SC HATTRICK BRNO a partneři potřebují Váš souhlas k využití jednotlivých dat. Souhlas udělíte kliknutím na políčko „OK“.

NastaveníOK

Souhlas můžete odmítnout zde

Florbal na Brno Open Game není jen pro kluky! Kompletní věkové kategorie mají k dispozici také dívky, jejichž souboje navíc přináší spoustu zajímavých zápletek. Přihlašování na letošní ročník stále běží pro všechny zájemce, a to v hlavním menu v kolonce Registrace.

Že si zápasy holek zaslouží pozornost, se naplno ukázalo také v uplynulém ročníku Brno Open Game. K vidění bylo třeba nájezdové drama v semifinále dorostenek GU17 mezi Tatranem a Bulldogs, které nakonec zlomily Brňanky až v šesté sérii. Střešovice si však chuť napravily ve starších žákyních GU15, mezi nimiž braly zlato.

Až k nájezdům dospělo mimo jiné i finále mladších žákyň GU13, v němž nakonec slavilo FBC Ostrava. A to vybíráme pouze pár příběhů z nespočtu dalších, které turnaj každoročně přináší. Rozhodně tak neváhejte a co nejdříve se přihlaste na nadcházející ročník, ať si i letos odnesete zážitky na celý život.

Zapište svůj tým prostřednictvím možnosti REGISTRACE. Následně vyplníte jednotlivé kolonky a dostanete další instrukce, podle nichž se budete řídit až do vysněného cíle: do prvního utkání na Brno Open Game 2024!

SDÍLEJ PŘÍSPĚVEK

DALŠÍ AKTUALITY

Dorazit mohou i ti nejmenší! Jaké kategorie se otevřou?

Jak bývá zvykem každý rok, Brno Open Game je otevřen úplně každému. To platí také pro kategorie nejmenších dětí, které se pravidelně utkávají nejen v zápasech elévů či přípravek, ale i minipřípravek či elévek systémem 3+1. Zjistěte, jaká z kategorií vyhovuje právě vám. Oblíbenou kategorií na Brno Open Game jsou

Přihlas se na Open Game 2024! Registrace jsou v plném proudu

Pomalu se opět blíží období, na které se všichni celý rok těšíme. Už na konci června se koná nový ročník Brno Open Game, kde nesmíš se svým týmem chybět ani ty! Co je potřeba udělat pro účast na nadcházejícím turnaji? Celý postup je velmi jednoduchý. Úplně vpravo nahoře v hlavním menu tohoto webu je kolonka REGISTRACE,

Náměstek primátorky Jaroslav Suchý: Florbal? Krásný fenomén dnešní doby

Jak ze své pozice vnímáte florbal? Florbal považuji za krásný fenomén dnešní doby. Ne, že bych ho sám hrál, ve svém věku už nemohu moc běhat (úsměv), ale je to krásná zábava, které fandím. Co říkáte na to, že právě naše město hostí tak obrovský turnaj jako Brno Open Game? Vnímám to jednoznačně s radostí a

Všechny články

SOCIÁLNÍ SÍTĚ

Instagram

HASHTAGY TURNAJE

#MUJOPENGAME

        

TURNAJ POD ZÁŠTITOU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE

 

 

 

 

FLORBALOVÍ PARTNEŘI

     

 

PARTNEŘI