Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Obrovská sportovní akce se pomalu vrací. Ve druhé polovině června se uskuteční tradiční florbalový turnaj Brno Open Game, který každoročně přiláká stovky týmů a tisíce hráčů i hráček všeho věku. Velkolepá událost se navíc chce dostat opět o krůček dále než kdykoliv předtím.

Ve florbalovém prostředí znamená Brno Open Game skutečný pojem. Turnaj se v jihomoravské metropoli koná každoročně již od roku 2008, letos tedy půjde již o jeho sedmnáctý ročník mezi dospělými a patnáctý, co se týče dětí a mládeže.

Brněnský florbalový svátek láká především svým termínem od druhé půlky června až do přelomu července, čímž se stává jedním z vrcholů sezóny letních turnajů. Open Game zkrátka přináší perfektní kombinaci florbalové kvality s letní pohodičkou ve druhém největším českém městě, což rozhodně stojí za to zažít.

„Už loni se nám podařilo připravit pro účastníky a příznivce turnaje pořádnou show zejména na sociálních sítích. Letos se chceme znovu posunout ještě o kousek dále,” vyzdvihuje PR manažer turnaje Kryštof Severa. Právě loňský ročník turnaje lze označit za rekordní, co se týče počtu účastníků i hal.

„Před rokem jsme byli největší v republice a dost možná i na světě, tak proč toho nevyužít? Brno Open Game je tradiční sportovní akce a chceme, aby si ji všichni co nejvíce užili. Věříme, že se nám podaří vytvořit co nejlepší turnaj včetně parádního doprovodného programu,” dodává za organizátory Severa.

Přihlášky jsou otevřené od úplně nejmladší kategorie minipřípravek až po juniory či juniorky, kde každý zápas přináší velký posun a zkušenosti. Není náhodou, že řadu skvělých utkání z Open Game mají na kontě třeba i taková jména jako Filip Forman, Matěj Havlas či brněnský odchovanec Adam Hemerka, kteří byli u senzačního stříbra české reprezentace na loňském mistrovství světa mužů. Ve výčtu nechybí třeba ani Filip Langer, jenž v současnosti hraje nejprestižnější ligu světa za švédský Kalmarsund.

Kromě vyladěného turnaje mladých se dostane také na dospělé příznivce florbalu. Soutěžit se bude v obvyklých kategoriích Muži PRO, ELITE či HOBBY, bude však připravena také kategorie pro hráče do jednadvaceti let či pro veterány 35+. Na Brno Open Game si tak najde svoji výkonnostní úroveň opravdu každý, což slibuje atraktivní a vyrovnané duely až do úplného finále.

Ne nadarmo se také říká, že brněnská akce je neoficiálním mistrovstvím ČR hobby florbalistů. Tato kategorie je každoročně velmi nabitá, mnoho družstev se pravidelně vrací a kromě sportovního vyžití nechybí ani hromada zábavy kolem.

Přihlášky na Brno Open Game 2023 stále běží. Možnost zapojit se mezi letošní účastníky najdete přímo na oficiálním webu turnaje na https://www.opengame.cz/registrace-tymy/. Mládežnická část se koná v termínu 22.–25. června 2023. Na kategorie dospělých následně přijde řada o týden později od 29. června do 2. července 2023.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Strava

Cena snídaní a večeří na osobu a po dobu turnaje je 600,- Letos na každé škole budou vydávány večeře v neomezeném čase - počkáme dokud se týmy nevrátí ze svých zápasů!! Objednat se dá i bezlepková dieta. čtvrtek 22.6.2023 Smažený kuřecí řízek(150g), vařené brambory (250g), steril. okurka, ovoce, nápoj pátek

Stahujte aplikaci pro mobily se systémem Android

Stejně jako v uplynulých letech přinášíme užitečnou vychytávku. Pokud vlastníte mobil se systémem Android, můžete si na něj stáhnout oficiální turnajovou aplikaci s názvem OpenGame. Aplikace uživateli umožňuje rychle získat a přehledně zobrazit informace o týmech účastnících se florbalového turnaje OpenGame. Lze sledovat množství různých týmů a u

#MujOpenGame – finále sociálních sítí

Také po skončení mládežnické části Brno Open Game jste zůstali aktivní na sociálních sítích. Pojďme se ohlédnout za medailovými boji pomocí příspěvků, které jste sdíleli přes oficiální hashtag #MujOpenGame.  Na Brno Open Game 2022 nechyběla výprava TJ Turnov. Doufáme, že jste si turnaj pořádně užili!

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

           

Copyright © 2023 Váš prostor, s.r.o. | Spravováno pomocí RS DIONÝSOS