Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

O tom, kdo převezme titul nejlepšího Hobby týmu na letošní Open Game, se rozhoduje mezi čtyřmi celky. Seznamte se s adepty na vítězství v turnaji, kteří ráno zvládli svá čtvrtfinále. Nechybí ani loňský obhájce.

Stoprocentní bilanci potvrdil ve čtvrtfinále Kladenský expres, který tentokrát porazil IBK Kamperem Tamperem. Utkání odstartovalo ve zběsilém tempu, kdy již po půlminutě hry padlo po jedné brance na obou stranách. Následovala však šňůra pěti tref Kladna v řadě a tím si výrazně polepšilo. Hráči Kamperem Tamperem zvládli ve druhé půli pouze snížit, zatímco jejich soupeř oslavil výhru 7:4.

O tři góly uspěli také Draci Říčany nad Gykovy Stars. Slibné vedení si zajistili v úvodním dějství a potom ho zdárně kontrolovali. Drakům se hlavně povedl vstup do druhého poločasu, jelikož jim stačilo pouhých pět sekund, aby upevnili náskok. Celkové skóre bylo 6:3, přičemž za Říčany se střelecky prosadil hned třikrát Jaroslav Borl.

Třetím mužstvem, jež si zahraje semifinále Hobby kategorie, jsou Fialové Kobry Globogym. Loňský obhájce sice inkasoval jako první, jenže prohrával jen šestnáct vteřin. Rychle totiž srovnal Daniel Macoun, který navíc v závěru první půle poslal Kobry do vedení 2:1. Protivník potom měl šanci na vyrovnání až do poslední minuty, kdy definitivně Globogym odskočil na 3:1. „Hlavně jsme chtěli trochu pošetřit síly na další zápasy. Nevydali jsme tak ze sebe to nejlepší,“ zmínil ve videorozhovoru Macoun.

Postupující čtveřici doplnil Flashing díky osmi gólům v síti FBC Hradec nad Moravicí. Na pohodovém vítězství 8:3 se podíleli dvoubrankoví snajpři Vojtěch Gvuzd a Václav Šimčík. V semifinále je bude čekat Kladenský expres a Draci Říčany poměří síly s Fialovými Kobrami.

 

 

Autor: Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Ohlédnutí: do boje šli mladší žáci, elévové nebo přípravka

Na letošním ročníku Brno Open Game se dostalo také na dětské kategorie, které se teprve připravují na velký mládežnický florbal. Jak se dařilo družstvům, která nastoupila mezi mladšími žáky, elévy nebo přípravkami? V mladších žácích byla konkurence poměrně nabitá. Přihlásilo se bezmála čtyřicet týmů, které

Ohlédnutí: takto dopadly dívčí kategorie na Open Game

Jsou věci, které se na mládežnickém Brno Open Game nemění. Jednou z nich je bohaté složení kategorií dívek, které i letos soupeřily na turnaji. Připomeňme si tak výsledky juniorek, dorostenek nebo týmů žákyň. Kategorie juniorek nabídla konkurenci čtrnácti družstev s ambicemi na vítězství. Po základních skupinách přitom zůstaly bez porážky

#MujOpenGame: sociální sítě po závěru turnaje

Že Brno Open Game 2021 už dávno skončil? To vůbec ničemu nevadí! I v této době přibývají nové příspěvky pod oficiálními hashtagy, které stojí za zmínku v našem souhrnu. Používejte #MujOpenGame také v období turnajového klidu, všechno sledujeme a dáváme zajímavým fotkám prostor.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

            

Copyright © 2021 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS