SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Další tři finále nedělního programu jsou minulostí. S Brno Open Game 2024 se loučí vítězně elévové Vítkovic, kteří v posledním duelu porazili o tři branky Gullivers. Nicméně mladší gulliverští kolegové na tom byli lépe a brali zlato z minipřípravky. Co se týče elévek, tam dramatický závěr rozsekl Turnov.

Na trofej v kategorii elévů dosáhly Vítkovice, když se trefily v závěru prvního poločasu a pokračovaly podobným stylem také po přestávce. Gullivers se zmohli pouze ke snížení na konečných 1:4. Z vítkovického mančaftu dvakrát dával gól Dominik Schenk.

Úspěšné finálové počínání zato neminulo Gullivers v minipřípravce 3+1. Díky výkonům ze základní skupiny se kvalifikovali až do finále, v němž si poradili 7:3 s jejich vyzyvateli Troopers. I díky hattricku Petra Pavličíka se tak zrodila rozhodující výhra, jež Gullivers přiřkla zlaté medaile.

Až nájezdy potom určily vítěze měření sil, které se odehrálo mezi Turnovem a FBS Olomouc. Šlo o finále kategorie elévek 3+1, v němž byla k vidění velmi těsná přetahovaná. Na branku turnovské Veroniky Cidlinské zareagovala Julie Bílková z Olomouce, což na konci normální hrací doby znamenalo nájezdy. V nich vstřelila klíčový gól Sandra Hujerová.

Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI