v minulých letech, ale tentokrát ho čekala úplně nová výzva. Pavel Kocourek letos převzal roli hlavního marketingového pracovníka a pokusil se nastolit nový způsob, jakým bude turnaj prezentován.  Máš za sebou první ročník v roli marketingového pracovníka Open Game. Jaké z toho máš

Držíme si laťku, za kterou se nemusíme stydět, říká ředitel turnaje Dan Koubek

Průběh Hummel Open Game 2019 měl stejně jako v minulých letech pod dohledem ředitel turnaje Dan Koubek. V rozhovoru se vrátil k uplynulé akci a vyzdvihl důležité myšlenky, které tento ročník přinesl. Jaký je váš celkový dojem z letošního Hummel Open Game? Myslím si, že se nám podařilo uspořádat turnaj v takové kvalitě, na jakou jsou naši

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

          

Copyright © 2019 Váš prostor, s.r.o. | Webdesign Pavel Kocourek | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS