SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Mládežnický turnaj Brno Open Game rozdává v neděli ocenění pro nejlepší týmy. Zlaté medaile se tak už rozdávaly v kategoriích mladších žákyň, dorostenek či juniorek. Kdo se raduje z prvního místa?

Už ráno se rozehrálo finále mladších žákyň mezi Bulldogs Brno a jejich městskými rivalkami Gullivers. Měření sil bylo velmi napínavé a dlouho trvalo, než se vůbec změnilo bezbrankové skóre. To se nakonec stalo až zkraje druhého poločasu, kdy dala rozhodující trefu na 1:0 Eliška Bílková z buldoček. A jelikož žádný další gól už nepřišel, hubený náskok byl pro Bulldogs i zlatou tečkou za turnajem.

Buldočky se zapojily také do dorosteneckého finále, v němž se jim postavil Tatran Střešovice. Jako první sice mířily přesně Pražanky, nicméně další průběh hry vycházel mnohem lépe domácímu celku. Ten se ujal vedení 3:1, ale ani to mu nestačilo k úspěšnému finiši. Střešovice se posléze parádně vrátily do boje a slavily zlatou otočku na 5:3.

Pořádná divočina se strhla i ve finále juniorek, kde opět nechybělo zastoupení Bulldogs. Brněnské florbalistky však nestačily na Cirkus Praha, který si s nimi poradil 6:2. Dva góly a jednu asistenci zaznamenala Eva Křtěnová, jež se tak stala nejproduktivnější hráčkou finále.

Ohlasy s vítěznými družstvy postupně přinášíme na našich sociálních sítích. Stejně tak pro vás co nejrychleji připravujeme i fotogalerie z rozhodujících zápasů nedělního dne na Zoneramě. Samozřejmostí jsou i živé přenosy z finálových hal, o nichž se dozvíte kompletní informace v článku zde.

Tadeáš Mima

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI