SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1.

Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání. Nemáme dost! totiž museli poslat na trestnou lavici Adama Drgu a vyloučení potrestal brankou Michal Pešák. Později v rámci prvního poločasu došlo také na oslabení Vaca Loca, nicméně situaci soupeř nevyužil k vyrovnání.

Zato po přestávce se události opět vyvinuly tak, že vyhovovaly „domácím”. Další dvouminutový trest Nemáme dost! znamenal převahu Vaca Loca a náskok se proměnil už na 2:0. Posléze pokračoval mezi mantinely tvrdý boj a drama ještě vyšperkoval vlastní gól Matyáše Weinsteina ze 36. minuty. Zbývající čas ovšem Vaca Loca ustála a podruhé za sebou se raduje z nejvyššího umístění mezi elitními týmy Brno Open Game.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Kategorie Pro odhaluje vítěze: trofej bere Brick by Brick

S vydařeným závěrem turnaje mohou být spokojení hráči SUD Brick by Brick. V kategorii Muži Pro na Brno Open Game 2024 berou cenné zlato, které si vydobyli v utkání s Tatran Selection. Měření sil přitom rozhodoval jednogólový rozdíl. Utkání bylo na branky velice skromné, což potvrzovala i dlouhá podoba skóre na stavu 0:0. Poprvé se stav měnil až ve 13.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI