SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Od roku 2020 čekaly, až se jim opět otevře cesta k trofeji, přičemž teď se putování podařilo perfektně. Hráči Fialových Kober Globo Gym ukázali na Brno Open Game 2024 skvělou formu a bez jediné porážky si došli pro zlato z kategorie Hobby. Stalo se  tak poprvé od roku 2020.

Fialové Kobry se ve finále potkaly s Tigers Poruba, kteří působili ve výborné formě. Potkala se tak mužstva, od nichž šlo očekávat tvrdé souboje i maximální nasazení. Nicméně lepší vstup do zápasu mělo Globo Gym, a to díky proměněnému trestnému střílení ze druhé minuty. Akční pak byla až pasáž mezi osmou a 13. minutou, kdy Poruba sice snížila, ale zároveň třikrát inkasovala. Do druhého poločasu tak šla s mankem 1:4.

Další část utkání už probíhala prakticky pod kontrolou Kober. Tigers se ani přes velkou snahu opět střelecky neprosadili a museli se smířit s porážkou 1:7. Výrazně se na ní podílela vůdčí osobnost Fialových Kober Kamil Bříška, když si kromě dvou branek připsal také dvě asistence.

Pro tradičního účastníka Brno Open Game jde o první triumf na turnaji Hobby od roku 2020. Tehdy v napínavém finále přetlačilo Globo Gym florbalisty Domaslavic. Nyní se tak vítězná euforie zopakovala a ukázala, že Fialové Kobry ještě nepatří do starého železa.

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Získejte záznamy utkání z letošního turnaje! Ke stažení jsou do konce července

Až do konce července si můžete zdarma stáhnout jakýkoliv zápas, který se letos vysílal prostřednictvím vas.opengame.cz. Veškeré záznamy naleznete po přihlášení do svého účtu na zmiňované platformě. Jak se k odvysílaným zápasům proklikat? Stačí se přihlásit do platformy vas.opengame.cz, případně si v ní založit účet a

Vydařená obhajoba v podání Vaca Loca. Ve finále zdolala Nemáme dost!

Klíčový zápas kategorie Elite na Brno Open Game přinesl drama až do samého závěru. Z měření sil nakonec vyšel o chlup lépe tým Vaca Loca, jenž obhájil loňské prvenství na turnaji. Tentokrát si výběr poradil s Nemáme dost! výsledkem 2:1. Putování za zlatými medailemi se začalo pro Vaca Loca vyvíjet příznivě už zkraje utkání.

Kategorie Pro odhaluje vítěze: trofej bere Brick by Brick

S vydařeným závěrem turnaje mohou být spokojení hráči SUD Brick by Brick. V kategorii Muži Pro na Brno Open Game 2024 berou cenné zlato, které si vydobyli v utkání s Tatran Selection. Měření sil přitom rozhodoval jednogólový rozdíl. Utkání bylo na branky velice skromné, což potvrzovala i dlouhá podoba skóre na stavu 0:0. Poprvé se stav měnil až ve 13.

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

        

 

PARTNEŘI