SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Zbývá odehrát posledních několik zápasů, z nichž vzejdou medailisté dospělého turnaje Brno Open Game 2024. Kategorie Hobby začíná čtvrtfinálovými souboji, zatímco Elite, Pro i veteráni vstupují do semifinále. Všechna utkání z haly Maloměřice přitom můžete sledovat živě.

Tvrdé boje v play-off vrcholí a už brzy bude jasno, kdo ve všech kategoriích dojde až pro zlato. Program začíná od 8 hodin dvěma čtvrtfinále Hobby, na něž navazují další souboje o hodinu později. Hraje se také finální zápas o umístění v kategorii Hobby veteran 35, kromě čehož se chystají i semifinálové duely.

Co se týče bitev ve sportovní hale Maloměřice, všechny je můžete sledovat v přímých přenosech prostřednictvím platformy vas.opengame.cz. Stačí se jen zdarma zaregistrovat či přihlásit podle uvedených pokynů a otevřít si konkrétní zápas živě. Podrobnější návod platí stejně jako na mládežnickou část turnaje, najdete ho ZDE.

Finálové zápasy dospělé části

Hobby veteran 35

14.45

VUT I

Muži PRO

14.45

MAL

Muži ELITE

16.00

MAL

Muži HOBBY

17.15

MAL

 

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Po letech zpět na trůnu! Hobby zvládly Fialové Kobry Globo Gym

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020. Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI