SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Velkou radostí skončil turnaj minipřípravek 3+1 pro družstvo Troopers Black. V zápase o první místo přetlačilo Hattrick Brno a hráči si pověsili na krk zlaté medaile. Bronzovou pozici pak obsadili Aligators po velkém nájezdovém dramatu.

Na turnaji minipřípravek se nejdříve odehrála základní skupina, která určila dvojice do bojů o umístění. O bronz se tak utkaly celky Aligators a Gullivers B, jež předvedly dívákům parádní florbal. Nerozhodla totiž základní hrací doba, ale až nájezdy. V nich padala jedna branka za druhou a všichni chtěli vyhrát, úspěch však nakonec urvali Aligators. Úspěšná střílení si můžete prohlédnout ve videu níže.

 

V souboji o zlato potom na sebe šli minipřípravkáři Hattricku Brno a právě Troopers Black, kteří dosáhli na celkové prvenství. Pomohl jim k němu obrat v podobě tří gólů za sebou, jenž Hattrick doháněl marně. Zbylo na něj tak stříbro, zatímco Troopers se těšili z nejcennějšího kovu.

„Bylo to tady hezké a snažili jsme se vyhrát. A vyhráli jsme. Včera jsme s mamkou přinesli maskota, který nám ještě navíc fandil,” popisoval člen vítězného družstva s číslem 43 Filip Chovanec. Troopers Black se tak stali vítězem premiérového ročníku této kategorie na Open Game.

Celkové pořadí turnaje minipřípravek 3+1

1. TROOPERS Black
2. FBŠ Hattrick Brno
3. Aligators
4. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers B
5. TROOPERS Green
6. Sokol Brno I EMKOCase Gullivers A

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Flamingos vylepšují loňské umístění a berou hobby zlato

Po loňském stříbru to tentokrát konečně cinklo zlatě! Flamingos Brno přestříleli ve finále kategorie Hobby na Brno Open Game hráče Fialových Kober Globo Gym a posunuli se na absolutní vrchol pořadí. Flamingos postoupili do finále také před rokem, kdy jim o kousek utekla zlatá pozice. Právě na ni se chtěli vyšplhat tentokrát. A situace jim celkem nahrávala, když vstřelili

Vaca Loca je mistrem elitní kategorie!

Druhým šampionem dospělé části Brno Open Game se stávají florbalisté Vaca Loca. Ve finálovém souboji si poradili se Södrou Böhmen, která stejně jako v minulém ročníku padla v bitvě o zlato. Měření sil gólově rozjel na konci desáté minuty Michal Pešák, přičemž Vaca Loca mohla zvyšovat z trestného střílení. Jeho provedení

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI